Sierra NZ 25.Q1.2Q21

Castle Rocks

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/castle-rocks-sierra-nz.html

 

Toto malé brilantní video spojuje Q dropy o Castle Rocku a filmech – falešným presidentstvím.

Ti z nás, kteří sledovali Q od začátku, jsou obeznámeni s četnými odkazy na to, že se jedná o hranou událost – filmy…popcorn…  užijte si show. Zdá se, že klíčem byl Castle Rock – filmová a televizní produkční společnost Castle Rock Entertainment. Zajímavé je, že Castle Rock produkoval film ‚Americký prezident.‘

NÁHODA?

Klobouk dolů před tím, kdo to našel. Jeden z diváků byl přistižen s čepicí Castle Rock Entertainment. Skoro jako by to celé byla produkce nebo co?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Wow. Castle Rock čepka na falešné inauguraci. Zbožňuju to!

Hádej, kdo byl v předchozím (profesním) životě filmovým producentem? Americký ministr financí Steve Mnuchin. Tohle si nemůžeš vymýšlet. Měl krátkou, ale plodnou hollywoodskou kariéru ve filmové produkci – jeho filmy zahrnovaly Sully, The Intern, Tarzan and Lights Out.

Když už mluvíme o zhasnutých světlech (Lights Out) – v Bílém domě se včera večer na krátkou chvíli setmělo, následován Washingtonovým pomníkem. Tady je Q drop o ‚Lights out’…

„Kdyby zhasla světla, vězte prosím, že to máme pod kontrolou.“

 

Q drop 64

Kolegové Patrioti, Byl jsem upozorněn, že akce vytvořily zrychlené protiakce. Zatím jsme nezjistili rozsah útoku. Sledujte zpravodajské servery. Zrušení Twitteru POTUSe nebyl náhodný (jak bylo zmíněno před několika hodinami). Kdyby zhasla světla, vězte prosím, že to máme pod kontrolou. Žádnou paniku. Jsme připraveni a aktiva jsou na místě. Bůh žehnej – v tomto bodě musím odejít nadobro.

Q

Toto oznámení Generálního inspektora z Ministerstva spravedlnosti (OIG) je VELKOU novinkou. Horowitz vede vyšetřování, zda se „někdo z bývalých nebo současných úředníků DOJ nepatřičně nepokusil přimět DOJ, aby změnil výsledek prezidentských voleb v roce 2020“.

https://oig.justice.gov/news/department-justice-office-inspector-general-announces-initiation-investigation

Kancelář generálního inspektora Ministerstva spravedlnosti oznamuje zahájení vyšetřování

A konečně, komu prospěla Plandemie/Scandemie….? Žádné překvapení na seznamu obscénně bohatých mužů.

NOVINKA – Majetek deseti nejbohatších lidí vzrostl od března 2020 o 540 miliard dolarů, zatímco v roce 2020 žilo v chudobě dalších 200 až 500 milionů lidí, zjistila nová zpráva společnosti @Oxfam.

Velký reset (DS)

Report: Poor Will Take Over Decade to Recover From Lockdowns While Rich Thrive Under “Rigged Economic System”

REPORT: Chudým bude trvat desetiletí, aby se zotavili z uzamčení (lockdown), zatímco bohatí budou prospívat v rámci „Zmanipulovaného ekonomického systému“

Díky Red Pill Pharmacist za dnešní skvělé ‚červené pilulky‘. Úžasný výzkum.

Filmový příběh dnes explodoval na zpravodajské scéně. Můžeme se cítit naprosto ujištěni, že Aliance má vše pod PLNOU kontrolou. Aliance zjevně „ulovila“ Mnuchina pro administrativu prezidenta trumpa pro jeho jedinečné schopnosti, které přinesl ke stolu. Je stále jasnější, že Aliance plánovala tuto operaci po dlouhou dobu.

Dá si někdo popcorn?

Where We Go One We Go All

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

 

Marshall Report 25.Q1.2Q21

Prezident trump promluvil

President Trump Speaks Out

 

Prezident trump dnes vydal prohlášení Kanceláře bývalého prezidenta. V něm nám říká, že bude pokračovat v agendě trumpovy administrativy prostřednictvím obhajoby, organizování a veřejného aktivismu. Než všichni začnou vřískat a říkat, to je náš konec, vzpomeňte si, jak Trump sestoupil z eskalátoru a řekl: „Znám jejich program a není můj.“ V tu chvíli měl můj hlas, protože jsem věděla, že mluví o světové Agendě 21. Klíčová slova v tomto prohlášení jsou „odpovědnost za řízení;“ „oficiální činnost k prosazování zájmů Spojených států“; „provádět AGENDU TRUMPOVI ADMINISTRACE“; „obhajoba“; „ORGANIZACE“ a „veřejný aktivismus“.

