Sierra NZ 12.Q8.2Q21

Jde o integritu voleb

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/08/its-about-election-integrity.html

Q jasně řekl, že nikdy nešlo jen o další čtyřleté volby. Boj Aliance za prokázání volebních podvodů má zajistit, aby se už žádné volby NIKDY neukradly.

Arizonská senátorka Wendy Rogersová je zakládajícím členem nového uskupení Election Integrity Caucus, jehož členy jsou zákonodárci ze všech padesáti států. Toto je budoucnost bez korupce, kterou si celé lidstvo zaslouží a DOSTANE.

https://gab.com/wendyrogersaz/posts/106744941279232743

Vedeme nebezpečnou válku. Včera byl fyzicky napaden Mike Lindell. Je zraněný a otřesený, ale v pořádku. Nemůžeme podceňovat zoufalství Deep State (DS). Udělají všechno pro to, aby zabránili zveřejnění výsledků arizonského auditu. Vědí, že je konec hry.

Vedení DS v Los Angeles nařizuje prokazování očkování ve vnitřních prostorách včetně barů, restaurací, tělocvičen a některých obchodů. Okresní šerif LA to naštěstí nehodlá vymáhat kvůli „omezeným zdrojům“ a povinnost „není podložena vědeckými poznatky“.

https://summit.news/2021/08/12/la-to-require-vaccination-for-indoor-spaces-including-restaurants-bars-gyms-stores/

 

[wp_ad_camp_2]

 

Candace Owensová shodila bombu ohledně falešného viru.

https://twitter.com/RealCandaceO/status/1423780128451186688

Vakcína tedy nezabrání přenosu, infekci ani hospitalizaci, ale může mírně snížit pravděpodobnost hospitalizace, takže je třeba ji celosvětově zavést a zajistit lékařskou segregaci.

Zkuste to říct s vážnou tváří, jako to dělají naši zdravotníci.

Zde je povzbudivá statistika. Mainstreamovým médiím věří méně než 50 % Američanů. Je jen otázkou času, kdy DS média skončí. Nezapomeňte, že my teď přinášíme zprávy.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/081/820/588/original/0b0544f7faeb8aa6.png

Konečně tento článek ukazuje, proč prezident trump a Aliance museli lidem ukázat, jak katastrofální by byla Bidenova vláda. Seznam katastrof za tak krátkou dobu je skutečně šokující. Pokud toto Američany neprobudí? Jak řekl prezident trump: „Je čas se probudit!“

https://eraoflight.com/2021/08/13/new-statement-from-donald-trump-america-you-are-being-robbed-in-the-dark-of-night-its-time-to-wake-up/

***** ****

Sierra NZ 13.Q8.2Q21

Taliban zakazuje očkování

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/08/taliban-bans-jab-in-afghanistan.html

Je tohle poslední kapka, která lidem na celém světě ukáže, že Biden je katastrofa? Taliban ovládl Afghánistán a Kábul je před pádem. Dokonce i pověstný Taliban je chytřejší než Biden, zakazuje vakcíny.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9891991/China-reportedly-prepared-recognize-Taliban-Afghanistans-legitimate-rulers.html

Čína „je připravena uznat Taliban za legitimní vládce Afghánistánu, jakmile Kábul padne“, což je úder Bidenově strategii mezinárodní izolace a politického nátlaku.

Je tohle poslední kapka, která Američany konečně probudí? Žádná vakcína, žádný let. Není to vtip, v Kongresu byl předložen návrh zákona.

https://endoftheamericandream.com/a-bill-has-been-introduced-in-congress-that-would-ban-tens-of-millions-of-americans-from-flying/

Kybernetický expert na kybernetickém sympoziu poskytuje nezvratné důkazy o tom, že společnost Dominion manipulovala s hlasovacími stroji. Je jen otázkou času, kdy bude arizonský audit de-certifikován.

https://gab.com/QAnon211/posts/106748244788185430

Z analýzy dvou serverů Dominion z okresu Mesa právě objevili dávkový soubor na obou serverech datovaný 19. 10. 2020 (těsně před volbami), který ODSTRAŇUJE BEZPEČNOSTNÍ OMEZENÍ ZE SQL SERVERU, což umožňuje komukoli manipulovat se součty hlasů! Když se to zjistilo, kybernetický expert na pódiu řekl: „Kdybych byl Dominion, tak si teď nadělám do kalhot. Přesně proto nechtěli, abychom to viděli.“

Taktika gestapa je v Austrálii v plné síle. Všimněte si výhružných slov Dana Andrewse. Čisté zlo.

https://summit.news/2021/08/13/authorities-wont-hesitate-to-go-door-to-door-to-perform-covid-tests-on-australians/

Relentless Truth nám připomíná, že my jsme nyní zprávy.

Dovedete si představit, jak musí být loutkovodiči naštvaní, když sledují, jak se jejich loutky, které si vychovali na „Mockingbird“ farmě, stávají zcela bezvýznamnými a jsou nahrazeni bandou vlasteneckých konspiračních teoretiků?

MY JSME TEĎ PRAVDA.

Nemáte možnost volby, zda toto období přechodu snášet, či nikoli. Máte však možnost prohlédnout mlhu a představit si lepší budoucnost.

Nejste bezmocní. V době intenzivního boje se může snadno stát, že si budete zoufat.

Odolejte tomu celým svým srdcem.

Udržujte si morálku a naději a budete chráněni před únavou, která přichází s našimi každodenními zápasy.

Žijeme v mimořádné době.

Buďte vděční, že jste naživu a můžete být svědky všeho, co se děje.

Jednoduchá změna postoje může usnadnit snášení těchto dnů.

WWG1WGA

***** ****

Sierra NZ 14.Q8.2Q21

Světelní bojovníci jsou oficiálně teroristé

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/08/light-warrior-terrorists-thats-us.html

Zde je důkaz, že DS je v naprosté panice. Ministerstvo vnitřní bezpečnosti zveřejnilo svůj nejnovější seznam potenciálních teroristických hrozeb. Jsme na prvním místě. Zábavné? Možná.

https://gab.com/SomeBitchIKnow/posts/106752689324609254

Relentless Truth s jeho názorem na tuto situaci.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106755519298726447

Pospojovali jste si souvislosti?

Jsme připravováni na útok pod falešnou vlajkou. Potenciálně masivní. Ztrácejí kontrolu nad příběhem.

1. Blíží se 20. výročí 11. září.

2. Taliban v současné době přebírá kontrolu nad Afghánistánem.

3. Každý, kdo se staví proti Covid opatřením nebo zpochybňuje volby, byl právě označen za teroristickou hrozbu (ve světle výročí 11. září).

4. Média tlačí příběhy o tom, že příznivci Q se cítí „rozzlobení a zklamaní“, protože trump nebyl dosazen (fake news informovali jen před pár dny o otci, který zabil své děti, protože Q řekl, že by mohly mít reptiliánskou DNA).

5. Šéf CIA se právě setkal s šéfem MOSSADu (dva z hlavních aktérů útoků z 11. září).

6. Bidenův Covidový car nedávno naznačil, že se těsně před výročím 11. září stane něco významného. (Andy Slavitt, dočasný poradce koordinátora reakce na COVID-19 v Bidenově administrativě)

Možná se mýlím. Možná se nemýlím.

Toto video poskytuje vynikající vědecké údaje o výsledcích očkovaných a neočkovaných, pokud jde o falešný virus. Očkování je po šesti měsících účinné pouze z 16 %, proto je třeba neustále podávat „posilovací“ dávky. Jedná se o přesvědčivé důkazy, které by byl nucen vzít v úvahu i ten nejskeptičtější spáč.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=179630

Sledujte peníze. Kdo vydělává na válkách a pandemiích? Ti, kdo jsou už teď nechutně bohatí. Soudkyně Jeanine s několika krutými pravdami.

Na začátku pandemie měl jeden člověk 100 miliard dolarů.

Nyní jich je 9.

Na začátku pandemie mělo 10 nejbohatších lidí 695 miliard dolarů.

Nyní mají 1,36 bilionu dolarů.

Zatímco lidé bojují o jídlo na stole uprostřed pandemie, miliardáři bohatnou.

V den, kdy si lidé uvědomí, že jde o byznys, bude pozdě. Lidé, probuďte se. Zachraňme náš svět.

Joeova žena Jill má na noze botu s monitorem. Zdá se, že to bylo teprve včera, co měl Joe svou vlastní. Tyhle kotníkové monitory jsou zjevně vysoce nakažlivé. Věří někdo, že se po „bodném“ zranění nosí bota?

https://apnews.com/article/2020-tokyo-olympics-sports-joe-biden-health-hawaii-51a60bd0eb961d204e7373eeeec8b275

Je víkend a Francouzi opět vyšli do ulic, aby protestovali po celé zemi. Tohle je Paříž, ten dav je obrovský.

https://gab.com/TommyRobinsonOfficial/posts/106754600196719202

Na závěr uvedu oblíbený citát z jednoho z mých nejoblíbenějších filmů „Báječný hotel Marigold“. Sonny říká nespokojenému hostu: „Nakonec bude všechno v pořádku. Pokud to není v pořádku, není to konec.“

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.