AKTUALIZACE 20:27 – ve spodní části

Sierra NZ 14.Q4.2Q21

CNN: „Dostali jsme trumpa z úřadu“

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/04/cnn-we-got-trump-out-of-office.html

Charlie Chester, technický ředitel CNN, na skrytém mikrofonu přiznal, že CNN „dostala Trumpa z úřadu“. Výbušné video. Gratuluji Jamesi O’Keefeovi z Projektu Veritas k brilantní investigativní žurnalistice.

https://www.youtube.com/watch?v=Dv8Zy-JwXr4

Charlie Chester ze CNN (výňatky z videa)..

 

 

„Podívej, co jsme udělali, dostali jsme trumpa ven. Řeknu to na sto procent… Soustředili jsme se na to, abychom dostali trumpa z úřadu, že? Aniž bych to řekl, tak to bylo… Myslím, že o tom je propaganda.“

Toto usvědčující video by se mělo rozšířit a ukončit dlouhé panování MSM. Chester dále mluví o COVID únavě…

„Myslím, že je tu něco jako únava z COVIDu… Změna klimatu bude další COVID věc pro CNN… Má dlouhý život… můžeme to „podojit“…“

 

CNN také přiznala, že existovala propagandistická kampaň s cílem zdiskreditovat republikána Matta Gaetze. Cowboyw2b spojuje odhalení projektu Veritas o propagandě CNN s Q dropem.

MSM „Propaganda“ byla konečně vynesena na SVĚTLO.

„Co se stane, když korporátní media ‚vědomě‘ tlačí falešné (PROPAGANDISTICKÉ) informace? Co se stane, když už nelze věřit korporátním médiím?“

https://anonup.com/upload/images/2021/04/3pkjbGFnBAeVH5fchU3J_14_b2c5d634a562154c2fe2365533ca1c55_image_original.jpeg

Lidstvo se musí probudit ohledně ohavné korupce, kterou jsou MSM. CNN je KONTROLOVANÁ PROPAGANDA. CNN vysílá na letištních terminálech po celém světě, včetně mého místního letištního terminálu. Je načase, aby se lidé podívali na toto video a viděli na vlastní oči, jak z nich dělali blázny.

Washington DC mezitím zažívá záhadné záplavy. Pytle s pískem byly umístěny kolem odvodňovací příkopů u National Mall. Na povodních je záhadné, že nepršelo. Anoni spekulují, že tunely a DUMBS jsou zaplaveny vodou z nedaleké řeky Potomac. Zajímavé je, že tento týden probíhá vojenské cvičení s použitím výbušnin na řece Potomac. Hmm.

Starship Earth zveřejnila tuto online zprávu od Johna Galta, o kterém někteří věří, že je john kennedy. Jako obvykle, prosím, berte s rezervou.

Z vysoké úrovně: Zní to jako JfK: Udělal velký kus práce

Mí drazí Patrioti: bylo mi potěšením s vámi všemi pracovat! Účelem této zprávy je dát vám vědět, že jsme vyhráli válku. I když, určité věci se ještě musí ve filmu odehrát. Můžu vás ujistit, že je po všem, kromě křiku. Nejlepší analogie, kterou mohu dát, je toto, „Představte si, že váš tým vyhraje fotbalový zápas ve 4. čtvrtině 54-0 s 5 minutami zbývajících do konce“. Ano, víte se 100% jistotou, vyhráli jste hru, ale jednoduše musíte nechat čas doběhnout do konce než začnete oslavovat. Tak na tom v současné době jsme!

Kdyby byl film jako těhotenství, byli bychom v 8,5 měsíci. Ale pravděpodobně s předčasným porodem! Existují určité stránky filmu, které se musí odehrát do konce, aby všichni Američané pochopili velikost toho, co se skutečně stalo a děje. Neříkáme tomu Velké probuzení bezdůvodně.

Takže, zůstaňte trpěliví i přesto, že se „bude zdát“, že se věci zhorší. Přátelé, tohle je úmysl! Jinak byste nikdy skutečně nepochopili agendu Deep State, pokud byste nezažili tak rozsáhlé odhalení!

