Sestaveno ve středu 24. března 2Q21,

autorka: Judy Byington, terapeutka, novinářka, autorka knihy: „Dvacet dva obličejů: V neobyčejném životě Jenny Hillové a jejich dvaceti dvou různých osobností.“

Zkusí rozdělit – neuspějí, kam jdeme jeden, jdeme všichni (WWG1 WGA) na podporu prezidenta, následujte Q a důvěřujte plánu.

„Bojová hymna republiky“ sbor Tabernacle ve West Pointu

https://www.bing.com/videos/search?q=mormon+tabernacle+choir&docid=608007863313433048&mid=57C65E7AC47173CDEE

Poznámka Judy: Charlie Ward řekl, že pro globální reset měny bylo uděláno naprosto všechno a načasování bylo nyní v rukou božích. Všechny prostředky byly na místě, posuzovaná zúčtování byla plně likvidní, aktivační kódy byly v Kvantovém finančním systému a čínští bankovní starší byli v bankovních centrech po celém světě, aby dohlíželi na zavedení globálního měnového resetu ( GCR).

Podle našeho vojenského kontaktního Intel střediska bylo oznámení o zabezpečeném odkazu výstřelu nastartování úrovně 4B, které vygeneruje 800 # s, stále nastaveno na kteroukoliv dobu tohoto týdne a mohlo by se odehrát před formálním oznámením Iráku o jejich nové dinárové sazbě v sobotu. 27. března.

[wp_ad_camp_3]

 

Tři nezávislí hlavní bankéři naznačili, že by nás upozornili, abychom si mohli naplánovat schůzky někdy mezi dneškem a 10:00 hod. ve čtvrtek. 25. března.

Bruce měl pocit, že bychom si mohli nastavit schůzky ve středu. 24. března a začít ve čtvrtek 25. března. Zaměstnanci Výkupních center byli na zítra ve středu 24. března uvolněni, ale byli by u svých pracovních stolů ve čtvrtek 25. března v 7:30 hod.

Bylo by vydáno varování červenou výstrahou k zavedené globálního měnového resetu (GCR). Bylo by zaveleno k opuštění amerického dolaru a k přípravě na zrychlující se kolaps dolaru. „Díky šílené úrovni tištění fiat měn, pokračujícím ekonomickým blokádám a demotivaci reálně odvedené práce, vytvořil Bidenův režim „dokonalou bouři „pro finanční kolaps.“

Varováním červenou výstrahou by prozatímní vojenská vláda iniciovala národní výstražný systém Project Odin deaktivací satanských satelitů Mossadu a aktivací nového komunikačního systému Starlink ke globálnímu převzetí všech médií po celém světě.

Vládní odstávka byla naplánována během deseti dnů temnoty, což se očekávalo, že proběhne někdy v pozdějším březnovém týdnu přes první dubnový týden. Připravte si podstatné nezbytné věci, jako je jídlo, voda a nouzové zásoby.

Během těchto deseti dnů temnoty  by armáda odstranila Bidena z funkce prezidenta USA poté, co se rozhodlo, že by nebyly nové volby kvůli armádnímu potvrzení volebního podvodu v roce 2020.

Dalo by se očekávat, že mezi 27. březnem a 6. dubnem bude prezident Trump opětovně vyhlášen jako náš jediný legitimně zvolený americký prezident a oznámil by globální měnový reset (GCR) a dluhové Jubileum (oddlužení) NESARA / GESARA.

Čtvrtek 1. dubna  byl začátkem fiskálního roku pro novou americkou pokladní bankovku krytou zlatem / zlatými aktivy. K tomuto datu by mohla široká veřejnost na úrovni 5 směňovat cizí měny kryté zlatem / zlatými aktivy za nové mezinárodní kurzy.

Na Telegramu řekl v úterý 23. března náš nový viceprezident John F. Kennedy Jr.: „Nikdy nepochybujte o plánu… Bidenova politika je nesmysl… Biden plánuje zničit USA… Nemůže se mu to podařit… Došlo k neúspěšnému pokusu o atentát na Michaela Flynna čínskou komunistickou stranou…

Prezident Trump plánuje důležitou cestu … Děláme důležité rozhodnutí … Jsme v dobrém postavení … Bouře přichází … Kdo je připraven na Bouři? … Všechno se děje z nějakého důvodu … EBS (systém nouzového vysílání) kdy? Boom * … Zaměřte se na bouři … Představujte si den oslav! Boom * … Den oslav je den po bouři … „Nová republika“ Boom * … V Nové republice vymýtíme chudobu … SVOBODA.“

Přeložil milan | Zdroj: 54

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.