Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

Zpravodajská služba naklonovala telefony, aby odhalila a zmapovala celou strukturu teroristických operací Antify/ BLM v rámci přípravy na hromadné zatýkání

Jak si možná vzpomínáte, informovali jsme o Trumpových plánech odvolat se po volbách na Zákon o povstání a rozmístit v ulicích vojenské jednotky, aby zastavily extremistický levicový pokus o politický převrat, který se podle očekávání spustí krátce po volbách. Nyní se objevily fascinující zprávy, které potvrzují, že vedoucí představitelé amerických federálních zpravodajských služeb už měsíce v tichosti identifikují aktéry a vůdce teroristických organizací Antifa i BLM, včetně bohatých donorů, kteří tyto operace financují.

Ukazuje se, že Trumpovo Ministerstvo vnitřní bezpečnosti Spojených států amerických (DHS) používá důmyslný hardwarový „klonovací“ telefon, aby svá telefonní zařízení vydávala za telefony extremistů z Antify a BLM s cílem odposlouchávat jejich telefonáty a číst SMS. Prostřednictvím této technologie sestavili kompletní organizační strukturu a hierarchickou mapu vůdců zapojených do dnešních levicových teroristických operací. Ještě důležitější je, že tyto informace jsou připravovány k celostátnímu zadržení ilegálních vzbouřenců, jakmile bude Zákon o povstání aktivován.

 

[wp_ad_camp_2]

 

To vše potvrzuje značné mediální vyšetřovací úsilí, včetně snah protitrumpovského vydavatele The Nation, který uvedl:

V Portlandu se mezirezortní operační svaz zahrnující DHS a ministerstvo spravedlnosti uchýlil k důmyslnému útoku prostřednictvím klonování mobilních telefonů, jehož podrobnosti zůstávají utajeny, za účelem zachytit telefonickou komunikaci demonstrantů. Uvedli to dva bývalí zpravodajští funkcionáři obeznámení s touto záležitostí.

Zpravodajství Indy News Media uvádí, že shromažďování těchto informací poukazuje na „říjnové překvapení“, během něhož mohou levicoví teroristé čelit rozsáhlému zatýkání:

Takže DHS a FBI odposlouchávají Antifu a vědí, s kým v médiích a v politice hovoří. Můžete si přečíst zprávu z The Nation. Levice je z toho opravdu nervózní, protože je to zpráva číslo jedna na jejich webových stránkách (v okamžiku psaní tohoto příspěvku).

Trump slibuje, že označí Antifu i KKK za „teroristické organizace“

Další potvrzení toho všeho vyplynulo z vlastních Trumpových slov, pronesených před pouhými dvěma dny, kdy slíbil, že za „teroristické organizace“ označí jak Antifu, tak KKK. Reportáž prostřednictvím The Epoch Times:

Prezident Donald Trump má oznámit ustanovení, kterým označí krajně levicové hnutí Antifa a Ku Klux Klan (KKK) za teroristické organizace a vyzve tím k tomu, aby se z lynčování stal federální zločin z nenávisti.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Generální prokurátor William Barr v srpnu řekl, že Antifa je „revoluční skupina“, která usiluje o nastolení komunismu nebo socialismu ve Spojených státech.

„Jsou revoluční skupinou, která se zajímá o nějakou formu socialismu, komunismu. Jsou to v podstatě bolševici. Jejich taktika je fašistická,“ řekl Barr dne 9. srpna v rozhovoru pro Fox News.

Kyle Shideler, ředitel a hlavní analytik pro vnitřní bezpečnost a boj proti terorismu v Centru pro bezpečnostní politiku, řekl listu The Epoch Times, že Barr a další federální činitelé musí „zacházet se skupinou jako s podvratnou a povstaleckou silou, kterou je.

Tento vývoj je třeba poznamenat z několika důležitých důvodů:

1) Antifa i KKK jsou výtvory demokratů

Třebaže se může zdát, že Trump vyvažuje označení teroristů tím, že spáruje Antifu s KKK – o němž se mnozí Američané mylně domnívají, že by vyvážil levicové a pravicové křídlo, ve skutečnosti je KKK výtvorem levice. KKK by se dal nejlépe popsat jako Antifa 50. let. Bylo to militantní křídlo demokratů, stejně jako je dnes Antifa. Toto označení ze strany Trumpa je v podstatě dvojitou deklarací proti terorismu demokratů.

