Sierra NZ 28.Q3.2Q21

Kontejnery budou vyloženy z lodě

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/03/containers-to-be-unloaded-from-ship.html

Egyptský prezident nařídil vyložit kontejnery z lodi Ever Given přepravní společnosti EVERGREEN, která je zaklíněná v Suezském průplavu. BOOM.

Major Patriot na Gabu…

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/070/028/139/original/5822c2226cac91ff.png

 

[wp_ad_camp_3]

 

 

Deep State musí předem říct o svých zlých činech podle kosmického zákona. Podívejte se na tento tříminutový úryvek z epizody Dexter z prosince 2012 – přepravní kontejner EVERGREEN a zachráněné dítě. (už psal carsten)

https://www.youtube.com/watch?v=ungtogUJc_U

Zkaženost Deep State může vidět celý svět v nových Satanových botách obsahující lidskou krev. Tyto boty jsou spojovány s Nike, která se zoufale snaží popřít spojení. Kolik párů těchto bot bylo vyrobeno? 666 (už psal carsten)

https://www.nbcnews.com/pop-culture/pop-culture-news/nike-denies-involvement-lil-nas-x-satan-shoes-containing-human-n1262280

Existují znamení po celém světě, že se něco VELKÉHO chystá. Včera zažila australská televize „kybernetický útok,“ který ji úplně vyřadil z vysílání. Dnes v Brisbane a Myanmaru (Barma).

WhipLash347 na Gab…

Internet byl v Myanmaru přerušen. Brisbane oznámilo třídenní izolaci (lockdown).

Tento obrázek ilustruje skutečnou šílenost Korona podvodu. Pokud jste očkováni, proč stále potřebujete masky a sociální distanc? Tento druh segregace je způsob, jakým nacisté oddělili Židy od zbytku evropského obyvatelstva. Výsledek známe…

https://anonup.com/upload/images/2021/03/dFqKFxKoueDNBc1j5Kta_29_64f7d44cd734fd736b26f9ef8fb66340_image_original.jpg

Když mluvíme o druhé světové válce, nedávno jsem se dívala na vynikající film o Churchillovi s názvem ‚Nejtemnější hodina.‘ Churchill měl k dokonalosti daleko, ale není pochyb o tom, že změnil běh světových dějin tím, že vyzval Brity, aby se nevzdali Německu a místo toho bojovali. Pokud by Neville Chamberlain dosáhl svého a vzdal se nacistům, no…

Viděla jsem mnoho podobností mezi Churchillem a prezidentem trumpem. V předvečer jeho skvělého projevu vyzývajícího Brity k boji, jel Churchill metrem. Mluvil s maminkami, dělníky, dokonce i s dětmi. Každý z nich podporoval jeho misi nikdy se nevzdat nacistům. VYSLECHL lidi. Právě to udělal i prezident trump. Churchill se nikdy nevzdal a prezident trump také ne, dokud nebude celé lidstvo osvobozeno z tisíciletého otroctví.

Nakonec, tento mem ilustruje, jak daleko jsme se museli v roce 2021 odchýlit od Vědomí jednoty, abychom se „probudili“ do PRAVDY: Všichni jsme Jedno.

https://anonup.com/upload/images/2021/03/fIHGFrS4y3bymYe4VlVl_29_fbaf95151d67a5248d205ae2d6a82edd_image_original.jpg

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

Sierra NZ 28.Q3.2Q21

Zpráva z České republiky

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/03/message-from-czech.html

 

Dostala jsem tento krásný vzkaz od Milušky v češtině v komentáři. Přeložila jsem to a chci se o to s vámi podělit..

„Ahoj Sierro. Moc vám děkuji za vaše skvělé zprávy a těším se vždy na každou novou. Je jich víc a víc dobrých a hřeje mě to u srdce. Jsem z ČR, neumím anglicky, ale překladatelé pomáhají. Modlím se za prezidenta trumpa a celý jeho tým, za všechny vlastence, kteří obětují vše pro pravdu a zničení temnoty. Je mi 63 let, ale věřím, že ještě zažiji nádherný Zlatý věk a možná i léčebná lůžka (MedBeds). Přeji vám všem – tam za vodou, dobré zdraví, víru a mnoho lásky. Děkuji.“

Mně je 64 let a věřím, že zde na Zemi určitě zažiji nádherný Zlatý věk míru a prosperity. A zdravotní lůžka!

My Světelní válečníci jsme v současné době roztroušeni po celém světě. Byli jsme umístěni na místech tak vzdálených od sebe, jako je Česká republika a Nový Zéland, abychom udržovali síť světla, jak pomáháme lidstvu stoupat. Až budeme mít finanční zdroje, budeme se moci volně pohybovat po celém světě a setkávat se. Jak báječně si to užijeme…!

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

X22 Report 2438

Hluboký temný svět je odhalován

CB (centrální banky) zbaveny legální imunity. Nikdo neuteče.

https://rumble.com/vf4zbp-ep.-2438a-cb-legal-immunity-stripped-nobody-escapes.html

CB tlačí svou agendu peněz z ničeho, aby přivedla svět do velkého resetu. Lidstvo nyní vidí, jak globalismus nefunguje, trump na to upozornil v květnu 2020. trump zahnal hráče CB do kouta, nikdo tomu neunikne, nikdo.

Zločiny proti dětem spojují celé lidstvo. Odhaluje se hluboký temný svět.

https://rumble.com/vf4znn-ep.-2438b-crimes-against-children-unite-all-humanity-a-deep-dark-world-is-b.html

Trump a patrioti odhalují hluboký temný svět Demokratů, MSM a DS. Svět nesouhlasí s tím, co vidí. DS nyní umožňuje, aby se o nezletilé osoby překračující hranice staraly osoby bez prověrek. To, čeho jsme svědky, je plán, který se odehrává přímo před našima očima. Patrioti jsou nyní v procesu odhalování celého jejich systému.

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.