Sierra NZ 22.Q3.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/03/23rd-march.html

Q vždy spojoval číslo 23 s BOLESTÍ – a Q odkazoval na březnové ŠÍLENSTVÍ. Datum 23. března by mohlo být začátkem Deseti dnů temnoty. Sledujte tento prostor.

WhipLash 347 na Gab.com

Právě jsem kontroloval všechny vojenské komunikátory. Viz U.S. Army.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Boom na cestě zítra. Což je úterý.

Delty jsou masivní na 23.

Úterý též Čína

Nemyslete si, že jsme někdy měli tolik vážných varování před velkou událostí na Zemi.

QLight1111:

Drahý Danieli – WhipLash347 US Army brilantní komunikátory BOOM! Koukni na toto dekódování.

BOOM na cestě zítra -> ÚTERÝ! (Zmíněno ve tvém příspěvku – d1120)

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/069/457/220/original/959914b2aa5b830a.png

 

US Army – 22.03.2021

Máme něco speciálního pro TankTwitter. (Zřejmě slovní hříčka pro „opilý Twitter.“)

Nyní pojďme trénovat. Pondělní motivace / připraveni k boji.

 

Q drop 955

Příští týden

3x BOOM

USMC aktivovány (United States Marine Corps / Speciální jednotky námořnictva)

US (3)

Q

 

[wp_ad_camp_2]

 

Q drop 1038

BOOM BOOM na cestě

Slepí

5:5

GREEN_578cDT324-45785sd4DMP (green = zelený)

Q

Zařízení drženo (v držení?).

Komunikační přenos hrad.

Chatter (brebentit, klábosit, tlachat – o nedůležitých věcech)

Připraveni mlčet.

Q+

 

Q drop 4072

BOOM TÝDEN PŘED NÁMI.

Zrada se nakonec nevyplácí.

Q

 

Q drop 4924

BOOM NA CESTĚ ZÍTRA.

Tohle není cvičení.

Q

 

[wp_ad_camp_2]

 

Byla jsem první kdo přijal názor, že John Kennedy předstíral svou vlastní smrt, aby pomohl Alianci zničit Deep State, který zavraždil jeho otce. Za svůj postoj k této otázce jsem sklidila ostrou kritiku, ale nevadilo mi to. Byla jsem přesvědčena, že je to pravda. A nyní je mezi světelnými bojovníky všeobecně známo, že je naživu a hluboce zapojen do plánu Aliance.

Když jsem to všechno teď řekla, souhlasím se zprávou od Doq Hollidaye na síti AnonUp o JFK na sociálních sítích. Každý, kdo je v Alianci na úrovni Johna Kennedyho, bude pracovat v přísném utajení, prozatím.

Za vás všechny, kteří jste uvedeni v omyl…

Jsem si téměř na 99% jistý, že kdyby byl JFK jr. na sociálních sítích, nepropagoval by sám sebe, jako by byl JFK jr.

Jakou část logického uvažování jste ještě nepochopili?  „Dobrý člověk“ se nechvástá svou osobní identitou.

Tento článek představuje fascinující teorii donalda trumpa, JFK jr. a princezny Diany spolupracující na předstírání smrti a odstranění Deep State. Prosím, berte s rezervou.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=168569

Nakonec, miluju shrnutí z BP o plánu Aliance ze Starship Earth.

http://www.starshipearththebigpicture.com/2021/03/22/march-22-2021-on-the-path-to-victory-of-the-light-videos/

Bílé klobouky hráli brilantní hru a to, co se odvíjelo, je jako nejčtivější a nejkrajnější román o špiónech na steroidech. Namixujte herce, masky, hlasové modulátory a hollywoodské speciální efekty, zvuková pódia, zelená plátna a kosmické technologie a máte velmi přesvědčivou SHOW určenou k postupnému vzdělávání milionů lidí, kteří si neuvědomují, že temná mafie nás klame už tak dlouho, že si lidé vůbec neuvědomují, co je realita.

Míra dezinformací tam venku je závratná. Prosím, berte s rezervou každý kousek informace – zejména pokud zdroj může získat finance z vašeho sledování / čtení. Existuje ohromující množství informací volně dostupných z nesčetných on-line zdrojů. NIKDO BY ZA NĚ NEMĚL PLATIT. Nikdy jsem nikomu neplatila za informace použité v mých příspěvcích, a nikdy jsem nevydělala žádné peníze z mých příspěvků za všechny ty roky.

Where We Go One We Go All

***** ****

 

X22 Report 2433

Banky panikaří nad Bitcoinem, Autodestrukce ukáže světu. Centrální banky panikaří nad Bitcoinem, Bitcoin je jako zlato.

https://rumble.com/vexgdh-ep.-2433a-cb-is-panicking-over-bitcoin-bitcoin-is-just-like-gold.html

Bidenova administrativa se nyní zaplétá do lží. Lidé už nevěří slibům. Ilegálové jsou nastaveni tak, aby dostávali stimulační peníze. Biden se chystá utratit další 3 biliony za infrastrukturu. Fed nyní panikaří, říká, že Bitcoin je jako zlato, ne peníze.

Autodestrukce okamžitě ukáže světu PRAVDU. Muselo se to stát.

https://rumble.com/vexgn7-ep.-2433b-self-destruction-will-immediately-show-the-world-the-truth-it-had.html

DS / Demokrati jsou nyní v režimu autodestrukce. trump nyní vše připravil, a MSM a Demokrati se sami ničí svou politikou. Někdy lidé potřebují vidět pravdu, aby pochopili, co se skutečně děje. Tohle je jen první fáze. DS / Demokrati se připravují zmáčknout spoušť a trump jen čeká. Velezrada, pobuřování, volební podvody a zločiny proti lidskosti budou odhaleny světu. trump má kontrolu nad radou, sledujte jeho další kroky.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

RedPill78 – 24 obvinění v Severní Karolíně za volební podvody. Insider z Ministerstva vnitřní bezpečnosti odhalil fotky dětí v klecích. Volební slib Ministerstva spravedlnosti 2020.

https://rumble.com/vexjgp-24-charged-in-nc-v0ter-fraud-dhs-insider-releases-kids-in-cages-pics-2020-d.html

24 nově obviněných z volebních podvodů v Severní Karolíně a více v dalších státech, nový insider z Ministerstva vnitřní bezpečnosti zveřejnil fotky uvnitř Bidenových hrůzných dětských zadržovacích táborů v Texasu, bývalý prokurátor Ministerstva spravedlnosti požaduje, aby všechny americké podniky složily přísahu, že volby 2020 byly „svobodné a spravedlivé.“ Hráč nižší ligy Chicago Cubs byl zatčen s 9,5 kg pervitinu. Španělsko zpochybňuje statistiky dětských úmrtí na Covid a Čína má velké peníze v americkém vzdělávacím systému.

***** ****

 

Marshall Report 22.Q3.2Q21

SIDNEY POWELL jmenována mezi TOP 5 nejvlivnějších právníků na světě!

https://themarshallreport.wordpress.com/2021/03/22/sidney-powell-named-top-5-most-influential-lawyers-in-the-world/

Sidney Powell, právnička zastupující hnutí My Lidé (We The People) v případu volebních podvodů v USA, právě obdržela čest být jmenována jedním z pěti nejvlivnějších právníků na světě! Takže ta pocta jí nejen dobře sedí, ale je to vzkaz, aby svět slyšel, že Sidney STÁLE ZASTUPUJE hnutí MY LIDÉ proti volebním podvodům!

Sidney Powell je autorkou knihy „Licensed To Lie“ (Povoleno lhát), která odhaluje korupci v soudním systému. „Přehnaně horliví, ctižádostiví, narcističtí a nečestní prokurátoři… ničili nevinné lidi, zatímco úmyslně zadržovali důkazy, o nichž věděli, že odporují jejich případům.”

Z článku webu Law.com oznámení Sidney Powell:

Sidney Katherine Powellová je americká advokátka a bývalá federální prokurátorka, známá svou účastí na pokusech zvrátit prezidentské volby ve Spojených státech v roce 2020.

Po absolvování právnické fakulty v roce 1978, Powellová začala svou kariéru jako asistentka státního zástupce v západní části Texasu. Během svého působení stíhala Jimmyho Chagru, který byl zapleten do atentátu na okresního soudce Johna H. Wooda jr. v květnu 1979. V roce 1988 přestala pracovat jako prokurátorka a v roce 1993 založila vlastní firmu. Působila v odvolacích věcech jako obhájkyně. Zastupovala manažery ve skandálu Enron a v roce 2019 hájila generála Michaela Flynna v případu Spojené státy vs. Flynn.

Sidney Powell nedávno řekla: „Nikdy si nepleť můj klid s nečinností.“ A ti, kteří ji následují, poslechli. Vědí, že když je v zákulisí tichá, je stále zaneprázdněna „odstrkováním balvanů z cesty.“

Zůstaňte silní.

Dianne Marshall

***** ****

 

Uniklý e-mail: „Bidenův Bílý dům“ je ze hry, Bílý dům „Biden-Harris“ ve teď hře

https://www.thegatewaypundit.com/2021/03/leaked-email-biden-white-house-biden-harris-white-house/

Uniklý e-mail od federální vládní agentury odhaluje, že Bílý dům hraje slovní hru, aby zlehčil okupaci Bílého domu Joe Bidenem. Slova se volí k povznesení Kamaly Harris ve všech oficiálních záležitostech Bílého domu.

Závazná směrnice pochází od vysoce postaveného člena komunikačního týmu Bílého domu. Nutí všechny agentury, aby Bidenovu administrativu označovaly jako „Biden – Harrisovu administrativu.“

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105936593771805221

Moderátorka: Většina prezidentů a ex-prezidentů, jako Vy, se k tomuto nevyjadřuje. Můžete nám říct, proč Vy máte potřebu se k tomuto vyjádřit.

trump: No, abych byl upřímný, Vy jste zavolala mně, ne já Vám…

Úroveň BOSS – smajl

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.