Jsou černooké děti pouhá legenda? Ve světě se objevila svědectví, která poukazují na to, že na příbězích o těchto bytostech bude něco pravdy. Černooké děti jsou známé jako bytosti, které vypadají jako normální děti a chodí ve dvojicích. Podle svědectví k vám přijdou a zeptají se, jestli je pustíte dovnitř… a to nikdy nesmíte udělat.

Poznáte je tak, že mají černé oči, včetně bělma. Jejich zrádnost tkví právě v jejich nevinném vzhledu. Kdo by očekával něco špatného od dvou malých dětí a proč by je nemohl pustit do domu, nebo do auta, že?

 

[wp_ad_camp_3]

 

Tyto ,,děti” mají bledou tvář, černé oči a mohou přijít a zaklepat vám na okno u domu, nebo na okno auta. Mohou říct, že se ztratily, neznají cestu domů a potřebují vaši pomoc. Doporučený postup, pokud by se vám to stalo, je neotevírat jim a nezvat je dovnitř. Říct jim, že zde nejsou vítány. Pokud je to mezi dveřma, zavřít co nejdřív dveře, nezvat je dovnitř a říct jim, aby hned odešly.

Když černé děti úspěšně odmítnete, mohou se naštvat a dramaticky změnit své vzezření.

Nikdo neví, odkud se přesně vzaly příběhy o černookých dětem, ale zprávy o nich se začaly objevovat okolo roku 1990, kdy se ozvali svědkové, kteří se s nimi údajně setkali osobně.

Pokračování článku: Černooké děti: Démoni, které nesmíte pozvat dovnitř

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.