Fauci musí být pohnán k odpovědnosti.

Někteří z nás mají odlišné názory na to, jak by se to mělo udělat, ale všichni sdílíme názor, že Fauci musí být pohnán k odpovědnosti za své lži a podíl na rozpoutání „covid pandemie“.

Rand Paul válčí s Faucim od prvního dne a nyní se jeho obvinění ukázala jako prorocká.

Senátor Paul nyní údajně požaduje, aby ministerstvo spravedlnosti vyšetřilo Fauciho za to, že lhal Kongresu o financování N.I.H. (Národní institut zdraví) za účelem získání funkčního výzkumu.

Fauciho nejtvrdší kritik se vyjádřil takto:

Již jsem požádal ministerstvo spravedlnosti, aby přezkoumalo Fauciho svědectví kvůli lhaní Kongresu. Z této zprávy by mělo být zcela jasné, že musí být pohnán k odpovědnosti. — Senator Rand Paul

Jiní se na internetu snažili poukázat na to, že Rand Paul měl pravdu.

Rand Paul byl dříve označen za konspiračního teoretika, protože se odvážil poukázat na to, že Covid-19 pravděpodobně pochází z laboratoře a že na jeho financování se podílely složky naší vlády.

Přibližně 900 stran usvědčujících zpráv zveřejnil web The Intercept odhalující Fauciho, ale jedná se o stejnou publikaci, která dříve uváděla, že tvrzení o údajném podílu USA na financování je konspirací.

To je neuvěřitelné. V červenci jeden z nejhorších politických kritiků TheIntercept, Robert Mackey, v podstatě označil Rand Paula za lháře a pomateného konspiračního teoretika za to, že naznačil, že Fauci financoval výzkum, který mohl způsobit pandemii.

 

[wp_ad_camp_2]

 

O výzvě Rand Paula, aby ministerstvo spravedlnosti vyšetřilo Fauciho, informoval Washington Examiner.

Senátor Rand Paul požádal generálního prokurátora Merricka Garlanda o trestní stíhání Dr. Anthonyho Fauciho kvůli výpovědi v Senátu, v níž hlavní expert prezidenta Joe Bidena na infekční nemoci uvedl, že Národní institut zdraví nikdy nefinancoval výzkum ve Wuhanském virologickém institutu, což je podle republikána z Kentucky lež.

Na Fauciho pokrytectví upozornil deník The New York Post. ODKAZ

Fauci brání tomu, abychom znali skutečný příběh COVID-19. Je zřejmé, že upřednostnil financování a výzkum před odpovědností.

Kongres by si měl Fauciho předvolat na kobereček, aby pod přísahou vysvětlil, co přesně ví o EcoHealth a Wuhanu. A pak, jak jsme již řekli, musí odejít. Podkopal důvěru potřebnou k úspěšnému boji proti pandemii. Očkovaná veřejnost se musí pohnout. A musí znát pravdu.

Zdroj: welovetrump.com

Zde je další článek o tom, jak Dr. Fauci čelí výzvě k rezignaci a odpovědi na šokující zprávu o výzkumu ve Wuhanu financovaném americkou vládou.

Dr. Anthony Fauci, ředitel amerického Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID) a hlavní lékařský poradce prezidenta Joea Bidena, čelí výzvám, aby se zodpovídal ze šokující zprávy, kterou zveřejnil server Intercept, o takzvaném výzkumu „zisku funkce“, který americký Národní institut zdraví (NIH) financoval ve Wuhanském virologickém institutu. Ten je považován za možné místo původu tzv. COVID-19.

V květnu roku 2021 Dr. Fauci ve své výpovědi před senátním výborem, který zkoumal, zda USA financovaly výzkum ve Wuhanském virologickém institutu, prohlásil, že NIH „nikdy nefinancoval a ani nyní nefinancuje výzkum ve Wuhanském virologickém institutu“.

The Intercept však na základě žádosti o poskytnutí informací podle zákona o svobodném přístupu k informacím (FOIA) našel důkazy o tom, že NIH poskytl „grant na netopýří koronavirus“ skupině nazvané EcoHealth Alliance v hodnotě 3,1 milionu dolarů, včetně 599 tisíc dolarů, které Wuhanský Institut částečně použil na identifikaci a změnu netopýřího koronaviru, který může infikovat lidi“. ODKAZ

No a deník The Telegraph 21.9. zveřejnil článek, že vědci z Wuhanu plánovali vypustit částice koronaviru do netopýrů, aby je naočkovali proti nemocem, které by mohly přejít na člověka. Také měly obsahovat „kůží pronikající nanočástice obsahující nové chimérické spike proteiny“. Dokumenty odhalují, že vědci v roce 2018 požádali o 14 milionů dolarů na financování kontroverzního projektu. Více ZDE

Přeložila tereza

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.