Sierra NZ 21.11.2Q21

Podle příspěvků na Telegramu se sobotních protestních shromáždění v Austrálii zúčastnil až MILION lidí. Pro zemi s 26 miliony obyvatel je to obrovská zpráva.

Krátké video z krásného nočního protestního shromáždění v Římě. „Nedáme vám naše děti.“

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/million-aussie-protesters.html

https://gab.com/QAnon211/posts/107312829531326969

Mrazivá připomínka toho, proč je nezbytné chránit naše děti.

Odkaz

Není normální, abych dostal: myokarditidu, perikarditidu, mrtvici, infarkt, krevní sraženiny, funkční neurologickou poruchu, periferní obrnu lícního nervu, náhlou smrt.

Postavte se za mě, než bude pozdě.

Tento mladík je skvělý.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107315530323327418

Dva mladí stateční bojovníci světla si povídali po telefonu. Nick Sandmann, který zažaloval MSM o několik milionů, volal Kylu Rittenhousovi, jehož případ proti MSM je obrovský.

https://twitter.com/N1ckSandmann/status/1462477342631153664

Právě jsem domluvil po telefonu s Kylem. Je ve skvělé náladě!

Zpravodajství Associated Press o „záhadě“, proč je v Africe nejnižší výskyt COVID na světě, i přesto že je očkováno pouze 6 % lidí.

Odkaz

Podle Wafaa El-Sadra, vedoucího katedry globálního zdraví na Kolumbijské univerzitě, se však v Africe děje něco „záhadného“, co vědce mate. „Afrika nemá takové vakcíny a prostředky na boj s COVID-19 jako Evropa a USA, ale zdá se, že se jim nějak daří lépe.“

V Africe je očkováno méně než 6 % lidí. WHO ve svých týdenních zprávách o pandemii již několik měsíců označuje Afriku za „jeden z nejméně postižených regionů na světě“.

Smutné zprávy z Německa. Doktor Jendges, ředitel nemocnice v Chemnitzu, zemřel po „pádu“ ze střechy nemocniční budovy. Natočil toto krátké video o tom, že virus je o diktatuře, ne o zdraví. Je velmi nepravděpodobné, že by tento skromný muž spáchal sebevraždu.

https://www.bitchute.com/video/ZnCxCdfm9Z91/

Očkovaní lidé se účastní protestních shromáždění, protože nesouhlasí s povinným očkováním. Jak říká tento Anon, až očkovaní lidé podpoří neočkované, hráz se protrhne.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107317580914436884

Skvělý citát od Anona, který vystihuje absolutní hloupost vakcín.

Kdyby existovala antikoncepční vakcína, ale po jejím užití byste mohla otěhotnět a on musel stále mít kondom… Vzala byste si ji?

Je to opravdu tak hloupé.

[wp_ad_camp_2]

Video Pam Gregoryové o zatmění Slunce 4. prosince je velmi zajímavé, zejména pokud jde o změny, které brzy nastanou v USA.

https://www.youtube.com/watch?v=Iv6oMIr80rE

Tento rozhovor s Megan Rose a Janine jsem si velmi užila. Megan má interní informace z Galaktické federace světů, její kontakt řekl, že všichni zlí reptiliáni byli ze Země odstraněni a my jsme ponecháni, abychom vyčistili „zlé lidi“, tj. přisluhovače.

https://www.youtube.com/watch?v=WDvByK_lbG0

Líbí se mi tento Meganin citát. Mohla by to být mantra pro naši cestu vzestupu.

Uvnitř už jsme takoví, jací jsme. Musíme se naučit tvořit zevnitř a vnějšek to bude odrážet.

Dítěti, které se bojí tmy, snadno odpustíme. Skutečnou životní tragédií je, když se lidé bojí světla. – Platón

***** ****

Sierra NZ 22.11.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/the-great-awakening-strengthens.html

V Rakousku se o víkendu sešly obrovské protesty. Tamní vláda hodlá donutit VŠECHNY občany, aby se nechali očkovat. Anoni tvrdí, že pokud se o podobnou strategii pokusí Německo, rozpoutá se tam peklo. (pozn.: Spíše bych řekl, že Francie. Psalo se, že v Evropě to začne ve Francii.)

Politický novinář Brian Cates má vzkaz pro bojovníky světla, kteří si přejí, aby si věci „pospíšily“.

https://t.me/drawandstrikechannel/20285

Naše počty rostou tak, že nás nelze ignorovat a to, co zveřejníme se stává virální a nelze to ignorovat. Jsme v dokonalé pozici, protože Velké probuzení ničí Velký reset. Případ Rittenhouse je jen posledním příkladem. Každý den se probouzí více lidí. „Ale tolik normálních lidí se ještě neprobudilo!“ Mysleli jste si, že už se všichni touto dobou probudí? Život není o tom, aby splnil vaše očekávání. Je o tom vyrovnat se s věcmi takovými, jaké jsou. Spousta z nás má plné ruce práce s probouzením lidí a s virálním šířením pravdy. Neztrácíme čas stěžováním si na to, kolik lidí ještě spí. Jsme příliš zaneprázdněni. Přidejte se k nám.