Pamatujte si, že armáda je ve vedení a oni dokončují hladký přechod. O všechny věci bude postaráno v ústavním procesu.

https://themarshallreport.files.wordpress.com/2021/01/don-president-photo_2021-01-25_18-22-33.jpg

 

Nechal ty, co chtějí vidět, vidět, že korporace je nyní rozpuštěna, on je v pořádku, a že tu máme kancelář donalda j. trumpa, jako všichni prezidenti mají šest měsíců na to, aby se rozběhli. Oznamuje, že jeho je v provozu. Takže jak se to bude odehrávat, nebojte se a nespouštějte oči z budoucnosti. Bůh pracuje na celé této show.

VIDEO: Prezident Trump ceremony

 

Pamatujte, vysoušení bažiny je celosvětový proces. Nebyla to jen korporace v D.C. Bažinné pijavice po celém světě, kde se dějí podivné věci.

Nezapomeňte se rozhlédnout a vidět šachové tahy na celé světové šachovnici. Bylo jich docela dost. Nic není, jak se zdá. Mějte víru a modlete se. Pamatujte na všechny věci, abyste společně pracovali pro dobro těch, kteří milují Pána. Bůh žehnej prezidentu trumpovi a naší armádě. Udělali strategické kroky založené na inteligentním plánování a prokázali velkou odvahu. Nezavřeli CIA ve Frankfurtu pro nic za nic. Nezajistili všechny informace o volebních podvodech nadarmo. Stejně tak nevymysleli a nezaváděli krok za krokem operaci, která by se rozšířila po celém světě s cílem skoncovat s obchodováním s lidmi a dětmi, skoncovat s korupcí a rozmístit řadu exekutivních příkazů, které by dávaly vojenskou moc zabavit majetek jakéhokoliv zahraničního či domácího zasahování do amerických voleb. Všechno se odehrává tak, jak to bylo navrženo. „Sklidíme, pokud neomdlíme“. Buďte povzbuzeni k tomu, že NEJLEPŠÍ TEPRVE PŘÍJDE! Bůh udělá všechny věci podle své časové osy.

 

Dianne Marshall

***** ****

 

Varování před zimními bouřemi platí pro 23 států USA

https://www.sott.net/article/447767-Winter-storms-alerts-in-effect-for-23-US-states (jen pro zajímavost)

***** ****

 

REX – FBI

https://social.quodverum.com/@REX/105619788907288729

 

Než všichni skočí FBI po krku kvůli jejich agresivnímu vyšetřování incidentu z 6. ledna v Kapitolu, stojí za to pochopit, po kom přesně jdou. Faktem je, že v davu byli násilní extremisté, kteří násilně útočili na federály. Ty by pravděpodobně zahrnovaly milice jako 3 procenta, OathKeepers a anarchisté jako ANTIFA. Souhlasím s tím, že FBI by se měla zaměřit na tyto lidi.

https://www.fbi.gov/wanted/capitol-violence

FBI se snaží identifikovat osoby zapojené do násilných aktivit, k nimž došlo v US Kapitolu a okolí 6. ledna, 2021.

 

Možná také nesouhlasíte s přístupem, který FBI zastává. Většina hledaných fotografií je v pořádku, ale povzbuzovat občany, aby se navzájem informovali (slušně napsal donášeli) – včetně rodiny a přátel podezřelých – se mi zdá velmi hloupé. Vzhledem k moci FBI se zdá pozoruhodné, že nemohou tyto lidi vystopovat sami. Odhaduji, že pro FBI je těžké ty lidi najít.

Může to být jen čirá neschopnost. Přiznejme si to, za poslední 4 roky jsme zjistili, že FBI je rozvrácená organizace, která se nezdá být moc dobrá v tom, co má dělat, ale velmi dobrá v tom, co dělat nemá. Ale také je možné, že mnoho Američanů už FBI nedůvěřuje. Nebudou s nimi spolupracovat. Mnozí se dokonce mohou hloupě skrývat a sympatizovat s násilnými extremisty, jen aby FBI naschvál nenasměrovali. Tato nedůvěra je všudypřítomná, v roce 2021.

Například, 99,9% z nás nemá čas na násilí, ale mám podezření, že 99,9% z nás má také nulovou důvěru v FBI nebo Ministerstvo spravedlnosti (DOJ). Vážně, proč bychom měli? Proč by to někdo dělal? Tyto organizace byly odhaleny jako žumpy zpolitizované korupce, poslušní psíci firmy Obama & Biden.

