Sierra NZ 22.1Q.2Q21

Alec Baldwin zřejmě „omylem“ zastřelil zaměstnankyni svého nejnovějšího filmu „rekvizitní“ zbraní. Všimněte si slova „omylem“. O skutečném příběhu se můžeme jen dohadovat. Nicméně nyní je v centru pozornosti veřejnosti a to ne v dobrém slova smyslu. Ukazuje svou pravou tvář. Baldwin prezidentem trumpem pohrdá.

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/10/viral-biden-video.html

https://gab.com/DennisOfVenice/posts/107146646196088033

Alex Baldwin je agentem DS. Je zvláštní, že žena, kterou právě „omylem“ zabil, byla bývalá investigativní reportérka z Ukrajiny. Hunter Biden bral úplatky od úředníků z Ukrajiny, když byl jeho otec viceprezidentem. Myslíte, že je tu nějaká souvislost?

(Zabil jsem víc lidí než všichni protestující 6. ledna.)

Brilantní úlovek od Relentless Truth. Alec Baldwin hrál ve filmu „Hon na Rudý říjen“. Víme, jak důležitá jsou slova „Rudý říjen“ pro hnutí Q.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/107146065690636660

(Connery: Dej pozor kam střílíš, většina věcí tady nereaguje dobře na kulky.)

Prezident trump zveřejnil ostrý útok na Meghan McCainovou. Využil také příležitosti, aby odhalil PRAVDU o jejím zrádném otci Johnu McCainovi. Jeho zločiny proti lidskosti byly tak ohavné, že byl v celém hnutí za pravdu znám jako No Name (beze jména).

https://gab.com/realdonaldtrump/posts/107146599401442334

Není legrační, že Meghan McCainová, která byla vždycky tyranka a v podstatě podlá, si teď stěžuje, že to byla ona, kdo byl šikanován vandráky a radikálními levicovými maniaky z „The View“. Na žádost mnoha jejích představitelů jsem umožnil jejímu otci uspořádat nejdelší pohřeb na světě, který navrhl a zorganizoval on, přestože jsem mu nikdy nebyl, mírně řečeno, fandou. Svým zvláštním způsobem byl republikánem jen podle jména republikánů jen podle jména. Navzdory tomu, že proti mně bojoval, jsem v roce 2016 vyhrál Arizonu s velkým náskokem a v roce 2020 jsem vyhrál Arizonu s ještě větším náskokem, bohužel sčítače hlasů v roce 2020 byly mnohem důležitější než kandidát (viz rozhodující zpráva, kterou ve středu vydali arizonští auditoři!).

Od té doby jsem zjistil, že McCain, který byl ve svém ročníku v Annapolisu téměř poslední, poslal FBI falešnou a zcela zdiskreditovanou podvodnou zprávu v naději, že zastaví „trumpův vlak“. V každém případě by Meghan měla bojovat proti komunistům, místo aby vysvětlovala, jak ji bili, ubližovali jí a způsobili jí „fyzickou nemoc“. Měla by proti ztroskotancům z The View bojovat stejně jako proti velmi dobrým a dobře míněným republikánům a udělala by tím pro sebe dobře!

Senátor Rand Paul zcela obhájil to, že Fauci lhal o svých vazbách na laboratoř ve Wuhanu.

https://summit.news/2021/10/22/video-vindicated-rand-paul-blasts-lying-fauci-over-civilization-ending-experiments/

Rand Paul kritizuje lháře Fauciho kvůli experimentům “ vedoucím k zániku civilizace“.

Připomínka rozsahu zkorumpovanosti světových mainstreamových médií. Lžou.

Hnutí proti očkování je pravděpodobně největším masovým protestem ve světové historii. A média se snaží předstírat, že se nic neděje.

Brian Cates s velkým shrnutím účinku nové mediální sítě prezidenta trumpa.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jsem si docela jistý, že bažinná kabala se v posledních čtyřech letech smála pokaždé, když trump mluvil o spuštění vlastních aplikací pro sociální média, zpravodajských kanálů, streamovacích služeb, televizních a filmových studií atd. Kde by vzal kapitál, aby se o to vůbec pokusil? Vždyť má hodnotu jen asi 4 miliardy! A být prezidentem ho stálo asi miliardu jeho čistého jmění! Říkali si, že je to nemožné. Teď už jim do smíchu není.

Skončím těmito slovy, která jsem sdílela v e-mailu se skupinou přátel.

Aliance musí vyhlásit globální stanné právo, všechny bezpečně zavžít do svých domovů (DOBRÝ lockdown), spustit EBS a celému světu najednou říct pravdu. Tak do toho!

***** ****

Sierra NZ 23.1Q.2Q21

Šach mat

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/10/checkmate-boom.html

Fantastická data. Biden má svázané ruce kvůli geniálnímu nařízení, které podepsal prezident trump. Jediný způsob, jak může Biden pokročit, je vyhlásit konec pandemie. Šach mat.

https://t.me/s/drawandstrikechannel

Spousta lidí se již smížila s vyprávěním, že globalistická kabala to dělá sama v rámci strategie Velkého resetu. Biden to má plně pod kontrolou a lže o tom, proč nechává všechny ty nákladní lodě stát na moři.

Nelze zrušit exekutivní příkazy předchozího prezidenta týkající se stavu nouze v zemi, dokud tento stav nouze trvá. Rovněž nelze zrušit předchozí prezidentův PEAD (Prezidentský dokument o mimořádných opatřeních). Biden NIKDY nevystoupí a nepřizná, že má svázané ruce, musí to tak udělat. Místo toho je on a jeho impotentní administrativa nucena mumlat jednu trapnou výmluvu za druhou.

