Aktualizace v 19:27 hod.

Sierra NZ 1Q.Q1.2Q21

Zákon o povstání: ‚Tohle není cvičení‘

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/insurrection-act-this-is-not-drill.html

Simon Parkes dostal zprávu od svých nejvyšších insiderů…

„Tohle není cvičení. Zákon o povstání podepsal prezident trump včera večer.“

https://www.youtube.com/watch?v=vzheebPuCGU

Bylo tam 12 000 komentářů k tomuto videu, když jsem ho viděla. Je zřejmé, že to mnoho světelných válečníků cítí stejně jako já – v jeho videu je velká míra důvěryhodnosti. Jeho informace na mě udělaly velký dojem.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zde je shrnutí …

Simonův zasvěcenec (insider) zdůraznil, že to není cvičení. Prezident trump v noci definitivně podepsal zákon o povstání. Na Simonovy zasvěcence se dá spolehnout, že řeknou pravdu.

Řekl, že pákistánský výpadek proudu – 40% země – je spojen s blokováním prodeje General Electric do Číny. Dohoda měla být podepsána v Pákistánu.

Řekl, že italský premiér už mohl být zatčen. Nemůže to potvrdit, ale říká, že italský soudce na něj určitě podepsal zatykač. Patrně Itálie v současné době dělá dohody s USA. USA požadují v rámci dohody zatčení.

Řekl, že prezident trump nepojede do Kongresu, aby byl inaugurován – bude inaugurován v Bílém domě. Mnoho světelných válečníků vidí možnost, že nebude žádná inaugurace kvůli zcela novému systému vládnutí – prostřednictvím lidu. PRO lidi. Budeme muset sledovat vývoj aliančního plánu.

Řekl, že generál flynn bude v nadcházejících týdnech hrát velmi důležitou roli. Nemůže to potvrdit, ale řekl, že generál flynn může být dokonce navržen jako viceprezident v administrativě prezidenta trumpa ve verzi 2.

Předpověděl, že tato situace v USA může trvat až do 19. ledna. Domnívá se, že Biden má být zatčen. Je tolik důkazů o pedofilii na H. Bidenově notebooku. (laptop z pekla)

Řekl, že i když dostává spolehlivé důvěrné informace, tohle je válka a je to velmi proměnlivá situace. Časování se může změnit v okamžiku. Nabádá nás, abychom se neupínali na minutové načasování. Je to skvělá rada. Zůstaňte v klidu, udělejte si průzkum.

Diskutoval o tom, že Vatikán bude ‚temný‘ (tj. že na exteriéru budovy vůbec poprvé zhasne veškeré osvětlení). Věří, že papež už může být mrtvý. Pokud ne, bude možná nutné, aby Aliance v této otázce postupovala opatrně. Katolicismus je největší náboženství v západním světě, praktikované mnoha miliony. Pedofilní Papež zničí katolicismus v jeho jádru a zdevastuje miliony věřících. Znám jich několik osobně. Souhlasím se Simonem.

Nakonec, naprosto souhlasím se Simonem. Toto jsou velmi vzrušující časy…! Čekali jsme na tento čas, Světoví patrioti. Prosím, neztrácejte ani chvilku pocitem strachu nebo pochybností. Nasaď si boží brnění.

 

[wp_ad_camp_2]

 

MÁME TO…!

Where We Go One We Go All.

***** ****

X22 Report 2374

trump a vlastenci boří ekonomický systém [CB]

https://rumble.com/vcmybd-ep.-2374a-trump-and-the-patriots-are-bringing-down-the-cb-economic-system.html?mref=2hzb1&mc=fcbfy

Tlak ze strany [CB], připravují svět na velký reset, to je důvod, proč MSM informuje o nedostatku potravin, malých domech, nové měně atd. Nyní připravují zemi na pojídání hmyzu a plevele. trump a vlastenci jsou připraveni zničit celý systém.

