Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo
    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

  • Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi
    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

  • Asiaté očekávají do léta totální kolaps USA
    Asiaté očekávají do léta totální kolaps USA

    Asiaté očekávají do léta totální kolaps USA

  • Zakladatel Telegramu Durov může dočasně opustit Francii
    Zakladatel Telegramu Durov může dočasně opustit Francii

    Zakladatel Telegramu Durov může dočasně opustit Francii

Související zprávy

Zhoubnost mobilního telefonu na lidské tělo

…..bylo popisováno už nesčetněkráte. Zde máte výzkum z Německa, co telefon způsobuje s krví. No jinými slovy, jedná se o perfektně vymyšlenou lidskou genocidu a nikdo to už nemůže vyvrátit. „Proto si dávejte mobily co nejvíce k hlavě a hlavně v tom podporujte  Vaše děti“. Pak se ale ptám, proč jste je přivedli na planetu Zemi????

07:54

VLIV EXPOZICE MOBILNÍHO TELEFONU NA KREVNÍ BUŇKY


výzkum:
Kornelia Tomson, celostní medicina, 29225 Celle (SRN)
www:
aplikovaná metoda:
mikroskopie v temném poli (Dunkelfeldmikroskopie)
použitý mobilní telefon:
Nokia 5110
doba telefonování:
1,5 minuty
vyzařovaný výkon:
70 – 100 µW/cm2
povolený výkon (norma SRN):
470 µW/cm2
[wp_ad_camp_1]

*  MIKROSKOPIE V TEMNÉM POLI (Dunkelfeldmikroskopie)


Mikroskopie v temném poli je metoda používaná k pozorování drobných objektů a jejich povrchových struktur. V lékařství se uplatňuje mj. při analýze krevních buněk. Mikroskopické vyšetření se provádí ze vzorku odebrané kapky krve.
Její podstata spočívá v tom, že do roviny objektu vstupují z kondenzoru pouze okrajové, velmi šikmé světelné paprsky, zatímco středové paprsky jsou pohlceny a při zobrazení se neuplatní. Objekt je tedy osvětlen jen ze stran, paprsky se od něj odrážejí a lámou. Do objektivu vstupují jen paprsky odražené od povrchu objektu a ten proto září v temném poli.

Tato medicínská metoda byla použita při měření vlivu expozice mobilního telefonu na krevní buňky lidského organismu – erythrocyty (červené krvinky). Experiment se uskutečnil na klinice Heilpraktikerin Tomson Kornelia v Celle (SRN).

*  TELEFONUJÍCÍ OSOBA „A“


před telefonováním
před telefonováním
Bílé kruhy na obrázku jsou červené krvinky plovoucí v krevní plazmě a díky elektrickému náboji a polarizaci se od sebe odrážejí.

 

po telefonování
po telefonování
Pokusná osoba A telefonuje s běžně prodávaným mobilním telefonem. Vyzařovaný výkon je asi 25% zákonem stanovené mezní hodnoty. Přesto dochází v lidském biosystému ke značným změnám. 90 vteřin po ukončení hovoru jsou krevní částice depolarizovány a drží se jedna druhé. Znamená to poruchu průtoku a nedostatečný přenos kyslíku, který se na erythrocyty nedostatečně váže. Protože mozek sám spotřebuje 20% přenášeného kyslíku, může dojít k poruše koncentrace a výpadku krátkodobé paměti.

 

20 minut po telefonování
20 minut po telefonování

 

40 minut po telefonování
40 minut po telefonování
Pokusná osoba A je po telefonování uzavřena v prostoru odstíněném od krátkých vln. Ještě 20 minut po telefonování jsou erythrocyty v shlucích. Poprvé po 40 minutách jsou jednotlivé erythrocyty opět od sebe odděleny a stav je normalizován.

*  POKUSNÁ OSOBA „B“ STOJÍCÍ 1,7 METRU OD OSOBY TELEFONUJÍCÍ


po telefonování
po telefonování
Pokusná osoba B sama netelefonuje, ale stojí od osoby A v odstupu 1,7 m. Také u osoby B dochází k depolarizaci krevních částic a po 20 minutách je ve stejném stavu jako osoba A.

 

20 minut po telefonování
20 minut po telefonování

Ing. Hein – komentář:
Toto měření (neoddiskutovatelná fyzikální metoda – vzorek krve a mikroskop) ukazuje časovou shodnost cca 40 minut pro normalizaci poměrů v krvi a normalizaci parametrů měřených námi metodou EAV. Dvě naprosto odlišné metody s obdobnými výsledky byly prováděny dvěma institucemi, které o sobě a výsledcích své práce navzájem nevěděly.

http://www.praxis-tomson.de

http://www.milanhein.cz/odkazy_erytrocyty.php

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

6 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře