Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

Zprávy od jury 17.01.2Q21

Joe M

Přátelé. Musím na chvíli odejít. To je doslova definice „propasti“, pokud vůbec nějaká existovala. Příští týden se buď ukáže, že Q je propracovaný dobře míněný podvod slibující úroveň kontroly, kterou patrioti nikdy neměli, nebo se všichni chystáme sledovat tu část o Rudém moři a vývoj nové biblické kapitoly v lidské civilizaci. Věřím, že je to ta druhá, protože vše, co jsem studoval za poslední 3 roky, ukazuje na jistotu, že světlo překoná tmu. Zůstaňte silní ve své víře, že Bůh zvítězí, a připravte se na to, že svět se navždy změní.

https://gab.com/StormIsUponUs/posts/105566412810515288

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Nepotřebuje obřad na rozloučenou, když nikam nepůjde….

https://gab.com/Shazlandia/posts/105566327583684585

Pentagon potvrdil, že armáda neuskuteční tradiční obřad rozloučení s trumpem.

Za posledních 40 let Pentagon viděl každého prezidenta vyjít ze dveří s poctou na rozloučenou.

***** ****

X22 Report – Dave Hayes (Praying Medic, jeden z velkých Anonů)

Dave Hayes – Červené linie překročeny, akce podniknuty, vojenská operace nyní soustředěna

https://rumble.com/vcw23l-dave-hayes-red-lines-crossed-actions-taken-military-operation-now-in-focus.html

Dave Hayes napsal dvě knihy o Q. Klid před bouří a jeho nejnovější kniha Velké probuzení. Dave začíná s protestem DC, byly to plánované OP od [DS]. Trump nyní po celé toto období mlčí, optika je důležitá. Vojenská operace je nyní v ohnisku, každá červená linie, která je překročena, je spojena s vojenskou akcí.

***** ****

Sebevražedný víkend? Další milionář mrtvý, tentokrát „Sweet n Low“ magnát Donald Tober.

https://gab.com/Anon0508/posts/105565944177791730

Další milionář Mogul spáchal sebevraždu … Vyskočil z okna bytu na Park Avenue.

https://www.waynedupree.com/2021/01/donald-tober-suicide/

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Aktualizace: Aktivista z Antify Daniel Alan Baker zatčen za spiknutí s cílem zavraždit stoupence trumpa – říká stoupencům na YouTube, že obdržel peníze od Sorose.

https://www.thegatewaypundit.com/2021/01/update-antifa-activist-daniel-alan-baker-arrested-plotting-murder-trump-supporters-says-received-soros-money/

***** ****

Víme, že Antifa / BLM používají aplikaci Signal ke koordinaci svých „protestů.“

Mohl by výpadek signálu = „RED2: Centrální komunikační výpadek [kontinentální USA]“? (berte raději s rezervou)

https://gab.com/lisamei62/posts/105562608057689557

Signal aplikace pro zasílání zpráv spadla – po obrovském počtu nových uživatelů – jen tento týden desítky milionů nových uživatelů!

https://www.thegatewaypundit.com/2021/01/signal-messaging-app-crashes-massive-number-new-users-tens-millions-new-users-just-week/

Andrew Torba – zakladatel GABu

https://gab.com/a/posts/105563438908935980

Signál byl vytvořen a financován jako vedlejší produkt CIA.

https://yasha.substack.com/p/signal-is-a-government-op-85e

***** ****

Yup.

https://gab.com/M2Madness/posts/105559930294769368

Jestli potřebuješ 20000 ozbrojených vojáků, abys mohl uspořádat inauguraci, tak jsi nevyhrál ani h….

***** ****

Japonské Diet (sněm, parlament) budovy mají také tvar sovy, stejně jako budovy DC. USA a Japonsko jsou jeden jako druhý. To proto, že sdílíme stejný suverénní národ…Velkou Británii? Japonsko je od roku 1859 britskou kolonií, což žádný Japonec až donedávna nevěděl. Byli jsme totálně podvedeni. Symbolika bude jejich pád… náhlý.

https://gab.com/EriQmapJapan/posts/105558951769878973

***** ****

Q řekl – „RED4: Přesun vojenských prostředků [10th Mountain_1st Marine_CPSD_Marine_QVIR] do centrálních míst pod rouškou kontroly nepokojů občanů.”