Zkorumpovaný deník New York Times cituje „odborníky“, kteří tvrdí, že nošení masek bude normální a trvalé. Zkorumpovaná MSM Nového Zélandu vždy cituje anonymní „odborníky“ ve všech svých lživých článcích o viru, které jsou plné slovíček založených na strachu, např. teror, smrt, hrůza atd.

https://summit.news/2021/11/22/ny-times-experts-says-face-masks-could-become-permanent/

Tucker Carlson udělal rozhovor s Kylem Rittenhousem.

https://gab.com/QAnon211/posts/107323877867499412

Tucker: „Co jste říkal na to, že vás prezident Spojených států nazval bělošským nadřazencem?“

Rittenhouse: „To, že něco takového řekl, je skutečná zlovůle, hanobení mého charakteru.“

Zajímavé video, které ukazuje, že 1. světová válka skončila kvůli revolucím a stávkám občanů zemí postižených válkou, včetně vojáků, kteří se vzbouřili. Stalo se to tehdy – děje se to znovu TEĎ.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107323207423293089

Nakonec, mám úžasného synovce, který žije v Perthu v západní Austrálii. Je mu 35 let a je jediným rodičem toho nejroztomilejšího dvouletého chlapečka a sedmileté holčičky.

Můj úžasný synovec je šikanován svým šéfem, aby se nechal očkovat, jinak přijde o práci. Jeho slova: „Jsem přitlačen ke zdi s pistolí u hlavy.“ Ze své práce nemůže odejít, protože by měl stejný problém kdekoli jinde.

Jeho příběh je příběhem Velkého probuzení. Nelidskost, kdy otec dvou malých dětí přijde o práci, pokud se nepodvolí nebezpečné experimentální genové terapii probouzí lidi po celém světě.

***** ****

Sierra NZ 23.11.2Q21

Budíček od prezidenta trumpa

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/wake-up-call-from-president-trump.html

Na severní polokouli začíná zima a pohonné hmoty budou nezbytnou součástí každodenního života. Nejnovější prohlášení prezidenta trumpa je pro obyvatele USA velkým varováním, protože zima už klepe na dveře.

https://www.donaldjtrump.com/news/news-stjmrzkfd21126

Po celá desetiletí byly velmi důležité strategické zásoby ropy v naší zemi nízké nebo prakticky prázdné, protože žádný prezident nechtěl platit za jejich doplnění. Já jsem je naplnil před třemi lety a to až po okraj, když byly ceny ropy velmi nízké. Tyto rezervy jsou určeny k použití v případě vážných mimořádných událostí, jako je válka a k ničemu jinému. Nyní jsem pochopil, že Joe Biden oznámí „útok“ na nově naplněné strategické ropné rezervy, aby mohl uměle snížit téměř rekordně vysoké ceny ropy. Před rokem jsme byli energeticky nezávislí, nyní jsme vydáni na milost a nemilost OPEC, benzín se v některých částech Kalifornie prodává za 7 dolarů za galon, zdražuje se po celé zemi a oni nám berou ropu ze Strategických rezerv. Takhle se má řídit země?

Připomínka zlých lží MSM. Jejich role ve válce DS proti lidstvu nesmí být nikdy zapomenuta. Jsou spoluviníky zrady a genocidy. Mladík se zbraní je Kyle Rittenhouse, který byl zproštěn všech obvinění z vraždy poté, co jednal v sebeobraně, když se snažil ochránit podnik svých prarodičů před zničením rozvášněným davem BLM. Je mu 17 let.

Odkaz

Rittenhouse:

CNN – Není nic děsivějšího než rozzuřený bílí muž.

Bílý muž byl shledán nevinným, když se bránil?

CNN – Ukažte jeho tvář, zmiňte, že je běloch a vykreslete ho jako bílého nadřazence.

Darrell Brooks:

CNN – Podezřelý čelí obvinění ze smrtelné tragédie na vánočním průvodu.

Černoch byl shledán vinným za to, že projel vánočním průvodem a zabil několik lidí?

CNN – Neukazujte jeho tvář a nezmiňujte jeho rasu.

Krátké video kanadského lékaře přináší otřesné informace. 86 narozených mrtvých dětí za šest měsíců od zavedení očkování. Před zavedením očkování to byly v průměru tři mrtvé narozené děti za toto období.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107328984615675660

Pepe Lives Matter s malým poselstvím, se kterým my, bojovníci světla, hluboce souzníme.

Jedno je jisté:

Roky 2020 a 2021 byly dva nejpodivnější roky v novodobé historii. Matrix se bortí.

Souhlasím s tímto sdělením od Beach Milk. Včera, když jsem řídila, jsem pochopila, že bylo dosaženo kritického bodu zvratu, počtu probuzených lidí, který je nutný k tomu, aby se spustilo velké domino vedoucí k Události.

Nyní se celosvětově blížíme ke kritickému množství lidí potřebnému k tomu, aby se vše změnilo, takže očekávejte masivní falešné vlajky a odvádění pozornosti od nyní vystrašených psychopatů, kteří jsou „ještě“ u moci!

Pokud jste ve světě „králičích děr“ noví, měli byste vědět, že „Michelle“ Obamová je ve skutečnosti muž (Michael) a s Barackem jsou homosexuální partneři. Prezident trump má v tomto meme na mysli GITMO (věznici Guantánamo na Kubě), kde jsou v současné době vězněni satanisté z DS. Mnozí z nich již byli podle uniklých vojenských informací popraveni a na jejich místě pobíhají dvojníci a klony.

Odkaz

Každopádně tě mám na palandě s Big Mikem (Michelle).

Nyní meme, který vystihuje naprostý nesmysl současného života spících na 3D Zemi.

Odkaz

Hlavně tuto zimu nezapomeňte na svůj zimní kabát, aby náhodou člověk vedle Vás neumrzl k smrti.

přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.