Přijatá zpráva, Blackout, Ahoj GEORGE, Čas ukázat světu pravdu

https://rumble.com/vcmywr-ep.-2374b-message-received-blackout-hello-george-time-to-show-the-world-the.html?mref=2hzb1&mc=fcbfy

[DS]/MSM nyní panikaří, spěchají obvinit trumpa a dostat ho z úřadu, protože vědí, co se stane. Zahájí proces impeachmentu a trump pak začne odhalovat zločiny, které spáchali, Zrada. trump poslal zprávu, děje se to, je čas ukázat světu pravdu. Je čas zničit zkorumpovaný nemocný systém.

***** ****

Quodverum na kterém píše REX dnes hlásí – 403 Forbidden (zakázaný), včera měli výpadek a dnes tohle. Jsem zvědavý jestli to je dočasné nebo je to konec Quodverum.

https://social.quodverum.com/@REX/

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

GAB přidává další servery, vydržte.

https://qalerts.app

Sledujte nás na gab.com @qalerts. Gab zažívá masivní růst 750%+ v důsledku cenzury ze strany a jiných platforem. Mějte s nimi strpení při práci na přidávání dalších serverů. Pokud se nedostanete na GAB, zkuste to znovu za chvíli.

***** ****

VÝVOJ: Demokraté ve sněmovně i v Senátu plánují navrhnout legislativu, která klasifikuje shromáždění MAGA jako „domácí teroristickou činnost“ a požaduje FBI, DOJ & DHS podniknout kroky k prevenci takového „domácího terorismu“.Sen. Durbin vede úsilí spolu s Rep. Schneiderem.

https://gab.com/PresidentMonkey/posts/105535318093687257

Tohle eskalovalo rychle.

https://gab.com/VirtueSignal6/posts/105535285914225997

***** ****

Video z konkurzu krizového herce

https://gab.com/iNewsTV/posts/105534825133673409

***** ****

Skvělé MEME:

BREAKING: trumpovi podporovatelé mají zakázáno vlastnit poštovní holuby pro případ, že by chtěli mezi sebou komunikovat.

https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/105534063403832370

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Joe M

Parler se chystá vybouchnout, tady je shrnutí. Svět je pod kontrolou několika transgeneračních zločineckých syndikátů a elitních kultů smrti, které se v posledních letech spojily pod společným cílem zavést jednosvětovou despotickou vládu a snížit počet obyvatel o 90%. Poté, co zcela zkompromitovali každou formu globální moci, používajíce pedofilní vydírání jako svou oblíbenou metodu, vymyslely složky americké armády věrné Republice důmyslný plán nepochopitelné přesnosti, jak je vykořenit a odhalit jejich zločiny světu tak, že lidstvo už nikdy nedovolí, aby se to opakovalo.

Prvním trumpovým funkčním obdobím bylo nainstalování právního rámce pro sting operaci, která je měla polapit do sítě velezrady, špionáže a krádeží voleb, a zároveň předvést lidem, jak blízko jsme se dostali ke komunisticko-fašistické pekelné scéně tyranie, která se nesla v duchu Třetí říše. Právě jste se vrátil k poslední kapitole velkolepého příběhu, který bude rezonovat po celé věky. Bůh žehnej USA.

https://gab.com/StormIsUponUs/posts/105535139131568803

Patrioti, kteří ztrácejí nebo ztratili naději: uniká vám pointa. Q nepřišel připravit normíky na vysoce sledované zatčení. Přišel na to připravit nás.

https://gab.com/StormIsUponUs/posts/105535371269836298

***** ****

Specialista na rozpoznávání vzorků Jovan Pulitzer říká, že více než 300K PA poštovních hlasovacích lístků nikdy nezpracoval USPS (pošta) (Video)

https://www.thegatewaypundit.com/2021/01/pattern-recognition-specialist-jovan-pulitzer-says-300k-pa-mail-ballots-never-processed-usps-video/

***** ****

„Opravdu nezáleží na tom, která strana ovládá naši vládu, ale na tom, zda je naše vláda ovládána lidmi. – Prezident donald trump

https://gab.com/TheColumbiaBugle/posts/105533210774296193

***** ****

O Gab.com se dají říct jen samé skvělé věci. Teď to běží mnohem rychleji. Nikdy jsem si to nespojil s tou žábou v logu, ale pak jsem si vzpomněl na řádek v dropu.