https://gab.com/truthandlife/posts/105566662589548632

Guvernér Floridy Ron DeSantis aktivoval Národní gardu před „možnými protesty“ ve státě

https://eu.tallahassee.com/story/news/2021/01/15/tallahassee-mayor-asks-gov-ron-desantis-activate-national-guard-protests-florida-capitol/4178170001/

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Senát zveřejnil přepisy Crossfire Hurricane. Výňatek z diskuse během výpovědi Joea Pientky (SSA1): „Chybí původní Woodsův soubor“ z 1. Carter-Page FISA přílohy.

https://twitter.com/Techno_Fog/status/1350172214029647872

Poté, co byl Steele uzavřen jako svědek, Pientka využil Bruce Ohra jako prostředníka, aby pokračoval v přístupu se Steelem. Seznámení s Ohrem přišlo od Petera Strzoka a Lisy Pageové.

Léto 2016: Nadřízený agent FBI (handling agent) „bez pochyb“ věděl, že Steeleovo hlášení bylo politické.

„Bylo zcela zřejmé, že tato informace má být použita jednou ze stran proti druhé.“


REX – ODNI zpráva

VELKÉ – Just Inn – Ohromující dopis ODNI Ratcliffa potvrzující jeho názor, že se CCP Číny (komunistická strana) vměšovala do voleb v roce 2020. A je očividně naštvaný na to, jak zkorumpovaný IC zůstává (Intelligence Community – Zpravodajská komunita). Věřili byste, že IC použila čínské analytiky, aby vyhodnotili, zda CCP zasáhla? Překvapení, překvapení – čínští analytici to uzavřeli jako „Ne“. Slyším také, že Catherine Herridgeová informuje ODNI o závěru, že Írán a Rusko také zasahovaly.

https://context-cdn.washingtonpost.com/notes/prod/default/documents/6d274110-a84b-4694-96cd-6a902207d2bd/note/733364cf-0afb-412d-a5b4-ab797a8ba154.#page=1

 

Podotýkám, že dopis byl podepsán dne 7. ledna 2020 – den po prolomení kongresu. Pro mě je to nesmírně zajímavé. Pokud tomu dobře rozumím, DC národní garda byla nasazena koncem 6. ledna, ale Pentagon schválil vážné navýšení 7. a 8. ledna. V pevnosti DC je nyní 25 000 ozbrojených příslušníků Národní gardy. Je rozumné dospět k závěru, že zpráva ODNI a Ratcliffovy závěry, pravděpodobně v kombinaci s dalšími informacemi, právě teď ovlivňují úžasné scény v DC.

Tak významné navýšení je v souladu s plány zahraničních nepřátel (Čína, Írán a/nebo Rusko) způsobit chaos v amerických městech. Dle mého názoru by tyto plány zavedla v případě trumpovy inaugurace. Existují již významné důkazy o zapojení Číny do protestů „BLM / Antifa“ u Bílého domu v roce 2020. Také v amerických přístavech byly zadrženy velké dodávky zbraní z Číny. To ukazuje na infiltraci. Pompeo to ve svých tweetech potvrzuje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud je výše uvedené to, co se děje v zákulisí, Amerika čelí nejhorší národní bezpečnostní hrozbě od druhé světové války. Co to znamená? Vždycky je tu naděje, že to, co vidíme, je propracovaný, nadstranický plán, jak čelit nepříteli. S lítostí o tom pochybuju. Vzhledem k tomu, že se zdá, že Biden je kompromitován komunistickou stranou Číny, spolu s hromadou demokratů a některými členy kongresu, Předpokládám, že POTUS a jeho vlastenci nemohou odhalit, co se s nimi děje. A co IC agentury?

Myslím, že trump má LÍDRY, které chce mít na místě. To je rozhodující. Nevěřte tomu humbuku, nebo ztřeštěným bývalým generálům. Znovu, jen můj názor, ale myslím, že Haspelová, Wray, Miller, Ratcliffe, Nakasone atd. jsou všichni dobří. trump má také další klíčové hráče, jako je Cohen-Watnick atd. Ano, v každé agentuře jsou zkompromitovaní analytici a vedoucí pracovníci. Mám podezření, že většina byla identifikována. Ratcliffe přesně ví, kdo prosazuje linii Pekingu v IC. To si myslím o těchto věcech.

