X22 Report 2687b

DS nyní dělá mnoho kroků, jsou zoufalí, a když jste zoufalí, děláte hloupé kroky. Pokračují v prosazování myšlenky války s Ruskem, nakonec věřím, že Putin nakonec Bidena/Obamu a loutkovodiče ztrapní. DS prosazuje myšlenku kybernetického útoku, který zasáhne energetickou síť. Právě učinili další krok k výměně soudce Nejvyššího soudu. trump říká, že bude 47. prezidentem.

(pozn.: 45. a 47. president, 9.11.)

https://rumble.com/vtd1hc-ep.-2687b-how-do-you-ensure-those-prosecuted-receive-impartial-judgement-ba.html

***** ****

Durhamovo podání odhaluje, že jeho tým se poprvé dozvěděl až tento měsíc, že Úřad generálního inspektora měl dva mobilní telefony pro bývalého generálního poradce FBI, který je ústředním svědkem v Sussmannově případu, „Vláda pilně pracuje na přezkoumání jejich obsahu,“ plus „očekává, že předloží dalších přibližně 492 285 stran“ dokumentů, včetně dokumentů třetích stran a „jedné vládní agentury“.

https://twitter.com/CBS_Herridge/status/1486108849933275147

Techno Fog:

https://technofog.substack.com/p/durham-dnc-lawyer-marc-elias-has

(úryvek z článku zmiňovaný v X22)

Je zde také zvláštní odstavec, v němž se hovoří o tom, že Durham se v lednu 2022 od generálního inspektora ministerstva spravedlnosti dozvěděl, že má „dva mobilní telefony bývalého generálního poradce FBI, kterému obžalovaný údajně učinil nepravdivé prohlášení, spolu s forenzními zprávami o analýze těchto mobilních telefonů“. Durhamův tým nyní tyto mobilní telefony prochází a analyzuje jejich obsah.

A bude jich ještě více, přičemž Durham uvedl, že „vláda očekává, že v nadcházejících týdnech obdrží další informace a dokumenty, které mohou být relevantní pro inkriminované jednání“.

Brian Cates:

https://t.me/s/drawandstrikechannel

Společnost Perkins Coie nebyla jen prostředníkem pro zakrytí peněžní stopy mezi štábem kampaně Hillary Clintonové a Fusion GPS, která se pustila do vytváření falešných zpráv o Rusku a trumpovi. Perkins Coie působila také jako prostředník při utajování koordinace mezi některými úředníky uvnitř FBI a kampaně Clintonové, aby se zaměřili na oponenty na základě úniků informací pro federální vyšetřování, které byly založeny na falešných „důkazech“, o nichž FBI věděla, že je placení agenti Clintonové sami vyrobili.

Hillary Clintonová a lidé z její kampaně nespoléhali jen na to, že bude využito advokátní /klientské výsady k utajení peněz, které platili společnosti Fusion GPS za vytvoření Steeleovy zprávy. Clintonova kampaň nepočítala jen s tím, že advokátní /klientské výsady bude využito k utajení jejich komunikace s právníky Perkins Coie Sussmannem a Eliasem ohledně vytvoření a financování podvodu Alfa Bank. Jde to ještě dál, vážení.

Kampaň Hillary Clintonové také využívala advokátní / klientské výsady, aby skryla přímou koordinaci kampaně Clintonové s některými lidmi z FBI. Pokud jde o vymýšlení úniků informací proti trumpovi a spol. a následnou koordinaci předávání falešných zpráv trump/Rusko, kampaň Clintonové vše manipulovala z OBOU KONCŮ. Nedostávali jen pravidelné informace od Sussmanna a Eliase z Perkins Coie nebo od Christophera Steela a Glenna Simpsona z Fusion GPS. Pravidelně komunikovali se svými lidmi uvnitř FBI. Jenže jako prostředníky používali právníky z Perkins Coie, aby mohli využívat advokátní/klientské výsady a chránit to, co dělali, před vnějším světem.

Q drop 3800 z 28.01.2020:

https://qalerts.app/?n=3800

Anonové našli jemnou narážku, která padla na začátku.

Myslete Durhamův start.

Myslete „Q“ start.

Máte víc, než si myslíte.

Q

Q drop 3805 z 28.01.2020:

https://qalerts.app/?n=3805

TO NEJLEPŠÍ TEPRVE PŘIJDE!

Q

***** ****

Generální ředitel společnosti Tesla Elon Musk se v reakci na výroky o americké výrobě na sociálních sítích opět pustil do Joea Bidena a označil ho za „loutku“.

