Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

Zprávy od jury 21.01.2Q21

Sierra NZ 2Q.Q1.2Q021

Tohle není konec…

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/this-is-not-over-sierra-nz.html

 

Chci začít citací BP ze Starship Earth…’Nebuďte zasmušilí, lidi. Ani se neopovažujte. Tohle není konec. Zdaleka ne.‘

http://www.starshipearththebigpicture.com/2021/01/20/january-20-2021-update-2-oooops-recalculating-videos/

Starship Earth citovala mou omluvu ohledně podvodu s Telegram poštou Generála Hytena. Je mi ctí být na radaru Starship Earth. BP se domnívá, že generál Hyten hraje důležitou roli v postupu vpřed. Zajímavé je, že když jsem se podíval na fotku generála Hytena na jeho stránce ministerstva obrany, Viděla jsem milého slušného muže. Perfektní pro práci pomoci zachránit lidstvo.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nyní k mým náhodným myšlenkám o nedávných událostech.

Za prvé: Prezident trump ve svém projevu na rozloučenou řekl: „To nejlepší teprve přijde. Naše cesta teprve začíná…“ Proč by rozčiloval kolem 80 000 (000) amerických voličů, nemluvě o milionech jeho globálních stoupenců, když toto tvrzení není pravdivé?

Za druhé: Prezident trump a melania vypadají pozoruhodně uvolněně a vesele na pár, který údajně právě prohrál volby. Vzpomínáte na Killaryho a Billa, když prohrála s prezidentem trumpem? Oba vypadali, jako by spolkli galon oleje z tresčích jater.

Za třetí: drahý přítel poukázal na to, že po odchodu prezidenta trumpa a melanie nad Bílým domem nevlaje žádná vlajka. Možné známky vojenské okupace.

Za čtvrté: kdo může ignorovat oplocení s žiletkovým drátem a 65 000 vojáků ve Washingtonu DC právě teď. A nezapomeňme na tisíce nově jmenovaných amerických maršálů. To je NEJVĚTŠÍ znamení naděje pro světelné válečníky.

 

Red Pill Pharmacist má vynikající Twitter vlákno. Posuňte se dolů a uvidíte skvělé tweety o ‚inauguraci‘, včetně fotografie 17 vlajek na základně St. Andrews pro projev prezidenta trumpa. Čtete správně – ne šestnáct nebo osmnáct vlajek. sedmnáct. Jak se máš, Q…?

 

Coach Jerry odpálil míč z parku do stratosféry svým nejnovějším stanoviskem na IDC. Geniální. Tady je odkaz…

https://inteldinarchronicles.blogspot.com/2021/01/wait-for-it-by-coach-jerry-12021.html

Vážená komunito,

Vzrušující časy. Přestože jsme bolestně v „neznámé zóně,“ plán Aliance se nám krásně rozvíjí přímo před očima.

Q často říkal … „Logické myšlení.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Je naprosto logické, že se tato takzvaná „inaugurace“ stala skutečností. Vzbudila zdání kapitulace, odvedla pozornost od Trumpa a přivedla naši vojenskou frontu do středu.

Aniž bychom se pouštěli do všech složitých procedurálních otázek týkajících se demontáže Korporace USA versus znovuzavedení (obnovení) naší původní ústavy…

Dovedete si představit, že by armáda za prezidenta trumpa jednala ještě před dneškem? Vojenské převzetí moci za trumpovy administrativy by poskytlo dokonalý scénář pro celostátní násilí, výtržnosti atd. Přesně to by Deep Fake, satanic Cabal chtěli.

Veřejné protesty, demonstrace a násilné protesty by byly namířeny přímo proti prezidentu trumpovi. Nepochybně by byl MSM obviňován z nepokojů a jistě zažil narušení veřejné podpory.

Nicméně tato „falešná inaugurace“ do neexistující „země / korporace“ poskytuje nejlepší pozadí pro vojenskou akci a prezident trump je mimo toto dění.

Neslyšeli jste všechny ty řeči o vojenských zátazích v 3 písmenkových agenturách? Neviděli jste záběry vojáků zastupujících domácí aktivity?

Armáda nyní učinila tyto neuvěřitelné „nové objevy“ zločinů proti lidskosti, neuvěřitelné politické korupce a nevýslovných zvěrstev na dětech.

