Sierra NZ 2Q.Q9.2Q21

Žádné dohody s Deep State

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/09/no-deals-with-deep-state.html

Šušká se, že hráči DS uzavírají dohody s Aliancí. Souhlasím s Queen Romana, žádné dohody. Q vždycky říkal, že žádné dohody nebudou.

„Ujasněme si něco. Nikdo neuzavřel žádnou dohodu s DS Cabal. Ten, kdo mluví o dohodách, je buď přisluhovačem cabaly, nebo je agentem cabaly a DS. Žádné dohody.“ (Queen Romana Didulo, Kanada)

Lin Wood shazuje bomby ohledně vražedných vakcín, Sorose, Gatese a 11. září! trump stále POTUS, Durham!

https://rumble.com/vmpfj7-lin-wood-drops-bombs-on-killer-jab-soros-gates-and-911-trump-still-potus-an.html

Lin Wood v rozhovoru hovoří o Durhamově vyšetřování. Zde je připomínka rozsahu a významu právě probíhajícího Durhamova vyšetřování.

https://gab.com/OutlawJW/posts/106960979455175440

„Dojdou Durhamovi peníze a bude muset ukončit činnost?“ Ne. Durham není řízen ani financován ministerstvem spravedlnosti. Vede obrovský úřad s pomocí několika amerických státních zástupců, kteří se všichni podílejí na rozsáhlém vyšetřování zahrnujícím více než tucet nejzávažnějších narušení národní bezpečnosti v historii USA. Jedná se o nejcitlivější kriminální a národně bezpečnostní vyšetřování, o jaké se kdy pokusil, zahrnující ministerstvo spravedlnosti, FBI, CIA, ministerstvo zahraničí, Pentagon, Muellerova zvláštního poradce, Perkins Coie, Fusion GPS, Clintonovu kampaň, Clintonovu nadaci a také určité aktivity zahraničních zpravodajských služeb v Itálii, Velké Británii, Austrálii a dalších zemích.

BP ze Starship Earth ve svém posledním zpravodaji hovoří o tom, jak někteří světelní bojovníci ztrácejí odvahu a ustupují. Vyzývá nás, abychom bojovali dál.

„Na ničem nezáleží víc než na pravdě, i když to bolí.“

 

[wp_ad_camp_2]

Arcibiskup Vigano přichází s novým poselstvím odsuzujícím Vatikán a katolickou církev. Je to hrdina a prakticky osamělý hlas v náboženském světě.

https://gab.com/TheSharpEdge1/posts/106964021163223125

Vatikán je zapleten do skandální zrady. Katolická hierarchie je zcela integrální součástí globalistického plánu elit. Bergoglio je horlivým spolupracovníkem Velkého přesídlení, který usiluje o demolici Církve, aby ji nahradil organizací „zednářské inspirace“. Existuje zločinné spiknutí mezi hlubokým státem a hlubokou církví. Není náhodou, že poprvé v historii je papežem jezuita.

Vatikán ukazuje svou pravou tvář. Čisté zlo. Jsou to zranitelní členové společnosti, kteří se spoléhají na zkorumpovanou církev, že jim v zoufalých dobách poskytne naději a duchovní oporu.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/106966010110161978

Bez vakcíny se do nebe nedostanete. Vatikán zavřel dveře pro ty, kdo nemají Zelený pas (vakcinační pas).

A nakonec drsná obrazová připomínka DS agendy pro lidstvo. Prosím, nepodporujte Amazon.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/085/537/020/original/4e6faf0442e923e0.jpeg

My, světelní bojovníci, známe rozsah zla a korupce na této planetě. Chápou chudí Italové, kterým je nyní odepřena bohoslužba ve Vatikánu nebo chudí lidé, kteří žijí ve stínu obřího mexického distribučního centra Amazonu, PROČ trpí? Nechápou. Ale MY ano. Musíme za ně bojovat, přátelé. Nikdy se nevzdávejte. Nikdy.

***** ****

 

Sierra NZ 2Q.Q9.2Q21

Slavný nový den

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/09/glorious-new-day.html

 

Líbí se mi tato zpráva od Pepe Lives Matter.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106966246924615473

Dnešní doba je bezprecedentní.

Nenarodili jste se v této generaci, abyste se krčili ve strachu. Klíčem je odpočívat, důvěřovat si a dělat to, k čemu je každý z nás povolán. Panika, strach a stěžování vám způsobí jen zbytečné utrpení.

Přijměte výzvu této hodiny a pamatujte, že Q neprosazoval jednotu lehkovážně. Jsme silnější, když pochopíme, že kam jde jeden, jdeme všichni.

