Sierra NZ 18.Q2.2Q21

Nezbytná událost, která má vystrašit (scare event)

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/necessary-scare-event-sierra-nz.html

 

Považuji toto video za nutné ke shlédnutí. Je založeno na čtení tarotových karet, ale nenechte se tím odradit. V tomto videu jsou důležité informace z jiných zdrojů, včetně Q. Použijte, prosím, svou soudnost, jako vždy (video lze sledovat snadno při 1,5 rychlosti).

Q se zmínil o „nezbytné zastrašovací události“. V předchozích příspěvcích jsem psala o možném zřícení přehrady Tři soutěsky v Číně. Je všeobecně známo, že je to špatně postavená stavba, která může kdykoliv padnout. Rozsah destrukce, kterou by taková událost způsobila, nesnese pomyšlení. Připomínám si, že takzvaná „smrt“ je jen přechodem do jiné dimenze – a každý člověk na Zemi zapsal svůj únikový plán do své duše.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nebojte se, prosím, toho „strašení jadernými bombami“. Čtu channelingové zprávy už mnoho let, včetně Matthew Warda. Považuji jeho informace za důvěryhodné. Vždy říkal, že Zdroj/Stvořitel nedovolí jaderné výbuchy v tomto – nebo jakémkoliv – vesmíru. Katastrofický dopad na lidstvo by byl příliš velký, takže by převážil nad aspektem svobodné vůle tohoto vesmíru.

Věřím, že k probuzení lidstva k pravdě o našem zotročení Deep State bude zapotřebí obrovského strachu, jako jsou potenciální jaderné výbuchy. Q vždycky říkal: „Armáda je jediná cesta.Válka v Alianci dalece přesahuje stranickou politiku USA. Celosvětové vojenské uzamčení (lockdown), který udrží lidi v bezpečí doma a zabrání tomu, aby Deep State unikl, dává dokonalý smysl.

Má také smysl vysílat lidstvu pravdu, hromadně, zatímco všichni jsou doma pod zámkem. Tento scénář – globální vysílání PRAVDY o DS – byl zmíněn mnoha různými zdroji, jak na planetě, tak mimo ni. Značí to velké probuzení lidstva.

Pokud jde o jiné záležitosti…kdyby byl Biden OPRAVDU prezidentem USA, nemyslíte, že by navštívil postižený stát Texas, nebo alespoň nabídl finanční pomoc? Žádná návštěva, žádné proslovy. Nic. Vypovídá to o legitimitě jeho „prezidentství“. Ve stejné situaci, Prezident trump by byl okamžitě nasedl na Marine One a odletěl do Texasu.

Na závěr je zde malé video, které ukazuje, jak dlouho Deep State plánovali svou ohavnou operaci na zničení lidstva.

https://anonup.com/upload/videos/2021/02/yVVNCFBNmzNXbyel1sJU_18_ac4dd9b8c55d2199ef2bfdd7f7761724_video_original.mp4

Díky Stephenovi za dva odkazy v dnešním příspěvku. Skvělý výzkum!

Připravte se na významné události, které se budou konat během dnů/týdnů. My Světlí válečníci budeme potřební pro naše uklidňující Světlo a Lásku. Tohle je naše mise tady na Zemi. Trénovali jsme na to. Jsme PŘIPRAVENI.

Where We Go One We Go All.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

X22 Report 2408

Lid promluvil, Už se nemůžou nadále schovávat

 

Ekonomický systém lidu vs. hospodářský systém CB, Lidé promluvili

https://rumble.com/vdywdz-ep.-2408a-peoples-economic-system-vs-the-cb-economic-system-the-people-have.html

Pandemie zanechala Američany bez práce, trump podepsal EO, který umožnil Američanům získat práci jako první. JB nyní dovoluje ne-občanům, aby dostali práci před Američany. Lidé to teď vidí velmi jasně. CB nyní v plném proudu tlačí Velký Reset, lidé se rozhodnou mezi řízeným systémem nebo otevřeným a svobodným systémem kontrolovaným lidmi, lidé již promluvili.

 

Svět se dívá a promlouvá, Začalo to, Už se nemůžou schovávat ve tmě.

https://rumble.com/vdyyjr-ep-2408b-the-world-is-watching-and-speaking-out-it-has-begunthey-can-no-lon.html

DS/MSM padli přímo do pasti vlastenců. Svět se dívá, oni sledují každý pohyb, který DS učiní a nyní se začíná objevovat pravda. Pravda je pomalá, protože není tak lesklá jako propaganda, ale když se objeví, je silná a mocná. DS/MSM nyní pociťují tlak, protože přichází pravda. trump a patrioti mají vše na svém místě, optika je důležitá, jde o sjednocení země.

***** ****

 

Marshall Report 18.Q2.2Q21

Dobré ráno. Jsme jen den od slyšení u Nejvyššího soudu… (tj. dnes)

https://themarshallreport.wordpress.com/2021/02/18/good-morning-were-only-a-day-away-from-the-supreme-court-hearing/

 

Pátek 19. února, 2021 je velký den. Dá-li Pán, bude případ Prezidenta trumpovi o podvodu s volebními voliči předložen Nejvyššímu soudu. Tento případ je pro zachování volebního práva pro „My, lidé“, stejně jako cokoliv jiného. Pokud neukončíme bezpráví, nebudeme mít žádnou zemi a žádné svobodné volby. My Lidé nejsme „korporátní tlachání“, ani majetek, proti kterému by se dalo sázet jako na monopolní hru s centrálními bankami a Federálními rezervními systémy. Nejsme majetkem korporace kabaly! Jsme národ Republiky Spojených států amerických s ústavou a Listinou práv. NEJSME národem (zotročeným) pro KORPORACI SPOJENÝCH STÁTŮ. Naše ústava je z LIDÍ; NE PRO LIDI! (is of the people; not for the people) Potřebují vědět, že jsme si vědomi jejich zákulisních korporátních krádeží naší suverenity, stejně jako jsme si vědomi jejich ukradených voleb. Nejsem si jistá, jak to bude probíhat, ani jak čestný bude Nejvyšší soud, ale věřím, že výsledkem bude jakákoliv Boží vůle pro Ameriku. Vím, že v zemi je jen jeden soud, který MUSÍ DODRŽOVAT KONSTITUCI, a tím soudem je Nejvyšší soud.

https://pbs.twimg.com/media/Eue56K0XEAEFSFk?format=jpg&name=medium

Jediný způsob, jak dosáhnout spravedlivých voleb, je zastavit vnitřní podvody a ukončit jejich stroje a stíhat všechny zúčastněné. trump neustoupil…takže jak říká, „Uvidíme, co se stane.”

https://themarshallreport.files.wordpress.com/2021/02/court-supreme-courtuntitled-3.jpg

https://themarshallreport.files.wordpress.com/2021/02/captiol-trump-letter.jpg

Chcete-li vidět celý 267 stránkový dokument, klikněte na odkaz niže.

https://www.supremecourt.gov/DocketPDF/20/20-845/164240/20201220131128005_Trump%20v%20Boockvar%20Petition.pdf

 

[wp_ad_camp_2]

Trey Smith má zajímavý přehled o historii Smartmatic a Dominion je démon-ion. Prosím, udělejte si nějaký čas na jeho postřeh.

https://www.youtube.com/watch?v=r6P-wwU8IdE&feature=youtu.be

Mějte skvělý den.

Dianne Marshall

***** ****

 

Kamala Harris ponížená – Epické selhání zachyceno na videu

https://gab.com/RedPill78/posts/105754524201845572

Kamala Harris tápe, když je konfrontována ohledně znovuotevření škol

https://conservativebrief.com/humiliated-epic-fail-35281/?utm_source=CB&utm_medium=RP78

Když člověk pracuje přesčas, aby se podbízel více než jednomu volebnímu obvodu, může být těžké nezesměšnit sám sebe.

To byl hlavolam, kterému ve středu čelila viceprezidentka Kamala Harrisová, když se objevila v pořadu Today a musela tančit kolem toho, že odborníci řekli, že je v pořádku, aby se učitelé vrátili do školy, a to i bez očkování proti koronaviru, a zároveň se pokusili uklidnit učitelské odbory, které nechtějí, aby se jejich učitelé vrátili do tříd, napsal New York Post.

Viceprezidentka Kamala Harrisová se v rozhovoru pro Středisko pro kontrolu nemocí a prevenci (CDC) opakovaně vyhýbala otázkám na znovuotevření škol pod vedením Bidena.

„CDC před několika dny konečně vydalo dlouho očekávané pokyny, jak by se školy mohly bezpečně znovu otevřít“, naléhala moderátorka pořadu Today Savannah Guthrieová.

„Můžete ujistit učitele, kteří právě teď poslouchají, že je pro ně bezpečné vrátit se do školy – i když nejsou očkováni –, pokud se tato opatření v oblasti veřejného zdraví, jako je distancování a masky, provádějí?„ zeptala se.

„Ze všeho nejdříve, dovolte mi, abych to řekla, a prezident to řekl, a je nám všem opravdu jasné: Učitelé by měli být prioritou,„ řekla viceprezidentka.

„Učitelé jsou pro vývoj našich dětí kritičtí, měli by být schopni učit na bezpečném místě a rozšiřovat myšlení a možnosti našich dětí. Takže učitelé by měli být prioritou, spolu s ostatními pracovníky v první linii, a my z nich uděláme prioritu,„ řekla.

„Ale když nejsou očkovaní, je to pro ně bezpečné?“ přerušila Guthrie Harrisovou.

