Sierra NZ 13.11.2Q21

V Melbourne dnes protestuje obrovský dav lidí.

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/massive-melbourne-protest.html

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107268576991726286

Konečně vyvážené zpravodajství MSM o dnešních velkých protestech na Novém Zélandu. Reportéři skutečně dělali rozhovory s protestujícími. To je významný obrat.

https://www.stuff.co.nz/national/health/coronavirus/300453691/covid19-antilockdown-protesters-take-to-roads-for-latest-action-against-restrictions

Toto je vynikající článek Lisy Renee. Vystihla podstatu obrovských výzev, které nyní stojí před bojovníky světla na Zemi.

https://energeticsynthesis.com/resource-tools/blog-timeline-shift/3748-holding-the-line

Úryvek:

Dnes vám tedy chci říct: „Jste při smyslech!“ „Jste ti příčetní a vyrovnaní!“

Nadechněme se zhluboka a pochopme, co je to skutečně ztělesněná příčetnost. Příčetnost, soudržnost, schopnost posoudit něco tak, jak to je, umět se na věci dívat z celistvé perspektivy, aby vaše vnímání neovládala kognitivní disonance a strach. Oceňuji vaši usilovnou práci při procházení tímto procesem, abyste se na věci dívali tak, jak jsou a ne tak, jak byste si přáli, aby byly, protože udržet si v této době zdravý rozum a koherenci vyžaduje velké úsilí.

To, co v současnosti ve světě prožíváme, je duchovní boj, který nemá v našem životě obdoby. Jedná se o poslední duchovní bitvu o duši lidstva a Země. Věděli jsme, že to bude šílené. Věděli jsme, že to bude nepřehledné a matoucí. Nyní prožíváme tento proces přerodu vědomí a může to být nesmírně surrealistické a bizarní, což může být destabilizující.

Tento duchovní boj nám ukázal vykonstruovaný podvod, který vyzbrojuje ostatní kolem nás a to je další prvek, který ho činí tak bolestným. Lidé, které milujeme, naše rodina, naši přátelé, tento vykonstruovaný podvod trhá na kusy prostřednictvím taktiky rozděl a panuj, která má kořeny v ideologických konfliktech. Tato potřeba, aby lidé popírali temnotu ze svých nesmírných strachů, aby podlehli otroctví vědomí, umožňuje vyzbrojování stínů temnoty a nevyřešených strachů druhých. Pro nás všechny jako lidské bytosti je tak neuvěřitelně bolestné zažívat vyzbrojování těch, které jsme znali jako přátele, rodinu nebo kolegy.

Abychom si zachovali zdravý rozum a soudržnost, musíme to vidět velmi jasně, to záměrné vyzbrojování lidí kolem nás. Neznamená to, že jsou to špatní nebo destruktivní lidé. Znamená to, že jsou v terorizujícím strachu a nechápou, čeho se účastní, když se vrhají na druhé, aby jim ublížili. Bohužel zbrojení vytváří nesmírně agresivní zastrašovací sílu, která se nás snaží ovládat, snaží se nás přimět k tomu, abychom se podřídili přijetí lží. Tento narativ vyvolávají černí mágové, čarodějové, kteří jsou zlí zločinní psychopati, kteří se spoléhají na satanismus, aby podpořili své zlé činy. A můžeme je vidět, jak se projevují, když v této době vycházejí ze všech koutů a zákoutí pilířů kontroly společnosti.

Souhlasím s tímto vzkazem.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/090/287/901/original/debb379f4ea28daa.jpeg

Je to válka, ne-li největší válka v dějinách. Stěžovat si, jak dlouho to trvá nebo kdy nás trump zachrání, vám ani nikomu jinému nepomůže. Podívejte se do zrcadla. To je váš hrdina, rytíř v zářivé zbroji, zachránce světa. A hádejte co? Máš Boha na své straně. Postavil vás sem v tuto chvíli, protože vám věří. Pokud do této chvíle nevidíte všechny ty události, pak možná patříte k těm 4-6 %. Bojíte se, že kvůli vakcíně přijdete o práci? Dejte výpověď. Najděte si takovou, která ji nevyžaduje.

Obáváte se očkování dětí? Nedávejte jim ji, vemte je pryč ze školského systému, kde je to povinné. Obáváte se, že DS vyhrává? Nevyhrává, protože jsou vystaveni na odiv a už se nemohou skrývat. Byli jste probuzeni z nějakého důvodu. A lidé si chtějí stěžovat, jak dlouho to trvá. Tak běžte zase spát, uvidíte, jak to dopadne. Bojujeme proti nepříteli, který tu byl stovky, ne-li tisíce let. Dali si na čas. Přečkali mnoho bouří, aby se dostali tam, kde jsou teď. A lidé, kteří se „probudili“ teprve v posledních několika letech, si myslí, že je lze zničit přes noc? Mýlíte se. A jestli si myslíte, že se vzdají bez boje, tak jste úplně vedle.

[wp_ad_camp_2]

Udržování linie není šichta od 9 do 17 hodin. Měl jsem to štěstí, že jsem byl probuzen v raném věku v 90. letech. Od té doby bojuji a držím linii. A nikdy nepřestanu.

