Ve videu za méně než dvě minuty, právník Lin Wood konfrontuje DeepState. Zmínil Ghislain Maxwell, Epsteina, H. Bidenův a Weinerův laptop. Výbušné.
https://twitter.com/WeTheInevitable/status/1330296617191297024
Do vězení půjdou lidé, kteří jsou zapleteni do VŠECH vyšetřování, nebo do některých z těch vyšetřování-Je tu možnost k Great Awakening. Pravda musí vyjít najevo-Lidé budou šokováni úrovní pedofilie-Budou šokováni odhalením, pokud jde o lidi, kteří jsou zapojeni do uctívání satana.

Všimněte si slova DŮKAZ (evidence) v tomto tweetu o Sidney Powell a volebním vyšetřování.
https://twitter.com/cain_nate/status/1330099566553817088
Právní tým má důkazy o
7 milionech hlasů ukradených @realDonaldTrump
10 milionů nelegálních hlasů pro Bidena
Několik milionů hlasů mrvých lidí.
Fotografie šeků, které dokazují, že lidé dostali zaplaceno.
Mnoho svědků potřebuje federální ochranu svědků.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Rep Doug Collins dal facku BigTech sociálním médiím v tomto úryvku rozhovoru z Fox News.
https://twitter.com/RepDougCollins/status/1329904665882992647
Twitter označuje každý tweet, který i jen vzdáleně zpochybňuje náš volební systém. Tato cenzura však není žádným překvapením — BigTech nikdy nechtěla, aby se prezidentem stal trump.

Stormy Patriot Joe předkládá přesvědčivé spojení mezi ‚exitem‘ No Name (smrtí McCaina) – a Bidenem
https://twitter.com/stormypatriot21/status/1330197264044797953
Měl jsem pracovní teorii od chvíle kdy byl Biden nominován, že to nemusí zvládnout (tak či onak do 12/14). Teď vidím několik věcí, které ukazují právě na to. Možná je před námi něco většího.
Q drop 1706
Q nám dával najevo, že No Name se podrobil a už mu nezbývá moc času na tomto světě
Q nám dal vědět přesně 30 dní předem včetně denní doby (čas) jeho odchodu
Takže mi přišlo zajímavé, že Cindy McCainová nebyla jen v týmu, ale také na té fotce
A včera v noci Biden (pozn. stejné gesto jako NoName McCain)

Dva týdny poté, co Sidney Powell řekla, že „bude předložen případ volebního podvodu“ je kolem 6. prosince. Pohřeb Bushe staršího se konal 6. prosince 2018 – kdy satianisté z DS dostali své záhadné obálky.
https://twitter.com/WeTheInevitable/status/1330180939662635008

Majitel firmy se postaví za svá práva proti šerifovi v masce.
https://twitter.com/AMErikaNGIRLLL/status/1330183026106638339


 

[wp_ad_camp_2]

 

REX – Existuje další EO pokr. 1

3. Mají pravomoc dohlížet na nižší soudy jako jednotliví soudci. Včetně případů rychlého sledování ÚPLNÉHO SOUDNÍHO DVORA. A podívejte se, co se stalo 19. října, 2018. Náhlé změny. GEORGIA – předána Thomasovi, WISCONSIN- Kavanaugh, PENNSYLVANIA- Alito. 8D ŠACHY, přátelé.
https://www.supremecourt.gov/about/circuitassignments.aspx

4. DVA EO a SCOTUS výměny v září a říjnu 2018. A ti idioti to neviděli. Ti kdo se podíleli na tomto velkém zločinu proti lidem, jsou správně královsky #%$&%#%. Jenže oni to nevědí. Užijte si show. MAGA. Konec

Dodatek:
Změny obvodních soudců SCOTUS 20. listopadu.
Poznámka – Barrett dovnitř, Gorsuch ven v klíčových Swing státech. Poznámka Kavanaugh má nyní Michigan, kromě jiných států.
Úžasné. To nemůže být náhoda.
Zdá se, že stále více lidí se k tomu probouzí, jak naznačují níže uvedené tweety.