Ve vší dobré vůli, budou vojenští vůdci tvrdit, že nemohou morálně následovat toto nové vedení. Tak armáda udělá velké odhalení. Geniální plán.

Vysílání EBS (nouzový vysílací systém) bude oprávněné.

Ano, mnozí budou stále v šoku, ale mám podezření, že hněv veřejnosti bude směřovat spíše k těmto nemocným a zvráceným pachatelům, na rozdíl od jakékoli bývalé administrativy jménem trump.

To se uvidí. Jen můj skromný názor. Jsem na vlně slov POTUSe… „To nejlepší teprve přijde“… Naše cesta teprve začíná.„

Počkejte si na to! Obnovená republika. Nádherná cesta. Nový den!

Coach Jerry

 

Coach Jerry má naprostou pravdu. Po zralé úvaze by armáda nemohla vtrhnout dovnitř a zatknout Deep State, když byl trump ještě prezidentem. Myšlenkově ovládané lidstvo ho už vášnivě nenávidí. Došlo by k celosvětovému šílenství výtržností a násilí, které by přiživovalo MSM „zoufalci, kteří si chtějí zachránit zadek“.

Prezident Trump a jeho rodina jsou nyní bezpečně z cesty. Můžeme očekávat akci, kdykoliv.

Jak jsme si všimli od začátku Q, v této složité operaci Aliance na osvobození lidstva od zotročení je mnoho zatáček a zvratů. Můžeme hádat…pak můžeme hádat něco víc…ale pořád jsou to jen dohady.

 

Když už mluvíme o Q, zde je vynikající Anon shrnutí ‚inaugurace‘.

https://twitter.com/Red_Pill_Pharma/status/1352004821537193988

Jako mnozí z Vás jsem šokovaný dneškem a pak jsem si uvědomil, že se to muselo stát. Že nám Q řekl, že se to stane a proč je NUTNÉ aby se to stalo. Q nám řekl, že bude nutná strašná událost (scare event). Jste už vystrašení?

1) Q dropy 4821 a 4822 z 20. října 2020 nám řekli, že Biden složí přísahu a země, ze kterých bral úplatky, by pak měly kontrolu nad vládou. (důležitý bod, vrátím se k tomu)

2) Biden musel letět do Washingtonu DC soukromým letadlem, nebylo pro něho posláno vládní letadlo. To bylo poprvé v historii, co se něco takového stalo. (opět důležité, vrátím se k tomu)

3) Mnozí z nás předpokládali, že když trump a ti v jeho administrativě naráželi na příští administrativu, mysleli tím armádu. Očekávali jsme, že odstoupí (aby zůstal neutrální jak řekl Q) když se to stane. trump řekl, že příští administrativa převezme vládu dnes (20.01.) v poledne.

Jako mnozí, myslel jsem si, že je konec ve chvíli, když Biden složil přísahu a stal se CiC (?). Jak jsem se mýlil. Kvůli podvodu (jak bylo poukázáno), jestli má armáda důkaz, tak mají povinnost pod vojenským právem odstranit falešnou vládu a ustanovit novou civilní vládu pod vojenským zákonem 11.3, který byl aktovován dnes, když Biden složil přísahu (Q 26: když je 11.3 ověřen jako první marker).

Panoval strach v McCarthyho éře, že komunisti převezmou kontrolu nad naší vládou, takže byly zavedeny opatření pro armádu, aby nás ochránili, pokud se něco takového stane. Tyto opatření dovolují armádě převzít kontrolu ve chvíli, kdy odstraňují útočnou vládu a obnovují legální civilní vládu (armáda zajišťuje volby, aby toho bylo dosaženo). Doslova, armáda byla zavedena jako poslední linie na obranu Konstituce, pokud by byla zavedena nelegální vláda.

 

[wp_ad_camp_2]

 

To je důvod proč neposlali vládní letadlo pro presidentského kandidáta, protože vědí, že není legitimní president a ve chvíli kdy složil přísahu se vláda stala nelegitimní (útočná) a armáda je povinna za obnovení legální civilní vlády (jinak zahraniční síly převezmou kontrolu – viz 1).

