Sierra NZ 15.Q3.2Q21

Velké rozdělení lidstva

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/03/the-great-divide-in-humanity_15.html

 

BP na Starship Earth uhodil hřebíček na hlavičku o účelu vakcíny. (BP – Big Picture – velký/celkový obraz, název sekce na stránkách)

http://www.starshipearththebigpicture.com/2021/03/15/march-15-2021-beware-the-ides-of-march-or-beware-the-patriots-videos/

„Ničí to váš imunitní systém.“ To je od lékaře z Belgie, který vyrábí vakcíny.

A co se stane, až budou všichni ti slabí lidé vystaveni nějaké nákaze? Buď onemocní, nebo zemřou a pak budou mít psychouši na krku skutečnou pandemii. Bingo!

A lidé dobrovolněně souhlasili: „dodržování pravidel, ne věda“. Skočili na to, navzdory našim prosbám, abychom se toho zdrželi, protože známe program vylidňování Nového světového řádu. Už dlouho chtějí očkovat každého člověka. Covid je jejich výmluva. Geniální. Smrtelná.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Doq Holliday má pravdu – vakcína je symbolem i prostředkem Velkého rozdělení lidstva. Lidé, kteří odmítají výzkum a slepě sledují MSM narativ, dokazují, že tentokrát nejsou připraveni na vzestup. Na povznesení není žádné dobro ani zlo – žádný soud. Lidé budou stoupat ve svém vlastním načasování.

Zrno a plevy. Je to skoro jako by vakcína byla konečným oddělením. Všechna varování byla dána a propagována a někteří jsou příliš hrdí a příliš vystrašení, aby je přijali kvůli jejich nedostatku víry. Pokud je to všechno Boží plán, bylo by pro trumpa nemožné zastavit lidi od očkování tak jako tak. Bůh je Bůh, protože dává člověku svobodnou vůli.

Doq Holliday opět se stručným vysvětlením aliančního plánu.

Když vymýšlíte plán, začínáte od konce a toho co se snažíte splnit. Pak pracujete pozpátku a použijete na vše reverzní inženýrství.

Nakonec, od Ghost Ezry – jemná připomínka, že vše se děje v zákulisí.

To, že to nevidíte, neznamená, že se to neděje.

https://anonup.com/upload/images/2021/03/V264UrpkEf8sBPUBHAuU_15_bb8198fb7d0c75328a255ce060f89026_image_original.jpg

Regresní klienti Dolores Cannonové a Allison Coeové viděli na Zemi mnohem méně lidí, když vstupovali do budoucích životů. Pokud lidé dobrovolně berou vakcínu, mohou ji používat jako východisko. Chtěli být v této výjimečné době na Zemi, ale nechtěli postoupit.

Anoni jsou stále přesvědčeni, že se velké akce uskuteční do konce měsíce – Den svatého Patrika je datum, které přitahuje pozornost. Ať už je načasování jakékoliv, nemusíme čekat dlouho.

Držte linii, Světoví patrioti. MÁME TO.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

X22 Report 2427

Ekonomická past nastavena, Šachová hra, Další tah šachmat

 

Ekonomická past byla nastražena, Fiat CB odhalena

https://rumble.com/veoorv-ep.-2427a-the-economic-trap-has-been-set-cb-fiat-exposed.html

trump a patrioti používají virus, aby čínské firmy donutili upustit od investic do amerických firem. JB připraven zvýšit daně pro My Lidé. trump snížil daně, které způsobily boom ekonomiky, JB učiní pravý opak. Spojené království a Polsko se zásobují zlatem. Zlato zničí Fed.

 

Co takhle hezkou šachovou partii, Další tah šachmat, Lidé budou brzy znát pravdu

https://rumble.com/veopd9-ep.-2427b-how-about-a-nice-game-of-chess-next-move-checkmate-the-people-wil.html

trump a patrioti dali všechno do pohybu. Plán se odehrává v zákulisí a trump nyní čeká na správný okamžik k úderu. Od této chvíle existují dva spouštěče, první Durham, druhým jsou volby a Nancy Pelosi. Jakmile DS provede první výstřel, mohl by to být výstřel, který bude slyšet po celém světě. trump drží důkazy o volebních podvodech pro správný okamžik, ten okamžik se rychle blíží. Patrioti znali plán od začátku.

***** ****

 

Prohlášení donalda j. trumpa, 45. prezidenta Spojených států amerických

https://gab.com/realdonaldtrump/posts/105896122879430427

Washington Post právě vydal opravu ohledně obsahu telefonátu o kterém nesprávně informovali, který jsem měl s ohledem na volební podvody ve Velkém státě Georgia. Zatímco oceňuji opravu Washington Post, což okamžitě dělá z Georgijjského honu na čarodějnice ne-příběh, původní příběh byla falešná zpráva, a to hned od samého začátku. Dále bych ocenil silné vyšetřování v okrese Fulton, Georgia a politická mašinérie Stacey Abrams, Věřím, že by totálně změnilo průběh prezidentských voleb v Georgii.

V okrese Fulton nebyl proveden řádný audit pro ověření hlasování nebo podpisu. Dívali se pouze na oblasti státu, kde by s největší pravděpodobností bylo málo problémů, a i tam našli velké množství chyb. Snažíme se najít a odhalit rozsáhlé volební podvody, k nimž došlo v Georgii. Mnozí obyvatelé s tím souhlasí a jejich hněv způsobil, že se v lednových volbách neukázali a nevolili dva republikánské senátory.

