Sierra NZ Q8.Q7.2Q21

Přestaňte s tím testováním!

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/stop-bleep-bleep-testing.html

BP na Starship Earth to nejlépe vystihl ve svém posledním newsletteru týkajícím se falešného viru.

http://www.starshipearththebigpicture.com/2021/07/08/july-8-2021-the-shifting-tide-of-awakening-has-a-wicked-undertow-videos/

„Proboha, přestaňte se testovat! Pokud si nenecháte udělat test, nemohou pomocí falešného testu zjistit, jestli máte mor, když ho nemáte!“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud jde o omezení, každý, kdo má alespoň půlku mozku, ví, že potlačují přirozenou imunitu. Je smutné, že tisíce dětí na Novém Zélandu nyní platí vysokou cenu svým zdravím za drakonické omezení našeho ďábelského premiéra.

Lékaři tvrdí, že děti nebyly kvůli omezením, distancování a dezinfekci vystaveny řadě bacilů a jejich imunitní systém trpí.

Domnívám se, že Aliance na Fauciho nastražila past. Nemůžete to lidem říct – musíte jim to UKÁZAT.

https://gab.com/TheSharpEdge1/posts/106545700701445448

Milionům lidí, kteří mají oprávněné problémy s užitím nebezpečného, toxického, experimentálního očkování, císař Fauci vzkazuje: Smiřte se s tím.

Líbí se mi guvernér státu Missouri. Mike Parson (citace z článku Bias News)

„Guvernér státu Missouri Mike Parson uvedl, že nařídil ministerstvu zdravotnictví, aby dalo federální vládě vědět, že vysílání státních zaměstnanců nebo agentů, aby klepali lidem na dveře a nutili je k očkování, by nebylo účinné a v Missouri není vítáno.“

Na internetu jsou k dispozici videa, na nichž novozélandští vládní úředníci vyhrožují, že budou chodit od dveří ke dveřím s vakcínou a „dostanou každého Novozélanďana.“ Pro Novozélanďany a Australany je velmi obtížné se takovému vyhrožování bránit. Naše populace je malá, zejména na Novém Zélandu, a proto počet světelných bojovníků tvoří nepatrné procento populace. Stačí let v tuzemsku a sedět v letadle plném maskovaných spáčů, abyste poznali, že je to pravda.

V USA je každý stát autonomní – proto může statečný guvernér, jako je Mike Parson, zachránit svůj stát a pozitivně ovlivnit ostatní dobré guvernéry států, aby udělali totéž. My bojovníci světla tady dole vzhlížíme k našim bratrům a sestrám na severní polokouli – ne proto, aby nás zachránili, ale aby nás INSPIROVALI k dalšímu postupu.

Nechte se inspirovat tímto seznamem vítězství Aliance a bojovníků světla od Relentless Truth.

– Volební audity v jednotlivých státech

– Rodiče přebírají školské rady

– Kněží se postavili na odpor

– Lidé vytlačují zkorumpované guvernéry

– Státy ukončují povinnost nosit roušky

– Bojkotování zkorumpovaných společností

– Odhalení Wall Street

– Odhalení Farmako-mafie

– Odhalování a obcházení MSM

– Odhalování zrádců ve vládě a politice

– Odhalování satanismu a obchodování s dětmi

– Podpora vymáhání práva

– Podpora malých podniků

Budoucnost je neuvěřitelně zářivá!

MY, LIDÉ, JSME TEPRVE NA ZAČÁTKU.

JSTE PŘIPRAVENI PŘEVZÍT ZPĚT KONTROLU NAD TOUTO ZEMÍ?

Věřte v lidstvo.

„NA KAŽDÉM Z VÁS ZÁLEŽÍ.

Pokud o tom na chvíli pochybujete, zamyslete se, co by se stalo, kdyby jednotlivě deseti tisíce z vás najednou vzdali boj a odešli. Představte si, jakou ztrátu by plán Aliance utrpěl. Na KAŽDÉM z vás záleží.“

Where We Go One We Go All.