***** ****

 

Sierra NZ 21.Q9.2Q21

Děje se to, příliv v Austrálii se obrací

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/09/aussie-is-finally-on-turn.html

Stavební dělníci v Melbourne masově protestují proti vakcínám a policie před nimi utíká!

https://gab.com/BeachMilk/posts/106968574665899727

Zde je několik zasvěcených informací o tom, co se ve Victorii plánuje od dnešního dne do 2. října.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=183063

Aktuální zpráva o situaci v Austrálii, nucené očkování, veřejné protesty (Mr.Ed, Austrálie)

Od skupiny, ve které jsem, týkající se stavebních dělníků. Právě jsem telefonoval s kamarádem, který tam dnes byl, je to obchodník. Taky je v obraze. Tohle řekl:

Zítra se přidají i učitelé a zdravotníci. Ve středu pohostinství a motorkáři. (Nemůžou pracovat, dělají ochranku v nočních klubech). Do konce týdne se prý k nim přidají i kamioňáci a také další skupiny, už si nepamatuji, co říkal, ale bude jich víc. Také říkal, že existuje malá skupina necelých 3000 policistů, která dala zbytku policie ultimátum, aby si do 2. října vybrali stranu. Budou používat společné právo, aby převzali moc. Řekl, že na to čekali. Stát Victoria vybuchne.

NYNÍ JE TO VÁLKA.

Na platformě Bitchute je video, které ukazuje, jak se obchodníci bouří u centrály odborů.

Tisíce trafikantů zuří kvůli nucenému očkování.

Projekt Veritas se vzpamatoval z katastrofy, kdy během záplav v New Yorku přišel o své sídlo. Jejich nejnovějším informátorem je zdravotní sestra, která má výbušné důkazy o podvodech v nemocnicích.

https://www.youtube.com/watch?v=obdI7tgKLtA

Pokud je vakcína záchranou života, proč je Kongres zproštěn povinnosti ji dostat? Nancy Pelosiová prohlásila, že očkování nelze Američanům vnucovat.

Pelosi: „Takže jde o tohle. Nemůžeme vyžadovat, aby byl někdo očkován. To prostě nemůžeme udělat. Je to otázka soukromí, abychom věděli, kdo je a kdo není. Nemůžu jít za lékařem v Kapitolu a říct: „Dejte mi jména lidí, kteří nejsou očkovaní, abych je mohla jít povzbudit nebo dát vědět ostatním, aby je povzbudili k očkování. Takže to nemůžeme udělat.“

Po celém světě vybuchují sopky. Astroložka Pam Gregoryová varovala před výbuchy sopek a zemětřeseními. Uran v Býku – náhlé nečekané události na zemské rovině.

Podívejte se, jak masivně se od nástupu trumpa do funkce prezidenta rozdávali červené pilulky.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106967323098993476

Všechno, co se od nástupu trumpa do úřadu ještě více prosáklo do myslí náměsíčných mas:

Média jsou falešná a zlá. Existuje cabala elit, která ovládá vlády. Celebrity a politici odjeli na pedofilní ostrov s chrámem a jsou vydíráni. FBI je ohavnost. Hollywood je plný pedofilů a korupce. Náš volební systém je zmanipulovaný, a to už celá desetiletí. Bažina je doupě zmijí. Adam Schiff je bezpáteřní.

A lidé mi říkají, že k velkému probuzení nedochází.

Otevřete oči a podívejte se. Všechno se to děje. Světlo to všechno odhaluje.

***** ****

Sierra NZ 22.Q9.2Q21

Sledujte audit v Arizoně

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/09/eyes-on-arizona-audit.html

Skvělá zpráva, 24. září bude konečně předložen audit Arizony. Relentless Truth popsal význam tohoto auditu pro plán Aliance.

Generál Flynn, Mark Finchem a Wendy Rogersová nám na rovinu říkají, že výsledky tohoto auditu budou zdrcující a navždy změní naši zemi.

Hluboký stát silně panikaří. Katie Hobbsová už týdny nespí. Vedoucí okresu Maricopa Steve Chucri právě odstoupil. Za chvíli uvidíte, jak MSM dosáhne vrcholu paniky. Budou bojovat.

JSME PŘIPRAVENI.

Je čas převzít zpět kontrolu nad naší zemí.

Senátorka Wendy Rogersová očekává, že výsledek auditu bude „dramatický“ a mohl by vést k trestnímu stíhání.

Příběh o laptopu Huntera Bidena byl konečně potvrzen.

https://gab.com/QAnon211/posts/106977128155902816

Politico potvrdilo, že e-maily z laptopu Huntera Bidena o obchodech s Čínou a Ukrajinou pro Joe Bidena jsou skutečné.

Narativ DS se každou hodinou rozpadá.

https://twitter.com/GeorgePapa19/status/1440792234605961217

Durham obvinil právníka Clintonové. Je ověřeno, že Hunterův laptop z pekla patří jemu a média se obracejí proti Bidenovi.

Korupce australské policie se dostává na zcela novou úroveň. Bezletová zóna nad Melbourne.

https://twitter.com/RitaPanahi/status/1440571658209677313

Policejní stát? To je bezprecedentní. Policie státu Victoria nařídila, aby se melbournská centrální čtvrť stala až do pondělí „bezletovou zónou“, aby se zabránilo natáčení protestů. Úřad pro bezpečnost civilního letectví žádosti policie státu Victoria vyhověl.

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.