REX – trump a volby (další zajímavý rozbor 1-20)
https://social.quodverum.com/@REX/105252539602745345

1. Vyhraje Trump volby v roce 2020? ŠPATNÁ OTÁZKA. trump už volby vyhrál. Správná otázka: JAK si podrobí nepřítelovu vůli vzdorovat? Následná otázka: jak to udělá, s co nejmenšími škodami pro Republiku?
Myšlenky.

2. Všichni se soustředí na veřejné drama odehrávající se 24/7, napříč Amerikou. Zejména různé právní kroky trumpova týmu a dalších v různých státech a federálních soudech. To je fér. Nicméně, analýza je mylná. Předpokládá, že výsledek je nejistý, když není. Čtenáři mých vláken chápou můj postoj.

3. Trump věděl o podvodných plánech s hlasováním Demokratů ROKY. Tweety existují už od roku 2012. ERGO, musel vědět, že je terč č.1 v roce 2016, 2018 a samozřejmě v roce 2020. A připravil se. trumpovi EOs (exekutivní příkazy) v roce 2018, CISA past a infiltrace do středisek sčítání hlasů je toho dobrým důkazem.

4. Podle mého názoru byli Demokraté vlákáni do své vlastního vražedného pole(vojenská terminologie – Kill(ing) zone, field). Arogantní, opilí mocí a špatně vedení, nikdo neuvažoval o tom, že po nich Trump jde. 3. listopadu se stala jedna věc, o které neuvažovali. MASSIVNÍ RUDÁ TSUNAMI. Demokrati zpanikařili. Poštovní hlasovací lístky je odhalily. A to odhalilo vše ostaní, co měli za lubem, včetně toho strašného digitálního podvodu.

5. Tento narrativ o zoufalém trumpovi, který ztrácí právní případy, zatímco sedí v Oválné pracovně a popírá tuto pravdu, je přesný opak toho, co se děje. Představte si zoufalou a rozdělenou mašinérii Demokratické strany, CHYCENÉ DO PASTI. Zatímco trump vypadá, že zuří. Demokraté jsou v hrozné pozici. Vše, co mohou udělat, je poslat Bidena na inauguraci. Ale vzhledem k tomu, že je má trump ve smrtelném sevření, cokoliv co udělají, jejich pozici jen zhorší.

6. Což nás vrací k původním dvěma otázkám (viz 1). Znovu, pochybuji, že Trump chce uvrhnout Ameriku do ještě většího rozdělení. Myslím, že chce skoncovat s tímto útokem na presidentsví, ústavu a lidi. Otázka zní ‚JAK‘?

7. Jistě, SCOTUS ospravedlnění může být odpověď. Jsme svědky toho, jak Obamovi soudci blokují každý trumpův soudní případ. Na tom nezáleží. Dříve nebo později jeden z těchto případů pravděpodobně skončí u SCOTUSu. SCOTUS bude rozhodovat tak či onak. Pokud se rozhodnou v trumpův prospěch, výborně. Jestli ne, tak je to na nic. Ale na výsledku to nic nemění.

8. Pokud trump chce, aby byl SCOTUS prostředníkem, tak si myslím, že zajistí, aby jakékoliv rozhodnutí bylo pro soudce snadné. Chce OCHRÁNIT SCOTUS, ne z něho udělat cíl. To znamená, že zločinci budou muset být odhaleni a Biden může být dokonce uznán (jako POTUS), PŘED jakýmkoliv slyšením u SCOTUS. Jak se to stalo?

9. Znovu, nenechme se rozptylovat veřejným dramatem. Trump má silnou SOUKROMOU možnost, na kterou, jak se zdá, všichni zapomněli. Co by to mělo být? Náš starý přítel, zatykač FISA (title 1 FISA warrant). Považte.

10. Je-li to, co Sidney Powell tvrdí, věrohodné, jedná se o jednu z nejvážnějších situací národní bezpečnosti, jaké kdy Amerika čelila. Zahraniční aktéři spolupracující s americkými občany se snaží ukrást americké prezidentské volby. Na rozdíl od podvodu Obama/Clinton Trump/Rusko, tento je SKUTEČNÝ.

