;

…..je zajímavé jak všechno dávají lidem najevo. Pamatujte si? Nic se nedělá a neděje náhodou a vše má svůj cíl. Neustále jsou lidé v současné době ovlivňováni podprahovými daty? Odpověď zní ANO….

18:54

Hlavně mladí lidé, malé děti a studenti se neumějí odpoutat od mobilních telefonů, počítačů, počítačových her a mnoha jiných zařízení elektroniky. Nechodí vůbec do přírody. Jsou podprahově různými hrami popřípadě vzkazy ve filmech nabádáni, aby do přírody nechodili a jejich přírodou je právě mobil a počítač. Ne nevymýšlím si, bylo to v různých výzkumech potvrzeno.

Stačí, když se dnes podíváte kolem sebe na Vaše známé a hlavně na děti Vaše či Vašich známých. Neumějí přežít pomalu několik desítek minut bez mobilu a nebudeme vůbec hovořit o celém dni.

Celý den by byl pro takovéto „závisláky“  naprostým traumatem a možná i šokem. Několik dětí tohoto typu znám. Zeptám se Vás. Jaký je rozdíl mezi alkoholikem notorikem a počítačovým notorikem? Říkáte že velký. Já říkám velký omyl! Žádný! Oba typy lidí jsou pro běžný život naprosto nemožní a nepotřební. Koho vychovávají tímto postavením k mobilům, počítačům, hrám atd? Nejsou to náhodou spící vojáci? Nechci Vás strašit, ale může to být právě tento důvod, veškeré mladé generace s tímto zblbnout a zbytek života trávit ve virtualitě. Další generace dětí nebudou muset dělat spojením muže a ženy. Budou prostě ze zkumavky. Nevěříte? Zítra ráno zveřejním právě článek o vědcích, kteří do budoucna budou vyrábět v laboratořích budoucí generace lidí, kteří oni sami určí. Je to naprosté odpoutání od lidství. Nebudou to lidé, ale bioroboti. Zítra si to přečtete v dalším článku na prvopodstatě. MATRIX běží na plné obrátky ještě více, než byste byli schopni přijmout.

A nyní k obrázku z bilbordu. Co pro Vás znamená? Jste už dávno špióni pro CIA a jiné organizace, které díky chytrým mobilům z lidí udělala doslova otroky. Vše co vykládáte a kam namíříte Vaše nové chytré mobily android a jim podobné, vše se zvukově a obrazově nahrává a zaznamenává 24 hodin denně a přeposílá do celosvětového počítače BESTIE KTERÝ MÁ TAKÉ NÁZEMV 666. Dokonce i když máte mobil vyplý a baterie nejsou v mobilu. Bestie  má sídlo  v Bruxellu. V podstatě jsou všichni dávno agenty a špióny, aniž by to věděli. Další podprahová data jsou pro Vás připravena.

Mimo jiné, technologie počítačů a mobilů nebyla vyvinuta na planetě Zemi. Jsou to ANDROIDÉ, ANIMUSÁCI, kterým technologie patří a jimi, „vynikajícími roboty“  byla vyvinuta a propůjčena za určitým účelem lidské rase. Proto také název nové generace mobilů ANDROID. NEZAPOMEŇTE, ČIP POD KŮŽI UŽ LIDÉ SKORO NEPOTŘEBUJÍ. Nosí ho dobrovolně neustále u sebe…..

Techmania znamená něco jiné

Všude kam nasměřujete mobil, děláte expozice dobrovolně či nedobrovolně. Jak tedy vidíte, špióny už dávno jste. Nemusíte se jimi stávat.  Ve dvojité dualitě jsou možné i takovéto bilbordy, které hovoří i jinou řečí…..

Stačí si přečíst články na prvopodstatě o JEMENU. Je tam řečeno vše, co nás asi čeká a nemine….

Dokonce i vynikající pan Malíř leonardo da vinci lidstvo zavčas varoval!!!!!

animus, leonardo da vinci

Nyní vidíte, kam všechno míří…..

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.