Tyto agentury zatýkají občany za nedovolený vstup do Kapitolu, ale neobvinily ani nezatkly Huntera Bidena. Ani žádného jiného Bidena, když na to přijde. Tyto agentury nezatkly žádného z klíčových lidí, kteří se spikli ve SpyGate, což je snadno nejhorší politický zločin v historii USA. Ani jedna hlavní obžaloba za nezákonné špehování, křivé obvinění a pronásledování prezidentského kandidáta, jeho týmu a rodiny. A to ani nezmiňujme tu ohavnost, kterou byly volby v roce 2020.

 

[wp_ad_camp_2]

 

FBI & DOJ ZMIZELY ze všech těch omračujících případů, zatímco Američané tomu nevěřícně přihlíželi. Ale teď ty samé agentury chtějí, aby Američané na všechno zapomněli a pomohli jim? Ne. Takhle to nefunguje. Ne v reálném světě. Američané by měli vždy pomáhat vymahatelnosti práva. Určitě bych to nahlásil, kdybych na těch fotkách někoho viděl. Ale chápu, proč to MILIONY neudělají. Další věc.

Současný přístup, který zaujímá FBI, ukazuje, jak odtažitými a hluchými se stali. Téměř jistě to povede ke ZVÝŠENÉ podpoře extremistů. Veřejné zostuzování, ponižování a vyhrožování ze strany FBI & DOJ může FakeNews potěšit, ale ve skutečnosti nahrává přímo násilným extremistům. Stoprocentně to potvrzuje jejich narativ o zkorumpované a nelegitimní vládě vedené opět Bidenem a Obamovým gangem, která se zaměřuje na skutečné vlastence a nevinné občany. Dává to jejich věci KYSLÍK. Další věc.

Přístup FBI se také zdá neohrabaný, neomalený a jednorozměrný. To, co FBI / DOJ dělá, spolu s Biden & Co a FakeNews, dělá situaci ještě nebezpečnější. Předpokládejme, že mnozí z těchto lidí mají v úmyslu rozpoutat násilí a chaos na amerických politicích a jejich zástupcích. Předpokládejme také, že jsou velmi dobře vycvičení, dobře vyzbrojení, organizovaní a 100% oddaní této věci.

Poslední věc, o kterou byste usiloval, je udělat z těchto lidí mučedníky. Vyhrožovat jejich rodinám. Prohloubit jejich odhodlání. Ale to je přesně to, co se děje. Připadá mi to ohromující ve své hlouposti. A téměř jistě zvýší pravděpodobnost násilí a chaosu. Víte, kolik členů měli Oath Keepers v roce 2016? 35 TISÍC. Ozbrojená extremistická domobrana vojenských veteránů, policistů a profesionálů v oblasti vymáhání práva. Proč byste je chtěli roznítit?

Pokud začnou střílet a i když je FBI nakonec potlačí, kolik škody se průběhu stane? Kolik krve bude prolito v boji? Kolik dalších extremistů a milicí zplodíte svými činy? Byly některé z těchto otázek položeny uřvanými úředníky DOJ & Bidena při jejich neustálém špinění těchto extremistů? Zdá se, že ne.

Jaký rozdíl by teď udělal legitimní a kompetentní prezident. POTUS trump za necelých 12 měsíců rozdrtil ISIS. MS-13? Za trumpa bylo zatčeno 2 000 členů MS-13 a dalších 16 000 nadnárodních členů gangů. Za vlády POTUSe trump by tyto extremistické milice byly infiltrovány a rozbity během několika týdnů. V tomto úsilí byste neviděli ani pokusy o rozdělení občanů a rodin USA. Republika by zůstala relativně nedotčena a občané v bezpečí.

FBI & DOJ bohužel trpí stejným problémem jako Biden & Co. Chybí jim dvě věci, které si nemohou koupit, a jen lidé jim je mohou dát. LEGITIMNOST & DŮVĚRU. Souhlas ovládaných. Jakmile jsou jednou ztraceni, je velmi těžké je získat zpět.

Doufám, že bez ohledu na politický proužek, který budete nosit, okamžitě nahlásíte každého podezřelého z násilného napadení policejních složek FBI. Já ano. Ale bojím se, že miliony ne. Tragédie. Obviňujte ty, kteří zničili FBI a DOJ. Tip – nebyl to trump.