11. Je logické, že každý agent zapojený do toho, co se děje, byl před dlouhou dobou označen ‚2 hop‘ T1 FISA. Nebo nějaká jiná forma sledování. Mimochodem, na tomto závěru není nic kontroverzního. Ve skutečnosti je to PŘESNĚ to, k čemu slouží dopisy FISC a Národní bezpečnostní listy.

12. Bylo mi zatěžko uvěřit, že proti podvodníkům nebylo po věky vydáno VÍCE T1 FISA. Pokud se to stalo a tvrzení jsou pravdivá, důkazy, které usvědčují všechny zúčastněné, říkají, že to bylo zameteno (nejsem si jistý, použil obrat hoovered up). Všiml jsem si, že Powell se zmínila o komunikátorech (např. důstojník ministerstva obrany, který instruoval stovky operačních jednotek Dem, aby sabotovaly jejich kanceláře), které pro mě mohly pocházet pouze ze sledování.

13. To znamená, že Trump shromáždil HORU usvědčujících důkazů, které může libovolně použít. Hora, která roste, denně. Z nějakého důvodu levičáci & FakeNews vždy ignorovali kritický fakt. Trump je POTUS. Nejmocnější osoba na planetě. A měl jsem všechny jeho podřízené v řadě.

 

[wp_ad_camp_2]

 

14. Myslím, že Trumpovým ideálním řešením by bylo, kdyby mu Biden vyhověl a pak se odplížil (pravděpodobně po zaprodání všech ostatních). To znamená, že někdo brzo zaklepe na Bidenovy dveře, aby mu dal dávku REALITY. Takovou, která jasně ukáže, že on a stovky dalších byli chyceni při aktu (vinni bez otázek). A že MUSÍ USTOUPIT.

15. Pokud to Biden neuzná, Trump má mnoho možností. KAŽDÝ, kdo je do toho zapleten, je ohrožen. Bidenovi to bude připomenuto. Trump může zvýšit nátlak, jelikož ovládá regulaci (tlaku). Pokud to Biden neuzná, udělá ho ještě více hloupějším a vinným, jakmile se zločin odhalí.

16. Pokud Biden ustoupí, hra skončila. SCOTUS nemusí být potřeba. Trump je inaugurován. Poškození republiky bude zažehnáno. Nedokážu si představit pouliční hrdlořezy, kteří by protestovali, kdyby se Biden stáhl. Pokud to udělají, Národní garda je rozdrtí za pár minut.

17. Ale i kdyby to Biden neuznal, o nic nejde. Trump použije své důkazy k odhalení zločinu způsobem, kterým je nebude možné věrohodně vyvrátit. A zatýkání začne krátce poté. Pouliční gangsteři? Viz Národní garda, rozdrtit je, atd. Tak či onak, Trump vyhrává.

18. FakeNews si můžou kdákat, jak chtějí. Jen málokdo jim věří. A stejně to nic nemění. Rasmussen uvádí, že 30% DEMOKRATŮ si myslí, že volby byly zmanipulované. Téměř 100% republikánů souhlasí. FakeNews existují v třpytivé zrcadlové síni (ve svém vlastním světě). Jsou irelevantní.

19. Samozřejmě musíme zvážit nemyslitelné. Že Sidney Powell pálí plyn na prázdno a Trump nemá žádné důkazy. Pak je po všem. Biden vyhrává. Ale protože jsem si jistý, že Powell nelže a Trump má všechny důkazy, jsem v pohodě. Ještě jedna věc.

20. Pokud si Biden a jeho zkorumpovaná parta myslí, že Bidenovo přiznání vyřeší jejich budoucí problémy, šeredně by se mýlili. ZAŠLI PŘÍLIŽ DALEKO. Čeká je Trumpova hrozná spravedlnost. A můžete si být jisti, že jeho pomsta bude vzpomínaná PO STALETÍ. Nejen to. Americký lid to bude vyžadovat.

 

Vybral a přeložil jura

Děkujeme

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.