Q čekl, že konec nebude pro všechny. Řekl nám to trump, flynn a další, že Amerika dostane lekci s Konstituce. Takže lidi, od odpoledne, kdy Biden složil přísahu s asistencí cizích států, udělal vládu nelegitimní a v podstatě dal kontrolu armádě.

Takže, jako mnozí, když jsem si myslel, že je konec ve chvíli kdy dnes Biden složil přísahu, jsem si uvědomil, že Q řekl, že je NUTNÉ, aby se to stalo, aby mohla armáda převzít kontrolu, aniž by to vypadalo jako vojenský převrat (Q řekl, že to všechno musí být uděláno podle předpisů – by the book).

 

Doporučení BP, jíst hodně popcornu, vačic – má konexe na Aussie? – je perfektní rada.

Držte linii, Světoví patrioti.

MÁME TO.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

Sierra NZ 2Q.Q1.2Q021

Hotovo do třiceti

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/done-in-thirty-sierra-nz.html

 

Dave z X22 Report přinesl vynikající shrnutí současné situace. Důležité ke zhlédnutí.

https://rumble.com/vd2wjr-ep.-2383b-military-control-11.3-verifies-as-1st-marker-the-end-wont-be-for-.html

 

Minuli jsme první značku – první hodinky v Q dropu, která ukázala 10:49 dne 19. ledna. Bylo to přesně v době, kdy prezident trump zveřejnil dokumenty o Russia Gate. Druhá značka – druhé hodinky v Q dropu – je 3:06 27mého. (nejpravděpodobněji v lednu).

Q řekl v dropu ohledně generála flynna: ‚Hotovo za 30‘. 31. prosince generál flynn tweetnul odkaz na jeden měsíc (30 dní). Pokud se 27. ledna stane něco významného, bude to do třiceti dnů od 31. prosince.

Zajímavé. Dave říká, že Národní garda byla přidělena do Washingtonu DC na třicet dní.

 

RedPill78 dnes také vytvořil skvělé video…

https://rumble.com/vd2rrj-scare-event-it-had-to-be-done-by-the-book….html

Podívejte se na video v 8 minutě. Ukazuje prezidenta trumpa a melanii, jak včera večer odcházejí z Bílého domu na palubu Marine One. melania vypadala nádherně – jako obvykle – ve stylových černých šatech. Když později vystoupila z Airforce One, měla na sobě nové oblečení – šaty s výrazným vzorem s oranžovými šestiúhelníky. RedPill78 udělal svůj výzkum – armáda používá oranžový šestiúhelník jako symbol pro ‚Oheň‘. BOOM.

 

Na závěr dvě VELMI zajímavá fakta z inaugurace.

Za prvé, Prezident trump nepředal jaderné kódy Bidenovi při inauguraci (které se také nezúčastnil). To se v dějinách USA nikdy nestalo. POTUS má stále jaderné kódy.

Za druhé, Biden necestoval na inauguraci s laskavým svolením armády – musel se dostavit na svou inauguraci vlastní dopravou. To se v dějinách USA nikdy nestalo.

Nakonec se podívejte na příspěvek Major Patriot, který ukazuje dvě inaugurační fotografie – 2017 a 2021. Byl to totální podvod.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105588731011306886

 

[wp_ad_camp_2]

 

Existuje spousta důvodů k optimismu. Jako vždy, Prezident trump a Aliance to mají pod PLNOU kontrolou.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

X22 Report 2383

Čína zmanipulovala ekonomický systém, 11.3 Ověřen jako první marker

 

[CB] Čína zmanipulovala ekonomický systém

https://rumble.com/vd2w0n-ep.-2383a-cb-china-have-rigged-the-economic-system.html

[CB] / Čína neviditelný nepřítel věří, že jsou ve vedení ekonomického systému. Nyní posouvají svůj program kupředu, svět se dívá. Čína právě uvalila sankce na 28 amerických státních příslušníků. Vlastenci jsou připraveni odhalit celý ekonomický systém.

