Sierra NZ 12.Q1.2Q21

Záchrana dětí z tunelů Bílého domu

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/rescue-of-children-from-white-house.html

 

Toto video ukazuje nepřehlédnutelné důkazy o tom, že děti opouštějí Bílý dům v časných ranních hodinách 24. ledna. Uvádí se, že oběti satanismu byly zachráněny z tunelů hluboko pod Bílým domem a Capitol Hill speciálními operačními jednotkami. Vojáci jsou prý tak traumatizováni hrůznými výjevy v tunelech, že mohou trpět PTSD po zbytek svého života.

https://www.brighteon.com/bc8e5d26-052a-43b0-9220-ae70cb8a7039

(PTSD – Posttraumatická stresová porucha)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Některé ze zachráněných obětí byly zavřené v tunelech třicet let a nikdy neviděly denní světlo. Podívejte se na všechny autobusy odjíždějící z Bílého domu koncem ledna. Okna jsou zčernalá. Proč se mainstreamová média nezajímala o tento neobyčejný pohled? Byli umlčeni Deep State?

https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2021/02/pedophile-ring-investigation-centers-around-white-house-capitol-building-as-children-surface-must-video-3565271.html

Q nám připomíná, že operace Aliance byla o celosvětové záchraně milionů obětí satanského Deep Statu. Sítě hlubokých podzemních tunelů byly využívány v mnoha zemích, včetně Austrálie. To je nevýslovná pravda, o které se lidstvo brzy dozví – i když Q říká, že většina důkazů nebude nikdy známa, protože je příliš šokující.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

Sierra NZ 12.Q1.2Q21

Proces impeachmentu: Karta se obrací

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/impeachment-trial-tide-is-turning.html

 

Karta se obrací. Právníci prezidenta trumpa zasazují během procesu obvinění smrtící rány. Pamatujte si, Q vždycky říkal: „Musíme to lidem ukázat.“

Major Patriot na Gabu…

trumpův Impeachment tým obhájců ničí celou demokratickou premisu impeachmentu. Přehrávání nekonečného videa s jejich vlastním podněcováním, nenávistnou a násilnou rétorikou, ze které obviňují trumpa. #ImpeachmentTrial

Zajímavý tweet od Cowboyw2b. Zdá se, že George News může být spojen s JFK (Ne Jr). Dan Scavino je poradce prezidenta trumpa pro komunikaci – pracuje v Mar-a-Lago a tweetuje odtamtud obrázky. Vzkaz? Všechno se rychle odvíjí v zákulisí. Q mluvil o čísle 23 mnohokrát. Falešný Biden má mít 23. února projev o stavu Unie.

George napsal „Tak kdo zapálil sirku?“

Časové razítko 2:03 = 23

Dan Scavino tweetnul video, které ukazovalo zapálení sirky. Obrazovka zbělá od :19 do :23. Video končí slovy: „Uhasit oheň.“

https://1.bp.blogspot.com/-BR7Ndj3OFYQ/YCdfgM1DGEI/AAAAAAABSzc/OfUqtc1tG1kUy3skw6OZ1TwK5vACfFlxgCLcBGAsYHQ/s1676/unnamed+%25281%2529.jpg

 

[wp_ad_camp_2]

 

Připomínka, že se Aliance řídí Božským plánem.

https://1.bp.blogspot.com/-oxVb3E5QTQk/YCdfgExRxJI/AAAAAAABSzY/3ZH5Dv66dMA6RwHHSpvTu-Vvt0A-IhuMwCLcBGAsYHQ/s1653/unnamed+%25282%2529.jpg

Kolik z vás je připraveno naučit se „plán“ vzít si zpět naši svobodu a vidět návrat práva a pořádku? Vidět návrat prezidenta trumpa, který byl zvolen drtivou většinou (landslide – sesuv půdy), aby sloužil ještě nejméně 4 roky?

Vím, že odezva od mých stoupenců (follower) je téměř jednomyslně, „Jsem!!!“

Pravdou je, že „plán“ uvidíme, až ho uvidíme. Ani o vteřinu dříve, ani o vteřinu později.

