Sierra NZ 21.Q5.2Q21

Spousta událostí v zákulisí

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/plenty-happening-behind-scenes.html

(Q)Storm Rider má dnes sérii vynikajících tweetů – tento je o Israeli a Deep State.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1395736860610154500

ISRAEL= Obama/Bush, BIDEN a kabinet věrní Izraeli a odhalení boha Molocha dětských obětí a krve (DRENO)/Bohemian Grove/ spravedlnost za 11. září 2001.

Temnota do SVĚTLA

Oni neukradli volby. Byly jim dány, aby se mohli oběsit.

[wp_ad_camp_2]

 

Další skvělý tweet od (Q)The Storm Rider – popisuje plán falešné mimozemské invaze DS.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1395673478976753665

Nemám strach. Už jsem viděl skutečnou věc. (Vím, že Čína/Rusové mají BlueBeam technologii… Ale tohle není jako ta, o které vím). Ale je zajímavé, že tyhle betatesty dělají v prakticky neznámé zemi.

MSM, DS Plasterův příběh o UFO > případně > zobrazovat obrázky do mraků (UFO věci), Vydávají hlasité zvuky, blikající světla. VÝBUCHY.

Použijte 5G sonický zvuk k simulaci mimozemské telepatie. Zemětřesení, odhalit nové (FALEŠNÉ) archeologické nálezy > smíšené s falešnou invazí > vytvořit nové náboženství.

DS Projekt BlueBeam

Tento tweet zmiňuje zemětřesení. V Číně došlo k několika velkým zemětřesením, včetně zemětřesení o síle 7,4 stupně. Sledujte tento prostor pro další vývoj. Je možné, že domino přehrady Tři soutěsky je na spadnutí…?

Brilantní příspěvek od Cowboyw2b – srovnává získání vakcíny s loterií.

https://anonup.com/upload/images/2021/05/A5cxmFjc3iCZTH7ceiXE_21_162c1eae65f438b86834be905fda63c7_image_original.jpeg

New York a Maryland vyhlašují propagační loterii na očkování vakcínou COVID

Máte misku se 100 bonbóny. Mezi nimi je jeden, který Vás zabije, pět, které Vám způsobí trvalé následky a dalších deset, které Vám způsobí nežádoucí reakce, ale nevíte jak vážné. Teď mi řekněte – dáte si bonbón?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Další skvělý objev od Cowboyw2b. Letadlo prezidenta trumpa se během dvou dnů objevuje hned dvakrát. V plánu Aliance NEJSOU žádné náhody.

https://anonup.com/upload/images/2021/05/edMoxa4pqd7S9zgOi94D_21_27731e40472330c8d3758e5bf8d264a8_image_original.jpeg

Není možné, aby trumpovo letadlo bylo do rozhovoru před dvěma dny zařazeno jen náhodou.

Tento článek neuvádím proto, abych vás deprimovala nebo děsila, ale jako připomínku smrtícího účelu Deep State agendy.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=172812

Takhle se pokusí dát vakcínu každému! Bomby ukryté ve zprávě Associated Press naznačují, že nás čekají povinné vakcíny!

DS televizní moderátor Joe Scarborough prožívá epické zhroucení. Pokud máte málo času, sledujte od 4. minuty. Panikaří.

https://www.breitbart.com/clips/2021/05/21/scarborough-if-you-dont-accept-2020-results-just-get-the-hell-out-of-the-country/

Zajímaly by mě zkušenosti čtenářů blogu s pobytem mezi očkovanými lidmi. Moje milá sousedka, která je bohužel dvakrát očkovaná, byla v posledních dnech dvakrát krátce u mě doma, aby mi změřila okno na novou žaluzii. Pokaždé jsem po jejím odchodu měla v ústech kovovou pachuť. Jsem mimořádně citlivá na toxiny. Vždycky potom mívám kovovou chuť. Tyhle injekce NEJSOU dobré. Po jejím odchodu jsem důkladně vyvětrala dům.

Několik moudrých slov od spřízněné duše. Všichni pociťujeme důsledky rozdělení 3D/5D…

„Když se tlak zvýší, uvidíme ty, kteří klopýtnou, ale také ty, kteří jsou neotřesitelní. Právě ty potřebujeme mít po ruce, když postupujeme k našemu cíli. Pozorně sledujte, jak procházíme těmito posledními dny. Pravé barvy se ukážou, jak bude tlak narůstat… Lidé, kteří mi byli velmi blízcí a kterých jsem si velmi vážil, již zakolísali.

Nakonec skvělá zpráva od Pepe Lives Matters. My Anonové jsme hrdinové, každý z nás.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106275618264468622

Anonové v roce 2021 společně podnikli možná největší skok víry, jaký kdy mnozí z nás viděli. Jak úžasný pocit to bude, až přijde ospravedlnění… s vědomím, že jsme drželi linii až do samého konce. Dokázali jsme to společně.

Před mnoha lety jsem dostala přirovnání k operaci Aliance na osvobození lidstva. Bylo by to jako tapiserie. Všechna práce by se odehrávala pod povrchem, kam není vidět. To, co bychom po celou dobu viděli, by byla ZADNÍ strana tapiserie – na přední části se neúnavně a pečlivě pracovalo v zákulisí. Jednoho dne by se pak tapiserie obrátila a odhalila by plnou slávu plánu.

