Přípravy na velká odtajnění stále probíhají. Zejména odtajnění zneužívání soudu FISA.

Trumpův výběr Johna Ratcliffa za ředitele národní bezpečnosti (National Intelligence je úřád spadající pod prezidenta USA, pozn.př.) očekává, že bude spolupracovat s generálním prokurátorem Barrem na přípravách odtajnění (Oprava: Rateliffe se nestal ředitelem Národní bezpečnosti. Místo toho může Trump nominovat Susan Gordon.)

[wp_ad_camp_2]Jakmile začne odtajnění, začne hromadné zatýkání a obžalování více osob na vysoké úrovni. Tato událost (odtajnění) je zásadním krokem k obnovení republiky Spojených států Amerických (Republika byla tajně nahrazena korporací Spojené státy pod kontrolou pokrevních liní, a to na základě States of America Corporation v roce 1871, pozn.př.).

Zatím nedošlo k žádnému novému vývoji v oblasti zpětného odkupu.

Některé zdroje stále očekávají, že RV (ReValuation = přecenění měn) může začít kdykoli před 15. srpnem.

Jakmile RV začne, bude započato zároveň hroucení fiat finančního systému a bude implementován QFS (kvantový finanční systém).

QFS resetuje všechny měny, aby byly zajištěny zlatem, a odpustí veškerý dluh.

Banky a korporace nebudou mít jinou možnost, než přijmout nové změny.

Každý dostane šanci začít znovu.

[wp_ad_camp_2]Očekává se, že do konce roku začnou celosvětové reformy v souladu s GESARA. Úplné odhalení se očekává v příštím roce (2020).

Samoobslužné a uzdravující technologie, jako jsou replikátory, přijdou s úplným odhalením.

Měny budou nakonec vyřazovány z provozu s nástupem nového finančního systému pro nákup zboží, majetku a dalších věcí. Lidé už nebudou pracovat jen aby přežili, ale také aby si vydělávali.

Lidstvo vstoupí do zlatého věku míru a prosperity.

přeložila tereza | zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.