(doslova napsal Damp Socket Puppet, předpokládám že má na mysli loutku zapojenou do vlhké zásuvky = „občasný“ zkrat a přerušení dodávky energie, pokud to tak je, tak to trefil přesně)

https://gab.com/PrisonPlanet/posts/107699896798367663

***** ****

Čas od času se zastavím a představím si, jak špatně by to bylo, kdyby Hillary v roce 2016 trumpa skutečně porazila.

Nejenže by maximálně urychlila škody, které na nás už napáchal Barry (Obama), ale pandemie globalistů by se pro americké občany ukázala jako DALEKO horší, a to z mnoha důvodů. Pevně věřím, že je předem jasné, že pandemie měla být vždy nedílnou součástí jejich většího 16letého plánu, jak dostat USA (a svět) na kolena, ale patrioti ji místo toho dokázali zvrátit jiným směrem.

Navíc si myslím, že není ani na místě tvrdit, že by se USA podobaly v událostech Austrálii (nebo ještě hůře), protože konečným cílem byla VŽDY moc. Pandemie byla prostě předurčena k tomu, aby se stala nástrojem, pomocí něhož by globalisté mohli lidstvo převychovat k větší podřízenosti a přijetí bezútěšnějšího životního stylu. Bohužel pro příliš mnoho lidí to stále fungovalo jako kouzlo.

Proto říkám, abychom zůstali navždy vděční a pokračovali v šíření pravdy!

https://gab.com/OutlawJW/posts/107698379199665672

***** ****

Zinscenovalo CDC „útěk opic“ jako zástěrku pro vypuštění další biologické zbraně?

https://www.planet-today.com/2022/01/did-cdc-stage-escaping-monkeys-as-cover.html

Přívěs s téměř stovkou divokých opic měl na cestě do neznámé laboratoře Centra pro kontrolu nemocí (CDC) na Středozápadě nehodu. Tři opice utekly z klecí na silnici 54 poblíž silnice I-80 v Danville v Pensylvánii. Opice se dostaly do těsného kontaktu s několika neznámými řidiči, kteří na místě nehody zastavili. Řidič nákladního vozu narazil do sklápěčky, ale nic se mu nestalo. Po nehodě panikařil a choval se podezřele. Vyplývá to ze zprávy očité svědkyně Michelle Fallonové, ženy, která přijela na místo nehody.

Řidič se podle ní spíše obával, že podrobnosti o nehodě uniknou do tisku. Když byl řidič konfrontován reportérem místního deníku Press-Enterprise, údajně dal ruku před kameru. Řidič byl identifikován jako Cody M. Brooks, jednatřicetiletý muž z Keystone Heights na Floridě. Jeho spolujezdec Daniel G. Adkins z Florahome na Floridě byl zraněn a převezen do zdravotnického střediska Geisinger.

Michelle Fallonová uvedla, že řidič „byl velmi, velmi rozrušený“. Když ho bezprostředně po nehodě kontrolovala, řekl, že převáží „kočky“. Když se podívala dovnitř přívěsu, uviděla opice. „Panikařil“ a nechtěl mít na místě kamery, opakovala. Proč řidič lhal? Co chtěl řidič skrýt? Přenášely prchající opice nějakou nemoc? Proč nebyl přívěs řádně označen s upozorněním na jeho potenciálně biologicky nebezpečný obsah? Řidič byl mezitím obviněn.

Žena, která přišla do kontaktu s „prchajícími opicemi“, je v karanténě, má zánět spojivek a kašel.

Tři uprchlé opice byly vypátrány v lese a okamžitě utraceny. Žena, která podala očité svědectví, se také nacházela v blízkosti tří „uprchlých opic“. Jedna z opic na ni údajně „zasyčela“. Nakonec ji oslovil zástupce CDC. Zástupce jí sdělil, že se s ní CDC a pensylvánské ministerstvo zdravotnictví spojí. CDC jí doporučilo, aby si dávala pozor na příznaky a upozornila svého lékaře, pokud se jí udělá špatně s určitými příznaky. Nyní je údajně nemocná s příznaky podobnými nachlazení, kašlem a zánětem spojivek. Když navštívila pohotovost zdravotnického střediska Geisinger Medical Center, dostala čtyři injekce proti vzteklině a 14denní kúru valacikloviru – antivirotika, které léčí opary, plané neštovice a pásový opar. Je pečlivě sledována.

