Sierra NZ 2Q.Q5.2Q21

Q: „Budoucnost dokazuje minulost“

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/cue-future-proves-past.html

Zde je zajímavý Anonup příspěvek, který pomocí Q dropů vysvětluje dvě současná prezidentství USA – Bidenovo stínové nelegální prezidentství a legitimní prezidentství prezidenta trumpa.

https://anonup.com/thread/1011818

Q nám říkal, že budou dva prezidenti & dvoje volby v roce 2020 celou dobu (1. zmanipulované Bidenovo stínové prezidentství a legální 2. funkční období trumpovy vlády)!

Měli jsme mnohem víc, než jsme věděli!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Aktivity v Izraeli se rychle stupňují. My, bojovníci světla, se držíme tohoto Q dropu: „Šetříme si Izrael na konec.“

Q dropy odkazují na „událost na obloze.“ Zatmění Slunce nastane v Severní Americe 10. června – pouhé čtyři dny před narozeninami prezidenta trumpa 14. června.

https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/ring-of-fire-solar-eclipse-to-appear-in-the-sky-next-month-heres-what-you-need-to-know_3818269.html?welcomeuser=1

Příští měsíc nastane zatmění „ohnivého kruhu“

Není žádným tajemstvím, že jsem velkým obdivovatelem amerického republikána Jima Jordana. Zde se podívejte, jak naplno útočí na CDC a Fauciho.

https://www.youtube.com/watch?v=av4bfYSH1e0

Japonsko prý odmítá krev pro transfuze od vakcinovaných lidí a australský kadeřník na Gold Coast odmítá obsluhovat vakcinované lidi. Počet podobných incidentů bude exponenciálně narůstat s tím, jak Světlo neúprosně zahání temnotu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

(Q)Storm Rider na Twitteru shrnul aktuální stav Aliance – spousta vítězství. Chen P je špičkový čínský vědec, který se prostřednictvím čínských médií pochlubil, že KSČ (Komunistická strana Číny) porazila USA v biologické válce.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1395458994588770306

Arizonský audit vede ostatní státy k zahájení svých vlastních auditů

Fauci je odhalen v >> MSM

Gates je dále odhalován >> MSM

NIH spojen s financováním Wuhanu >> MSM

500 amerických vědců je vyšetřováno, napojení KSČ >> MSM

Chen P. přiznává útok biologickou zbraní na USA, převlékl kabát..

Q uvedl, že 4-6 % lidí zůstane „spát“ – a to i tváří v tvář zdrcujícím důkazům pravdy. Tento příspěvek Cowboyw2b naznačuje, že toto procento může být mnohem vyšší.

https://anonup.com/@Cowboyw2b

Společnost Costco již nevyžaduje, aby nakupující nosili roušky. Dnes jsem byl šokován, když jsem zjistil, že asi 40 % nakupujících v Costco stále roušky nosí. Je smutné vidět tolik lidí, kteří stále spí.

Wow. Kdo je ta osoba vlevo na videu Dana Scavina v 7. minutě? Hmmm. Já vím, kdo to je.

https://twitter.com/DanScavino/status/1395198483133566983

(psala melda)

Inspirativní zpráva od Pepe Lives Matter.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106263733721159240

Probuzení patrioti na celém světě nikdy neviděli, že by naše Bohem daná práva byla otevřeněji zkoušena. Díky tomu nyní víme více než kdy jindy, jak je naše svoboda skutečně cenná.

V dlouhodobém horizontu: Vše, co udělali, jen posílilo naše odhodlání. I to se jim vymstilo a zajistilo zářnou budoucnost obsazenou probuzenými bojovníky, kteří nikdy nezapomenou na tyranii projevenou touto pandemií.

Byly nám ukázány záblesky jejich plánu a MY, LIDÉ, ho odmítneme.

Nakonec dochází k rozdělení v životech Bojovníků světla. Mnozí z nás zažívají zrychlený odchod lidí. Lidé, kteří s námi necestují vpřed, se vytrácejí z našich životů. Dolores Cannonová již před desetiletími předpověděla, že k tomu dojde. Na druhé straně přicházejí kolegové Bojovníci světla, kteří se vibračně shodují, aby zaplnili mezery.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Sierra NZ 21.Q5.2Q21

Mrazivé video:

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/chilling-little-video-about-jab.html

Muž, který dostal injekci od společnosti AstraZeneca, se nyní automaticky připojuje k přístrojům, jen když je v jejich blízkosti. Co se objevuje na obrazovkách těchto zařízení – včetně velkoplošné televize? Na všech obrazovkách se objevují tato slova: „Připojení k AstraZeneca.“

https://dogsareloyal1s.com/psa/connection_failed.mp4

Toto video je jednou z nejmrazivějších věcí, které jsem kdy viděla za celou dobu svého výzkumu. Prosím, sdílejte ho ve velkém. Nemůžeme předstírat, že se to neděje.