Aby bylo možné zvrátit podepsaný a zavedený trumpův exekutivní příkaz, který byl spuštěn do operačního stavu v důsledku stavu národní nouze, musel by Biden vyhlásit konec pandemie COVID. Jsem si téměř jistý, že jeden z dokumentů PEAD, které trump podepsal, se týkal toho, že jeho nástupce nesmí armádě prozradit, že se exekutivní příkaz o narušení voleb stal aktivním.

Takže Biden nevyhlásil konec národního výjimečného stavu, protože nemůže. Také jsem si docela jistý, že v zákulisí spuštěný trumpův exekutivní příkaz o vměšování do voleb aktivoval několik dokumentů PEAD, které trump podepsal a o nichž se demokraté v Kongresu stále snaží získat informace pomocí své 1/6 komise, která si předvolala trumpa a Bannona. K informacím, které se horečně snaží odhalit, se nikdy nedostanou.

PO DOBU TRVÁNÍ NÁRODNÍHO NEBEZPEČÍ nemůže nastupující administrativa zrušit žádné nařízení nebo příkaz, které se přímo vztahují k tomuto národnímu stavu nouze. Přečtěte si, jak to vlastně funguje. Nevěřte jen tomu, co vám řekla nějaká mediální mluvící hlava. ZJITĚTE SI TO. Těm z vás, kteří se stále ptají na vysvětlení všech těch podivných věcí, které sledujeme, jak Biden a Garland dělají nebo povolují, ŘEKNU, jaký je důvod. Dělají to, protože musí. Armáda dostala stálý rozkaz během stavu národní nouze.

Dokud je tento stav nouze v zemi v platnosti, a to stále je, Biden není žádný za*raný král. Dokumenty PEAD a executivní příkazy prosazované tajně armádou, soudy a Kongresem ho přísně kontrolují. Musí dělat určité věci a jiné mu jsou znemožněny. A nikdo z Bidenovy administrativy nemůže nic z toho odhalit. Nemůže veřejně říct, proč on a Garland nezavřeli Durhama nebo Weisse.

Protiargument: To, co tu říkáte o trumpovi, executivních příkazech a PEAD, je tak výbušné, že pokud je to pravda, není možné, aby to neuniklo.

Protinázor: Durham a další američtí prokurátoři špehovali NĚKTERÉ MOCNÉ ČLENY KONGRESU více než TŘI ROKY prostřednictvím federálních velkých porot, které vydávaly příkazy k prohlídce a sledování všech jejich telefonních hovorů, textových zpráv a e-mailů a nikdy to neuniklo.

Durham minulý měsíc odhalil, že použil velké poroty k tomu, aby si vyžádal záznamy od právníků Hillary Clintonové, DNC, Perkins Coie, Fusion GPS kvůli důkazům, které Durhamovi umožní v soudní síni dokázat, že vyrobili Steele Dossier i hoax Alfa Bank, než je předali federálním úředníkům. Durham je všechny porazil v tajném soudním řízení s velkou porotou, které pravděpodobně trvalo déle než rok. Skutečně epická právní bitva mezi Čarodějnicí a Prokurátorem. A Prokurátor vyhrál. A dokud neshodil tu obžalobu na Sussmanna, NIC Z TOHO NEUNIKLO. Takže tvrzení, že by došlo k úniku informací, není tak silný protimluv, jak si myslíte.

Video Candace Owensové popisující zlou tyranii DS mainstreamových médií. Vždy mějte na paměti, že MSM je ZODPOVĚDNÁ za vakcinační genocidu. Globální mainstreamová média dostala miliardy dolarů za to, aby propagovala očkování a vlády dostaly miliardy dolarů za to, aby ho prosazovaly.

https://www.youtube.com/watch?v=gL1JWgpyL9E

„Média hlavního proudu vás chtějí neustále udržovat ve stavu strachu. Strach je mechanismus, kterým vás zlo může ovládat. Chtějí, aby lidé byli ochromeni strachem. Lidé žijí v nevysvětlitelné Covid psychóze.“

Včerejší novinové titulky novozélandských MSM zběsile chrlily strach. „Virus dorazil na Jižní ostrov!“ Je tu jeden případ. JEDEN. Na Jižním ostrově jsme neměli jediný případ už snad rok.

Mám jedinečnou možnost komentovat zkorumpované MSM. Jsem kvalifikovaná novinářka, která pracovala v novinách i v rozhlase v době, kdy to byla SKUTEČNÁ žurnalistika. To, co vidíte dnes, rozhodně není novinařina, je to placená propaganda, čistá a jednoduchá.

Australské úřady při kontrole škod způsobených nežádoucími reakcemi na vakcíny.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107150896161422678

„Vzhledem k velkému počtu nežádoucích příhod hlášených v celém Queenslandu nejsme schopni běžně kontaktovat každého hlásícího individuálně. Někdo z oddělení veřejného zdraví ve vaší oblasti může kontaktovat vás nebo vašeho poskytovatele zdravotní péče, pokud bude potřebovat více informací pro účely hlášení a dozoru. Pokud máte jakékoli obavy ohledně přetrvávajících příznaků nebo budoucího očkování, obraťte se na svého praktického lékaře nebo poskytovatele zdravotní péče.“

PŘEKLAD: „Uznáváme, že vakcína COVID zabíjí a mrzačí tisíce lidí, ale nebudeme tyto informace zadávat do naší databáze, dokud je nevyšetříme a nenajdeme pádný důvod, proč to neudělat.“

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.