Zatajovanie zjavne dôležitých vecí, je trestným činom ak by smerovali k odhaleniu trestnej činnosti organizovanej skupiny. Nie sú preto dôležité obsahy uvedené v titulku tohoto blogu ale otázky, ktoré vyplývajú zo zistených skutočnosti.

Úvodom:

Kto bojuje za svoje práva, bojuje aj za práva ostatných a opačne, preto je dôležité na konkrétnych prípadoch poukázať na pozadie „avantgardy“ z ktorej nám vyplývajú otázky kto je Zuzana Čaputová, pre koho pracuje, či pre občanov alebo proti občanom vlastnej krajiny. Preto uvediem aj odkazy na poslanca Ľuboša Blahu, ktorý sa smelo vyjadruje o podozrení, že je vlastne agentkou cudzej moci, volajú sa „agenti vplyvu“, ktorí navonok sa tvária ako oddaní vlastenci ale v hĺbky svojej duše v pravý čas a pravú chvíľu zradia svoj vlastný národ. Môj príbeh je len ilustráciou mojej legitimity zaoberať sa touto otázkou „Kto je Zuzana Čaputová“.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 Primárium:

Dňa 17. júna 2019 som osobne odovzdal v podateľni prezidentskej kancelárie list v ktorom som poukázal na indície, ktoré nasvedčujú, že generálny prokurátor Jaromír Čižnár svojím mlčaním a ignorovaním listov určených jemu do vlastných rúk, vlastne kryje dražobné mafie, ktoré mi ukradli rodinný dom a navrhol som jeho odvolanie. Veď už teraz je verejne známe, že bývalý generálny prokurátor Dobroslav Trnka komunikoval s Kočnerom ako šéf organizovanej zločineckej skupiny, to máme čakať zase niekoľko rokov na odhalenie prepojenia, keď ja som poukázal na nespochybniteľné indície, že je tu odôvodnené podozrenie z prepojenia organizovanej dražobnej mafie na generálnu prokuratúru. Najnovšie sa v kauze „Kočner“ uvádza, že v pondelok (29. 7.) uviedol Lipšic, že z komunikácie vyplýva existencia zločineckej skupiny. „Na Slovensku fungovala zločinecká skupina zložená aj z vysokopostavených policajtov, prokurátorov a sudcov, ktorá dlhodobo spolupracovala s organizovaným zločinom a bielymi goliermi na Slovensku“.V ďalšej časti sa dozviete jako reagovala prezidentka.

V druhej časti blogu sa budem zamýšľať nad predpoveďou pre Progresívne Slovensko, politického hnutia v ktorom pani Čaputová pôsobila ako podpredsedníčka.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 Sekundárium:

Dnes som si prevzal list z prezidentskej kancelárie z ktorého vyplýva jedno poľutovaniu hodné zistenie. Prezidentka všetkých občanov volená v priamych voľbách nezastupuje všetkých občanov, ani ju nezaujímajú problémy „prostých“ ľudí, aby ich nemusela riešiť. Ona si ten list ani neprevzala ani si ho neprečítala, teda ju vôbec nezaujíma domáca situácia, z toho vyplýva, že prezidentkou sa stala na objednávku aby mohla šíriť pri zahraničných návštevách nenávisť voči Rusku, podporovať agresora NATO a schvaľovať migráciu, ktorá nás napokon zničí. V druhej časti sa dozviete prečo si to myslím.

Kópiu listu prikladám na koniec blogu alebo si ho nájdete na webe www.koloseo.info/caputova/010819

Stručný obsah listu: Odosielateľ Martin Gurger, poradca prezidentky zo dňa 28.júna 2019 (prišlo 01.08.19). V prvom odstavci pán poradca konštatuje, že o probléme už majú informácie z predchádzajúcich listoch zaslané na úrad hlavy štátu. V druhom odseku poradca konštatuje, že žiaľ musí opakovane zopakovať, že právomoci prezidenta sú vymedzené zákonom…. V treťom odstavci poradca konštatuje, že kompetencia prezidentky neumožňuje poskytovať právne poradenstvo…. Na strane 2 v prvom odseku znovu mi poradca doporučuje čo mi je známe, že mám využiť opravné prostriedky…. V ďalšom odseku mi oznamuje, že osobné stretnutie s pani prezidentkou nie je možné, okrem zamávania pri jej výjazdov….. V predposlednej časti pán poradca oznamuje, že je veľa sťažnosti od občanov a hlava štátu nemôže občanom pomáhať…. Na záver pán poradca oznamuje, že je mu ľúto, že nemôže uviesť iné stanoviská než sú tie, ktoré ste už od úradu hlavy štátu dostali.