(Zatím bych to bral z rezervou, tohle se dá lehce falšovat.)

***** ****

X22 Report 2482b

Jak poznáte, že DS panikaří? Sledujte jejich činy. Je čím dál tím víc horko.

https://rumble.com/vhbg2b-ep.-2482b-how-do-you-know-the-ds-is-panicking-watch-their-actions-its-getti.html

Teď jdou po trumpově firmě a nejspíš i rodině. Proč by to dělali? Vždyť on není prezident, nebo je? Letos v létě bude opravdu horko. Volební audity se nyní šíří do dalších států a volají po dalších auditech, panika je všude. Tohle je maraton, ne sprint, DS cítí bolest a další bolest přijde.

***** ****

X22 Report 2483b

První domino je připraveno k pádu

https://rumble.com/vhdg77-ep.-2483b-patriots-can-now-see-the-board-clearly-the-first-domino-is-ready-.html

První kostka domina je na spadnutí, tohle bude výstřel, který uslyší celý svět. Nic to nezastaví, nic. DS prohrál bitvu dříve, než začala, jsme ve fázi odhalení. Lidé se brání a hráči DS pociťují zpětnou reakci. Přijde další bolest, načasování je všechno. flynn posílá zprávu, další jsou na cestě, scavino ukazuje trumpa na mítincích, je čas.

***** ****

X22 Report 2484b

Patrioti jsou připraveni svrhnout jadernou informační bombu, Boom, trump potvrdil další krok

https://rumble.com/vhf4mr-ep.-2484b-patriots-ready-to-drop-the-nuclear-bomb-of-information-boom-trump.html

Vlastenci prosazují svůj plán odhalit systém DS světu. Falešné zprávy dělají vše pro to, aby informace překroutily, ale atomová bomba s informacemi bude brzy svržena. Soudce v Georgii nyní nařídil prozkoumat volební lístky, vzor se odhaluje americkému lidu. trump potvrzuje cestu vpřed.

(trump: 2024 se nemůže stát dokud se nenapraví volby z roku 2020)

***** ****

Tohle je BOOM, přátelé. Říkám to pořád dokola.

donald trump NIKDY NEPŘIZNÁ PORÁŽKU V ROCE 2020 A NIKDY NEOZNÁMÍ KANDIDATURU V ROCE 2024.

„Hodně úspěchů země bude opravdu souviset s bezprostředností, protože než se dostaneme do roku 2022, budou mít všechno hotové tak, jak to prosazují v Kongresu.“

„Říkám, že do roku 2022 se musí něco udělat!“

Tady to je, přátelé. Náš prezident konečně přepíná a přechází do ofenzivy.

Je čas na rock and roll.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106273551509756907

***** ****

Biden nikdy nebude prezidentem.

https://gab.com/StormIsUponUs/posts/106274049046501036

Breaking: Soudce z Georgie povoluje další skenování poštovních hlasovacích lístků v okrese Fulton, ohnisko volebních podvodů. Případ by mohl převrátit prezidentskou certifikaci.

https://creativedestructionmedia.com/news/politics/2021/05/21/breaking-ga-judge-may-allow-physical-mail-in-ballot-inspection-in-fulton-county-ground-zero-of-election-fraud-case-could-flip-senate-and-presidential-certification/

***** ****

Pensylvánští voliči zbavili guvernéra pravomocí poté, co zavřel kostely a nechal otevřené potratové kliniky.

https://www.lifenews.com/2021/05/21/pennsylvania-voters-strip-governors-powers-after-he-closed-churches-left-abortion-clinics-open/

Pokud zneužíváte moc dostatečně dlouho, ztratíte ji. To je vzkaz Pennsylvánských občanů demokratickému guvernérovi Tomu Wolfovi, prvnímu šéfovi exekutivy v zemi, který byl zbaven části svých pravomocí. Odveta – která se táhla několik měsíců – byla důsledkem guvernérovy COVID politiky, o níž voliči zjevně usoudili, že je příliš represivní a přehnaná. Aby ukončili „diktaturu“ guvernéra Wolfa, jak ji někteří označili, zcela přepsali mimořádné pravomoci státu.

(Je možně se jich zbavit, bez nás jsou nic.)

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.