…..lidé neustále požadují důkazy. Zde je máte s odhalením, perfektně popsané v delším provedení. Článek je překládán postupně, protože je velmi dlouhý, zhruba 70 stran DŮKAZŮ O ZLOČINECH AMERICKÉ VLÁDY…. (Přesněji vlády KORPORACE THE UNITED STATES OF AMERICA Inc.)

09:54

Důkazy zde obsažené, pro pochopení celého dnešního světa (proč se tu děje to či ono, pro vás nelogické), jsou důležitější, než cokoli jiného, co vám bylo doposud podsouváno a předkládáno médii hlavního proudu. JAK SAMI ZJISTÍTE (mnozí už zjistili), VLÁDNOU NÁM VRAZI, ZLOČINCI A MAFIÁNI. Článek je velmi důležitý pro pochopení dnešního dění v EU !!!!! !!!!! !!!!!

Pro vypovídající důležitost s DOLOŽENÝMI DOKLADY A SNÍMKY je nutné, aby se veřejnost s tímto seznámila dříve, než nám vše zakáží a důkazy odstraní. DŮLEŽITÁ JE VYPOVÍDAJÍCÍ HODNOTA. Mozaika se vám o něco více poskládá.

KE KONCI ČASŮ LIDSTVA…..

Bylo by dobré článek šířit mezi lidi, aby konečně otevřeli oči….

Přeložila raja

Originál článku: In Memoriam: George H. Scherff Jr. aka George H.W. Bush Sr.

 

Bývalý prezident USA se na smrtelné posteli přiznal k tomu, že to on je vrahem Nikoly Tesly. Podle všeho také zinscenoval atentát na Johna F. Kennedyho. George HW Bush, 41. prezident Spojených států amerických, zemřel 30. listopadu 2018 ve věku 94 let, čímž ukončil svoji dlouhou kariéru plnou masových vražd, genocidy a atentátů na významné státníky po celém světě.

Díky vytrvalému vyšetřování investigativního novináře Michaela Nicoloffa a doznání jednoho z blízkých bodyguardů Hitlera, Otto Skorzenyho, byla odhalena pravá identita George HW Bushe.

Přiznání na smrtelné posteli a fotografie podporující tvrzení, že 41. americkým prezidentem byl ve skutečnosti George H. Scherff mladší

tm dodává: byla to jedna velká rodina zločinců, kteří ovládli svět. Proto nyní ty tribunály.

Podle Otta Skorzenyho obrázek výše zachycuje Scherffovu rodinu a pár jejich přátel (fotografie byla pořízena kolem roku 1938). Muž držící ruku „matky“ Scherffové je Martin Bormann. Vpředu sedí Reinhardt Gehlen. Vzadu je Joseph Mengele a po jeho pravici se nachází tehdy ještě mladý Skorzeny. Vpravo se v němcké námořní uniformě nachází George H. Scherff mladší a jeho otec George H. Scherff starší. Bormann se stal druhým velitelem Hitlera. Reinhardt Gehlen byl velícím důstojníkem SS, kterého američani do své země dostali pod záštitou operace Paperclip. Skorzeny a George HW Bush pomáhali při procesu spojování nacistické rozvědky (SS) s OSI (Úřad pro vyšetřování Letectva Spojených států). Toto spojení dalo vzniknout organizaci známé pod zkratkou CIA, v jejíž čele stanuli William Donovan přezdívaný „Wild Bill“ a Allen Dulles. Tito muži se rovněž podíleli na experimentech CIA na kontrolu mysli, z nichž nejnámější je MK-ULTRA. Důstojník SS a lékař Joseph Menehele, notoricky známý sadista z Auschwitzu přezdívaný „anděl smrt“, po válce utekl z Německa do Severní Ameriky. George H. Scherff mladší se stal 41. americkým prezidentem jako George Bush a George H. Scherff starší byl „důvěryhodným asistentem“ Nicoly Tesly.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