Plán je Boží plán. Dokud to neuvidíme, budeme jen udržovat a posilovat naši víru, že On má plán a odhalí ho podle svého časového rozvrhu, ne našeho.

(„Neboť kráčíme vírou, ne zrakem“) – 2 Corinthians 5:7

Bůh vám žehnej. Užijte si den. Promluvíme si později.

Lin Wood

Víme, že je to falešný Biden pod maskou. Ghost Ezra nám připomíná, že všechno je možné.

Představte si, že ten chlap pod Bidenovou maskou je opravdu úžasný Patriot, kterého si trump vybírá za viceprezidenta. To by byla show, co?

PRAVDA o cestování vesmírem. Dostat se na Mars trvá jen jednu hodinu, ne šest měsíců. Tenhle tweet je od doktora Michaela Sally. SSP – Secret Space Program je Tajný vesmírný program.

Tři kosmické lodě přilétají na Mars mezi 9. a 19. únorem ze SAE, Číny a USA. Všem trvalo přes 6 měsíců, než tam dorazili pomocí raketových pohonných systémů. Naproti tomu, Zasvěcení SSP tvrdí, že cestovní doba na měsíc Marsu je asi hodinu za použití antigravitační techniky.

A konečně, zde je srdcervoucí realita života pod „prezidentstvím“ falešného Bidena. Modlím se, aby taková situace neměla dlouhého trvání. Prezident trump se brzy vrátí. Už nikdy se nebudeme muset dívat na taková videa.

https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2021/02/this-is-what-biden-did-to-our-family-in-less-than-one-month-3566160.html

Toto je, co Biden udělal naší rodině za méně než jeden měsíc….

Držte linii, Světoví patrioti. Prezident trump a Aliance mají vše pod PLNOU kontrolou.

Where We Go One We Go All.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Sierra NZ 12.Q1.2Q21

Gene Decode rozhovor

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/gene-decode-interview-sierra-nz.html

 

Michael Jaco zpovídá Gene Decode v tomto vynikajícím videu. Stojí za to strávit 1′ 14“ svého času – dá se pohodlně sledovat při 1,25 rychlosti.

Gene Decode pojednává o současné situaci ve Washingtonu DC, včetně záchrany dětí. Domnívá se, že v březnu uvidíme významný pokrok. Také diskutuje o Události, Vzestupu a 5D Zemi. Je to fascinující.

https://www.youtube.com/watch?v=p-h37t1vU_s

Jedním z hlavních satanských svátků jsou Březnové idy 15. března. Bylo by příhodné, kdyby byl Deep State sražen na kolena před tímto datem.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

X22 Report 2403

Spolupracují putin a Xi s trumpem? Lži byly odhaleny

 

Spolupracují putin a Xi s trumpem? Útočí na CB?

https://rumble.com/vdsmzj-ep.-2403a-are-putin-and-xi-working-with-trump-are-they-taking-on-the-cb.html

CB/DS se snaží znovu získat kontrolu nad hospodářským systémem. Nemohou, Janet Yellen zavádí pokladního klimatického cara. putin a Xi s Velkým resetem nesouhlasí. Rodí se nový ekonomický systém a lidé budou pomalu, ale jistě přesouváni do nového systému.

 

Lidé to musí všechno vidět, MSM/DS lži byly odhaleny, Odemčení novinek

https://rumble.com/vdsn9j-ep.-2403b-the-people-must-see-it-all-the-msmds-lies-have-been-exposed-news-.html

DS má nyní svůj proces Impeachmentu, trumpův tým odhalil jejich lži a svět byl nyní schopen vidět pravdu o trumpovi. Obžaloba vytvořila precedens, že můžete obvinit bývalé/ho prezidenta. Všechno je v pohybu, zprávy se odemykají a lidé teď viděli pravdu.

***** ****

 

Přenos ze Senátu

https://www.youtube.com/watch?v=66iOAFT2DUo&feature=youtu.be

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.