Možná tomu všemu teď nerozumíte, ale to se brzy změní, slibuji. Pan trump to nikdy nevzdá! Je to nejlepší šachista všech dob! Od začátku věděl, kdo je v jeho týmu s ním a kdo není. On je všechny (testoval). Držte si přátele blízko a nepřátele ještě blíž! Plné odhalení vás šokuje až do morku kostí. I když to může být zničující, bylo naprosto nezbytné, aby se každý krok dohrál na maximum, aby každý ocenil to, co přijde v blízké budoucnosti.

 

 

To, čeho budeme jako země svědky, vás šokuje! Všechny ty věci, které jste slyšeli a které podle vás zněly šíleně a prakticky se nedaly pochopit jako pravda, byly ve skutečnosti všechny pravdivé a měly být odhaleny podle uvážení našich špičkových vůdců prostřednictvím určitých sdělení.

Takže se připoutejte, před přistáním nás čekají ještě nějaké turbulence. Ale věřte mi, že tyhle turbulence jsou drobnosti ve srovnání s tím, co prožily vojáci speciálních operací! Tito stateční muži a ženy jsou opravdoví hrdinové! Zachránili tolik dětí a dospělých. Znova opakuji, že jsme vyhráli, takže neklesejte na mysli, a to i bez ohledu na to, jaký příběh média propagují. Věřte mi, je to součást scénáře! Všichni tady brzy opravdu všechno pochopíte. Dostali jste se tak daleko, takže ještě nějaký čas vám neublíží. Zachovejte klid, věřte DJT a spol.

***** ****

Operation Disclosure Intelligence Alert – 12.Q4.2Q21

https://operationdisclosureofficial.com/2021/04/14/operation-disclosure-intelligence-alert-full-report-april-12-2021/

 

(Prohlášení: Následuje přehled současné situace světa založený na zpravodajských datech získaných z několika zdrojů, které mohou, ale nemusí být přesné nebo pravdivé.)

Množství zveřejňovaných dat je v současné době omezené.

Deep State Cabal (DSC) se pokouší vyvolat vojenský konflikt prostřednictvím situace na Ukrajině a v Jihočínském moři, protože potenciální konflikt s Íránem selhal. K tomu dochází prostřednictvím napojení DSC na oba regiony. Ukrajinská vláda se stala loutkou DSC během ukrajinské „revoluce“ v roce 2014. Komunistická strana Číny (CCP) je součástí DSC. Vojenský konflikt udržuje při životě vojenskoprůmyslový komplex DSC. Nezapomeňte, že DSC prosperuje na válce a utrpení. Rusko si je vědomo jeho her a v případě potřeby podnikne kroky.

Mezitím, jak čas plyne objevují se další potvrzení toho co psal Q.

Také, COVID-19 způsobuje, že se lidé probouzejí a vidí rizika očkování, protože lidé na celém světě mají po vakcíně nežádoucí účinky. Počet případů COVID-19 se celosvětově „nafukuje,“ aby se vynutila karanténa a udržel monopol Big Pharma v chodu. Například na Filipínách nemocnice vyzývají pacienty, aby tvrdili, že jsou nakaženi COVID-19, a získali tak bezplatnou zdravotní péči.

Vítězství trumpa v amerických volbách v roce 2016 bylo pro DSC velkou porážkou. Nyní jsme svědky jejich pokusu o znovuzískání moci prostřednictvím vojenského konfliktu a COVID-19. Vzpomeňte si, odkud pochází COVID-19.

Cílem je odhalení DSC. Tohle je Velké probuzení. Lidstvo bude prospívat, až budou pryč. NESARA / GESARA je agendou Pozemské aliance. Volná energie, antigravitace, lékařská lůžka (MedBed), kvantový finanční systém a další.

Myslete na Star Trek.

Věřte plánu.

Neztrácejte víru.

***** ****

 

Aktualizace La Soufrière 13.04.2021: Vulkanický popel dosahuje výšky 13 km

https://www.sott.net/article/451407-La-Soufriere-update-Volcanic-ash-reaches-44000-feet-13-4-km

Po dnech stratosférické ventilace pokračuje výbušná sopečná aktivita na karibském ostrově St. Vincent. Poradní středisko pro sopečný popel (VAAC) ve Washingtonu varuje před mrakem sopečného popela stoupajícím odhadem až do výšky 13 km a ochlazuje planetu.

Mluvčí OSN, Stephane Dujarric, řekl, že podle zpráv obdržených od Úřadu OSN pro koordinaci humanitárních záležitostí (OCHA) potřebuje 20 000 lidí přístřeší.