To, co se nyní chystáte číst, je další krok nad rámec běžného výzkumu, jehož průkopníkem se na počátku 90. let stal autor a historik Webster Tarpley, který své bádání s velké části zakládal na „tvrzeních“, jež na smrtelné posteli poskytl Otto Skorzeny, a jeho krabici plné fotografií. Od Skorzenyho smrti v roce 1999 mnohá vodítka, o nichž se zmínil, vedly k něčemu, co by se na první pohled mohlo zdát jako nesmyslné bláboly nepříčetného starce. Co zůstává konstantním je fakt, že když se probrodíme veřejně dostupnými úředními záznamy, soukromou korespondencí, memoáry, novinovými články, fotografiemi a dalšími „opěrnými body“, záznamy o Bushově rodině (ty které existují) jsou jeden nekonečný palác nesrovnalostí a kuriozit. Vzhledem k tomu, že se jedná o Kongresem potrvzený fakt, že Prescott Bush byl během druhé světové války obchodoval s nacisty, můžeme bezpečně prohlásit, že spojení mezi Bushovými a nacisty skutečně existovalo. Kdo jsou Bushovi? Jak se spojili s nacisty? Bylo spojení stále živé, když se George H.W. Bush a George W. Bush stali americkými prezidenty? Odpovědi nejsou tak jednoznačné, jak bychom chtěli. Máme však k dispozici svědectví Otta Skorzenyho a jeho fotografie. Tak tedy, pusťme se do toho. Následuje první část vyšetřování, které poukazuje ke kurióznímu závěru – „Bushova“ rodina byla vytvořena za účelem zničit Ameriku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Autor: Don Nicoloff

To, co nás učí o historii v amerických školách, není historie, ale pohádka. Ještě lepší by bylo říci, že je to propaganda určená k tomu, aby oklamala nic netušící společnost o svém skutečném dědictví a o zrádných činech a sabotážích, a která byla navržena za účelem nastolení Nového světového řádu. V následujících řádcích se dozvíte skutečné identity těch, kteří infiltrovali národ jménem tajných organizací, jejichž cílem není nic jiného, než totální zotročení lidstva. V minulosti již jiní psali o mnohých spiknutích, jejichž cílem je ovládnutí přírodních zdrojů, energií, zásob potravin a našeho suverénního práva na život na planetě Zemi – ne jako otroků pár zbohatlíků – ale jako svobodných bytostí, mužů, žen i dětí, konajících na základě svobodné vůle dané stvořitelem.

„Výzkum“ je systematické zkoumání a studium materiálů a pramenů s cílem zjistit fakta a dosáhnout nových závěrů. Toto je důležitý výzkum. Čtěte jej opatrně a s otevřenou myslí.

 

S ohledem na použití fluoridů (fluoridu sodného) v pitné vodě a zubních pastách, již můžete být ve stádiu popírání. Fluoridy (jak nám bylo řečeno) jsou určeny k prevenci zubního kazu. Vy, čtenáři, se můžete rozhodnout, zda opravdu fungují. Skutečným důvodem, proč jsou přidávány do pitné vody a zubní pasty, je to, že umírňuje vaši fyzickou a duševní stránku, načež se stáváte apatickými.

tm dodává: název pro mnohé popírače a ignoranty = lidé s amputovaným mozkem (silně ovlivněným mozkem chemikáliemi bez vlastních názorů)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Problematika myšlenky

Představte si, že jste členy tajné organizace, jejímž jediným programem je ovládnout celou planetu. Pokud by měl váš plán uspět, aniž by si ho zamýšlené oběti byli vědomi, věnujete nejvyšší pozornost diskrétnosti. Vaše organizace by vypracovala sérii historických událostí tak, aby to vypadalo, že se jedná o běžné události, které se tak nějak zkrátka stávají (přírodní katastrofy, nemoci způsobené člověkem, vraždy, atentáty, teror, manipulace peněz a dodávek energií, kontaminace potravin, znečištění přírodních zdrojů a válka). Načasování těchto událostí by vyžadovalo trpělivost, pečlivé plánování, spolupráci s dalšími lidmi na „důvěryhodných“ pozicích, špionáž a podvádění. V podstatě celá mise by musela čerpat svoji sílu z podvodů a utajení. A hlavně ze svého mistrovského plánu.

Kdo byli tvůrci tohoto mistrovského plánu? Sledujte, jak to do sebe začne zapadat…

 

Pokračování….. Zde najdete Díl 2.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.