„Byla to noční můra,“ řekla. „Netušila jsem, že když udělám takový dobrý skutek, dostanu injekci proti vzteklině a dostanu se do takové situace.“

Paní Fallonová obdržela dopis od CDC, ve kterém se uvádí, že opice byly dovezeny dříve toho dne z Mauricia, ostrova u afrického pobřeží. Zbývající opice, které nebyly utraceny, jsou rovněž v karanténě a jsou sledovány kvůli nákaze. Americké ministerstvo zemědělství v současné době vyšetřuje utracení tří opic na základě žádosti skupiny Lidé za etické zacházení se zvířaty.

CDC upozornilo, že primáti mohou přenášet mnoho nemocí a je třeba s nimi zacházet s vhodnými osobními ochrannými prostředky, včetně respirátorů N95 schválených NIOSH, obličejových štítů a ochranných pomůcek na oči. Vzhledem k tomu, že se paní Fallonová nacházela ve vzdálenosti menší než pět metrů od primátů, byla jí nařízena 31denní karanténa, v rámci které bude sledována kvůli příznakům včetně horečky, únavy, kašle, průjmu a zvracení.

Paní Fallonová uvedla, že na místě zastavili i další motoristé, kteří byli v těsném kontaktu s opicemi. Totožnost a místo pobytu těchto osob není známa a policie se je v současné době snaží vypátrat. Může být tento incident zástěrkou CDC pro vypuštění další biologické zbraně? Byl v Pensylvánii vypuštěn nový kmen viru?

***** ****

Kanadský konvoj svobody 2022 je nyní nejdelší konvoj kamionů v historii, měří 70 km! Desítky tisíc lidí se postavily k dálnicím, aby viděly historii.

https://www.thegatewaypundit.com/2022/01/canadian-freedom-convoy-2022-now-longest-truck-convoy-record-43-miles-long-tens-thousands-line-highways-see-history-must-see-videos/

Město Ottawa vypnulo dopravní kamery s živým přenosem. Media a vláda udělají cokoliv, aby konvoj kamionů vypadal nedůležitý a malý.

https://gab.com/Cynthia_Holt/posts/107695492935792385

Tohle je neuvěřitelná a emocionální jízda. Nevidím ani začátek ani konec konvoje. Tisíce lidí kolem cesty.

https://gab.com/threesevens/posts/107694960038062170

1483 km k parlamentu. Pokračujte v jízdě.

https://gab.com/QAnon211/posts/107693560505902583

A další videa:

https://gab.com/QAnon211/posts/107696415711425484

Každý nadjezd od doby, kdy opustili Vancouver.

https://gab.com/Gruvedawg/posts/107674440498297121

***** ****

 

Australský konvoj za svobodou vyjíždí, podle prvních odhadů jich bude 20 tisíc

https://gab.com/TommyRobinsonOfficial/posts/107699747537220928

Také Italové se přidávají!

https://gab.com/Shazlandia/posts/107698040451385943

DOPLNĚNO v 19:00 hod.

Přepadení vlaku za bílého dne v Chicagu, zřícení mostu v Pittsburghu, vyrabované poštovní vozy v Los Angeles, stanová městečka ve všech metropolitních oblastech.
Amerika je nyní národem třetího světa.
https://gab.com/josefbosch/posts/107700722898055390
***** ****

Skutečný Anthony Fauci – Kapitola 2: Zisky farmaceutických firem nad veřejným zdravím.
Farmaceutickými společnostmi financovaná mainstreamová média přesvědčila miliony Američanů, že Dr. Anthony Fauci je hrdina. Je všechno, jen ne tohle.
Ve 2. kapitole bestselleru Roberta F. Kennedyho Jr. z New York Times Kennedy vysvětluje, jak Dr. Fauci vytvořil složitou síť finančních propletenců mezi farmaceutickými společnostmi, NIAID a jejími zaměstnanci, která přeměnila NIAID v bezproblémovou dceřinou společnost farmaceutického průmyslu.
https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/107703833908067417
https://rumble.com/vtiw0k-the-real-anthony-faucipharma-profits-over-public-healthchapter-2.html