Připomínka toho, jak se dodržování předpisů může zdát neškodné. Není.

https://twitter.com/theconsciouspin/status/1457768822262349836

Zneužívání lidí a zvěrstva nepáchají pouze zrůdy a psychopati. Může to být i obyčejný člověk, který:

„Jen dělá svou práci.“

„Jen plní rozkazy.“

„Jen dělá to, co se mu řekne.“

“ Jen prostě věří odborníkům.“

***** ****

Sierra NZ 14.11.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/nz-and-aussie-freedom-rallies.html

Video ze včerejšího shromáždění za svobodu v Christchurchi, kterého se zúčastnila moje dcera a její nejlepší kamarádka. Déšť nezastaví odhodlané bojovníky za svobodu.

https://gab.com/QAnon211/posts/107270392905577045

Další záběry ze včerejšího shromáždění za svobodu v Melbourne. Povodňové brány jsou otevřené.

https://gab.com/QAnon211/posts/107269677647289204

Čtrnáctiletá dívka z Melbourne hovoří během shromáždění za svobodu. Bojujeme za děti.

https://gab.com/QAnon211/posts/107269656871817911

Na Novém Zélandu mezitím vláda vyzývá ředitele škol, aby zavolali policii, pokud se zítra v práci objeví neočkovaní zaměstnanci. Termín pro učitele a zdravotníky, aby se nechali poprvé očkovat, je 15. listopad. Tisíce Novozélanďanů se od zítřka nebudou moci dostavit do práce. Děti se budou divit, co se stalo s jejich oblíbeným učitelem. Co jim asi řeknou?

Čtenář blogu z USA se v komentáři podělil o tento inspirativní příběh.

Žiji v malém městě v horách Severní Georgie. Před několika týdny místní vysoká škola oznámila svým zaměstnancům, že se musí nechat očkovat do 4. ledna, jinak dostanou výpověď. Okamžitě mě napadlo, že je konečně čas, aby se lidé ozvali a řekli „NE“. Zmínila jsem se o tom několika přátelům. Zorganizovali pokojnou demonstraci ve dnech 8. 11. – 11. 11.! Fungovalo to, vysoká škola povinnost zrušila, stejně jako ostatní podniky u nás. A místní noviny je uvedly na titulní straně. Pro tohle městečko je to opravdu velká věc. Jsem „vzhůru“ už od 80. let!

***** ****

Sierra NZ 14.11.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/austria-full-blown-evil.html

Tento malý příspěvek je děsivý. Rakousko se stalo úplným zlem. Tyto příběhy o Rakousku by se mohly stejně dobře týkat Austrálie.

https://twitter.com/drdavidsamadi/status/1459854426559049736

Od zítřka nesmí v Rakousku žádný neočkovaný člověk starší 12 let opustit svůj domov s výjimkou „nezbytných“ důvodů, jako je například nákup potravin.

Již neexistuje možnost předložit negativní test.

Očkování nebo uzavření.

Zde je krátké video z rakouského protestu. Nezapomeňte, že tyto protesty exponenciálně rostou po celém světě. Toto hnutí nebude zastaveno. Pravda zvítězí.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107277423392982190

(v neděli kolem poledne na protistátní TV hlásili, že se rakouských protestů zúčastnilo asi 1000 lidí, říkal jsem si, že to později musím zkontrolovat a světe div se…)

Krásné video z nočního protestního shromáždění v Itálii.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107273369510107863

Důkaz z lékařského časopisu Lancet, že očkování NEMÁ vliv na prevenci přenosu u očkovaných osob. Aliance nutí publikace DS, aby zveřejňovaly pravdu.

https://gab.com/QAnon211/posts/107277796243715928

Tchaj-wan pozastavuje druhé kolo COVID vakcín Pfizer pro děti kvůli srdečním problémům, konkrétně myokarditidě a perikarditidě.

https://gab.com/QAnon211/posts/107279202209702313

Tato zpráva by mohla pocházet z Austrálie nebo Nového Zélandu. Tady na NZ slýcháme mnoho tragických příběhů o dospívajících chlapcích a mladých mužích, kteří zemřeli po druhém očkování. A počet sebevražd je u nás mimo tabulky. Samozřejmě, že o ničem z toho naše MSM neinformuje. Odporné.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/090/431/652/original/ee8901438039d4a4.jpeg

Kamarád mého syna z 8. ročníku, měl v pondělí druhou dávku Pfizer. V pondělí večer ho odvezla sanitka do nemocnice s bolestmi na hrudi a problémy s dýcháním. Lékař na pohotovosti řekl: „Ani se nemusím ptát, jestli měl Pfizer. Pravděpodobně 2. dávka?“

Řekl, že to vídá denně.

Podívejte se na toto video až do konce. Nenechte si ujít roztomilý samolibý výraz ve tváři starého muže.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107272069952380556

„Když máme ten COVID budeš muset pořádně zamávat rukama abys je sfouknul.“

***** ****

X22 Report – Dave Hayes (Praying Medic)

Rok je téměř u konce, v lednu se může stát něco velkého, důležité je načasování

https://rumble.com/vp5z83-dave-hayes-a-year-is-almost-up-something-big-might-happen-in-january-timing.html

Dave Hayes napsal dvě knihy o Q. The Calm Before The Storm (Klid před bouří) a jeho nejnovější kniha The Great Awakening (Velké probuzení). Rozhovor začíná procesem Rittenhouse, falešné zprávy ztrácejí narativ a lidé vidí pravdu. Nevybraná komise 6. ledna hledá plány Devoluce, proto jdou po lidech z trumpova kabinetu, to se nepodaří. Dave dále mluví o tom, že v lednu se může stát něco velkého, rok (Bidenovy vlády) je skoro pryč, jak říká trump. Blíží se bouře.

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.