Sierra NZ 14.Q2.2Q22

Trudeau vyhlásil válku kanadskému lidu.

Zaprvé, tady na Novém Zélandu byla plandemie naší premiérky tak „účinná“, že se chystáme do pátku „uzavřít“ Queenstown. Čtete správně. TOP turistické město Nového Zélandu by mohlo být „zavřeno“ ještě před pátkem kvůli Omicronu / Moronicu, který decimuje sektor zaměstnanosti. Pro představu, bylo by to jako „zavřít“ Vegas v USA nebo Banff v Kanadě.

https://www.nzherald.co.nz/business/covid-19-omicron-outbreak-queenstown-tipped-to-be-closed-by-friday/R76LD2MWD6LAYVQIRMRMKHCYTQ/

Čtenář blogu Russ shrnuje celé vyprávění o „filmovém scénáři“ Aliance do několika slov.

Všimněte si Austrálie. Nového Zélandu a Kanady. Krok za krokem. Nový Zéland. Žádný poslanec nepřišel vyslechnout protestující. Austrálie totéž. Stejně tak Kanada.

To přece není možné?

Ardernová se schovává. Morrison se skrývá. Trudeau se skrývá. Stejný scénář.

Jak vždycky říkal Q. Díváte se na film! Dostáváme se k ostrému konci.

Potřebujete další důkaz, že sledujeme film? Přátelé, všechno je to napsané podle scénáře, aby se lidé probudili.

https://twitter.com/thevivafrei/status/1493348317895528458

Nebojte se, Justin Trudeau „nepovolává armádu“. Jen povoluje bankám jednostranně zmrazit vaše účty pouze na základě podezření, bez nutnosti soudního příkazu, s právní imunitou. Doufám, že si všichni uvědomují, o kolik je to nebezpečnější než armáda.

(Lidé v Kanadě by měli začít vyprazdňovat své bankovní účty.)

Trudeau se právě odvolal na zákon o mimořádných událostech proti svobodným řidičům kamionů. Sledujte tento prostor.

https://twitter.com/TheoFleury14/status/1493085808206639105

Když se musíte odvolávat na zákon o mimořádných událostech, víte, že jste prohráli, protože je to konečné uchopení moci, a pokud je to vše, co vám zbývá k udržení moci, byli jste lidem poraženi. Nechť se Bůh smiluje nad vaší duší.

Věnujte tři minuty sledování Trudeaua jak hraje podle scénáře Aliance v prohlášení, které je otevřenou VÝHRŮŽKOU kanadskému lidu.

https://gab.com/QAnon211/posts/107798273856833501

Nehorázné: Trudeau obviňuje Američany z „nelegální činnosti“ kanadských řidičů kamionů a spojil se s Joem Bidenem.

Nezapomeňte, že policie a armáda po celém světě mění strany. Podpora zrádců z DS rychle klesá.

https://gab.com/realGodEmperorTrump/posts/107797280859926067

Celé Rumunsko, včetně armády, se obrátilo proti Ceausescovi poté, co vyhlásil výjimečný stav a použil armádu proti demonstrantům.

Očekává se, že Trudeau dnes vyhlásí podobný výjimečný stav. Justine, jen říkám, nevěřte svému pilotovi vrtulníku.

Shrnuto a podtrženo, Trudeau vyhlásil válku vlastním lidem – na Valentýna. Tohle se nedá vymyslet.

https://gab.com/QAnon211/posts/107798756536106875

Každý Kanaďan by měl okamžitě pokojně vyjít do ulic. Trudeauovy jednotky nemohou zatknout miliony lidí. Trudeau vyhlásil na Valentýna válku vlastním občanům.

Toto malé video má výbušné informace o rychle se objevující epidemii HIV (skutečné), která se šíří po celém světě. Princ Harry vyzývá lidi, aby se nechali testovat na HIV! Tentýž princ Harry, který se zúčastnil satanického Super Bowlu. Hádejte co? Společnosti vyrábějící vakcíny nyní vydávají vakcínu proti HIV.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107795333154128429

(pozn.: Hmmm, tak dlouho bylo HIV nevyléčitelná nemoc a teď mají najednou vakcínu?)

Další alianční scénář: Biden oznámil, že ve středu bude provedena invaze na Ukrajinu. Anon to uvádí na pravou míru.

https://gab.com/anonpatriotq/posts/107796880551180167

Nevím, kdo to potřebuje slyšet, ale země neoznamují datum, kdy plánují napadnout jiné země.

John Durham mezitím v zákulisí pilně bombarduje. Síť kolem DS se stahuje nesmírně uspokojivým tempem.

https://www.thegatewaypundit.com/2022/02/breaking-durham-probe-accelerates-people-cooperating-coming-grand-jury-bill-priestap-james-baker-dirty-marc-elias-mentioned/

Durhamovo vyšetřování se zrychluje, stále více lidí spolupracuje a předstupuje před velkou porotu. Zmíněni Bill Priestap, James Baker a špinavý Marc Elias.

A vím, že to není skutečná Hillary Clintonová. Je to řada dvojníků a klonů. Ta pravá byla zatčena na vzpomínkové akci k 11. září v New Yorku v roce 2016. Všeobecně se má za to, že byla souzena vojenským tribunálem a spolu s dalšími vrcholnými členy DS byla popravena.

Připomínka toho, jak se DS MSM podílí na vraždění dětí. NIKDY nezapomeňte.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107798972207967629

Všimněte si, že nikdo nezmínil, že tento zdravý patnáctiletý chlapec byl nedávno očkován.

ÚČELEM tohoto příběhu je normalizovat infarkty u dětí, a proto se jimi média nyní tolik zabývají.

PRAVDA o smrtících maskách, úmrtnost ve Velké Británii se po zrušení povinnosti masek snížila již PŘED DVĚMA TÝDNY.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107798828083891549

Velká Británie zrušila povinnost používat masky koncem minulého měsíce a od té doby počet infekcí, hospitalizací a úmrtí neustále klesá. Vypadá to, že dlouhodobé nošení masek je mnohem smrtelnější, než jsme si mysleli, je to hned vedle smrtící injekce.

Právě novozélandští vědci nedávno objevili „samosestavující se nanotechnologie“ ve vakcínách.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107795480546683021

Tým nezávislých vědců z Nového Zélandu analyzoval vakcínu společnosti Pfizer pod výkonnými mikroskopy a uviděl něco, co vypadá jako nanotechnologické „obvody“. Nikdo z nich neuvedl, že by něco takového někdy předtím viděl.

Naznačili, že se jedná zřejmě o důkaz samočinně se skládajících nanotechnologií, které v našem těle vytvářejí mikročipy.

A nakonec, vynikající shrnutí spojení vakcíny a prezidenta trumpa od Relentless Truth.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/107797654054316028

Všem lidem, kteří křičí, že trump měl vystoupit a říct světu, že vakcíny jsou škodlivé, než byly zavedeny.

Především OWS zničila Velký reset tím, že použila taktiku „honu na rudý říjen“, když najela přímo do torpéda dříve, než se stačilo aktivovat. trump stáhl globalistům kalhoty před celým světem a ukázal nám jejich plány ještě předtím, než se daly do pohybu. Naprostá genialita.

„Někdy to lidem nemůžete říct, je třeba jim to ukázat.“

Kdyby trump nenechal vakcínu vyrobit před odchodem z úřadu, čekalo by svět mučivé pěti až desetileté zavádění omezení, povinné nucené očkování, zničená světová ekonomika, vakcinační pasy/sociální kreditní systém a virtuální peklo na Zemi. Dostalo se nám jen ochutnávky tohoto pekla, abychom zajistili, že už nikdy nedovolíme, aby se opakovalo.

„Někdy musíte projít temnotou, než spatříte světlo.“

trump musel od začátku Bidenova vystoupení opatrně proplouvat velmi nebezpečnými a neprobádanými vodami, a to ve více než jednom směru. Nikdy to nemělo být dokonalé. „Ne všechno bude čisté.“ Ale trump nám to nedávno připomněl svým novým výběrem písně… Nedostaneš vždy co chceš, ale dostaneš, co potřebuješ. Přesně tak se to odehrává.

„Ale mohl přece světu říct, že vakcíny jsou škodlivé, a všechno to zastavit!“

HAH.

Musím vám připomínat, co mu MSM udělala za to, že jen naznačil, že vysoce bezpečný a účinný léčebný prostředek by mohl léčit Covid? A vy si myslíte, že měl světu říct, že vakcíny jsou škodlivé?!

Především by trump musel toto stanovisko zaujmout ještě před volbami, což by byla politická sebevražda. Proto by nikdy nezískal ani zdaleka takovou podporu jakou měl, neprolomili bychom algoritmy 3. listopadu 2020, demokraté by snadno ukradli volby a my už bychom nikdy neměli šanci napravit zmanipulovaný systém. To by byla noční můra. Naštěstí je trump mnohem chytřejší a místo toho je donutil k největší Sting operaci všech dob.

Musím vám také připomínat, že desítky milionů lidí už více než rok křičí o škodlivosti vakcín S HORAMI DŮKAZŮ, a přesto je třetina země stále plně podporuje? Opravdu si myslíte, že by to trump dokázal zastavit, kdyby tato tvrzení vyslovil před více než rokem bez důkazů, které máme nyní? Ale no tak. On už věděl, že odpověď by zněla ne, a tak se s tím smířil a využil toho, aby geniálně zasadil knockoutový úder Novému světovému řádu.

Trump měl opět pravdu. Vždycky bude mít v pravý čas pravdu.