V posledních několika týdnech jsme byli svědky vánice dezinformací, které měly zmást nepřítele. Bidenův tábor se zdá být velmi nejistý, pokud jde o příjezd do DC. Zdá se, že jsou zmatení z toho, co to navýšení vojáků znamená. #FakeNews jsou hysteričtější než kdy jindy, démonizují trumpa a jeho stoupence. Zejména Pelosiová se zdá být pomatená. Její činy byly vypovídající. Dokonce i trump naznačuje – svým ambiciózním způsobem -, že i když si myslí, že volby byly ukradeny, odejde.

Vzhledem k tomu všemu je chování Demů nesmírně podivné, vzhledem k tomu, že máme věřit, že Biden dosáhl velkolepého drtivého vítězství. Pelosiová podniká kroky, které Republiku nesmírně poškozují. Je tu impeachment. Ale pro mě je jmenování Swalwella manažerem pro impeachment a pro zpravodajský výbor sněmovny nejhorší. Nezáleží na tom, jestli už není kompromitován CCP. Skutečnost, že jednou byl, činí Swalwella nezpůsobilým. Navíc je to idiot.

Elmer Fudd by byl v Kongresu užitečnější než Eric Swalwell. Pak je tu China Joe. Biden má na YouTube sotva 1000 zhlédnutí. Nedává to smysl. Myslím, že nejsou zasvěceni do nejaktuálnějších informací. Mají strach. A pokud jsou odříznuti, mám podezření, že Xi a jeho zločinci by mohli být také. Právě teď si možná myslí, že americké vedení je rozdělené a slabé, ve chvíli kdy je mnohem silnější, než se zdá. Uvidíme, myslím.

Ale zpět k hlavnímu bodu. Ratcliffův posudek, kombinovaný znak navýšení jednotek v DC a 49 dalších městech USA, mi říká, že existuje ohrožení národní bezpečnosti. Možná se mýlím. Možná je to všechno jen proto, aby se zajistilo řádné předání moci. Lepší být v bezpečí, než litovat, myslím. Ale mám podezření, že je to mnohem vážnější.

Můj nejlepší odhad je, že Číňané (stejně jako Íránci) infiltrovali ozbrojené milice uvnitř USA. Mají být použity spolu s hrdlořezy z Antifa / BLM k vyvolání chaosu, nebude-li Biden inaugurován a/nebo zůstane-li trump jako POTUS. Pelosiová má rozkaz udělat vše, co je v jejích silách, aby odstranila trumpa a zajistila, že nebude moci znovu kandidovat. Všechno to ukazuje jedním směrem – odstranit trumpa a způsobit chaos, pokud předchozí nevyjde. Což dává smysl. A víte proč?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Protože by to prospělo všem nepřátelům Ameriky, domácím i zahraničním. POTUS trump je existenční hrozbou pro Demokraty, GOP, CCP, mulláhy, #FakeNews & Bažinu. Všichni musí jednat společně, aby se ho zbavili. Druhé funkční období trumpa je jednoduše nemyslitelné. Nemohou to přežít a vědí to. Myslíte, že jsem na správné cestě? To ukáže čas.

 

Dodatek:

Další věc. Většina to přehlédla, ale myslím, že EO13848 & EO13849 (exekutivní příkazy) byly uvedeny do hry před několika týdny. Ano, vím, že to přišlo z jiného EO, skousnout nové sankce na investice konkrétních čínských společností, včetně zákazů financování jejich operací a/nebo kotování na amerických burzách, provdat se s 13848 / 13849. Způsobuje to zmatek i pro CCP Číny. Je toho mnoho, co víme, ale ještě více nevíme, o tom, co se děje. Věřte trumpovi.

 

trumpův zákaz investic v Číně pobízí stažení z Wall Street

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-13/trump-s-china-investment-ban-spurs-broad-pullback-by-wall-street

***** ****

 

182. pěší pluk je nejstarším národním armádním plukem a dnes se rozmisťuje ve Washingtonu, D.C. na obranu Lidového domu. Děkuji vám, že jste se znovu zformovali na ochranu našeho národa a naší demokracie.

***** ****

Přeložil jura

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
14 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře