…..je zajímavé jak všechno dávají lidem najevo. Pamatujte si? Nic se nedělá a neděje náhodou a vše má svůj cíl. Neustále jsou lidé v současné době ovlivňováni podprahovými daty? Odpověď zní ANO….

18:54

[wp_ad_camp_1]

Hlavně mladí lidé, malé děti a studenti se neumějí odpoutat od mobilních telefonů, počítačů, počítačových her a mnoha jiných zařízení elektroniky. Nechodí vůbec do přírody. Jsou podprahově různými hrami popřípadě vzkazy ve filmech nabádáni, aby do přírody nechodili a jejich přírodou je právě mobil a počítač. Ne nevymýšlím si, bylo to v různých výzkumech potvrzeno.

Stačí, když se dnes podíváte kolem sebe na Vaše známé a hlavně na děti Vaše či Vašich známých. Neumějí přežít pomalu několik desítek minut bez mobilu a nebudeme vůbec hovořit o celém dni.

Celý den by byl pro takovéto „závisláky“  naprostým traumatem a možná i šokem. Několik dětí tohoto typu znám. Zeptám se Vás. Jaký je rozdíl mezi alkoholikem notorikem a počítačovým notorikem? Říkáte že velký. Já říkám velký omyl! Žádný! Oba typy lidí jsou pro běžný život naprosto nemožní a nepotřební. Koho vychovávají tímto postavením k mobilům, počítačům, hrám atd? Nejsou to náhodou spící vojáci? Nechci Vás strašit, ale může to být právě tento důvod, veškeré mladé generace s tímto zblbnout a zbytek života trávit ve virtualitě. Další generace dětí nebudou muset dělat spojením muže a ženy. Budou prostě ze zkumavky. Nevěříte? Zítra ráno zveřejním právě článek o vědcích, kteří do budoucna budou vyrábět v laboratořích budoucí generace lidí, kteří oni sami určí. Je to naprosté odpoutání od lidství. Nebudou to lidé, ale bioroboti. Zítra si to přečtete v dalším článku na prvopodstatě. MATRIX běží na plné obrátky ještě více, než byste byli schopni přijmout.

A nyní k obrázku z bilbordu. Co pro Vás znamená? Jste už dávno špióni pro CIA a jiné organizace, které díky chytrým mobilům z lidí udělala doslova otroky. Vše co vykládáte a kam namíříte Vaše nové chytré mobily android a jim podobné, vše se zvukově a obrazově nahrává a zaznamenává 24 hodin denně a přeposílá do celosvětového počítače BESTIE KTERÝ MÁ TAKÉ NÁZEMV 666. Dokonce i když máte mobil vyplý a baterie nejsou v mobilu. Bestie  má sídlo  v Bruxellu. V podstatě jsou všichni dávno agenty a špióny, aniž by to věděli. Další podprahová data jsou pro Vás připravena.

Mimo jiné, technologie počítačů a mobilů nebyla vyvinuta na planetě Zemi. Jsou to ANDROIDÉ, ANIMUSÁCI, kterým technologie patří a jimi, „vynikajícími roboty“  byla vyvinuta a propůjčena za určitým účelem lidské rase. Proto také název nové generace mobilů ANDROID. NEZAPOMEŇTE, ČIP POD KŮŽI UŽ LIDÉ SKORO NEPOTŘEBUJÍ. Nosí ho dobrovolně neustále u sebe…..

Techmania znamená něco jiné

Všude kam nasměřujete mobil, děláte expozice dobrovolně či nedobrovolně. Jak tedy vidíte, špióny už dávno jste. Nemusíte se jimi stávat.  Ve dvojité dualitě jsou možné i takovéto bilbordy, které hovoří i jinou řečí…..

Stačí si přečíst články na prvopodstatě o JEMENU. Je tam řečeno vše, co nás asi čeká a nemine….

Dokonce i vynikající pan Malíř leonardo da vinci lidstvo zavčas varoval!!!!!

animus, leonardo da vinci

Nyní vidíte, kam všechno míří…..

tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.