Míra korupce Deep state se odhalí, jakmile bude vydána zpráva o zneužívání soudu FISA. Vydání zprávy o FISA je pouze začátek.

Zapečetěné žaloby jsou klíčem k vymazání Deep state jedním šmahem.

Stovky miliard ve zlatě mizí, protože centrální banky se zoufale připravují na hrozící přechod na nový finanční systém.

 

[wp_ad_camp_2]

Po jubilejním odpuštění dluhů se očekává, že všechny země začnou přecházet na nové měnové systémy podložené aktivy a zlatem. Podle zdrojů se očekává, že irácký dinár bude první měnou, která se přehodnotí, což může nastat velmi brzy. Po iráckém dináru se také přenastaví nové měny, protože svět začne přecházet na používání nových měnových systémů.

Očekává se, že k dalšímu odhalení tajného vesmírného programu a tajných technologií dojde v roce 2020.

Zdroje spekulují, že první obžaloba by mohla směřovat na Hillary Clintonovou (HRC) (místo Bidena nebo Obamy). Zatčení Clintonové by spustilo hromadné probuzení lidu a potenciální nepokoje. Další zatýkání by pokračovala.

Zálohy amerického námořnictva budou povolány k napomáhání vymáhání práva.

Parlament Spojeného království drtivou většinou odsouhlasil návrh zákona k Brexitu, což znamená, že Spojené království oficiálně opustí EU před únorem 2020. Kanadský premiér Justin Trudeau radši oznámil svůj předčasný odchod do důchodu. Říká se, že Trudeau odejde dříve, poněvadž si je dobře vědom přicházejících globálních změn.

 

[wp_ad_camp_2]

Očekává se, že prezident Trump vyřeší situaci se Zimbabwe velmi brzy.

Podle zdrojů prezident Trump postoupil autoritu k novému finančnímu systému Zemské alianci. To znamená, že přechod na nový finanční systém již nelze zastavit i navzdory tomu, co se stane prezidentovi.

Očekává se, že přechod na nový finanční systém bude konečnou hrou Aliance Země.

Ve zprávách se dozvídáme, že na Středozápadě byly spatřeny nevysvětlitelné roje „dronů.“ Otázka, zeptejte se sami sebe: „Pokud tyto takzvaně drony měří až 1,8 metru, měly by mít velké vrtule nebo proudové motory. Takže, jak to, že nejsou slyšet? Zvlášť, když jsou v roji.“ Očekává se, že pozorování UFO se v průběhu tohoto roku zvýší.

 

[wp_ad_camp_2]

Podle zdrojů byl papež pozván, aby se připojil k Alianci Země za podmínek, že odhalí veškerou vatikánskou korupci a sexuální zneužívání. Tyto podmínky také zahrnují využití zlata Vatikánu na financování nového finančního systému.

Příští irácký premiér už byl vybrán Aliancí Země.

Očekává se, že Irák podstoupí měnové reformy ve snaze potlačit veřejné nepokoje.

Očekává se, že první fáze americko-čínské obchodní dohody bude podepsána 15. ledna.

Do obchodní dohody mezi USA a Čínou je zahrnuto více tajných dohod, které povedou ke globálním měnovým reformám, které nakonec povedou k přechodu na nový finanční systém.

Očekává se, že letos (2020) dojde v USA, v Číně a na Středním východě k velkým změnám.

Budou též odhaleny obrovské úplatky významných osob.

 

[wp_ad_camp_2]

Horowitz, Durham a prokurátor Barr komunikují s Q.

„Co se stane, když potrubí s úplatky vyschne?“ 

N.Pelosiová 200 mil. USD

Rodina Clintonů 200 mil. USD

Rodina Obamů 40 mil. USD

Vše mimo účetní knihy?

Vypustíme žumpu!

Q

Přeložila tereza | Zdroj: 9

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.