[wp_ad_camp_2]

 

Aj mne je ľúto, že máme takúto prezidentku, ktorá nemá kompetencie riešiť podozrenia z organizovaného zločinu, korupcie a porušovania základných ľudských práv.

Zatajovanie zjavne dôležitých vecí, je trestným činom ak by smerovali k odhaleniu trestnej činnosti organizovanej skupiny.

Len chcem uviesť, že jedine pán Gašparovič za svojho úradovania dal prešetriť moje podozrenia s tým, že budem vyrozumený o výsledku šetrenia. Ja som všetkým prezidentom navrhoval aby zriadili poradný výbor ktorý by skúmal sťažnosti od občanov smerujúce k odhaleniu organizovanej trestnej činnosti najvyšších štátnych úradníkov, ktorými boli porušené základné ľudské práva v zmysle Dohovoru o ochrane týchto práv. Pani prezidentka Čaputová zavádza verejnosť a znovu klame, lebo vyhlasuje o ochrane ľudských práv ako nadradenej norme nad ekonomickými záujmami – je klamárka.

V mojom liste ktorý som uverejnil aj na blogu boli závažné indície o organizovanom zločine majetkovej povahy dražobných mafii, viď tento blog.

https://blog.hlavnespravy.sk/12639/v-pondelok-obdrzala-kancelaria-prezidentky-zuzany-caputovej-list-s-dokazmi-a-existencii-organizovanej-skupiny-drazobnej-mafie-ktoru-kryju-na-generalnej-prokurature-jej-najvyssi-pred/

[wp_ad_camp_2]

Priatelia, nebudem sa zaoberať mojím prípadom, je jasné, že pravdepodobne došlo k dohode medzi generálnym prokurátorom a prezidentkou. On nepodal Návrh na Ústavný súd a ona mu nevytkla ignorovanie mojich sťažnosti o krádeže rodinného domu, teda krytia dražobných mafii. Ale tu ide o iné!!!

Z tohoto jednoduchého zistenia ovšem vyplýva niekoľko otázok.

Je pravdou tvrdenia poslanca Ľuboša Blahu, že je agnetkou Šorošovského ťaženia proti Rusku a platená rafinovaným spôsobom prostredníctvom tzv. „literárnych prác“ za ktoré oi. dostala odmenu vyše 180.000 euro. Viď jeho statusy na FB.

https://picuscapital.sk/blaha-sokuje-je-caputova-agentka-sorosa/

https://www.facebook.com/LBlaha/

https://slovensko.hnonline.sk/1972197-madarske-vladne-media-nazyvaju-caputovu-agentkou-sorosa

https://www.youtube.com/watch?v=SlioyI1M5k4

Tercium:

Podľa všetkých indícii od podozrenia z volebného podvodu organizovanou skupinou (opísaných Š.Harabinom), prezentáciou nenávisti proti Rusku a hlásenia sa k NATO pri všetkých doterajších jej zahraničných cestách až po tento malý dôkaz o nezáujme pomôcť prenasledovaným občanom je tu Vážne podozrenie, že pani prezidentka je agnetka vlivu. Čo to znamená v celom rozsahu je uvedené v linke pod touto pasážou. Ja len v krátkosti: (odpis z článku)

[wp_ad_camp_2]

Agenti vlivu jsou často vrcholem operativní rozvědně-podvratné činnosti. Na rozdíl od obyčejných agentů, mají vlivoví agenti obvykle jen zcela výjimečně prokazatelné spojení s protivníkem…
Za vlivového agenta (termín vznikl uvnitř CIA) je považován člověk vyznávající hodnoty a ideologii země protivníka, který je šíří u sebe doma.

