Sierra NZ 11.Q5.2Q21

Nedostatek pohonných hmot v USA

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/usa-gas-shortages.html

(Q) Storm Rider na Twitteru upozornil na význam nedostatku pohonných hmot v USA. Důsledky jsou obrovské. Nedostatek pohonných hmot – spolu s auditem v Arizoně – by mohlo být první velké domino, které padne. A co se nestalo – minulý měsíc Deep State loutka CNN předpověděla nedostatek pohonných hmot.

 

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1392099284477153282

Většina lidí nechápe rozsah nedostatku pohonných hmot = bude mít vliv na nákladní automobily – lodní dopravu, poštu, dodávky dřeva pro podniky, zboží, zásobování podniků v USA = odčerpání pohonných hmot ze západního pobřeží. Toto je jen začátek = Další přijdou příští týden, kybernetické útoky.

 

 

Připravte se

Problém nedostatku pohonných hmot má potenciál se velmi rychle rozšířit po celém světě. Každý stát na Zemi je závislý na ropných produktech, aby mohla fungovat a vše je vzájemně propojeno. Již zde na Novém Zélandu lidé komentují obrovský nárůst cen stavebních výrobků v důsledku zablokování nákladních lodí v Suezském průplavu. Všechno je na ostří nože a povede to ke zhrouocení.

Deep State ví, že jejich čas vypršel. Zoufale aktivují své „spící“ přisluhovače s ovládanou myslí po celém světě (MK Ultra). Včera v Dunedinu na Novém Zélandu řádil muž, který v supermarketu pobodal a těžce zranil čtyři lidi. Takový incident je na NZ mimořádně vzácný. V Severní Americe došlo nedávno k masové střelbě.

Nedostatek pohonných hmot a incidenty pod falešnou vlajkou mají za cíl přimět lidi, aby „se dívali sem, ne tam“ (odvádění pozornosti). Souhlasím s tímto Anonem na gab.com, který přeposlal příspěvek Major Patriota.

https://gab.com/TheRISEofROD/posts/106217191287219720

Dívejte se sem, ne tam.

Sledujte Audit.

Major Patriot: Volby 3. listopadu a uvolnění biologické zbraně z Wuhanské laboratoře zcela odkryjí pokličku.

Ale jsem si jistý, že všechny ty zmatky s naším potrubím a „spojencem“ Izraelem jsou jen náhoda.

Judy Byingtonová znovu zveřejnila zprávu z Telegramu, která by mohla naznačovat začátek dlouho očekávaného období Deseti dnů temnoty. Jako vždy berte prosím s rezervou. Víme, že Q řekl „Žádné vnější komunikace,“ takže se nejedná o přímou zprávu od Q. Nicméně vše nasvědčuje tomu, že se nacházíme přímo na pokraji velké akce.

Q & trump – Velké probuzení: Výjimečný stav v 17 státech USA. Jedná se o přímou zprávu od Q, abyste se připravili. Jedná se o vojenskou operaci. Upozorňuje nás, že brzy bude v celých USA vyhlášen výjimečný stav a poté po celém světě. Jedná se o vypnutí a 10 dní temna, které brzy přijdou. To je zavedení NESARA/GESARA. Nejdříve USA, pak celý svět. Pokud jste se ještě nepřipravili. Je čas to udělat nyní. Zásoby potravin a vody na 2 týdny, benzín atd.

Anoni radí, abyste se zásobili vodou, potravinami, palivem atd. Je to moudrá rada v každé době. Není však třeba to přehánět.

***** ****

 

Sierra NZ 12.Q5.2Q21

Velký Bidenův zvrat

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/the-great-biden-reversal.html

 

Toto prohlášení Rockwella, komentátora, kterého sleduji, pomáhá vysvětlit, proč Aliance nechává rozvinout chaos v USA. Účelem je probudit obyvatelstvo, aby viděli PRAVDU o Bidenovi.

„V roce 2019 byly USA poprvé od roku 1957 energeticky nezávislé. Biden to zničil za méně než čtyři měsíce.“ – Rockwell

Biden zvrátil vše, co zavedl prezident trump – dokonce se zdá, že chce zničit těžce vydobytý mír na Blízkém východě. Vzhledem k tomu, že se katastrofy v USA i ve světě hromadí, NIKDO nemůže prezidenta trumpa obviňovat. Možná by si dokonce mohli přát jeho návrat? A když říkám „zdánlivě,“ mám na mysli skutečnost, že sledujeme film s pevně daným scénářem řízený Aliancí.

