Sierra NZ 1Q.Q6.2Q21

Deep State je odhalován

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/06/deep-state-being-exposed.html

Prezident trump vydal skvělé prohlášení o návštěvě Bidena u putina. To se mi líbí.

https://anonup.com/upload/images/2021/06/sPKTcDMxUhyUXC9aDtpn_10_41981f2c350dd6ae286c6137ba323160_image_original.png

Jako prezident jsem měl ve finských Helsinkách skvělé a velmi produktivní setkání s ruským prezidentem putinem. Navzdory zpožděnému líčení tohoto setkání ve Fake News, získaly Spojené státy mnoho, včetně respektu prezidenta putina a Ruska. Kvůli falešnému hoaxu Rusko – Rusko – Rusko, který si vymysleli a zaplatili demokraté a křivá Hillary Clintonová, se Spojené státy dostaly do nevýhody – nevýhody, kterou jsem však překonal. Pokud jde o to, komu mám věřit, ptali se, zda Rusku, nebo našim „zpravodajským službám“ z Obamovy éry, tedy lidem jako Comey, McCabe, ti dva milenci, Brennan, Clapper a řada dalších slizounů, nebo Rusku, odpověď by po všem, co bylo zjištěno a napsáno, měla být zřejmá. V naší vládě málokdy pracovali takoví ubožáci, jako jsou tito. Hodně štěstí Bidenovi při jednání s prezidentem putinem – ať při setkání neusne, a vyřiďte mu, prosím, mé nejsrdečnější pozdravy!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Senátorka Marsha Blackburnová vyzývá Fauciho, aby odstoupil a předstoupil před Kongres a vysvětlil své vazby na Zuckerberga a BigTech.

„Myslím, že je vhodné, aby doktor Fauci odstoupil ze svých povinností v NIAID a aby byl k dispozici Kongresu, aby zjistili, jak přesně se spolčil s Markem Zuckerbergem a BigTech.“

Deep State Pedowood je odporný – zejména kvůli tomu, jak jsme se VŠICHNI nechali satanisty oblbnout. Tom Hanks s milou tváří byl předním pedowoodským satanistou. Ta prolhanost pronikla do všech našich životů. Dlouhá léta jsem se dívala na Přátele a milovala jsem je. Moje dcery se na něj dívaly, když byly malé. Bylo mi špatně, když jsem si uvědomila, že všichni herci jsou satanisté. Stopy tam byly, ale my, nic netušící diváci, jsme je přehlédli. V Přátelích bylo hodně porna – a jedli hodně pizzy.

Vycházím z tohoto tweetu (Q) The Storm Rider o Ashtonu Kutcherovi, který se představil jako upřímný aktivista bojující proti obchodování se sexem. Nechala jsem se zmást jeho falešnými slzami na prezentaci v Kongresu. Všimněte si, jak moc je Amazon namočený v satanistické činnosti. Kdo na fake-pandemii vydělal jmění? Zlo až do morku kostí.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1402952207314653186

Ernie Allen kryl belgický pedofilní kruh, spolupracuje s Mc Cainovým institutem a Clintonovou nadací, spolupracuje se CIA a THORNem na rozpoznávání dětských obličejů, které Amazon nelegálně prodává policii a elitám po celém světě.

Ashton Kutcher tvůrce THORN. DS herec s falešnými slzami.

Vše se vrací zpět

Začala jsem sledovat 10. sérii Stargate SG1. V první epizodě bylo několik zjevných pravdivých bomb. Byl tam dlouhý záběr na vchod do DUMB (podzemní vojenská základna). A hlavní postava mluvila o vojenské základně v Antarktidě, kterou používají pro galaktické cestování. Nyní víme, že taková základna existuje. Tato epizoda byla natočena v roce 2007.

Major Patriot komentoval video, na němž lékaři a sestry v době vrcholící virové „krize“ tancují na chodbách. V té době jsme viděli spoustu videozáznamů z prázdných nemocnic. Jeho komentář dává smysl – a je ponurý.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/106387608456768792

Byla to lest, jak odříznout všechny, kteří šli do nemocnice na život zachraňující, ne-COVID léčbu, aby zemřeli a vylidnili planetu?

Nakonec krátké video s mexickými moderátory televizního pořadu, kteří si utahují z magnetů držících na místě vpichu. Byli šokováni, když se nevědomky stali součástí pravdy – v přímém přenosu. Lžíce a mobilní telefony drží na místě vpichu. Pomozte, aby se toto video stalo virálním.

https://www.youtube.com/watch?v=lXjjOLhFnHA

Držte si klobouky, bojovníci světla. V příštích měsících to bude divoká jízda. Důvěřujte plánu Aliance. Náš vrchní velitel se vrací.

