Sierra NZ 11.Q2.2Q21

Výběr z AnonUp

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/anonup-snippets-february-11-2021-sierra.html

 

Zajímavá zpráva od Ghost Ezry na Telegramu. Zajímavá teorie.

Ghost Ezra:

Proč by měl trump vypadat slabě? Jednoduché. Tohle nebylo jen vítězství ve volbách. To mohlo být vyřešeno 4. listopadu, když Národní garda na každém volebním místě počítala hlasy. Šlo o odstranění korupce, která vedla k volebním podvodům. Soudy byly FISA. Ne nižší zkorumpovaný soudní systém. Pokud neodstraníte a nezatknete tyto zločince z DC, bude jen více podvodů. Soudní příkazy FISA vedou k zatčení. Zpověď podvodu a spiknutí vedla ke zvrácení podvodných voleb v roce 2020. Logisticky možná budeme muset znovu hlasovat s novým systémem QFS blockchain. Hlasy se sčítají do 1 dne, ne do 1 měsíce. Patent byl podán v srpnu 2020. Je to hotové.

 

 

Proč by Instagram mazal účet Roberta Kennedyho mladšího? Aaah. Vakcíny.

Doq Holliday…

Instagram dnes večer suspendoval RFK Jr. Panika?

 

Jen dodám pro případ, že by to někdo včera přehlédl:

Právník Robert F. Kennedy Jr., syn Roberta F. Kennedyho a synovec bývalého amerického prezidenta Johna F. Kennedyho, byl zakázán na Instagramu vlastněný Facebookem jen pár dní poté, co napsal obsáhlý popis snahy Billa Gatese monopolizovat a ovládnout globální produkci potravin a programy veřejného zdraví.

https://summit.news/2021/02/11/robert-f-kennedy-jr-banned-from-instagram-days-after-outlining-bill-gates-global-domination-efforts/

Proč by Twitter smazal účet projektu Veritas? Nad cílem.

https://1.bp.blogspot.com/-We4c6MfW7nQ/YCYYZ8hLpDI/AAAAAAABSvQ/vlOdN6dy04IDtYVynn2OZ7jcfXZYw7TLgCLcBGAsYHQ/w640-h586/unnamed.jpg

Dobrý bože! Falešný Biden má závažnou poruchu klonového nosu.

Ghost Ezra…

Dnes velká porucha nosu. Pravděpodobně úmyslně.

https://1.bp.blogspot.com/-DV7K3xOt1xM/YCYYZ8lsSmI/AAAAAAABSvU/t2Z-VVgTth8mGSwtPKK5MhCsEvmTzm1sACLcBGAsYHQ/w474-h640/unnamed.png

Zřejmě liberální sousedé poblíž Mar-a-Lago si stěžovali, že 3. února vjel konvoj 18 kolových vozů do Trumpova sídla ve dvě hodiny ráno. Pak 5. února, ‚desítky‘ vojenských vozidel a vojáků v maskáčích vjely do areálu také ve dvě ráno. A zdá se, že fotografie Airforce One byly pořízeny 3. února z Mar-a-Lago.

Všechno jsou to úplně obyčejné události, že…???

 

 

Odehrává se tolik neobyčejných událostí, pro ty, kteří vidí a slyší.

Věřte v neuvěřitelně složitou operaci Aliance, která se odehrává převážně v zákulisí. Q řekl: „Tohle nejsou jen další čtyřleté volby“. Aliance odstraňuje celou globální strukturu Deep State.

MÁME TO.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

X22 Report 2402

Vítejte v Přechodu (Transition), Patrioti nebudou odhalovat své kroky

(Transition – přechod/změna z jednoho systému na druhý)

 

Patrioti nyní tlačí proti CB & Velkému resetu, Vítejte v Přechodu

https://rumble.com/vdrnqj-ep.-2402a-the-patriots-are-now-pushing-against-the-cb-and-the-great-resetwe.html

Biden je loutka, je ovládán cizími vládami, vše, co dělá, není v nejlepším zájmu této země. trump a patrioti už zahájili hospodářskou transformaci. Fiat měna CB a jejich systém přestanou existovat. Tohle je jen začátek.

 

Patrioti se nebudou sdělovat své kroky nepříteli, ale zapálí oheň, aby je vyhnali z úkrytu.

https://rumble.com/vdro7l-ep.-2402b-patriots-will-not-telegraph-moves-to-the-enemy-but-will-light-a-f.html

DS/MSM nyní předložily své argumenty proti trumpovi. Teď je na řadě trump a říká se, že budou potřebovat jen 1 den na předložení důkazů. Dan Scavino zveřejnil dvě videa, která ukazují, jak Antifa a BLM řádily a ničily budovy, podniky a ubližovaly lidem a titíž lidé, kteří se postarali o impeachment, s tím nic nedělali. Druhé video je osoba zapalující sirku, byl oheň právě zapálen, aby je vyhnal z úkrytu?