Připomínka, že stupňující se válečná atmosféra v Izraeli je vlastně DOBRÝM znamením. Q vždycky říkal: „Šetříme si Izrael až na konec.“ Znamená to, že konec této fáze války je velmi blízko.

Neoficiální důkazy z vojenských zdrojů v USA poukazují na výrazně zvýšenou vojenskou aktivitu s vysokou úrovní připravenosti. Pokud jsou vysoce připraveni oni, musíme být připraveni i my, bojovníci světla. Naše klidná uklidňující přítomnost by mohla být brzy zapotřebí ke zklidnění panikařicích lidí v našem okolí.

A konečně, dnes jsem měla to požehnání strávit čas se dvěma bojovníky světla, čtenáři blogu. Většina našeho rozhovoru se týkala otázky očkování. Tato otázka je základem Velkého rozdělení lidstva a napíná vztahy mezi rodinnými příslušníky a přáteli. Kdo by si před dvěma lety dokázal představit, že se náš každodenní život stane tak napjatým a roztříštěným?

Jako vždy doporučuji, abyste při čtení tohoto poselství (channelingu) od St. Germain o očkování brali s rezervou. S mnoha daty rezonuji.

https://eraoflight.com/2021/05/13/saint-germain-the-corona-mrna-vaccination/

Mnoho klientů Dolores Cannonové, kteří před desítkami let absolvovali regresi, vidělo v budoucnu na Zemi mnohem menší počet lidí. Často jsem přemýšlela, jak se to projeví.

Věřím, že lidé, kteří jsou silně připoutáni k životu ve 3D, se rozhodnou nevystoupit. Nebudou schopni udržet intenzivní vibrace Světla, které se přelévají na zemskou úroveň. Bude existovat několik způsobů, jak mohou odejít – smlouvy jejich duše se naplní – a očkování je jednou z možností.

Mohou se vyskytnout přirozené planetární události, které poskytnou možnosti úniku. Uran v Býku v příštích několika letech zvýší seismickou aktivitu.

Lidé se nechávají očkovat ze strachu. Opakem Lásky je strach. Strach je nedostatek Lásky/Světla a Světlo jsou data. To znamená, že se nechávají natolik zahltit strachem, že si nevybírají cestu Lásky/Světla/Dat.

Ať už se naši blízcí rozhodnou jakkoli, bylo o tom rozhodnuto PŘED tím, než jsme se všichni společně inkarnovali. Stejně jako je bitva Aliance filmovým scénářem, jsou i naše individuální životní plány. Je to vysoce realistická spletitá hra, navržená tak, aby urychlila vývoj naší duše. Navzdory zdání je vše v pořádku!

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

 

X22 Report 2475b

DS domeček z karet se hroutí, žádné dohody, není kam se schovat, přichází déšť, bolest.

https://rumble.com/vgw2n5-ep.-2475b-ds-corrupt-house-of-cards-is-tumbling-downno-dealsno-place-to-hid.html

DS neustále prosazuje velkou lež a panikaří, že Američané uvidí pravdu. To, čeho jsme svědky, je show, patrioti chtěli, aby lidé viděli, jaký svět DS plánuje. Lidé jejich svět odmítají. Domeček z karet DS se hroutí, lidé vidí každým dnem víc a víc, přichází déšť, přichází bolest. DS se nebude mít kam schovat. Užijte si představení.

***** ****

 

X22 Report 2476b

Kdo bude další, sledujte New York, Patrioti naplánovali a nastražili past. Spravedlnost

https://rumble.com/vgy4yf-ep.-2476b-who-will-be-next-watch-ny-patriots-planned-and-set-the-trap-justi.html

trump a patrioti připravili největší operaci, jakou kdy svět viděl, DS je tak arogantní, že si myslel, že trumpa v této hře porazí, počítal s tím. Joe Biden je nyní v centru pozornosti, za prvních 100 dní se mu toho děje víc než kterémukoli jinému prezidentovi. Fauci je nyní v hledáčku kvůli svému podílu na viru. Clintonova nadace je opět ve zprávách. Scavino posílá zprávu, abychom sledovali New York. trump dává všem na vědomí, že spravedlnost přichází.

***** ****

 

RedPill78

Washingtonská bažina se pokouší o masivní převzetí voleb, Gates a Epstein byli Kámoši.

https://rumble.com/vgvxdz-dc-swamp-attempts-massive-elections-takeover-gates-and-epstein-were-bros.html

Prezident trump se vyjadřuje k novinkám v okrese Antrim. Demokraté ve Washingtonu se snaží převzít volby a zajistit si moc. O. Simpson podporuje koho? A Melinda Gatesová prozrazuje, že jí vadil Billův důvěrný vztah s Jeffreym Epsteinem.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.