Sierra NZ Q9.Q5.2Q21

Šťastný Den matek z Nového Zélandu

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/happy-mothers-day-from-new-zealand.html

Na Novém Zélandu dnes slavíme Den matek. Chci ocenit své dvě nádherné dcery, z nichž jedna čte tyto příspěvky. Jsem opravdu požehnaná. Být mámou je vrcholem tohoto pozemského života.

(Q) Storm Rider zveřejnil na Twitteru velmi zajímavé informace o masivní mobilizaci vojsk v Evropě.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1391221304272068613

Americká armáda s německými velitelskými centry a vojenskými spojenci NATO provádí společná cvičení (krycí příběh) téměř po celé Evropě.

KONFLIKTNÍ ZPRÁVA také skrývá skutečné počty (vojáků), aby nevyvolala paniku. Také vám říkali, že se všechny vojenské jednotky mobilizují.

Stanné právo >> Převraty >> Blíží se zatýkání

 

 

Celý Čínský příběh je shrnut v jednom skvělém příspěvku Mindy Robinsonové na gab.com

https://gab.com/AmericanAFMindy/posts/106201409248503489

Dovolte mi, abych to uvedla na pravou míru: Čína „neplánuje“ rozpoutat s námi válku, už jsme ve válce. Místo raket vzali peníze a skoupili naše společnosti, naše média, naši zemi a naše nejvýše postavené politiky. Kdo potřebuje tanky, když může volně krást naše duševní vlastnictví, špehovat nás za účelem vydírání, ovládat, koho chce, a využívat Hollywood a média k obraně a krytí toho všeho?

Už léta jsme ve válce s Čínou, musíme jim zabavit majetek, vzít si zpět naši půdu, kterou koupili, zjistit, kdo je na jejich výplatní listině, a všechny je obvinit ze zrady.

Tohle svědčí o rozsahu zoufalství a zkaženosti Deep State – zatčení kněze za konání bohoslužby.

https://www.thegatewaypundit.com/2021/05/calgary-pastor-artur-pawlowski-swarmed-police-arrested-holding-illegal-church-service-video/

A konečně, tento mem vystihuje současnou situaci na Zemi. I když si ráda myslím, že počet světelných bojovníků, kteří bojují v této bitvě, je mnohem vyšší než 5 %.

1% kontroluje svět

4% jsou jejich loutky

90% spí

5% ví a snaží se probudit 90%

To znamená, že 1% využívá 4%, aby zabránila 5% probudit 90%

***** ****

 

 

Sierra NZ Q9.Q5.2Q21

Muž si „vzal“ vakcínu

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/man-takes-vaccine.html

Tento muž je absolutní hrdina. Podívejte se, jak si jde „vzít svou vakcínu.“ Odnesl plnou lahvičku z obchodu do laboratoře, aby ji otestovali. To se mi líbí! Pomozte prosím, aby se toto video stalo virálním. Podívejte se od třetí minuty na záběry jeho brilantní eskapády.

(psala melda)

https://forbiddenknowledgetv.net/taking-the-vaccine/

(Q) Storm Rider zveřejnil na Twitteru důležité informace o Putinově roli v nadcházejících událostech. Spirit řekl před desítkami let – myslím, že to bylo prostřednictvím Edgara Cayceho, opravte mě, pokud se mýlím – že vůdce Ruska bude mít klíčovou roli při záchraně světa.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1391374212653322242

Velká událost se blíží

Rusko dodává většinu ropy a plynu do EU

Putin byl prvním prezidentem na světě, který veřejně oznámil satanistickou pedofilii a rituály západních vůdců po celém světě.

Prezident putin: „Nelze odpustit těm, kteří zapomněli na lekce z druhé světové války a snaží se znovu o agresivní plány.“

Praying Medic na gab.com s hlubokým Q dropem. My, světelní bojovníci, nesmíme nikdy ztratit ze zřetele rozsah korupce Deep state.

https://gab.com/Praying-Medic/posts/106206544751350505

Vše platí američtí daňoví poplatníci.

PAŘÍŽSKÁ DOHODA = podvod (biliony)

Červený kříž = podvod (miliardy)

Zahraniční pomoc = podvod (biliony)

VÁLKA = podvod (biliony)

……… a mnoho dalšího.

 

Kdo kontroluje, kam peníze skutečně jdou?

Kdo ty peníze skutečně dostává?

Američtí daňoví poplatníci financují právě ty, které se snažíme odstranit.