Místní média také informovala o zvýšené aktivitě Mount Pelee na ostrově Martinik, který leží severně od St. Vincent za St. Lucia. Jedná se o znepokojivý vývoj – velká erupce v La Soufriere v roce 1902 se časově shodovala s katastrofální VEI-4 erupcí Mont Pelée na Martiniku – jednou z nejsmrtelnějších erupcí v zaznamenané historii, při níž zahynulo více než 29 000 lidí.

A jak víme, historie se opakuje…

Carsten si dovoluje vložit:

Dostala se k nám data, že všichni učitelé, kteří se zúčastnili testování na dětech jsou trestněprávně zodpovědní na tomto počinu. A to v celé (zatím) EU. Nepromlčitelně!! Potvrzeno od SHAEF a také od soudce v Německu, který rozpoutal velkou vlnu znepokojení. Podávání trestních oznámení se tím zmnohonásobilo a zaplavilo právníky a úřady. Rovněž tak jsou zodpovědni v případě, když rodiče či děti museli podepsat (pod nátlakem, vydíráním a výhružkami) že s tím souhlasí. Podpis pod nátlakem je irelevantní. Tak se učitelé u nás po celé EU mají také na co těšit. To je tak, když nepoužívají svůj mozek.

https://t.me/fragunsdoch_WWG1WGA/6727

Dle konstatování vysokého úředníka SHAEF jim může být zabaven v budoucnosti i majetek na pokrytí škod pro děti. Z toho se už nevykroutí…

***** **** ***** ****

 

 

Oooof, špatná noc pro krypto – to je důvod, proč je špatný nápad obchodovat s „pákovým efektem“, pokud nevíte, co děláte.
https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/106086673357565196

Cena bitcoinu klesla o 8.000 $ na 3týdenní minimum, krach Altcoinu
https://www.coindesk.com/bitcoin-price-falls-8k-to-3-week-low-altcoins-crash

***** ****

Film začíná být dobrý. Opravdu dobrý:
https://gab.com/MajorPatriot/posts/106086717549294975
Maxine Watersová říká demonstrantům z BLM „buďte více konfrontační“
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9483471/amp/Fury-Maxine-Waters-tells-Minnesota-BLM-protesters-weve-got-confrontational.html

Maxine Watersová v sobotu večer pochodovala v Brooklynském centru a říkala lidem, aby vyšli do ulic, pokud bude Chauvin osvobozen.
https://twitter.com/JackPosobiec/status/1383635117147451417

Tim Pool: Maxine Watersová říká, že Chauvin promyšleně zavraždil George Floyda a že pokud Chauvin nebude usvědčen ze zločinu, ze kterého nebyl obviněn, měli by být „konfrontační“. Více konfrontační než vypalování budov?
https://twitter.com/Timcast/status/1383739656626311181

Takhle ve skutečnosti vypadá podněcování násilí.
https://twitter.com/ChrisRBarron/status/1383735127226785794

Těším se na její odvolání.
https://twitter.com/JennaEllisEsq/status/1383644183852773381

***** **** ***** ****

JUST IN – USA uvalují sankce na adresy Bitcoinu napojené na Rusko.
https://gab.com/disclosetv/posts/106086807418362605
***** ****

Živý pohled na Twitter reagující na Lin Wooda. (obsáhle psala melda, vítej zpět)
https://gab.com/Praying-Medic/posts/106084319983056221
***** ****

Podporovali ho a on jim zničil život.
https://gab.com/RedPill78/posts/106087042392066122

Administrativa Joea Bidena porušila hlavní slib a teď jedna texaská rodina přišla o hodně, protože vláda zabavila jejich majetek.
https://conservativebrief.com/biden-breaks-promise-to-stop-land-seizures-causing-texas-family-to-lose-their-land-38659

Federální soudce tento týden potvrdil, že texaské rodině bude zabavena jejich půda vládou, v plánu, který původně předložila trumpova administrativa na stavbu hraniční zdi. Když však Biden řekl, že „ukončí soudní spory“ a zeď zastaví, rodina Cavazosových věřila, že jsou v bezpečí, dokud se žaloba nezastavila a nakonec ji nevyhrála vláda, uvedl Reason.

***** **** ***** ****

Pro tadesco vybral a přeložil jura. Děkujeme

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.