…a žáby, které je zničí.

Q

https://gab.com/WokeSocieties/posts/105535064960045619

https://qalerts.app/?n=3971

***** ****

Kandidát na prezidenta Biden říká, že prioritou jeho administrativy budou malé podniky vlastněné menšinami a ženami. A co malé podniky, které vlastní běloši?

https://gab.com/ToddStarnes/posts/105534986450049658

Biden: Naší prioritou budou malé podniky vlastněné černochy, hispánci, asiaty a domorodými Američany


REX – Arnold Schwarzenegger

https://social.quodverum.com/@REX/105535189817987134 (tak naštěstí to byl jen výpadek)

‚Výtržnosti‘ v Kapitolu byl jako Kristallnacht (křišťálová noc)? Podle Arnolda Schwarzeneggera, ano. To může být zatím ten nejodpornější a nemocný komentář v neustálém pokusu některých velmi zlých a zpanikařených jedinců pošpinit trumpa a každého, kdo ho podporuje. Jsem v pokušení říct, že Arnie je příliš zabedněný na to, aby pochopil hrůzy Kristallnachtu, ale mám podezření, že o tom ví velmi dobře (k tomu se dostane za vteřinu). Ale pro případ, že by to nevěděl.

Schwarzenegger pokáral trumpa a přirovnal vzpouru v Kapitolu ke Kristallnachtu

https://www.theguardian.com/us-news/2021/jan/10/capitol-riot-schwarzenegger-rebukes-trump-kristallnacht

Rychlé srovnání Kristallnacht versus Kapitol ‚výtržnosti‘:

2 dny (více) vs 3 hodiny v DC.

67 synagog hořelo po celém Německu, Rakousku a Sudetech vs 0 vypálených míst pouze v DC.

8 000 židovských podniků bylo poškozeno nebo zničeno oproti 0 zničeným podnikům.

30 000 židovských mužů zatčeno a posláno do koncentračních táborů vs 20-30?? zatčení.

112 zavražděných ve 2 dnech vs 1 zavražděný v Kapitolu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A ještě jedno srovnání.

3. 900 + úmrtí sebevraždou/mučením po Kristallnacht v 0 takových úmrtí (o kterých víme) z Kapitolu.

Ale Arnie by tohle všechno měl vědět. Koneckonců, jeho otec byl aktivní, nadšený NAZI, který bojoval za Třetí říši celou druhou světovou válku.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Gustav_Schwarzenegger#:~:text=Gustav%20Schwarzenegger%20

Ve skutečnosti, Arnieho táta se spojil s Hitlerovými zločinci po Kristallnachtu. Což naznačuje, že byl pravděpodobně ideologickým stoupencem samotného nacismu. A pravděpodobně tleskal zločinu, který se stal během ‚Noci dlouhých nožů‘. Ale hádám, že jeho steroidy používající syn na to všechno asi zapomněl. Protože kdyby Arnie věděl o Kristallnachtu a pořád ho srovnával s 6. lednem 2021 v DC, bylo by to zlé a zvrácené. A potenciálně ODHALUJÍCÍ.

Mmm. Zajímalo by mě, jestli se Arnie bojí jako Nancy a China Joe? Jeho komentáře jsou zcela jistě Z HLUBOKÉHO KONCE. Ve skutečnosti se zdá, že je ve vzduchu spousta bláznovství od těchto údajných progresivních zastánců lidského pokroku. Který, jak nám bylo řečeno, právě vyhrál americké prezidentské volby, v největším vítězství v historii. Nevypadá to, že by se chovali jako vítězové. Jen říkám!

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.