***** ****

 

Tucker Carlson: Pokud jste pozorně sledovali donalda trumpa během jeho čtyř let v úřadu, a my jsme to dělali, bylo jasné, že čím obskurnější tvrzení trump pronášel, tím větší byla pravděpodobnost, že je to pravda. trump měl občas tendenci přehánět, ale většinou šlo o témata, na kterých nezáleželo. Jak velký byl dav na jeho inauguraci v roce 2016? Koho to zajímá? Ale ve velkých věcech, ve věcech civilizačního významu, říkal trump pravdu na rovinu, často tehdy, když to nikdo jiný neudělal.

https://gab.com/Gee/posts/107801360717030212

***** ****

 

Kongresman Paul Gosar:

https://gab.com/DrPaulGosar/posts/107798621460443433

Kanadský premiér Justin Trudeau se odvolal na dosud nepoužitý zákon o mimořádných událostech, aby kanadské vládě udělil mimořádné pravomoci „vypořádat se“ se statečnými řidiči kamionů, kteří protestují proti nelidskému očkování. Kanadská vláda v podstatě vyhlásila válku vlastním lidem. Modlete se prosím za kanadské řidiče kamionů a podpořte je jakýmkoli způsobem, potřebují to nyní více než kdy jindy!

Kanadské sdružení pro občanské svobody uvádí, že vláda nesplnila požadavky zákona o mimořádných událostech.

https://gab.com/disclosetv/posts/107799284733833364

Federální vláda nedosáhla hranice nutné pro uplatnění zákona o mimořádných událostech. Tento zákon vytváří vysokou a jasnou normu z dobrého důvodu: zákon umožňuje vládě obejít běžné demokratické procesy. Tento standard nebyl splněn.

Zákon o mimořádných událostech lze použít pouze tehdy, když situace „vážně ohrožuje schopnost kanadské vlády zachovat svrchovanost, bezpečnost a územní celistvost Kanady“ a když situaci „nelze účinně řešit podle žádného jiného kanadského zákona“.

Vlády pravidelně řeší obtížné situace a využívají k tomu pravomoci, které jim byly uděleny demokraticky zvolenými zástupci. Mimořádné právní předpisy by neměly být normalizovány. Ohrožuje to naši demokracii a občanské svobody.

***** ****

 

Krátce poté, co se v médiích objevily zprávy o hrozící ruské invazi na Ukrajinu, Moskva oznámila, že stahuje všechny vojáky od hranic, a poté prohlásila, že „západní propaganda“ selhala.

https://summit.news/2022/02/15/russia-withdraws-troops-from-ukraine-border-after-media-said-invasion-was-imminent/

Dávejte pozor: Ani jeden západní vůdce neodsoudil jednání Justina Trudeaua.
To proto, že jim bylo PŘIKÁZÁNO, aby tak nečinili.
Vedení vaší země neslouží vám, ale svým globalistickým pánům, bez ohledu na to, která politická strana ve vaší zemi je u moci. Tak tomu bylo po stovky let. Je vám „dovoleno“ volit, abyste si mysleli, že máte moc… nemáte!
https://gab.com/BeachMilk/posts/107801430197339702

Věděli jste, že: Jakékoli dočasné zákony nebo ustanovení přijaté na základě kanadského zákona o mimořádných událostech mohou být potenciálně dotčenými osobami okamžitě napadeny u soudu a podléhají Listině práv a svobod kanadské ústavy.
Zde se spojí VŠICHNI dotčení občané Kanady. Kanadská asociace pro občanská práva, Democracy Fund, CrowdSource a tech. společnosti, jako je Facebook messenger, který umožňuje okamžité crowd sourced platby, všechny crowdsourced fundraisingové společnosti, všichni premiéři, kteří nemají rádi Justina Trudeaua Castra, dopravní společnosti, pojišťovny…. mají důvod a motiv napadnout různé aspekty zákona před jeho zavedením.
Tohle byla ta nejhloupější póza neefektivního despotického diktátora, který doufal, že vyvolá strach, zatímco ve skutečnosti sjednocuje více lidí.
https://gab.com/JoeyCamp2020/posts/107800833122402520

“ Stanné právo“: Tucker Carlson odsuzuje diktátora Justina Trudeaua za to, že použil zákon o mimořádných situacích proti demonstrantům za svobodu.
https://gab.com/USCenturion2020/posts/107799482497796466

Trudeauova osobní ochranka ODSTUPUJE – „Odmítám se řídit jeho tyranskými příkazy proti lidem!“
https://en-volve.com/2022/02/08/trudeaus-personal-security-resigns-i-refuse-to-obey-his-tyrannical-orders-against-the-people/
Desátník Bulford rezignuje na funkci osobní ochranky Justina Trudeaua.
„Udělal jsem tlustou čáru za svým názorem. Už žádné mlčení a podřizování se.“
https://twitter.com/vigilantfox/status/1490418278157717518
***** ****

Novozélandský policejní komisař požádal odtahové služby, aby odtáhly konvoj svobody, ty to však ignorovaly.
Zašel tak daleko, že požádal armádu, aby je odtáhla, rovněž ignorovali.
https://gab.com/TommyRobinsonOfficial/posts/107802045412395204

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.