Sierra NZ 27.Q2.2Q21

„Mí drazí Američané…“

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/02/my-fellow-americans.html

 

Tento příspěvek od Ghosta Ezry nepotřebuje vysvětlení. My Světelní válečníci očekáváme tento den s velkou radostí.

trump bude mít proslov dnes ve 3:40. Q drop 34

https://qalerts.app/?n=34

Mí drazí Američané, v průběhu příštích několika dnů si nepochybně uvědomíte, že si bereme zpět naši velkou zemi (země svobodných) od zlých tyranů, kteří nám chtějí ublížit a zničit poslední zbývající útočiště zářícího světla. Na příkaz POTUSe jsme zahájili určitá bezpečnostní opatření, která zabezpečí veřejnost před primárním dopadem, k němuž má dojít 11.3 po oznámení o zatčení p. Podesty (žalovatelný 11.4). Potvrzení (veřejnosti) toho, co se děje, pak bude odhaleno a nebude otevřeně přijato.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Veřejné nepokoje jsou organizovány ve vážném počtu ve snaze zabránit zatčení a dopadení vyšších veřejných činitelů. Na příkaz POTUSe bude zahájena dočasná vojenská kontrola a budou provedeny zvláštní operace. Byly učiněny falešné úniky informací, aby se několik z nich udrželo v mezích Spojených států, aby se zabránilo vydání a zvláštní nutnosti obsluhy. Buďte si jisti, že bezpečnost a blaho každého muže, ženy a dítěte v této zemi jsou plně vyčerpány. Atmosféra v zemi však bude bohužel rozdělena, protože tolik lidí naletělo zkorumpovanému a zlému příběhu, který byl dlouho vysílán. Během této doby zahájíme nouzový vysílací systém (EMS) ve snaze poskytnout přímou zprávu (vyhnout se falešným zprávám) všem občanům. Organizace a/nebo lidé, kteří nám chtějí během této doby ublížit, se setkají s rychlou zuřivostí – některé zákony byly předzdviženy, aby poskytly naší velké armádě potřebnou pravomoc k řízení a vedení těchto operací (doma i v zahraničí).

Pokud stále pochybujete o optice falešného Joeova ‚prezidentství‘, toto malé video by vás mělo přesvědčit. Dokonce i Deep State mainstreamová média ho opouštějí a nechávají ho jeho osudu.

https://rumble.com/ve7cjz-ignored-by-media-joe-biden-is-completely-lost-in-texas-even-with-handler-ne.html

Nakonec, tento mem mi poslal drahý přítel. Vyprávěla jsem mu o svých potížích, když jsem se snažila vzdělávat/probouzet blízké členy rodiny k pravdě o vakcíně proti viru. Je to hluboká zpráva k zamyšlení.

Zkoušet pomoct lidem pochopit co se právě teď děje je jako vrátit se do hořícího domu abyste z tama někoho vytáhli. Jen aby tě pořád mlátili do obličeje a žádali důkaz, že budova hoří. I když přiznají, že vidí plameny.

Je vhodná doba zamyslet se nad soucitem, který budeme muset mít s těmito stejnými členy rodiny a přáteli. Představte si jejich hanbu a výčitky svědomí, když si uvědomí, že jsme nakonec nebyli ,šílení‘ – ani zdaleka ne. Byli jsme informováni, zatímco se rozhodli zůstat ignoranty.

Držte linii, Světoví patrioti. MÁME TO.

Where We Go One We Go All.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Den předtím, než se má trump poprvé od svého odchodu z Bílého domu ukázat na veřejnosti, Twatter dělá masivní čistku.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105806752121968565

Twitter? Chodí vůbec ještě někdo na Twitter? Myslí si vůbec někdo, že na Twitteru záleží? Je to tsunami nenávisti a duševních chorob.

https://gab.com/RogerJStoneJr/posts/105806496451700842

Twitter reaguje na tanec Rogera Stonea na rap píseň ‚Trump vyhrál volby‘ před CPAC.

https://www.newsweek.com/twitter-reacts-roger-stone-dancing-trump-won-election-rap-song-outside-cpac-1572614

***** ****

 

Pobouření: Bývalý zástupce nejvyššího státního zástupce John Carlin, který v roce 2016 nezákonně zatajil informace soudu FISA, se vrací jako zastupující zástupce AG pod vedením Bidena

https://www.thegatewaypundit.com/2021/02/outrage-former-assistant-attorney-general-john-carlin-illegally-withheld-info-fisa-court-2016-returns-acting-deputy-ag-biden/

***** ****

 

Senátorka Arizony Kelly Townsendová představila nové volební právní předpisy. „Vyžaduje, aby veškeré volební vybavení bylo vyrobeno v Americe, a zakazuje, aby volební údaje nebo výsledky byly předávány, předávány nebo ukládány v jakékoli jiné zemi.Veterán námořnictva řekl, že její slib bránit USA neskončil, když opustila námořnictvo.

https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/105806318687798401

***** ****

 

Portlandská Antifa a Black Lives Matter vandalizovala federální budovu USCIS

https://www.thegatewaypundit.com/2021/02/nothing-see-portland-antifa-black-lives-matter-vandalize-uscis-federal-building-video/

***** ****

 

Guvernérka Jižní Dakoty Noem: COVID nerozdrtila ekonomiku, rozdrtila ji vláda

https://www.theepochtimes.com/south-dakota-gov-noem-covid-didnt-crush-the-economy-government-did_3714028.html?utm_source=gab

ORLANDO – Guvernérka Jižní Dakoty Kristi Noemová (R) na výroční konferenci konzervativců 27. února oznámila, že za hospodářský krach v roce 2020 mohou uzavírky a další omezení uvalená státními a místními samosprávami, nikoli pandemie, kterou mají uhasit.