 

Vojenská kontrola, 11.3 Ověřen jako první marker. Konec nebude pro každého

https://rumble.com/vd2wjr-ep.-2383b-military-control-11.3-verifies-as-1st-marker-the-end-wont-be-for-.html

DS / MSM nyní dokončili trestný čin, BIDEN byl slavnostně inaugurován a odletěl soukromým tryskáčem do DC. JB je nyní nelegitimním prezidentem USA. Armáda monitoruje volby. Vědí přesně, co se stalo. 11.3 je první marker, pak bude celá operace dokončena za 30 dní.


REX

https://social.quodverum.com/@REX/105591835047007780

 

Je rozkošné vidět aparátčíky Obamy a Bidena, jak se chovají, jako by se trump nikdy nestal a že se nic nezměnilo. V tomto případě se #FakeNews slizouni vrátí k psaní a vloží na Jenu Psaki křupavý obláček, Joeova #FakeNews Ambassadorka (velvyslanec). Psaki je dlouholetá propagandistka Obamy & Bidena. Pracovala s Benem Rhodesem, aby zakryli korupci a kriminalitu. Odporný kus práce. Každopádně, zpátky k věci.

 

Debut Jeny Psaki: Žádné útoky, Žádné přednášky, Žádná fixace na velikost davu

 

Tito demokraté a vládní strana mohou předstírat vše, co se jim líbí, že se 9. října 2016 – 20. ledna 2021 nikdy nestalo a že je to jako obvykle. Ale předstírání nic nemění na skutečnosti. VŠECHNO SE ZMĚNILO. I když předpokládáte, že Biden dosáhl nejzázračnějšího a nejnepravděpodobnějšího volebního vítězství všech dob (81 milionů hlasů – smích, smích), člověk doufá, že mu rozumné hlasy radí, aby neignoroval nové skutečnosti. Faktem je, že nejméně 74 MILIONŮ Američanů hlasovalo pro trumpa. Jsou VŠICHNI PROBUZENÍ.

OPRAVDU PROBUZENÍ. A nejsou hloupí. Vlastně právě naopak. Vědí přesně, co se stalo. A co se děje. A zuří. Jsou-li Biden & Co chytří, pokusí se alespoň tyto voliče oslovit a vyjít jim vstříc. Budou-li hloupí, budou tyto voliče dál zlobit, cenzurovat, odsuzovat, špinit a pronásledovat. Nedokážu si ani představit, co se stane, když budou tak hloupí, že zvolí ten druhý přístup. Nic dobrého, to je jisté.

Jen můj názor, ale POUZE chytrá hra pro Bidena je zapojit a uklidnit voliče #MAGA. A to za předpokladu, že trump získal 74 milionů hlasů a Biden 81 milionů + (chortle, chortle). Je tu ještě jedna možnost. Nemožná, já vím, ale stojí za to o tom spekulovat. Co když Biden NEVYHRÁL 81 milionů + hlasů, ale spíš 50 milionů (nebo méně)? A co když to byl trump, kdo získal 74 milionů hlasů (nebo možná až 90 milionů)?

Otázka.

Bylo by moudré zaútočit na 74 milionů – 90 milionů rozzuřených amerických voličů, když jste v menšině? Eh, ne. Bylo by to velmi nemoudré. Byla by to obdoba politického Darwinova ocenění. Ale hele, na co myslím. Že Biden nevyhrál a ve skutečnosti získal mnohem méně hlasů než trump? Ale no tak Rexi. To jsou bludy, chlape! Až na to, že nejsou.

Ať tak či onak, pointa zůstává. Doufám, že Obama & Biden nepředpokládají, že se od jejich odchodu v roce 2017 nic nezměnilo. To by byla velká chyba. VŠECHNO se v Americe změnilo. Každý jejich krok a rozhodnutí je sledován a hodnocen, proti tomu, co jsme se všichni naučili od chvíle, kdy jsme se probudili.

Tady je nepříjemná pravda pro Biden & Co.

Jsou to ONI, kdo se musí přizpůsobit posttrumpovské Americe. My ne. Přinejmenším 74 MILIONŮ po nich jde. Džin pravdy je venku z láhve. A pokaždé, když se pokusí vytáhnout jeden ze svých starých triků, odpor proti nim poroste. Pokud jsou chytří, vědí to. A zdrží se ohavných pomluv, honů na čarodějnice a útoků. Modleme se, aby byli chytří.

Přeložil jura

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
32 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře