Malo to byť vlastne TOU senzácoiu vôbec: Úspešný nemecký imunológ profesor Dr. Stöcker vyvinul z vlastnej iniciatívy účinnú, takzvanú mŕtvu vakcínu proti corona vírusu. Hovorí sa, že je taká účinná, že dokonca chráni pred prvotnou infekciou. Ale táto ockovacia senzácia má zjavne zostať utajená v záujme farmaceutického priemyslu, ktorý tohto úspešného vynálezcu zažalovala, ako informoval Wochenblick.

Preložené z originálu od Maria Adler

Podľa oficiálnych vyhlásení nechráni či už nová mRNA vakcína , alebo virálne Vektor vakcíny pred infekciou alebo šírením corona vírusu. Pomocou nich sa môže len prípadne zmierniť priebeh infekcie. Na porovnanie: prekonaná infekcia koronovým vírusom má vytvoriť imunitu, na čom sa mnohí odborníci zhodujú. Aj s touto nemeckou vakcínou od Dr. Stöckera by to malo byť možné. Farmaceutický priemysel však zjavne nemá záujem zabrániť ďalším infekciám alebo dokonca ukončiť pandémiu. Preto zažaloval profesora Dr. Stöcker, ktorý zo svojej vlastnej iniciatívy vyvinul mŕtvu vakcínu, ktorá má veľa výhod.

[wp_ad_camp_2]

 

Kto je Dr. Stöcker?

Kto je tento pán, ktorý na vlastnú päsť vyvinul túto vakcínu? Reč je o profesorovi Winfried Stöcker. Narodil sa v roku 1947 a je nemecký lekár, vedec, vynálezca, podnikateľ. Vedie referenčné laboratórium pre imunológiu v Šlezvicku-Holštajnsku, má už celé desaťročia skúsenosti s laboratórnou diagnostikou a je zakladateľom spoločnosti Euroimmun, ktorá sa špecializuje na detekciu infekčných chorôb. Táto spoločnosť pôsobí na celom svete a je lídrom v oblasti laboratórnej medicíny v Nemecku. Aj početné publikácie v lekárskych časopisoch a rôznych vydavateľstvách, ako napríklad Thieme Verlag si môže profesor Stöcker pripísať na svoj účet.

NEUTRALIZAČNÝ TEST: OCHRANA PRED PRVOTNOU INFEKCIOU

Už v máji predchádzajúceho roku, po tom, čo si ako prvý testovaný podal sebe samému svoju vakcínu, odovzdal Stöcker svoje zistenia a výsledky výskumu týkajúce sa jeho antigénu profesorom Drostenovi a Streeckovi. Bol vykonaný aj neutralizačný test. Tento test ukázal, že protilátka, ktorú profesor Stöcker po podaní svojej antigénovej vakcíny vytvoril, bola schopná vírus neutralizovať – inými slovami, človek je imúnny voči infekcii, a teda aj chránený proti prvotnej infekcii. Potom sa Stöcker obrátil so svojimi zisteniami na nemecký inštitút Paula Ehrlicha a dúfal, že dôjde k spolupráci pri získaní súhlasu s jeho neškodnou a jednoduchou účinnou vakcínou.

OBVINENÝ: „NEBEZPEČENSTVO PRE ZDRAVIE“

Vo svojom liste požiadal o súhlas s imunizáciou dobrovoľníkov. Netrvalo dlho a prišla sťažnosť na neoprávnené podanie nepovolenej vakcíny. Existuje dokonca bezprostredné nebezpečenstvo, pretože Stöcker je podľa obvinení nebezpečenstvom pre zdravie ľudí. Pre profesora Stöckera je to podlý podraz, , keďže jeho vlastnoručne vyrobená vakcína ponúka podľa popredných virológov a lekárov iba výhody.

ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY, KTORÉ BY STÁLI ZA ZMIENKU

Skladuje sa v normálnej chladničke, má krátku dodaciu lehotu a najdôležitejšou výhodou v porovnaní s mRNA vakcínami, ktoré sa v súčasnosti aplikujú, je to, že po podaní Stöckerovej vakcíny si telo neprodukuje samé antigén, a preto sa nevyskytujú žiadne významné vedľajšie účinky.

[wp_ad_camp_2]

 

Profesor Stöcker vysvetľuje: „Vakcínu som podal doteraz 100 ľuďom. Každý z nich má dostatok protilátok, takže je imúnny voči korone. Nikto z nich nebol práceneschopný. Vakcína nespôsobuje žiadne alergické reakcie, najmä nie proti polyetylénglykolu, ako je to v prípade BioNTech. Táto vakcína môže byť tiež modifikovaná tak, aby obsahovala aj mutanty. Potom by sme boli na úplne bezpečnej ceste.“

Výroba tejto vakcíny sa tiež dá pomerne rýchlo a ľahko dosiahnuť. Dá sa v krátkej dobe vo veľkom množstve a lacno vyrobiť.

PROFESOR SA NEVZDÁVA

Podľa prokuratúry v Lübecku bežia dve obvinenia s rovnakým obsahom proti profesorovi Stöckerovi, jedno zo štátneho úradu pre sociálne služby a druhé z inštitútu Paula Ehrlicha. Napriek tomu sa profesor Stöcker snaží sprístupniť svoj antigén ostatným a svoje poznatky zdieľa v osobnom blogu na svojej domovskej stránke. Napriek všetkým týmto represáliám a ohováraniu sa nenechá umlčať a dúfa, že čoskoro nájde výrobcu, ktorý jeho antigén verejne bude ponúkať.

Přeložila zuzka | Zdroj: wochenblick.at

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.