(po celém světě je to stejné i u nás a na Slovensku)

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Pompeo na CPAC:

„Fantasyland“ (země fantasie)

„Fire & Fury“ (oheň a vztek/zuřivost)

„Red Lines“ (červené linie)

(RED1, RED2, etc.)

https://gab.com/Praying-Medic/posts/105805791564861005

***** ****

 

Jak mi to mohlo uniknout? Tajná hádanka na padáku přistávacího modulu Mars Perseverance.

DARE MIGHTY THINGS – odvážné mocné věci

https://gab.com/brunobarking/posts/105798250411204680

***** ****

 

Čína nařídila americkým diplomatům podstoupit anální výtěr COVID testy

https://gab.com/brunobarking/posts/105797788512429252

***** ****

 

Povedené MEME

https://gab.com/M2Madness/posts/105803590713924732

***** ****

 

Tento duševně nemocný démon chce vašim dětem blokovat pubertu a bůhví co ještě. Měl by být v ústavu pro duševně choré, ne v žádné vládní funkci, natož v nějaké, která má něco společného s veřejným zdravím. Kde jsou sakra naši vůdci? Všichni republikáni v Kongresu a státních vládách by měli být ve zbrani kvůli tomuto šílenství.

https://gab.com/a/posts/105803431644459032

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

trump chystá obrovské 2024 Oznámení – Je zpět

https://gab.com/RedPill78/posts/105805990658418172

donald trump údajně rozhodl, jaká bude jeho politická budoucnost – po setkání s poradci plánuje založit nový superpakt

https://conservativebrief.com/trump-makes-huge-2024-announcement-hes-in-35990/?utm_source=CB&utm_medium=RP78

Bývalý prezident Donald Trump ve čtvrtek řekl politickým poradcům, že si v rámci svého rozšiřujícího se postprezidentského politického aparátu vybral dlouholetého spojence Coreyho Lewandowského, aby podle řady lidí obeznámených s diskusí vedl dosud nezformovaný super PAC.

Rozhodnutí padlo na několikahodinové schůzce v Trumpově sídle Mar-a-Lago ve čtvrtek. Trump shromáždil své nejvyšší politické poručíky, včetně Donalda Trumpa mladšího, bývalého manažera kampaně Billa Stepiena, bývalého zástupce vedoucího kampaně Justina Clarka, bývalého vedoucího kampaně Brada Parscale, bývalého ředitele Bílého domu pro sociální média Dana Scavina a hlavního poradce Jasona Millera. Přítomen byl i Alex Cannon, právník, který radil Trumpovu týmu ohledně plánů po Bílém domě.

Lewandowski, sám bývalý manažer Trumpovy kampaně v roce 2016, na žádosti o komentář nereagoval. V prohlášení, Trumpův mluvčí Jason Miller řekl, že bývalý prezident oznámí další podrobnosti o své politické operaci „v nadcházejících týdnech.”

A zatímco rozhodnutí o vytvoření skupiny by mohlo být přínosem pro republikány v roce 2022, 2024 a dále by to také mohlo znamenat, že Trump má své vlastní plány na rok 2024.

***** ****

 

Senát upustil volební kladivo – Demokraté šílí

https://gab.com/RedPill78/posts/105804592168025230

Demokraté zuří poté, co Senát státu Georgia schválil nový zákon pro budoucí volby vyžadující průkaz totožnosti s fotografií pro hlasování v nepřítomnosti (hlasování předem).

https://conservativebrief.com/senate-drops-election-hammer-democrats-going-insane-36027/?utm_source=CB&utm_medium=RP

***** ****

 

Volební bomba – Soudci rozhodli pro republikány

https://gab.com/RedPill78/posts/105804269736647210

Soudce rozhodl ve prospěch zákonodárného sboru vedeného republikány v roce 2020, Říká, že soudní obsílky vydané arizonskými senátory jsou legální a vykonatelné

https://conservativebrief.com/election-bombshell-judge-rules-for-republicans-36015/?utm_source=CB&utm_medium=RP78

„Soud shledává, že soudní předvolání jsou legální a vykonatelná. Není pochyb o tom, že senátoři mají pravomoc vydávat legislativní předvolání,“ řekl soudce Timothy Thomason po jednání.

„Předvolání splňují zákonné požadavky na legislativní předvolání. Senát má také širokou ústavní pravomoc dohlížet na volby,“ řekl.

„Arizonský zákonodárný sbor má zjevně pravomoc vyšetřovat a zkoumat záležitosti volební reformy. V souladu s tím mají senátoři pravomoc předvolat materiály v rámci vyšetřování opatření volební reformy,“ řekl soudce.

***** ****

Pro tadesco vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.