Uniklá databáze ukazuje, že po očkování Covid-19 prudce vzrostla nemocnost americké armády.
Údaje uniklé z obranné zdravotnické databáze Defense Medical Epidemiology Database (DMED) ukazují raketový nárůst nemocnosti vojenského personálu.
Procentuální nárůst oproti průměru posledních pěti let.
https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/107703537698185098
Srdeční infarkty 269 %
Zánět osrdečníku 175 %
Myokarditida 285 %
Plicní embolie 467 %
Mozkový infarkt 393 %
Periferní obrna lícního nervu 319%
Guillain-Barre 250 %
Imunodeficience 275 %
Nepravidelná menstruace 476 %
Roztroušená skleróza 487 %
Potrat 306 %
HIV 590%
Bolesti na hrudi 1 529%
Ztížené dýchání 905%
***** ****

Elon Musk se pustil do Bidena kvůli jeho výrokům o americké výrobě: „Chová se k americké veřejnosti jako k hlupákům“.
https://resistthemainstream.org/elon-musk-unloads-on-biden-over-remarks-about-american-manufacturing-treating-the-american-public-like-fools/

Hippies pro cenzuru.
Mrzutá válka Neila Younga proti Joe Roganovi je zradou všeho, co kdysi představoval.
(Proberme také Youngův obrovský střet zájmů, když vlastní spoustu akcií společnosti Pfizer…)
https://gab.com/RobertMaloneMD/posts/107701602002992849

*****

Q nám řekl, že máme moc.
Q nám řekl, že se musíme dostat nad propast, že musíme najít vůli ke změně.
Měníme místní volby v našich státech.
Bojujeme v našich školách jako nikdy předtím.
Stavíme se proti lékařské tyranii.
Probouzíme naše přátele a sousedy.
A nyní jedeme za svobodu v kamionech.
Miluji „My, lidé“.
Nenecháme si to líbit. Zvítězíme!
https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107704076013387445

Podívejte se na všechny země, které se připojily ke Kanadě a uspořádaly konvoj kamionů svobody.
https://gab.com/QAnon211/posts/107700243464824224

V kanadské Ottawě se právě teď odehrávají nádherné scény. Podle nezávislého novináře dorazilo jen 1 % lidí a většina kamionů je stále ve městě vzdáleném hodinu cesty od Ottawy. Zítřek (dnešek) bude obrovský.
https://gab.com/White__Rabbit/posts/107704678557988193

„Neodejdeme, dokud se něco nezmění.“
Jeden z prvních kamioňáků, který se postavil před ottawský parlament!
https://gab.com/QAnon211/posts/107705155543050727

Konvoj dorazil do Ottawy a až do zrušení nařízení parkuje na ulici Wellington poblíž Parliament Hill.
https://gab.com/USCenturion2020/posts/107703239972474473

Další videa v tomto článku.
https://waynedupree.com/2022/01/freedom-truckers-ottowa/

Pěkný mem.
https://gab.com/worldanon/posts/107704358630343127

Joe Biden je opravdu na nic, ale tenhle chlap je nejhorší.
https://gab.com/CaptainMikeFDNY/posts/107705370735148236
Ztracený: Od doby, kdy se konvoj stal mezinárodní a inspiroval miliony lidí po celém světě, ho nikdo neviděl.

*****

Vzpomínáte, jak říkali, že trump rozpoutá třetí světovou válku, a my jsme měli čtyři roky míru?
https://gab.com/william5849/posts/107701668437809670

Relentless Truth:
Normíci začínají chápat, jak se začínají války.
A co je důležitější, začínají chápat, PROČ se války začínají.
To je jedna z hlavních červených pilulek.
https://gab.com/Lebronsonroids/posts/107701246254222032
***** ****

Melbourne Victoria – Ústředí AFP (Australská federální policie) je obesláno norimberskými dokumenty.
https://gab.com/Jirah/posts/107704569751192641
***** ****

Allen West:
Guvernér Abbott se nachází na území poražených. Texasané vědí, že zkoušky, kterým Texas čelí, vyžadují bojovníka, nikoliv právníka. Jako guvernér, Allen West zastaví krizi na hranicích, zastraší narkoteroristy a deportuje vetřelce překračující hranice. Federálové a vedení Austinu zklamali. Já to neudělám.
https://gab.com/AllenWest/posts/107700970805795338

Uniklé video: Agenti pohraniční stráže už mají dost Bidenova pašování nelegálních přistěhovalců a staví se proti Bidenovu superdefenzivnímu a hlasitému šéfovi pohraniční stráže. Agent říká: „Aby zlo zvítězilo, znamená to, že dobří lidé neudělají nic. Dobří lidé nedělají nic. Umožňujete, aby byli nelegální cizinci dovážení do komunit.“
https://gab.com/ARaisinghell/posts/107703635893922033

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.