Sierra NZ

Ve svém posledním e-mailovém zpravodaji Rockwell popsal současný mimořádný vojenský pohyb v USA, který dalece přesahuje běžné vojenské operace. Národní garda dokonce dorazila do nemocnice, kde pracuje. Zde je výňatek:

Dochází k událostem, které naznačují, že se skutečně nacházíme v posledních okamžicích show. Objektivně ověřitelná fakta. MonkeyWerx uvedl, že je po celé zemi obrovský nárůst pohybu zásobovacích letadel, mnohem větší než obvykle, včetně aktivity o uplynulém víkendu. Říkal, že v jednu chvíli bylo ve vzduchu od pobřeží k pobřeží 30 letadel pro doplňování paliva. Nikdy předtím to neviděl a žádné současné události to neospravedlňují.

Východní pobřeží bylo pokryto vojenskými letadly od stíhaček, zásobovacích letadel po vrtulníky. Obrovské nákladní letadla, konkrétně C-17 a C-130, startovaly a přistávaly po celé zemi. A nejen to, podle něj docházelo k masivnímu pohybu vojáků. Kvůli jejich ochraně MonkeyWerx nikdy neprozradil, kam vojáci míří, ale řekl, že šlo o obrovské množství vojáků.

Ukázal nám oficiálně vyvěšené plánované aktivity na Gitmu a podle jejich oficiálních stránek byly všechny aktivity zrušeny. Přesto zaznamenává téměř rekordní návštěvnost Gitma. Překvapilo někoho, že Adam Schiff právě OPĚT vyzval k uzavření Gitma, místa, kam bude poslán, aby byl v posmrtném životě souzen?

Další anon pak provedl vlastní šetření a to, co zjistil, je ohromující. VŠECHNA velitelská centra všech národních gard ve VŠECH padesáti státech a čtyřech teritoriích USA byla AKTIVOVÁNA. Řekl, že to nikdy předtím neviděl, zejména mimo dobu války, a dokonce je to neobvyklé i pro dobu války. Další anonové potvrzují, že je to pravda. Vzpomeňte si, že mou nemocnici navštívil tento víkend obrovský kontingent vojáků národní gardy a bylo jim řečeno, že potřebují okamžité testy, aby byli připraveni na „operace“. Byly aktivovány stíhačky národní gardy a dokonce i pomocná pobřežní stráž. To znamená, že se chystá nějaká velká vojenská operace, a nám zbývá jen zjistit, o jakou jde. A nejen to, vypadá to, že se jedná o DOMÁCÍ operaci. Q nám řekl, že armáda je JEDINÝ způsob, a já budu předpokládat, že tohle je TEN okamžik. (Rockwell)

Dobrá zpráva – společnost GE Electric s odvoláním na rozhodnutí Nejvyššího soudu pozastavila povinnost očkování a testování svých zaměstnanců. To je skvělá zpráva. Když se velká společnost jako GE Electric stáhne z podvodné pandemie, ostatní velké podniky budou nuceny zvážit svůj vlastní postoj.

https://www.cnbc.com/2022/01/14/ge-suspends-covid-vaccine-and-testing-rules-after-supreme-court-blocks-biden-mandate.html

„Vědecký výbor EU“ připouští, že průběžné posilovací očkování poškozuje imunitní systém a nemělo by se aplikovat. BOOM.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107623602440074465

Oznamovatelka z nemocničního prostředí s nevyvratitelnou PRAVDOU o vakcínách.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107623643196977644

„Každý, kdo zemřel na COVID, by měl být považován za zavražděného.“

Pokud jste měli pochybnosti o tom, že Jim Carrey je DS, toto krátké video vás o tom přesvědčí. ZLO.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107623622030578527

Kolem Bílého domu byla postavena deset stop vysoká železobetonová zeď, která jej fakticky uzavírá. Rovněž byl přerušen přímý přenos z kamer v Bílém domě, který běží 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ve Washingtonu se děje něco VELKÉHO.

Anonové začínají mluvit o silných zvěstech, že Q začne znovu s příspěvky a že se možná brzy dočkáme kouzelného vzkazu od prezidenta trumpa: „Drazí Američané, bouře je nad námi…“. Stoupenci Q na tuto zprávu čekají už dlouho.

Prezident trump pořádá 15. ledna shromáždění v Arizoně. Je to skvělé místo, ranč v kaňonu v poušti. Jeho mítinky sleduji na Newsmaxu, protože přenos je obvykle čistý a málokdy se přeruší.

Když už mluvíme o Q a shromáždění prezidenta trumpa, Cowboyw2b přišel s velkým Q spojením se shromážděním.

https://anonup.com/thread/7706977

trumpovo shromáždění 15.01. = pravé poledne na Q hodinách.

