Sierra NZ 13.Q5.2Q21

Eric Clapton lituje, že dostal vakcínu

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/eric-clapton-regrets-getting-jab.html

Na webových stránkách Frontline Doctors (odvážní lékaři, kteří se otevřeně postavili proti očkování) byl zveřejněn srdceryvný vzkaz zpěváka Erica Claptona. Zkušenosti Erica Claptona po očkování jsou přesvědčivým důkazem nebezpečnosti očkování. Prosím, předejte dál.

https://www.americasfrontlinedoctors.org/frontline-news/eric-clapton-after-covid-vaccination-i-should-never-have-gone-near-the-needle

Zdá se, že plandemie v USA již skončila. Biden říká, že očkovaní lidé mohou nyní chodit bez masek. Neočkovaní lidé už masky nenosí. Pokud VŠICHNI nenosí masky, jak se pozná, kdo je očkovaný a kdo ne?

https://twitter.com/JoeBiden/status/1392958441807912962

 

[wp_ad_camp_2]

 

Cowboyw2b nám připomíná Q drop, který je spojen s auditem v Arizoně.

Okres Maricopa si MYSLÍ, že vymazal volební databáze.

Pamatujte si, že Q řekl: Máme všechno.

Jak můžeme využít to, co víme?

Jak to „legálně“ vložit / zveřejnit / použít jako důkaz?

Také Q3966 řekl: „Ačkoli je to obtížné, je důležité pochopit, že se to musí udělat podle pravidel.“

https://anonup.com/upload/images/2021/05/SyrZ1WyZ6IK3TcrYgZeU_13_d850bad190da60e8f27725fc2e7c981a_image_original.jpeg

Starship Earth zveřejnila důležitý Q drop z 1. listopadu 2017. Začíná: „Moji drazí Američané…“ Q se začal podepisovat jako Q až po několika prvních dropech. Všimněte si, jak relevantní je tento drop pro současnou situaci v USA.

Moji milí Američané, v průběhu několika příštích dnů si nepochybně uvědomíte, že si bereme zpět naši velkou zemi (zemi svobody) od zlých tyranů, kteří nám chtějí ublížit a zničit poslední útočiště zářícího světla.

Na příkaz POTUSe bude vyhlášen stav dočasné vojenské kontroly a budou provedeny zvláštní operace. Falešné úniky byly provedeny s cílem udržet několik osob v rámci Spojených států, aby se zabránilo vydání. Atmosféra uvnitř země však bude bohužel rozpolcená, protože tolik lidí naletělo zkorumpovanému a špatnému příběhu, který byl tak dlouho vysílán.

Během této doby zahájíme systém nouzového vysílání, abychom všem občanům poskytli přímé zprávy (a vyhnuli se FAKE NEWS). Organizace anebo lidé, kteří nám budou chtít v této době ublížit, budou rychle potrestáni – určité zákony byly předem zrušeny, aby naše skvělá armáda měla potřebnou pravomoc tyto operace zvládnout a provést (doma i v zahraničí).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Na Den matek prezident trump vzkázal, že vše se vrátí větší a lepší než dřív, a že se nemáme bát. Když vidíte, jak se vyvíjí celkový trend, je snadné jeho povzbudivým slovům uvěřit. Aliance má vše plně pod kontrolou.

Virus bylo třeba zvládnout s co nejmenšími vedlejšími škodami. Lidské oběti se nám, kteří se díváme na film, budou vždy zdát příliš velké. Víme však, že to mohlo být mnohem horší. Při vědomí schopnosti Deep state páchat ohavné zlo, které přesahuje hranice chápání, můžeme věřit, že Aliance zvolila tu nejlepší cestu, jakou mohla, aby lidstvo osvobodila.

***** ****

Sierra NZ 14.Q5.2Q21

Masky padají a Fauci je v háji

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/masks-coming-off-and-fauci-is-toast.html

Obchod Trader Joe’s umožňuje všem zákazníkům nakupovat bez roušek, Walmart umožňuje očkovaným lidem nakupovat bez roušek. Státy neprosazují očkovací „pasy“, takže není možné zjistit, kdo je očkovaný a kdo ne. Směšné zakončení hry.