2) Jakmile bude Antifa oficiálně označena za teroristickou organizaci, může okamžitě začít hromadné zatýkání

Oficiální označení Antify za teroristickou organizaci uvolní prostředky federálních orgánů činných v trestním řízení k hromadnému zatýkání po celém Oregonu, Washingtonu, Kalifornii a New Yorku a také v dalších oblastech. Celé vedení Antify bude velmi rychle svrženo a z levicového převratu budou odstraněny jejich „militantní jednotky“, které, jak doufají, povedou svou barevnou revoluci proti Americe.

3) Všechny korporace, které financovaly Antifu, se budou podílet na financování domácího terorismu, což je těžký zločin

Označení Antify za teroristickou organizaci také zotročí všechny americké korporace, které Antifě v posledních čtyřech letech darovaly peníze. Tyto korporace budou náhle shledány vinnými z financování domácích teroristických operací a budou vystaveny zatčení a zabavení majetku. (Nepochybuji, že velká část finančních prostředků bude vysledována až k Big Tech – největším a nejdominantnějším společnostem v průmyslu informačních technologií ve Spojených státech – Amazon, Apple, Alphabet, Facebook a Microsoft). Takto Trump bojuje proti levicovým korporátním gigantům, kteří financují nezákonné povstalecké aktivity, aby se pokusili svrhnout Spojené státy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

4) Zatýkání teroristů z Antify dovede americké úřady přímo ke globalistickým donorům, jako je George Soros

Jakmile začne zatýkání Antify, vyšetřování povede úřady přímo ke zdrojům financování tohoto pokusu o státní převrat. Mezi tyto „peněžníky“ patří George Soros a další bohaté globalistické osoby a korporace – a dokonce i státy jako Čína, které se snaží zničit Spojené státy americké.

Trump má plán, jak zlikvidovat levicové teroristy a zachránit Ameriku

Dobrou zprávou na tom všem je, že Trump má plán, jak narušit pokus radikální levice o „barevnou revoluci“, kterou proti Americe řídí CIA. Stejný typ revoluce byl zosnován a proveden v mnoha dalších státech po celém světě, podle stejného scénáře. Dokonce i Glenn Beck to pochopil správně se svou reportáží na toto téma:

Jak jsem již dříve vysvětlil v podcastech, levicoví výtržníci budou obviněni z rozvratné činnosti jakmile se Trump odvolá na Zákon o povstání a aktivuje americkou armádu ve více než 50 městech, z nichž všechna jsou zaváděna pod krycí operací s názvem „Operace Warp Speed“, která tvrdí, že armáda je potřebná k distribuci vakcín. Viz můj předchozí článek: Rozbor: Trumpovo „vojenské“ nasazení vakcín na 1. listopadu je chytrým krycím příběhem pro přípravu na aplikování Zákona o povstání, hromadné zatýkání s využitím vojenské policie.

Zde jsou další podrobnosti o plánech na „Operaci Chaos“ demokratů, kteří jsou vesměs zrádnými aktéry, kteří musí být zatčeni, stíháni a popraveni, pokud budou shledáni vinnými z vlastizrady.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak se připravit a zůstat informován

(Především pro americké občany, pozn. red.)

1) Sledujte všechna moje videa o přežití a připravenosti na PrepWithMike.com, kde jsou videa o střelných zbraních, o tom jak vyrobit nouzovou medicínu, o nouzových dovednostech pro přežití a další.

2) Připojte se k Brighteon.social, kde můžete po přihlášení sledovat živý zpravodajský přenos kliknutím na „Live Stream“ v levém sloupci. Přihlášení vám rovněž zpřístupní všechny zprávy od téměř 10 000 členů, z nichž mnozí živě tweetují zprávy o nepokojích a pokusech o revoluci proti Americe. Můj kanál má název @HealthRanger.

3) Sledujte nová videa svobodných projevů na Brighteon.com, což je alternativa k YouTube obohacená o svobodu projevu. Tisíce uživatelů sem nahrávají analytická videa, každých pár minut se objevují nová. Můžete zde také vyvěsit své vlastní.

4) Buďte připraveni na vážné poruchy, včetně výpadků elektrické sítě, výpadků komunikačních prostředků a bojů v ulicích amerických měst. Připravte si jídlo, vodu, léky, střelné zbraně a další vybavení pro přežití mimo síť. Očekávejte extrémní rozvrat, až se levicové revoluční síly pokusí provést kinetický puč proti Spojeným státům, kdykoli od 3. listopadu až do konce ledna. Přečtěte si Survival.news pro každodenní informace o dovednostech a vybavení pro přežití.

Čtěte také tuto webovou stránku, abyste zůstávali informováni. Modlete se za božskou ochranu a buďte ochotni bránit svůj národ proti radikálně levicovým vzbouřencům, kteří se ho snaží zničit.

Pro tadesco přeložila jena | Zdroj: naturalnews.com

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
56 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře