Ešte predtým ako sme sa dozvedeli o Corone, sa odohrala simulácia pandémie na osudnej udalosti „Event 201.“ Teraz sa plánuje ďalšie megalomanské podujatie Svetového ekonomického fóra. Šialené: 9.júla 2021 bude na podujatí „Cyber Polygon 2021“ simulovaný celosvetový kybernetický útok. Hrozí nám totálna kontrola?

Globálne simulačné hry boli v posledných desaťročiach pravidelnou súčasťou programu vplyvných organizácií. Pandemické scenáre sa v minulých desaťročiach odohrávali pod hollywoodskými názvami ako napríklad projekty: „Dark Winter“ 2001, „Global Mercury“ 2003, „Atlantic Storm“ 2005 alebo „Clade X“ 2018 (pozri k tomu odporúčané video od Paula Schreyera).

ŠTÁT A KONCERNY SA SPÁJAJÚ

V októbri 2019 to bola udalosť „Event 201“, ktorú iniciovali WEF, Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov a Centrum Johnsa Hopkinsa pre zdravotnú bezpečnosť. To predpokladalo vývoj nasledujúcej pandémie takmer prorockým spôsobom, ako to opisuje vo svojom článku Ernst Wolff. Menej prekvapujúce je, že sa pozornosť nezameriavala na zdravie, ako napríklad na posilnenie imunitného systému, ale na vývoj rýchlych prístupov k boju proti dezinformáciám a zaplavenie médií informáciami, ako zdôraznil PR špecialista Matthew Harrington.

Mesiace pred Corona-krízou sa preberalo, ako sa dá využiť globálna zdravotnícka kríza na zlúčenie globálnych spoločností so štátnymi štruktúrami. Aj vo svojej knihe „Covid 19: Great Reset“ opisuje Klaus Schwab globálny boj proti vírusu ako priaznivú príležitosť na kompletné nové naštartovanie sveta. WEF hrá ústrednú úlohu v súčasnom transformačnom procese spoločnosti. (Ministr Havlíček se s touto knihou pochlubil v jeho pracovně. Foto ZDE, pozn. terezy.)

[wp_ad_camp_2]

 

GLOBÁLNY KYBERNETICKÝ ÚTOK

Posledné podujatie WEF – World Economic Forum, je naplánované na 9. júla 2021 – Cyber Polygon 2021. Tentokrát je potrebné nacvičiť celosvetový kybernetický útok. Podľa oficiálnych informácií ide o bezpečnosť explozívneho nárastu digitálnej výmeny dát v priebehu korona-krízy. Počas fiktívneho útoku na sieť by mali účastníci z rôznych krajín v reálnom čase reagovať na cielený útok na dodávateľské reťazce jednej firmy, ako popisuje Wolff.

TOTÁLNE MONITOROVANIE ĽUDSTVA

Už v priebehu korona-krízy sa rozšírilo monitorovanie pomocou Contact Tracing – sledovanie kontaktov a tiež prostredníctvom požiadaviek spoločností a firiem. Schwab vo svojom diele diskutuje o „trende … od merania telesnej teploty pomocou termokamier po sledovanie prostredníctvom aplikácie, či zamestnanci dodržiavajú sociálne odstupy.“

Psí obojok,“ ktorý zamestnancom vo Francúzsku zavesili na krk, za účelom kontroly na diaľku, je len jedným z mnoha príkladov.

Takisto ako v prípade zdravotnej krízy, má Cyber Polygon slúžiť ako príležitosť na ďalšie rozšírenie globálneho systému. Pandémia už viedla k masívnemu zvýšeniu toku digitálnych informácií.

Organizátormi podujatia „Cyber Polygon 2021“ sú WEF pod vedením Klausa Schwaba, z Kremlu kontrolovaná ruská Sberbank a jej cybersecurity-dcéra BI.ZONE. 120 organizácií z 29 krajín sveta sa tejto simulácie zúčastnia. Projekt Cyber Polygon bol založený v čase, v ktorom WEF súčasne prezentovalo „Great Reset.“ Konferencia WEF sa uskutočňuje raz do roka tradične vo švajčiarskom Davose. Tam diskutujú najbohatší ľudia tohto sveta a politický činitelia o globálnych zmenách.

KOMENTÁR ERNSTA WOLFFA, NEMECKÉHO NOVINÁRA A AUTORA

Svet sa nachádza teraz v historickom transformačnom procese. Pod zámienkou chcieť spomaliť šírenie choroby, sa odoberá ľuďom sloboda, demokratické práva a zriaďujú sa policajno-štátne štruktúry v bezprecedentnej miere. Vlády všetkých krajín sveta, či už diktatúry alebo parlamentné demokracie, sa ukazujú ako guvernéri moci, ktorá je silnejšia ako čokoľvek, čo svet kedy videl. Na špičke tejto moci sú tie najväčšie IT-spološnosti našej doby: Google Alphabet, Microsoft, Apple, Amazon, SpaceX, Netflix a Facebook. K tomu sa pridajú najväčšie banky na Wall Street a poprední svetoví správcovia aktív ako BlackRock a Vanguard. Všetci ovládajú dve najdôležitejšie životné línie modernej priemyselnej spoločnosti: tok údajov a tok peňazí.

[wp_ad_camp_2]

 

Tento digitálno-finančný komplex je podporovaný centrálnymi bankami, globálnymi finančnými organizáciami ako sú Svetová banka a Medzinárodný menový fond, medzinárodnými orgánmi ako je Group of Thirty, Konferenciou Bilderberg a rôznymi nadáciami, ako sú Nadácia Billa a Melindy Gates a Svetové ekonomické fórum WEF. Schwábovým cieľom je uskutočnenie životného sna Benita Mussoliniho, nastolenie autoritatívneho korporativizmu, druh fašistickej hry. Na podujatí Cyber Polygon 2021 sa jedná o technické cvičenie zamerané na globálny kybernetický útok.

Kto sleduje publikácie a politiku WEF, tuší, že sa tu v skutočnosti pripravuje niečo veľké. Tak ako na Event 201 nikdy neišlo o zdravie svetovej populácie, nebude ani Cyber Polygon 2021 o bezpečnosti spoločností, ale o využití kybernetických technológií v prospech novej globálnej superveľmoci. Určite nie je náhoda, že Cyber Polygon 2021 je naplánovaný na toto leto, pretože už nejaký čas vidíme, ako sa tézy o nebezpečnom víruse zo dňa na deň horšie udržiava, vďaka príchodu teplého počasia. Keďže si čoraz viac ľudí začína uvedomovať, že ich zradili mocní tohto sveta, musia títo reagovať tým, že umlčia ich kritikov.

Presne tento proces čoraz prísnejšej cenzúry alternatívnych a systémových kritikov zažívame už istú dobu, a už teraz si môžete byť istí, že to nebude dodávateľský reťazec spoločností, ale sprísnenie globálnej cenzúry.

Přeložila zuzka | Zdroje:

https://kenfm.de/cyber-polygon-2021-von-ernst-wolff/

https://www.wochenblick.at/horror-szenario-wef-planspiel-simuliert-cyberattacke-auf-lieferketten/

https://cyberpolygon.com/

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.