Sierra NZ 18.Q2.2Q21

My lidé (We The People)

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/we-people-sierra-nz.html

 

S účinností od 1. března. 2021 Covid uzavření v USA končí

https://1.bp.blogspot.com/-ZnSu5ueN4_A/YC3wx495tmI/AAAAAAABTS0/yB2na22A6boh00f0VgVQSOYh5oxyfF_rgCLcBGAsYHQ/s1600/unnamed+%25283%2529.png

Od tohoto data nastane následující:

– roušky nebudou nadále povinné

– sociální distancování nebude nadále potřebné

– plastové bariéry nebudou nadále potřebné

– sociální kruhy a hranice nebudou nadále potřebné

My občané Spojených států amerických znovu rozhodujeme o našich životech s účinností od 1. března 2021, kdy se USA vrací k normálu. Všechny podniky otevřou jako obvykle a odstraní všechny Covid omezení pro své zaměstnance a zákazníky.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pro občany, kteří mají problémy s imunitou, starší nebo se jen bojí Covidu, máte volnost pokračovat ve své isolaci a dodržování výše uvedených postupů jak uznáte za vhodné.

My občané Spojených států amerických nyní máme svobodu v rozhodování o našem zdraví s účinností od 1. března. Můžete žít život podle Vašich rozhodnutí o Vašem zdraví. Jestliže to všichni uděláme s účinností od 1. března, pak My lidé Spojených států amerických vezmeme kontrolu naší země zpět od vlády do našich rukou a nezastaví nás.

Je nás více, to je naše síla.

Prosím sdílejte na všech sociálních mediích, vyvěste na každý dům a podnik v celé zemi.

 

Toto sdělení platí pro každou zemi na světě. Rozšiřte to…

My lidé rozhodujeme.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

X22 Report 2407

CB na pokraji zániku, Pandemie byla zástěrka

 

Patrioti tlačí CB na okraj zániku

https://rumble.com/vdxipj-ep.-2407a-patriots-pushing-the-cb-to-the-edge-of-extinction.html

Jak se stále více států a podniků otevírá, vidíme přesně to, co trump řekl, že uvidíme, zotavení ve tvaru písmene V. Maloobchod roste, výroba roste. CB a Wall Street cítí tlak, lidé tlačí proti tomu, co nechtějí, protože ztratí kontrolu. CB je zatlačována na okraj zániku.

 

Pandemie byla zástěrka, MI & No Such Agency (NSA) jsou klíčem, POTUS & patrioti jsou skála

https://rumble.com/vdxju3-ep.-2407b-the-pandemic-was-the-covermi-and-no-such-agency-are-the-keypotus-.html

Patrioti mají plnou kontrolu. trump použil pandemii jako zástěrku, aby vše uvedl na svá místa. Věděl, že jakmile pravda začne vycházet najevo DS bude reagovat, optika je důležitá, nyní delegoval kontrolu nad armádou, jakmile k tomu dojde. MI a NSA jsou klíč, mají informace, POTUS a lid jsou skála.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Texas (můj osobní názor, nemusím mít pravdu)

Texas přešel na Zelenou energii, sluneční kolektory, větrné elektrárny (datovala melda) i přesto, že je Texas bohatý na ropu a má tak i jiné možnosti jak dodat energii lidem. To je teď vše zamrzlé, proto mají v Texasu takové problémy a Čína si vesele staví uhelné elektrárny.

V minulém článku Anon napsal, že Čína tedy CCP ještě musí dobít svět. Je to vidět v Bidenově „vládě“. V podstatě celá jeho administrativa má napojení na CCP. Pokud chce CCP dobít svět tak to nemůže udělat, pokud bude oslabena jako její protivník. Proto ty elektrárny.

Navíc, normíci to teď vidí a pravděpodobně budou přemýšlet o tom, že celá Zelená energie je na nic, podvod, když stačí jen trochu špatného počasí a jsou bez elektřiny a tepla. V Číně takové problémy nemají, protože neskočili na Zelenou energii. A budou naštvaní. V ideálním případě budou požadovat odstoupení vlády, což by se CCP náramně hodilo – ještě více oslabený protivník. Vládu by samozřejmě nahradili dalšími svými lidmi (vyhodit neschopného Bidena a nahradit ho Kamalou), kteří by problém vyřešili a všichni by byli spokojeni. Lidi by měli elektřinu a teplo a CCP svou US vládu o které by lidi už nepochybovali. Vypadá to, že tohle byl plán CCP a za normálních podmínek by skvěle fungoval.