***** ****

trump pořádá další shromáždění v Texasu 29.01.

https://twitter.com/PapiTrumpo/status/1482095050712653824

(pozn.: zajímavé jsou oslavné smajly v tweetu)

***** ****

X22 Report 2677

https://rumble.com/vslsfu-ep.-2677b-the-world-is-being-brought-to-a-stalemate-insurance-policy-put-in.html

Američané neutráceli tak, jak si falešné zprávy a ekonomové mysleli. Maloobchodní tržby se minulý měsíc snížily o 1,9 %. To je výrazně méně, než se očekávalo. Bidenova administrativa se na inflaci vymlouvá a obviňuje všechny ostatní. Začíná problém s dodavatelským řetězcem. DS se během trumpova prezidentství snažil ekonomiku položit, nyní to obrátil proti nim. DS se dostává do patové situace, žádné války.

trump a patrioti mají vše, mají pojistku, všechny nitky byly přetrženy. DS bojuje o život, pandemie a jejich velký tlak na reset selhává. trump a patrioti potřebovali odstranit vydírání, přestřihnout nitky, aby získali kontrolu a vrátili moc zpět lidem, to je to, co sledujeme. DS prohrál hru, kterou se rozhodl hrát.

***** ****

Do háje! Nemůžu uvěřit, že do toho šli.

https://gab.com/OutlawJW/posts/107623769763799099

Za chvíli: Satan se vrací na scénu a stejně tak i Hillary Clintonová. Neodcházejte od obrazovek.

***** ****

Revolver odhaluje skryté podrobnosti o tom, kdo financuje podvodné „Covid ověřování faktů“ společnosti Newsguard.

https://www.revolver.news/2021/10/revolver-investigation-newsguard-fact-checkers-big-pharma-funding/

DirecTV, jeden z největších poskytovatelů placené televize v USA, upouští od sítě OAN – One America News Network (Bloomberg)

https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-01-14/directv-to-drop-one-america-news-in-blow-to-conservative-channel

***** ****

Tucker Carlson se pustil do Bretta Kavanaugha za to, že podpořil mandát k očkování ve zdravotnictví: „Ubrečený malý liberál.“

https://resistthemainstream.org/tucker-carlson-goes-off-on-brett-kavanaugh-for-upholding-health-care-vax-mandate-cringing-little-liberal/

***** ****

Dr. Robert Malone

https://gab.com/RobertMaloneMD/posts/107624508012453286

Křovák Alex Berenson na Fox News: Profesionální žárlivost je ošklivá věc. Alex Berenson vystoupil na Fox News a přímo do očí mě nazve lhářem a řekne, že jsem nevynalezl RNA vakcíny.

Neprofesionální, hrubý a ještě k tomu kretén. Ale kromě toho si myslím, že všichni můžeme předpokládat KONTROLOVANOU OPOZICI.

Takže pro Alexe, který zjevně neumí vyhledávat na internetu, najít si patent a přečíst si ho. Usnadním mu to.

https://rwmalonemd.substack.com/p/bushwhacked-by-alex-berenson-on-fox

***** ****

Nový normál? 400 sportovců zkolabovalo a zemřelo jen za posledních 6 měsíců?

https://www.redvoicemedia.com/2022/01/the-new-normal-400-athletes-collapsing-dying-just-in-the-last-6-months/

Zatímco vlády po celém světě diskutují o viru COVID-19 a o tom, jak nejlépe porazit virus, který se stále šíří po celém světě, ve světě sportu probíhá děsivý trend, o kterém zřejmě nikdo nemluví. Ty samé vlády, které tvrdí, že zavádějí nařízení a protokoly ve jménu veřejného zdraví, dosud nepřiznaly, že sportovci po celém světě kolabují na hřištích a kurtech bez zjevné příčiny. A aby toho nebylo málo, podle nového videa jich jen za posledních šest měsíců 400 nejenže zkolabovalo, ale někteří zřejmě i zemřeli.

https://www.youtube.com/watch?v=6e24UHzhC4o

Hulk Hogan napadl vyprávění o COVID, tvrdí, že očkovaní „padají jako mouchy“.

https://www.dailyveracity.com/2022/01/15/hulk-hogan-slams-covid-narrative-claims-vaccinated-are-dropping-like-flies/

Exploze v texaské synagoze následovaná rychlou střelbou — Všichni rukojmí držení pákistánským útočníkem jsou v bezpečí – terorista je mrtvý!
https://gab.com/gatewaypundit/posts/107630673553599970

Financování invaze OSN? To je velmi přesvědčivé.
https://gab.com/ElfReich/posts/107625671813711083
Tento Haiťan v mexické Tapachule, směřující do USA, si stěžuje, že mu OSN nezaplatila lednovou platbu a jeho platební karta OSN je nyní prázdná…
***** ***