A dokud ti, kdo jsou u moci, nepochopí svou odpovědnost za krizi – a důvody, proč jim občané nechtějí pomoci – Federálové budou dál selhávat. Právě teď se zdá, že jejich přístup zvyšuje riziko násilí. To nikdo nechce. A z toho taky nikdo nevyhraje. Všichni PROHRAJÍ. Kromě nepřátel Ameriky, samozřejmě.

Takže spíše než zneužívat, zastrašovat a rozdělovat občany, být bafuňáři na sociálních sítích a snažit se podlézat #FakeNews, možná by si ti, kteří jsou nyní u moci, mohli vzít tento starodávný citát k srdci a použít ho:

„Nejvyšší dokonalost spočívá ve zlomení odporu nepřítele, bez boje.“ Sun Tzu

(vypadá to, že v Americe zkoušejí stejný trik jako u nás – nabonzujte se sami, hlupáci)

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

 

REX – Impeachment

https://social.quodverum.com/@REX/105620666966008069

 

Potvrzeno: Obamovi olizovači bot se rozhodli přikročit ke svému bláznivému plánu a zkusit trumpa v Senátu. Ten blázinec vedou šílenci. „Klokaní“ soud ukazuje proces se soukromým občanem v senátu, nařízený Obamou Bidenovi, pak podněcovaný Nancy Pelosiovou a jejími hrdlořezy v Reps. Dokonce I soudce Roberts odchází od tohoto nehorázného a nebezpečného kousku. Takže Demové místo toho pověřili soudcem, porotou a popravčím jednoho ze svých vlastních podvodníků.

https://www.reuters.com/article/usa-trump-impeachment-idINKBN29V05V

Demokraté přednesli impeachment trumpa Senátu.

Pokud jste liberál s mozkovou smrtí, který celý den sleduje CNN a věří, že Biden vyhrál 81 milionů + hlasů, dává to všechno dokonalý smysl. Znáte ten příběh. Je to ten samý, který slýcháme už přes 5 let. Tentokrát, trump vyvolal násilné povstání a nepokoje v budově Kapitolu. Jeho extremističtí domácí teroristé jsou rozzuření a na svobodě. Ten člověk je nebezpečím pro demokracii, OrangeManBad (oranžový muž špatný), atd atd atd.

Pokud jste křivácký člen UniParty, který se bojí trumpa, dává soudní proces v Senátu také smysl. Většina bude vědět, jak je to špatné. Ale je jim to jedno. Proč? Protože si myslí, že za to nezaplatí. Koneckonců, volební krádež byla úspěšná. Biden je POTUS. Cokoliv z jejich korupce, kterou by trump mohl odhalit, může být smazáno, pokud ho dokážou usvědčit.

Uvědomujeme si, že FakeNews přesvědčili tyto odporné lidi, že obyvatelstvo přijalo Bidena. Nejen to, i to, že trump je považován za samotného Satana. Jinými slovy, skutečně věří, že je lidé podporují na 100%. Takže stojí za to pošlapat americkou ústavu a pronásledovat soukromou osobu. Znovu. Ale pak jsou tu ti z nás, kteří žijí ve skutečném světě.

V reálném světě, Biden nevyhrál 81 milionů + hlasů. Ani náhodou. Můj odhad je 30-40 milionů, maximálně. Ale nevím to jistě. trump získal nejméně 74 milionů hlasů, což je obrovský sesuv. Což znamená, že naprostá většina voličů považuje trumpa za legitimního POTUSE. A můžou vidět všechno, co mají Bažinné krysy za lubem. Což znamená, že je zaručen jen jeden výsledek. trump vyjde z této ostudné epizody s ještě větší podporou, ZVLÁŠTĚ, pokud ho shledají vinným.

Je nemožné přijít na to, jak moc tento kousek poškodí Bidena, Pelosiovou, Schumera a každého, kdo ho podporuje. Nemožné, protože rozsah škod, které jim to způsobí, je tak obrovský. Asi si říkáte, proč to dělají všem na očích, když nejméně 74 milionů Američanů vidí, jak je to nechutné? No, to je právě ono. Tihle předstírající narcisté to NEVIDÍ.

Nikdy nepochopili míru trumpovy podpory ani mlčící masivní většinu, která zkoumá vše, co dělají. Kdyby to udělali, uvědomili by si, že jakákoliv legitimita nebo důvěra, kterou měli, už dávno vyprchala. Volby by to prokázaly, kdyby se obtěžovali pochopit realitu. Dopadení trumpa v jejich myslích zajistí jejich moc. Ve skutečnosti je to oslabí mnohem víc, než si kdy dovedou představit. Zvlášť pokud bude trump shledán vinným.

MAGA

Pro tadesco vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.