Vlivová agentura je kategorií stejně starou jako sám svět. Jako jeden z klasických příkladů vlivového agenta nám může posloužit dobře známý Charles Maurice de Talleyrand-Périgord.
Na rozdíl od obvyklých agentů, kteří předávají informace nebo provádějí otevřené podvratné akce (teroristické činy, výbuchy apod.), agenti vlivu, v souladu se zájmy svých chlebodárců provádějí činnost související s řízením země, regionu, oborem, objektem, politickou stranou atd. Jejich podvratná činnost je často dlouhou dobu latentní, neviditelná, a když se stává zjevnou, může být již příliš pozdě na vznesení obvinění či zabránění vzniku škod s velkými následky.

Tím spíše, neboť jejich praktickou politickou a řídící činnost lze lehce vydávat za neúmyslnou politickou chybu, ekonomický omyl atd. atd.. Ten samý Talleyrand uváděl zcela přesvědčivé důvody pro svoji spolupráci se zahraničními mocnostmi. Pokračovanie tu…. https://www.obrys-kmen.cz/index.php?rok=2009&cis=45&cl=07

[wp_ad_camp_2]

 

Kvadrácium:

Vzhľadom na to, že Ústavný súd nerozhodol o piatich sťažnostiach o závažných okolnostiach, ktoré nasvedčujú nezákonnú inauguráciu prezidentky, nakoľko volebný proces nebol dokončený tak ako tvrdí pán Štefan Harabin, sudca Najvyššieho súdu a taktiež iné podozrenia z podvodov polícia odmietla, majúc na zreteli, že Čaputová získala cca len 20% hlasov z celkového počtu oprávnených voličov, sme toho názoru, že spravodlivosti sa nedočkáme, lebo exprezident Kiska úmyselne spôsobil chaos vo vymenovávaní Ústavných sudcov a prispel k tomu, že terajší sudcovia nebudú korektne riešiť podané sťažnosti ako aj po doplnení ďalších sudcov bude rozhodovať v konečnom dôsledku terajšia prezidentka, vidíme jediné východisko spravodlivosti v rámci zákona vypísaním referenda odvolať súčasnú prezidentku z úradu hlavy štátu.

Ako najviac poškodený občan, najviac prenasledovaný, čitateľ vie o mojich peripetii, vyzývam všetkých, ktorí nevolili Čaputovú aby sa podpísali pod petíciu a aktívne sa zapojili do odvolávacieho procesu aj cez sociálnu sieť facebooku.

[wp_ad_camp_2]

Téma budúceho blogu: Progresívne Slovensko problémy „prostých“ ľudí ignoruj, aby ich nemuseli vôbec riešiť.

Pekné prázdniny praje Janko Molnár, obeť novodobej tzv. „demokracie“

Na úplný záver len toľko, demokracia má jeden veľký handicap – „dvaja rozhodnú ako naložia s majetkom tretieho“. Na tomto pravidle sa robia najväčšie podvody a prenasledujú nepohodlní ľudia. Zamyslite sa, ako naša nová spoločnosť zmetie zo stola tento postulát. Čakám na Vaše odpovede a tiež v komente budem reagovať.

– – – – – – –

Vyzývam každého človeka na Slovensku, ktorí sa cíti byť v ohrození alebo už bol poškodený týmto systémom aby sa pridal do skupiny na FB.

https://www.facebook.com/groups/1143801575828319/?ref=bookmarks

[wp_ad_camp_2]

 

Minúta ticha – pre všetky obete po roku 1989!

Kde prirodzené právo prehráva nad papierovým právom, treba aby rozhodli občania v ľudovom referende!

Ešte raz na záver:

Bude nás 1.000.000 (milión) ľudí, ktorí nevolili Čaputovú? A podpíšu petíciu za jej odvolanie

Linka na petíciu:

https://www.peticie.com/vyhlasenie_neplatnosti_prezidentskych_volieb_v_roku_2019_a_ich_opakovanie

Linka na Facebook: https://www.peticie.com/a/228130

Podpíšte a preposielajte priatelia!!!!

Toto som zabudol…

Eldorado

https://www.youtube.com/watch?v=ZqK8BXbh7yg

Zdroj: 9

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.