***** ****

 

Za vesmírnými silami Spojených států (the United States Space Force)

Quinn Nowlan, The Awakened Truth, 5. února, 2021

https://theawakenedtruth.com/behind-the-united-states-space-force/

 

 

Seznamte se s nejnovější pobočkou ozbrojených sil Spojených států – Vesmírnými silami Spojených států. Vesmírné síly byly vytvořeny 20. prosince, 2019, jako součást zákona o povolování národní obrany v roce 2020 a je součástí odboru letectva (Department of the Air Force).

Námořní pěchota Spojených států (United States Marine Corps) je podobná v tom, že také spadá pod další vojenskou složku, ministerstvo námořnictva (Department of the Navy). Úkolem Vesmírných sil je chránit USA a spojence ve vesmíru a poskytovat vesmírné kapacity společným silám.

Všechny dříve vytvořené vojenské vesmírné programy budou nyní spadat pod vesmírné síly a členové budou nadále nazýváni „Guardians, (strážce, obránce, ochránce )” což je název, který dostal původní US Air Force Space Command.

Vesmírné síly vznikly téměř rok před volbami v roce 2020 a tuto skutečnost je důležité zvážit vzhledem k jejich technologickým možnostem. Pomocí nejmodernějších satelitů a komunikačních systémů, mají Vesmírné síly jedinečně sofistikovanou schopnost provádět sledování různých technologických systémů.

Jedním z takových systémů, o kterém jste už asi všichni slyšeli, jsou volební systémy Dominionu. Tyto hlasovací systémy jsou připojeny k internetu prostřednictvím sítě soukromých serverů ve vlastnictví Dominionu. Rudy Giuliani, který je v současné době žalován Dominionem pro pomluvu, prohlašuje, že jeho nezvratné důkazy ho zachrání před lehkovážnou žalobou. Je možné, že Giuliani obdržel tyto údajné důkazy od amerických vesmírných sil?

Důkazy o volebních podvodech se objevily také v Itálii s bývalým vedoucím IT společnosti Leonardo SpA. Arturo D’Elia byl dříve obviněn státním zástupcem v Neapoli za manipulaci s technologiemi/daty a za umístění virů do počítačových systémů ve společnosti Leonardo SpA.

Obvinění jsou zajímavá, protože D’Elia uvedl, že byl k provedení těchto akcí pověřen pracovníky amerického velvyslanectví v Římě. D’Elia dále řekl, že odeslal vyměněné hlasy do komunikační věže ve Frankfurtu, Německo, které předalo data vojenským šifrováním vojenskému satelitu. Je možné, že americké vesmírné síly tyto přenosy monitorovaly a dokázaly data dešifrovat pomocí svých vynikajících technologických schopností?

Důkazy o volebních podvodech existují, ale tento druh článku se nikdy neobjeví v hlavních médiích kromě tvrzení, že jde o falešné zprávy, jejich obvyklý trik na obranu obvinění, která by mohla pomoci zničit hluboký stát. Jedna věc je jistá, trump zajistil, aby byly vesmírné síly vytvořeny a že budou hrát ústřední roli při ochraně Spojených států v kybernetickém prostoru i mimo něj.

***** ****

 

Kouknul jsem na to před pár dny. trump hotel v Oblasti Korupce (/D/istrict of /C/orruption – DC). Upřímně, nikdo neví proč a co by to mohlo znamenat. Zkontroloval jsem Holiday Inn National Mall a jejich ceny byly normální. Můj názor, jedna ze tří věcí:

https://gab.com/qalerts/posts/105716779743473415

(jde o to, že ceny za ubytování 3. a 4. března jsou více než dvojnásobné)

1) Jak bylo uvedeno, Prezident trump využívá finančních výhod důvěřivých stoupenců Q. (Hm, NE)

2) Opravdu se to stane, jak a kdy někteří spekulovali.

3) Prezident trump trolí média.

4) Ostatní/Neznámé.

Netuším. Jen se budu dívat, jak se to všechno odehraje v čase a jak to bylo zamýšleno. Když to víme my, ví to I nepřítel. Buďte v pohodě, když to nevíte.

***** ****

 

Pravděpodobně další náhoda

https://gab.com/An0n661/posts/105707096082369644

 

Q drop 2624

https://qalerts.app/?n=2624

Q, prosím, řekněte nám, kdo nebo co jsou čarodějové a zaklínači.

‚Strážci‘ inteligence. (guardians)

Q

***** ****

 

Přátelské připomenutí: pondělí 15. února je Den prezidentů.

https://gab.com/JuliansRum/posts/105715665322081248

Pro tadesco přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.