Režim se zaměřil na Joea Rogana, protože je frustrován svou neschopností cenzurovat podcasty stejným způsobem, jakým dostal na černou listinu obsah na jiných platformách sociálních médií.
To a Roganovo publikum je více než desetkrát větší než nejlepší pořad CNN v hlavním vysílacím čase.
https://gab.com/PrisonPlanet/posts/107622796822659108
***** ****

Kanadskou fotbalovou hvězdu Alphonsa Daviese vyřadila ze hry myokarditida po infekci COVID-19, uvedl klub.
https://twitter.com/CP24/status/1481963765918834688

*****

Tucker Carlson: Demokratická strana nově definuje opozici jako terorismus. Jediný způsob, jak to zastavit, je odmítnout hrát tuto hru.
https://gab.com/Gee/posts/107625807884437075
„Jak jsme tedy my ostatní reagovali na to, že americká vláda nově definuje lidi, kteří nesouhlasí s jejím politickým přesvědčením, jako teroristy? No, ve skutečnosti existuje jen jeden způsob, a to nenásilný. Je to základní způsob. Odmítnout hrát tuto hru. Nepředstírejte, že to myslí upřímně. Nejsou upřímní. Řekněte pravdu. Nazývejte autoritářství tím, čím je. Nejlépe vztyčeným prostředníčkem.“

*****

Pokud si můžeme vybírat, jakými soudními rozhodnutími se budeme řídit a jaká budeme ignorovat, mám několik nápadů…
https://gab.com/DrPaulGosar/posts/107627037755431302
Biden vyzývá zaměstnavatele, aby navzdory rozhodnutí Nejvyššího soudu zavedli povinnost očkování proti Covid.
https://twitter.com/thehill/status/1482103759127949313

Republikánský senátor po ohnivém slyšení v Senátu představí zákon FAUCI.
https://conservativebrief.com/act-57988/

Pro doktora Anthonyho Fauciho to byl těžký týden, který pokračuje, protože jeden z republikánských senátorů plánuje předložit nový zákon pojmenovaný po něm.

„Fauciho zákon“, jak je nazýván, předkládá republikánský kansaský senátor Roger Marshall, který chce využít horké chvilky, kterou doktor Fauci tento týden zažil, uvedl deník The New York Post.
Návrh zákona, formálně nazvaný Financial Accountability for Uniquely Compensated Individuals (FAUCI) Act (Zákon o finanční odpovědnosti pro jedinečně kompenzované osoby), by podle více zdrojů rovněž vyžadoval, aby Úřad pro vládní etiku (OGE) zveřejnil seznam vládních úředníků, jejichž finanční informace nejsou veřejně dostupné.

Marshall se s hlavním lékařským poradcem Bílého domu střetl během úterního slyšení v Senátu poté, co se senátor Fauciho zeptal: „Byl byste ochoten předložit Kongresu a veřejnosti finanční informace, které by zahrnovaly vaše minulé a současné investice?“.

Kanadští zdravotníci byli nuceni přiznat, že tajně získali přístup k údajům o poloze mobilních telefonů 87 % Kanaďanů, aby mohli sledovat jejich pohyb během plandemie!
https://gab.com/TommyRobinsonOfficial/posts/107626820653280711

ODHALENO : Ghana, Afrika, ten trapný okamžik, kdy PREZIDENT GHANY vystoupí v národní televizi v Ghaně a pak začne celé zemi vyprávět o SATANSKÉM Rockefellerově plánu na vypuštění viru pro GLOBÁLNÍ depopulaci a zničení globální ekonomiky a KDE NAJÍT VŠECHNY DŮKAZY. A pak prozradí zemi, kde byl VIR vyvinut, zapojení Fauciho a Gatese do satanského plánu a mnoho dalšího. A pak řekne Ghaně, že se chystá ukončit VŠECHNA OČKOVÁNÍ. Chcete znát SKUTEČNÉHO VŮDCE, který není na výplatní listině HLUBOKÉHO STÁTU Poslechněte si toto a ROZESÍLEJTE TO PO SVĚTĚ Představte si, že by VŠICHNI VŮDCI SVĚTA zaujali tento postoj.
https://gab.com/annepaez_NOLA/posts/107625783932489863
(je to jen audio, berte radši s rezervou)

*****

Nový generální prokurátor Virginie propustil 30 zaměstnanců a během několika hodin po nástupu do funkce oznámil rozsáhlá vyšetřování.
https://gab.com/gatewaypundit/posts/107629396655012047

AKTUALIZACE: Guvernér Virginie Youngkin podepsal první den ve funkci 11 exekutivních opatření včetně zákazu kritické rasové teorie, ukončení povinnosti očkování, ukončení povinnosti školních masek atd.
https://gab.com/mfirebrand1/posts/107629345845819262

***** 

donald j. trump:
https://gab.com/realdonaldtrump/posts/107623418013543349
Těšíme se na všechny zítra (bnes 15.01.) v Arizoně! Diskutovat se bude o mnoha tématech včetně zmanipulovaných prezidentských voleb v roce 2020, falešné Velké Lži, zkorumpovaných médií LameStream, afghánské katastrofy, inflace, náhlého nedostatku respektu k našemu národu a jeho vůdcům a mnoha dalších. Velké davy, bude také pokrytí v televizi. Uvidíme se v sobotu večer!

trump: „Chystáme se na comeback, jaký svět ještě neviděl.“
https://gab.com/bigleaguepol/posts/107630101593038016

Trump říká, že je „hrdý“ na to, že je “ Antimandátový prezident“.
https://gab.com/RSBNetwork/posts/107630243504754049

„Tito lidé žijí v pekle!“ – Prezident Trump se zastal pronásledovaných vězňů z 6. ledna v gulagu ve Washingtonu – v davu označil „fetáka“ Mikea Byrda a federální agenty!
https://www.thegatewaypundit.com/2022/01/people-living-president-trump-gives-shout-persecuted-jan-6-prisoners-dc-gulag-calls-federal-operatives-crowd-video/

Prezident Trump vyzývá Kongres, aby provedl „forenzní audit“ příspěvku Marka Zuckerberga demokratům ve výši 417 milionů dolarů.
https://gab.com/RSBNetwork/posts/107630024890852454

donald trump na shromáždění v Arizoně: „Prošel jsem tolika hony na čarodějnice, že jsem profesionální lovec lovců čarodějnic.“
https://mediarightnews.com/donald-trump-at-az-rally-ive-been-through-so-many-witch-hunts-now-im-a-professional-witch-hunter-beater/

Kari Lake:
„Až budu vaším guvernérem, nebudou žádné mandáty ani výluky. Aktuálně…. Chci někoho zavřít a je to ten lhář doktor Fauci.“
https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107629714606767239

Paul Gosar při projevu na Trumpově shromáždění: „Cítíte, jak bouře nabírá na síle.“
https://gab.com/USCenturion2020/posts/107629421292776157

***** 

Pravděpodobně jste již zaregistrovali, tak jen pro jistotu:
Vlny tsunami zasáhly Tongu po mohutné podmořské erupci sopky, která vyslala trosky a popel do výšky 20 km.
https://www.sott.net/article/463204-Tsunami-waves-hit-Tonga-after-massive-underwater-volcanic-eruption-sends-debris-and-ash-20km-into-the-sky

Satelitní snímky z erupce Hunga Tonga jsou neskutečné. Zaměřte svou pozornost na pravý dolní roh. Erupce a následná tlaková vlna je prostě neuvěřitelná.
https://gab.com/eschatologuy/posts/107627199221646866
https://twitter.com/pppapin/status/1482241991996063744
https://twitter.com/wonderofscience/status/1482280041799385092

***** 

Sierra NZ: trumpovo shromáždění

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2022/01/president-trumps-arizona-rally.html
Na vystoupení prezidenta trumpa byly okamžitě nápadné dvě věci. Zaprvé, neměl na sobě kravatu. Je to vůbec poprvé, co jsem ho viděla na shromáždění nebo jakékoli veřejné akci bez kravaty. Měl na sobě těžký zimní kabát a lehkou bílou košili rozepnutou a ležérní. Vypadalo to bizarně. Za druhé, po celou dobu projevu měl na hlavě čepici MAGA. Nebylo mu vidět do očí. To se na trumpově shromáždění ještě nikdy nestalo. Anonové spekulují, že to nebyl on. S tím se přikláním k názoru.

Těsně předtím, než se postavil na pódium, se otočil k publiku za sebou a nakreslil jasné vzdušné Q . Zajímalo by mě, jestli tam seděl John Kennedy…?
A nedlouho po začátku projevu, když mluvil o Bidenových „směšných mandátech“, prezident trump řekl: „Už si to nenecháme líbit“. Posledním Q dropem byla píseň s názvem…’We’re Not Going To Take It Anymore‘. Velmi vzrušující potvrzení spojení s Q a jeho role Q+.

A konečně, Q vždycky říkal: „sledujte vodu“. Co právě teď dělají všichni v mnoha zemích a na mnoha kontinentech? Sledujeme vodu kvůli možnému tsunami z výbuchu sopky Tonga.
A nezapomeňte, že 19. ledna je v USA Národní den popcornu. Q se často vztahuje k popcornu/filmům. Devatenáctý leden je Den prezidentů – a prezident trump je devatenáctým prezidentem obnovené republiky.

Užijte si představení, bojovníci světla. Vypadá to na pořádný týden.

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.