Světový židovský kongres tlačí americké zákonodárce, aby učinili vzdělávání holocaustu povinné ve všech školách, citujíc statistiky z průzkumu z roku 2018, které odhalují, že polovina lidí z geneace tzv. mileniálů (lidé narozeni zhruba mezi roky 1975 až 2004), není schopna jmenovat jediný nacistický koncentrační tábor.

Světový židovský kongres zahájil petici, která vyzývá Kongres, aby „učinil vzdělávání holocaustu povinné v každé škole ve Spojených státech,“ a doposud bylo získáno 8 500 podpisů. Petice poukazuje na vzestup antisemitismu a varuje, že „hrůzy holocaustu vyblednou z naší kolektivní paměti, zejména mezi generací tzv. mileniálů.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Odkazuje se na statistiky zjištěné ve studii o znalostech a povědomí o holocaustu z roku 2018, která zkoumala 1350 Američanů ve věku 18 a více let, a zjistila, že 49% tzv. mileniálů a 45% starších nemohlo jmenovat během holocaustu koncentrační tábor nebo ghetto v Evropě. To také odhalilo, že 41 procent tzv. mileniálů si myslí, že počet Židů zabitých v holokaustu byl dva miliony nebo méně, spíše než šest milionů.

přeložila tereza | zdroj: rt.com

Nemyslím si, že petici rozjeli Židé, ale spíše kvazi-židé, rozuměj chazarská mafie, která velmi ráda hraje na antisemitskou notu. Kniha jednoho vysoce postaveného židovského rabína (která byla zakázána) říká, že s holokaustem to bylo docela jinak, než se nám snaží vecpat oficiální HIS-tórie, která je téměř vždy překroucená. Jedna teorie také tvrdí, že do plynových komor mnohdy ve skutečnosti putovali Němci, ale byli falešně označeni za Židy. 

Já jsem pro zahájení jiné petice!!! Přeji si, aby se na všech českých, slevenských (a nebo i evropských) školách začaly vyučovat Protokoly sionských mudrců, aby se lidé dozvěděli, jak tzv. židé dělají podvratnou činnost a co jsou schopni dělat proti nám, z jejich pohledu gojímům – tzv. pod-lidem. 

Knihu Protokoly sionských mudrců můžete stahovat v CZ ZDE, SK ZDE

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.