Souhlasný dekret podepsaný mezi Raffenspergerem a Stacey Abramsovou nebyl schválen legislativou státu Georgia, a proto by měl být považován za neplatný a volební výsledek změněn. Proč guvernér a Raffensperger schválili tento souhlasný dekret, je jednou z velkých otázek? Těšíme se na odpověď.

Všimněte si, že omyly, opomenutí, chyby a otevřené lži v médiích establishmentu vždy převažují na jednu stranu – proti mně i proti republikánům. Příběhy, které ublíží demokratům nebo podkopou jejich narativ, jsou mezitím pohřbeny, ignorovány nebo odkládány, dokud nebudou moci napáchat nejméně škody – například po skončení voleb. Nedívají se dál než na negativní pokrytí vakcíny, která předcházela volbám, a na opožděné oslavy vakcíny, jakmile volby skončily. Silná demokracie vyžaduje spravedlivý a poctivý tisk. Tato poslední mediální parodie podtrhuje, že starší sdělovací prostředky by měly být považovány za politické subjekty – nikoli za novinářské podniky. V každém případě, Děkuji Washington Post za opravu.

***** ****

 

Pozor na Březnoví Idy

Vždycky odhalí své záměry. Jako Julius Caesar, Establishment nikdy neměl rád Populisty.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105894445962172349

Inscenace Shakespearova Julia Caesara, představuje vraždu trumpa

https://www.youtube.com/watch?v=-qfzqBr1qh0

Reakce publika byla smíšená s nejnovější inscenací „Shakespeare in the Park“ v New Yorku, která ukazuje postavu, která představuje postavu podobnou prezidentu trumpovi brutálně ubodanému k smrti. Julius Caesar Williama Shakespeara, která byla zahájena 23. května a bude probíhat po celý tento měsíc v Central Parku, vyvolává rozruch mezi diváky kvůli své zjevné inspiraci z trumpovy administrativy. Vrchol hry přichází s Caesarovou smrtí ubodáním z rukou jeho nejlepšího přítele, Bruta.

***** ****

 

Georgijský soudce oznámil, že může odpečetit hlasovací lístky v nepřítomnosti okresu Fulton kvůli vyšetřování a přezkumu podvodů.

https://www.thegatewaypundit.com/2021/03/georgia-judge-announces-may-unseal-fulton-county-absentee-ballots-fraud-investigation-review/

***** ****

 

Vypadá to, že Vatikánu došly peníze a teď se snaží chovat, jako by to nebyla pokroková organizace, aby mohli dostávat peníze od věřících lidí. To jim nežeru.

https://gab.com/SomeBitchIKnow/posts/105896805283482034

CNN: Vatikán tvrdí, že svazky osob stejného pohlaví nepožehná, nazývá je „hříchem“

https://edition.cnn.com/2021/03/15/europe/vatican-same-sex-unions-decision-intl/index.html

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Nějaká muslimská teroristická mrcha usekla hlavu dítěti a promenádovala se s ní v ulicích a křičela „Allahu Akbar“….a zbabělá, vykastrovaná země Anglie ji nechá jít, poté co strávila 5 let v psychiatrické léčebně a poté co ji doktoři „vyléčili“.

https://gab.com/AmericanAFMindy/posts/105897625126295837

***** ****

 

Jste vakcinováni?

Festival jídla v South Beach bude vyžadovat důkaz nebo test, aby jste se mohli zůčastnit.

https://gab.com/m/posts/105897661142164351

***** ****

 

Severní Korea nereagovala na zákulisní diplomatické oslovení Bidenovy administrativy od poloviny února, říká vysoký představitel Bidenovy administrativy (Reuters).

https://gab.com/thebias_news/posts/105894290579132048

***** ****

 

Bezpečnostní úředníci brzy omezí obvodové oplocení kolem Kapitolu v reakci na pokyny Policie Kapitolu Spojených států, že „neexistuje známá, věrohodná hrozba“, která by opravňovala k zachování dočasné bariéry (Associated Press).

https://gab.com/thebias_news/posts/105895334788279544

***** ****

 

Kalifornský guvernér Gavin Newsom se pokouší vinit „QAnon“ z pokračující snahy o odvolání, která ohrožuje jeho moc.

https://gab.com/thebias_news/posts/105895293897735826

Nenechám se rozptylovat tímto partyzánským odvoláním republikánů – ale budu s tím bojovat.

V sázce je příliš mnoho.

Nechat Kaliforňany očkovat, bezpečně otevřít ekonomiku a naše děti zpátky ve škole jsou prostě příliš důležité na to, abychom riskovali.

***** ****

 

Pelosiová zradila svou přísahu – odhalený protiamerický plán

https://conservativebrief.com/house-to-vote-on-bill-36648/?utm_source=CB&utm_medium=RP78

Nancy Pelosiová a demokrati se tento týden chystají hlasovat o návrhu zákona, který by udělil občanství přistěhovalcům bez dokladů známým jako DREAMers (snílci)

***** ****

 

Biden má VELKÉ potíže – Vnitřní bezpečnost je nucena vydat nouzové prohlášení odhalující, že krize na hranicích USA se zhoršila

https://conservativebrief.com/emergency-statement-36654/?utm_source=CB&utm_medium=RP78

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.