Není divu, že očkovací centra v USA jsou nyní zjevně prázdná – nejsou zájemci. „Průlomové“ případy nakažení poté, co byla osoba plně očkována? Ano, správně. Myslím, že Bill Maher teď pracuje pro Alianci.

https://twitter.com/i/events/1393221483896266753

Skvělá zpráva od (Q) The Storm Rider – Fauciho tým se rozpadá a „zpívají jako kanárci.“

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1393350381254631425

A jeho ředitelé z NIH (Národní ústavy zdraví) a NIAID (Národní institut pro alergie a infekční nemoci) zpívají jako kanárci, poslední dny probíhají výslechy a byly zabaveny servery.

Za scénou se děje spousta věcí > od Velké Británie > Německa > přes Švýcarsko až po USA.

ZLOČINY PROTI LIDSKOSTI

Senátor Rand Paul řekl Fox News, že Fauciho výzkum netopýrů ve Wuhanu ho může činit „vinným za celou pandemii.“

https://nationalfile.com/rand-paul-faucis-wuhan-bat-research-may-make-him-culpable-for-entire-covid-19-pandemic/

 

[wp_ad_camp_2]

 

Mezitím byli Fauci a jeho zlí kolegové nuceni přiznat, že téměř polovina zaměstnanců NIH a FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) vakcínu ODMÍTLA. Co oni vědí a my ne? Anonymní patriot na Gab.com

https://gab.com/anonpatriotq/posts/106235454400553739

https://nationalfile.com/video-fauci-fda-director-admit-40-50-of-nih-and-fda-employees-are-refusing-covid-vaccine/

Když se senátor Richard Burr dotazoval na procento zaměstnanců CDC (Centra pro kontrolu a prevenci nemocí) a FDA, kteří se rozhodli očkovat vakcínou COVID, Bidenův lékařský poradce Anthony Fauci a Peter Marks z FDA přiznali, že počet těch, kteří se rozhodli vakcínu nepodstoupit, se blíží polovině. Ředitelka CDC Rochelle Walenskyová se otázce vyhnula.

Vidím zde určitý vzorec. Během krátkých čtyř měsíců Bidenova katastrofálního falešného prezidentství americký lid trpěl téměř ve všech myslitelných ohledech. Nyní, když se v USA blíží léto, masky konečně padají. A co je naplánováno na červen a červenec? Prezident trump obnovuje mítinky. Miliony šťastných Američanů bez masek budou vítat svého vracejícího se hrdinu. Jak geniální filmový scénář!

Líbí se mi tento příspěvek od Pepe Lives Matter na Gab.com

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106228486024744479

Rozsah bumerangového efektu, zahrnující pasti, které trump nastražil, ohromuje. Chytil je do pasti volbami. Chytil je do pasti pandemií. trump je génius a nic nemůže zastavit to, co přichází.

Karta se skutečně obrací. Světlo neúprosně vytlačuje stíny. My, Bojovníci Světla, však víme, že lidstvo na Zemi čekají hrůzy, až se všem odhalí šokující rozsah satanistické činnosti. Q řekl, že lidstvo bude před většinou odporné pravdy chráněno, protože by to bylo příliš. Odhaleno však bude dost.

My, Bojovníci Světla, držíme zemi, zatímco se 3D svět hroutí kolem nic netušící lidské populace této planety. Naše mantra se stane skutečností: Where We Go One We Go All (Kam jde jeden, jdeme všichni).

***** ****

X22 Report 2477b

Kladivo je na spadnutí, v tuto chvíli mají všechno, všechny je chytili.

https://rumble.com/vh064l-ep.-2477b-the-hammer-is-coming-down-at-this-point-they-have-it-all-they-cau.html

DS je v hluboké panice, kladivo je na spadnutí a připravují se na svůj tah. Připravují se na to, že proti trumpovi vyjde obžaloba. Udělají cokoli, aby zastavili to, co přichází, ale nic to nemůže zastavit, nic. Dozorčí rada v okrese Maricopa má potíže, byla smazána databáze. Arizonský audit odhalil podvody a že čísla nesedí.

***** ****

X22 Report 2478b

Americký věk, Americká epopej právě začala, Přesně na čas

https://rumble.com/vh1y37-ep.-2478b-the-american-age-the-american-epic-has-only-just-begun-on-the-clo.html

DS je připravena nasadit všechny prostředky, aby zastavila audit v Arizoně, informace, které se objevují, poškozují Dominion, dozorčí orgány v zemi a celé volební postupy. Scavino posílá zprávy, trump je připraven zahájit svá shromáždění, ofenziva právě začala, přesně na čas.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.