***** ****

Sierra NZ 11.Q6.2Q21

Vakcína prohlášena za nebezpečnou pro lidi

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/06/vaccine-officially-declared-unsafe-for.html

Odborný lékařský výzkumník předložil britské agentuře pro regulaci léčiv a zdravotnických výrobků (MHRA) předběžnou zprávu, ve které doporučuje, aby COVID vakcíny byly prohlášeny za nebezpečné pro člověka. Výzkumná společnost objevila dostatek důkazů k tomu, aby byly vakcíny označeny „žlutou kartou.“

Zprávu vypracovala Dr. Tess Lawrie, ředitelka společnosti Evidence-based Medicine Consultancy Ltd v Bathu ve Velké Británii.

Je třeba se připravit na zvýšení humanitárního úsilí na pomoc osobám poškozeným vakcínami COVID19 a na předvídání a zmírnění střednědobých až dlouhodobých účinků. Vzhledem k tomu, že mechanismus škodlivosti vakcín se zdá být podobný jako u samotného COVID19, zahrnuje to zapojení řady mezinárodních lékařů a vědců s odbornými znalostmi v oblasti úspěšné léčby COVID19.

MHRA musí zodpovědět nejméně tři naléhavé otázky:

1. Kolik lidí zemřelo do 28 dnů po očkování?

2. Kolik lidí bylo hospitalizováno do 28 dnů po očkování?

3. Kolik lidí bylo v důsledku očkování postiženo?“

https://www.francesoir.fr/sites/francesoir/files/urgent_preliminary_report_of_yellow_card_data_9-6-2021.pdf

Where We Go One We Go All.

***** ****

Prohlášení donalda j. trumpa, 45. prezidenta Spojených států amerických

Odbory zastupující skvělé dělníky, kteří staví ropovod Keystone XL, podpořily Bidena. Nyní jejich dělníci nemají práci a ropovod, jehož výstavba byla v plném proudu (stejně jako zeď na jižní hranici), byl zastaven, tisíce pracovních míst zanikly a společnost včera oznámila, že se „natrvalo stahuje.“ Měli byste tyto lidi okamžitě odvolat z funkcí a přestat platit příspěvky odborům. Je to naprosté plýtvání penězi. A to jsem říkal, že se to stane ještě před hoax prezidentských voleb 2020!

https://www.donaldjtrump.com/news/statement-by-donald-j-trump-45th-president-of-the-united-states-of-america-06.11.21-01

Odmítl jsem dvě nabídky na vydání knihy a to od těch nejnepravděpodobnějších nakladatelů s tím, že takovou nabídku právě teď nechci uzavřít. Nicméně i tak teď píšu jako blázen a až přijde čas, dočkáte se knihy všech knih. Vlastně teď pracuji na mnohem důležitějším projektu!

https://www.donaldjtrump.com/news/statement-by-donald-j-trump-45th-president-of-the-united-states-of-america-06.11.21.02

***** ****

X22 Report 2500b

Stealth bombardér přilétá, začaly rozhovory mezi těmi, kdo mají kontrolu, DS panikaří, konec hry.

https://rumble.com/vid6q7-ep.-2500b-stealth-bomber-incomingchatter-amongst-those-in-control-has-begun.html

DS nyní panikaří, vědí, že se blíží bouře, bouře se chystá udeřit a nevědí, jak ji zastavit. Lidé se sbližují, mysleli si, že se jim podaří udržet lidi rozdělené, ale mýlili se. Čína panikaří, BigPharma panikaří, mezi těmi, kdo mají kontrolu, se nyní vedou debaty – buď odhalení nebo kolaps jejich systému.

***** ****

Jen připomenutí.

vladimir putin: „Nový světový řád (NWO) uctívá Satana“

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106388990203083698

***** ****

Jak se Rockefeller zmocnil moderní medicíny, aby potlačil přírodní léčbu, ZPŮSOBIL nemoci a pak z nich profitoval!

https://gab.com/BeachMilk/posts/106386307721974005

***** ****

The Associated Press: Arizona renovuje plynovou komoru, aby mohla obnovit popravy.

https://apnews.com/article/arizona-executions-business-health-government-and-politics-c3f67a6ec65959fea817b4c3193bb15e

***** ****

10.06.2021 – Ředitel FBI Wray: „Kybernetická hrozba roste téměř exponenciálně.“

Klobouk dolů. Klaus Schwab to všechno věděl předem.

https://gab.com/disclosetv/posts/106387896071237791

***** ****

Senát ve Wisconsinu schválil zákon zakazující zasahování do voleb ve stylu Zuckerberga.

https://thenationalpulse.com/breaking/wisconsin-senate-passes-bill-banning-zuckerberg-style-election-interference/

***** ****

FDA nařizuje společnosti Johnson & Johnson vyhodit 60 milionů dávek vakcíny COVID-19!

https://www.msn.com/en-gb/news/world/breaking-news-fda-orders-jandampj-to-throw-out-60m-covid-19-vaccine-doses/ar-AAKWJnV

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.