„No, myslím, že se musíme rozhodnout, jestli můžeme zavést bezpečnostní opatření, proto je tak důležité, abychom schválili americký záchranný plán,“ řekla, ale Guthrie ji znovu přerušila, aby dostala odpověď od viceprezidentky.

„Nechci to „ubít k smrti“, ale prostě, Vím, že učitelé poslouchají a CDC řeklo, že nemusí být očkováni, aby se vrátili do školy, samozřejmě, je to priorita,“ řekla.

„Myslíme si, že by měly být prioritou,“ Harrisová se stále vyhýbala přímé odpovědi. „Myslíme si, že by měly být prioritou. Myslíme si, že by měly být prioritou, a státy rozhodují individuálně o tom, kde budou na seznamu očkovaných. Domnívám se, že by měly být prioritou, prezident se domnívá, že by měly být prioritou.”

Dokonce i moderátor CNN Jake Tapper vypadal zmatený zprávami z Bílého domu o znovuotevření škol.

„Slyšíme z Bílého domu spoustu protichůdných věcí, zejména právě teď o tom, kdy budou vakcíny široce dostupné, co se počítá z hlediska znovuotevření škol,“ odpověděla Abby Phillipová.

„Myslím, že smíšené zprávy jsou trochu slabé slovo. … Tam bylo hodně nesmyslů (doublespeak),“ řekl host.

„Zdá se, že je to jen o politice, což je myšlenka, že podle všeho nemohou dát jen jednoduchou odpověď na to, co věda říká o tom, kdy by se školy měly znovu otevřít a co by mohly chtít z politického hlediska, než k tomu dojde,“ řekl Phillip.

„Myslím, že Jeff Zients… to vyložil docela jasně. Pořád mi vrtá hlavou, proč to prezident a viceprezident neřeknou sami,“ řekla.

[wp_ad_camp_2]

***** ****

Zemětřesení o síle 6,1 stupně zasáhlo Wallis a Futunu v jižním Tichém oceánu – 3. v tomto regionu během 24 hodin

https://www.sott.net/article/448957-6-1-magnitude-earthquake-hits-off-Wallis-and-Futuna-in-south-Pacific-Ocean-3rd-for-the-region-within-24-hours

Hloubka 10 km. Severo-východně od Austrálie.

***** ****

 

Nevěřte lžím, že současný problém s energií v Texasu není vina větru. Tady jsou aktuální data přímo ze zdroje. Zemní plyn je jediný důvod, proč má někdo energii.

https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/105751118433643764

***** ****

 

Je tu malá holčička v malém městečku v Arkansasu. Její máma je striptérka a její otec narkoman (crackhead).

A její dědeček je 46 president Spojených států (Inc.).

https://gab.com/M2Madness/posts/105754784060454905

Drsná pravda.

***** ****

 

Ted Cruz musí dělat něco správně. Budeme ho dál podporovat.

https://gab.com/truthandlife/posts/105754449623544504

Horda levicových hollywoodských elit se vršila na senátora Teda Cruze po zprávách, že byl v letadle mířícím do Cancúnu po boku své rodiny uprostřed krize v Texasu.

https://www.breitbart.com/entertainment/2021/02/18/ted-cruz-hollywood-celebrities-pile-on-senator-over-cancun-trip-amid-texas-crisis/

***** ****

 

WATCH: Bláznivý host MSNBC říká, že si přejí „Mohli bychom prostě vyhodit do vzduchu všechny trumpovy budovy“

https://www.thegatewaypundit.com/2021/02/watch-lunatic-msnbc-guest-says-wish-just-blow-trump-buildings/

***** ****

 

Tohle nevymyslíš…. Wuhan Lab je způsobilá přijímat americké finanční prostředky daňových poplatníků až do 2024, NIH potvrzuje

https://gab.com/truthandlife/posts/105753523976850836

Virologický institut ve Wuhanu je stále oprávněn získávat finanční prostředky daňových poplatníků na výzkum zvířat, potvrdil Národní zdravotní ústav.

https://dailycaller.com/2021/02/16/wuhan-lab-eligible-taxpayer-funding/

***** ****

 

JUST IN – „Corona přišla z laboratoře ve Wuhanu, „říká Prof. Doktor Dr. h.c. Prof. h.c. (?) Roland Wiesendanger, známý fyzik a nanovědec univerzity v Hamburku. On a jeho tým sestavili 600 faktů v nové studii.

https://gab.com/disclosetv/posts/105752982905099661

https://www.researchgate.net/publication/349302406_Studie_zum_Ursprung_der_Coronavirus-Pandemie

***** ****

 

Zatím.

https://gab.com/Sargonofakkad100/posts/105755162093345974

Vím, viděl jsem fotky jak jedu na medvědovi. Zatím jsem na medvědovi nejel, ale takové fotky už jsou.

Pro taadesco vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.