Všude tajné fondy (na úplatky apod.).

Myslíte, že Soros platí Antifu ze své kapsy?

Ta díra je hluboká.

Q

 

 

Současné vojenské tribunály jsou přirovnávány k Norimberskému procesu po 2. světové válce. Je snadné pochopit proč. Jovan Hutton Pulitzer na gab.com s tímto mrazivým meme.

https://gab.com/JovanHuttonPulitzer/posts/106202752570494467

Otázka: Jak jste přiměli německý lid, aby tohle všechno přijal?

Hermann Goering: Bylo to jednoduché a nemělo to nic společného s nacismem. Jediná věc, kterou vláda potřebuje k tomu, aby z lidí udělala otroky, je strach. Pokud najdete něco, co je vyděsí, můžete je donutit udělat cokoli chcete.

Kim Runnerová na AnonUp sdílela rozkošnou fotku Jackie Kennedyové a jejího roztomilého syna. Je to dokonalý obrázek na oslavu Dne matek po celém světě.

https://anonup.com/upload/images/2021/05/LuerLj5zCpqmA2iUFUX8_09_4fb2b597d61926649b9718eee4d05d1d_image_original.png

Jak radostný obrázek. Z tohoto malého chlapce vyrostl muž, o němž mnozí – ne-li už většina – světelných bojovníků věří, že v zákulisí neúnavně spolupracuje s Aliancí a Q týmem, aby pomstil vraždu svého otce. Byl známý jako John John. Vzdáváme hold tvé odvaze a odhodlání, John Johne.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

X22 Report 2472b

trump připravuje ofenzívu, jedinou cestou vpřed je transparentnost, fakta a pravda

https://rumble.com/vgoptd-ep.-2472b-trump-prepares-the-offensive-transparency-facts-truth-is-the-only.html

Patrioti nyní připravují ofenzívu, DS se snaží předběhnout příběh o volebních podvodech. Lidé se dozvědí pravdu a fakta. DS panikaří a snaží se zastavit audit, Jen Psakiová řekla, že do roka odejde, starosta Atlanty už nebude kandidovat. DS je v problémech, lidé vidí pravdu, a jak jich bude přibývat, DS se zhroutí. Ofenzíva právě začala, připravte se, protože tohle léto bude opravdu horké.

***** ****

 

X22 Report 2473b

Nikdy se nevzdávejte, okamžik pravdy se blíží. Zprávy jsou falešné, panika je skutečná

https://rumble.com/vgs15d-ep.-2473b-never-give-up-the-moment-of-truth-is-comingthe-news-is-fake-the-p.html

Deep state neustále šíří FAKE NEWS o auditu – zprávy jsou falešné, panika skutečná. Barack Obama posílá psí zprávy, připravte se na další pohřeb. Použil DS raketu z Číny jako zbraň pro Falešnou vlajku? Možná. Audit v Arizoně pokračuje, Scavino posílá vzkaz, nikdy se nevzdávejte, pravda vyjde najevo, ústava je jediná cesta vpřed.

***** ****

 

Svědkyně voleb v okrese Maricopa vypověděla, že společnost Dominion řídila celé volby – okresní úředníci a pozorovatelé NIKDY NEMĚLI přístup ani hesla!

https://www.thegatewaypundit.com/2021/05/maricopa-county-elections-witness-testifies-dominion-ran-entire-election-county-officials-observers-never-access-passwords-video/

***** ****

 

Ve čtvrtek byla u Nejvyššího soudu Arizony podána žaloba Quo Warranto, která může vést k odvolání všech státních úředníků zvolených od roku 2018.

Podle federálního zákona musí být volební zařízení každé dva roky certifikováno akreditovanou laboratoří. Okres Maricopa nechal své vybavení certifikovat firmami, které neměly akreditaci EAS (European Accreditation Services).

To znamená, že volby v okrese Maricopa v letech 2018 i 2020 proběhly na strojích, které nebyly v souladu s federálními volebními zákony.

https://gab.com/Praying-Medic/posts/106208700224867167

***** ****

 

Odvedení pozornosti od auditu!

Phoenix, Arizona: Policie vyšetřuje masovou střelbu v hotelu Hyatt v centru Phoenixu. Několik ulic zůstává uzavřeno. Policie potvrdila 8 obětí. Všichni hoteloví hosté byli evakuováni.

https://gab.com/PatriotTransitionVoice/posts/106205847202313027

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.