***** ****

Marshall Report 28.Q6.2021

(staršího data, ale zajímavé)

Obrovský výbuch a požár na nádraží Elephant and Castle v Londýně!

https://diannemarshallreport.com/elephant-and-castle-tunnel-trouble-in-the-tube/

Podle londýnských zpráv mohutný výbuch nesouvisel s terorismem? Jedná se o novou variantu COVID? Událost pod falešnou vlajkou, která má odvést pozornost od deep state cabal? Nebo skutečný chemický požár, který náhodou vznikl v metru? Nevaroval nás generál Flynn před nadcházejícími událostmi typu „FALEŠNÁ VLAJKA“? Ano, varoval.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/11/Elephant_&_Castle,_London,_England.jpg

Měli bychom je začít počítat? Máme tu bitevní lodě v Černém moři, které zkoušejí putinovu trpělivost a nyní i výbuch na londýnské železnici. Co se ještě odehrává? „Sebevražda“ McAfeeho, demolice výškové budovy v Miami, co ještě? Děje se toho tolik, že je těžké si vzpomenout na nedávné události oproti událostem minulým? Všechno se to mísí dohromady a vytváří to chaos, který má za úkol zastínit to důležité.

https://www.youtube.com/watch?v=jSjV9sPfIBk

Svět zatím ví jen to, co DSC chce, abyste viděli. Všechny články vám přinesou obrovskou ohnivou kouli. Lidé utíkající před výbuchem. Fotky kouře. Fotografie před a po výbuchu a filmové záběry policistů, kteří zabarikádovali ulici. A nic jiného. Proč tomu tak je?

Žádný teroristický útok, jen ohnivá koule z ničeho nic, nějaká obrovská exploze, která se děje kvůli něčemu? A my vidíme obrázky ohnivé koule, kouře a hasičů bez skutečného vysvětlení, co to způsobilo a co se odehrává. Víme, že provedli všechna opatřeníi, jako je evakuace okolních podniků a domů. Víme, že to bylo buď zinscenované a odpálené s pomocí někoho zevnitř (falešná vlajka) nebo skutečná událost, která je utajována. Proč?

Co se nyní ví:

Na místě požáru bylo ošetřeno šest lidí, z nichž jeden byl policista, a jeden byl převezen do nemocnice.

Požár je nyní pod kontrolou téměř čtyři hodiny poté, co poprvé vypukl v autoservisu v jednom z železničních oblouků.

Policie urychleně evakuovala obyvatele a podniky v okolí.

Policisté údajně již dříve potvrdili, že se na požáru podílely „nebezpečné chemikálie.“

Odpoledne kolem 13:45 hodin bylo možné nad centrem Londýna pozorovat hustý černý dým.

Mise splněna a scénář přečten. Nyní bude stejný scénář vykřikován po celém světě na všech zpravodajských webech. Lidé milující očkování zůstanou celé dny přilepení k televizorům a budou čekat na další zprávy o londýnské akci pod falešnou vlajkou.“

To nás přivádí k této zajímavé fotografii. Pokud by byla zinscenována tak, aby vypadala jako něco a přitom se odehrávalo něco jiného, co by to mohlo být? Proč má policista v náručí dvě děti? Kde jsou rodiče?

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2021/06/NINTCHDBPICT000662452379.jpg

Tato fotografie mi připomněla jinou fotografii, spolu s několika dalšími věcmi.

https://pics.me.me/to-save-the-children-why-is-realdonaldtrump-the-only-president-31740026.png

Zpět k fotografii policisty hrdiny, který pomáhá dvěma malým dětem při útěku od požáru. Co tady znamená slovní spojení těstoviny (pasta) a pizza? Co nám tato fotografie vlastně říká? Odehrává se snad něco jiného?

„Nejvýznamnější zemí původu obchodu s dětmi je Spojené království – celkem 2 874 nahlášených případů, následované Vietnamem (246 dětí), Súdánem (163 dětí), Albánií (160 dětí), Rumunskem (138 dětí) a Eritreou (132 dětí). Významný počet identifikovaných osob tvořily také děti z Afghánistánu, Iráku, Nigérie a Íránu.“

https://www.ecpat.org.uk/child-trafficking-statistics

Další zvláštnosti o Elephant and Castle

STRAŠIDELNÉ? Linka Bakerloo začíná a končí v Elephant and Castle. Mnozí hlásí, že na nádraží nastupuje do vlaku mladá dívka, kterou však nikdo nikdy neviděl vystupovat. Aby toho nebylo málo, na stanici se dějí i další strašidelné události.

Hojně se objevují zprávy o sprintujících krocích na prázdných nástupištích, otevírání a bouchání dveří a strašidelných zvucích klepání.

https://www.mylondon.news/news/zone-1-news/11-most-haunted-london-underground-17162101

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.