Problém je ten, že toto nejsou normální podmínky. Spousta lidí je probuzených, lidé o tom píšou všude na sociálních mediích a pak je tu trump a jeho masivní podpora lidí. Při případné výměně vlády by lidé chtěli trumpa. Plán CCP by fungoval jen v případě, že by lidi nevěděli všechno, pravý plán by jim byl skrytý a trump nikdy neexistoval. Díky tomu, že se o tom lidi mezi sebou ve velké míře datují, tu máme probuzení dalších.

Nemůžete jim to říct, musíte jim to ukázat.

Jen nad propastí najdou lidi odhodlání se změnit.

A teď do toho všeho ještě zamíchejte Alianci a jejich VELKOU OBLIBU v používání jejich (DS) vlastních plánů proti nim samotným a máme tu zajímavou situaci.

A stačí k tomu jen málo, aby přišlo „správné“ počasí v nevhodnou dobu pro CCP a všechno se provalí.

***** ****

 

Rush Limbaugh podlehl ve věku 70 let rakovině plic. Rozhlasový moderátor, který uváděl svůj program Rush Room.

trump ho ocenil Prezidentskou medailí svobody (Presidential Medal of Freedom)

https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/105747887586151274

Prohlášení donalda j. trumpa, 45. prezidenta Spojených států amerických

https://gab.com/realdonaldtrump/posts/105748299330349399

***** ****

 

Federálové zahájili vyšetřování situace guvernéra New Yorku v souvislosti s pečovatelskými domy v souvislosti s vypuknutím COVID

https://breaking911.com/breaking-feds-open-investigation-into-ny-governors-handling-of-nursing-homes-amid-covid-outbreak/

Federální vyšetřovatelé údajně zahájili vyšetřování administrativy guvernéra New Yorku Andrewa Cuoma ohledně zpackaného zacházení s pečovatelskými domy během pandemie kolem Koronaviru.

Vyšetřování vede Federální úřad pro vyšetřování a úřad státního návladního ve východní části New Yorku, uvedla ve středu Times Union.

Během tiskové konference v pondělí, Cuomo popřel, že by kryl úmrtí v pečovatelských domech COVID, a tvrdil, že „DOH státu New York plně a veřejně informoval o všech úmrtích v pečovatelských domech a nemocnicích COVID“ a že „jsme dobrovolně vyhověli žádosti DOJ o informace.”

(Anoni už dlouho Cuoma obviňují, že kvůli němu umírali starší lidé v pečovatelských domech a že to bylo úmyslné, možná si vzpomínáte na foto vyvěšeného transparentu „Cuomo zabil mou matku“)

[wp_ad_camp_2]

 

Andrew Cuomo vyhrožoval zákonodárci, Tlačil na něj, aby lhal o skandálu s pečovatelskou službou

https://www.lifenews.com/2021/02/17/andrew-cuomo-threatened-legislator-pressured-him-to-lie-about-nursing-home-scandal/

BREAKING: DEMOKRATIČTÍ LÍDŘI v Senátu státu NY se snaží zbavit guvernéra Cuoma mimořádných pravomocí (emergency – stav nouze)

https://www.thegatewaypundit.com/2021/02/breaking-democrat-leaders-ny-state-senate-move-strip-governor-cuomo-emergency-powers/

BREAKING: Státní zákonodárce vyzývá k IMPEACHMENTU newyorského guvernéra Cuoma

https://www.theepochtimes.com/state-lawmaker-to-call-for-impeachment-of-new-york-gov-cuomo_3696124.html?utm_source=gab

***** ****

 

Existuje nový trend v randění s názvem „Fauci-ing“, kdy lidé odmítají randit s ostatními, kteří nenosí masky nebo neberou pandemii koronaviru dostatečně vážně.

https://www.youtube.com/watch?v=_hi0zYqJXxE

***** ****

 

Gratuluji guvernére Abbotte! Jak tato cena pro větrnou energii vychází pro Texasany tento týden? Někdo jiný za něj cenu převzal. Přečtěte si článek PR NEWSWIRE.

https://gab.com/truthandlife/posts/105748860750919212

Texaský guvernér Greg Abbott obdržel cenu Tri Global Energy’s Wind Leadership

https://www.prnewswire.com/news-releases/texas-gov-greg-abbott-receives-tri-global-energys-wind-leadership-award-301225238.html

***** ****

 

Nechutné chování samozvaného ministerstva pravdy.

https://gab.com/NeonRevolt/posts/105750083901066676

„Když dokážou obtěžovat a umlčet profesionálního novináře, Můžou umlčet kohokoliv“ – Twitter zakázal TOP konzervativního investigativního novináře Paula Sperry bez varování

https://www.thegatewaypundit.com/2021/02/can-harass-silence-professional-journalist-can-silence-anybody-twitter-bans-top-conservative-investigative-journalist-paul-sperry-without-warning/

***** ****

Pro tadesco vybral a přeložil jura

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.