Tapiserie se brzy obrátí.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Sierra NZ 22.Q5.2Q21

Události, ne data

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/events-not-dates.html

Steve Bannon v pořadu War Room během rozhovoru něco vypustil. Řekl, že se „věci“ musí stát před inaugurací 15. srpna – a pak se odmlčel. Steve je bývalý poradce prezidenta trumpa. Já si myslím, že to nebylo „náhodné“ uklouznutí. Ale na data si dáváme pozor. Jak nedávno řekl jeden moudrý Anon, soustřeďte se na UDÁLOSTI, ne na data.

Republikánka Marjorie Greeneová je statečná bojovnice světla. Líbí se mi její odvážný postoj k vakcínám.

https://gab.com/RealMarjorieGreene/posts/106281180158030317

Pelosiová mě – nebo kohokoli jiného – nemůže nutit, aby se nechal očkovat, pokud o to nestojíme. Je to rádoby tyranka!

Včera jsem poslala video přátelům mladých lidí, kteří nyní litují svého rozhodnutí „hrát na jistotu“ a nechat se očkovat poté, co se jim na místo očkování nalepily magnety. Teď jsem se na ten odkaz na video podívala a hádejte, kdo mě předběhl? YouTube Gestapo. Když je vakcína tak bezpečná, proč ta zběsilá cenzura?

V USA stále probíhají přesuny vojsk. Přítel z Minnesoty hlásí, že Národní garda je tam nyní plně nasazena.

Nezapomeňte, že tento týden je z astrologického hlediska VELKÝ. Saturn se dnes obrací do přímého směru. A 26. května nastává zatmění Měsíce a superúplněk. Jedná se o úplné zatmění Měsíce, což je vzácná událost. Moje oblíbená astroložka Pam Gregoryová říká, že je to doba, kdy pravda vychází na světlo, věci vrcholí. Řekla, že je to restart – skáčeme vpřed ve svém osudu. To mi zní dokonale.

Dobře, řekla jsem „události, ne data“ – nicméně se blíží dvoje důležité narozeniny. JFK senior má narozeniny 29. května. A prezident trump má narozeniny 14. června, což je také zatmění Slunce. Silné účinky zatmění mohou být cítit až šest měsíců poté.

Upřímně doufám, že toto skvěle vtipné video nebude staženo dříve, než ho uvidíte. Líbí se mi, že chytří Anonové používají černý humor, aby nás provedli touto krušnou chaotickou dobou. Musíme se smát, kolegové světelní bojovníci. Pokud se přestaneme smát, ukradli nám naši lidskost.

https://gab.com/OutlawJW/posts/106274124015003010

***** ****

Sierra NZ 23.Q5.2Q21

17 otázek

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/seventeen-questions.html

Jeden z milých čtenářů blogu poslal odkaz na video, na kterém magnety drží na místě vpichu. Díky, Royi.

https://odysee.com/@TimTruth:b/Magneticcovidvaxarm-1:6

Pepe Lives Matter napsal, že Faucimu bude položeno 17 otázek týkajících se jeho „výzkumu“ ve Wuhanu. Nebude mu položeno 16 nebo 18 otázek – to mi připadá, že Aliance má ÚPLNĚ všechno pod kontrolou.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106285315029108654

Tom Cotton podepsal dopis se 17 otázkami ohledně toho, proč Fauci a NIH financovali výzkum ve Wuhanu.

Tento článek na Golden Age of Gaia je aktuální. V komunitě pravdy se vždy věřilo, že DS použije projekt BlueBeam (falešná mimozemská invaze) jako poslední pokus o zastrašení lidstva, aby se podřídilo. Je to slibné znamení, že jsou možná připraveni zahrát tuto poslední kartu. Prosím, berte s rezervou.

https://goldenageofgaia.com/2021/05/23/project-bluebeam-where-the-one-goes-we-go-all/

Toto je krátký příspěvek. Většinu dne jsem byla na cestách. Dávám si krátkou pauzu mimo domov, abych si dopřála tolik potřebnou změnu prostředí. Během jízdy jsem měla spoustu času přemýšlet o situaci s vakcínami. Je zajímavé, že Starship Earth právě napsala, že injekce (některé?) mohou být jen fyziologický roztok. To nevysvětluje četné vedlejší účinky a úmrtí po celém světě.

Dospěla jsem k závěru, že mohu udělat pouze tři věci, pokud jde o vakcíny…

V první řadě se starám o svou bezpečnost. Udržujte si odstup od plně očkovaných lidí, dokud se neobjeví více informací. Za druhé, informovat lidi, jak jen to bude možné. Dokonce stále setrvávám u své mladší dcery, která možná bude muset dostat vakcínu kvůli své nové kariéře. Za třetí, nepodlehnu strachu. Tak nás DS poráží. Pamatujte, že náš strach je jejich potravou. NEKRMTE je.

Zachovejte klid a pokračujte, bojovníci světla. Mám na mysli, jaké jiné možnosti máme na výběr…?

Where We Go One We Go All.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.