Sierra NZ 28.Q3.2Q21

Kontejnery budou vyloženy z lodě

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/03/containers-to-be-unloaded-from-ship.html

Egyptský prezident nařídil vyložit kontejnery z lodi Ever Given přepravní společnosti EVERGREEN, která je zaklíněná v Suezském průplavu. BOOM.

Major Patriot na Gabu…

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/070/028/139/original/5822c2226cac91ff.png

 

 

 

Deep State musí předem říct o svých zlých činech podle kosmického zákona. Podívejte se na tento tříminutový úryvek z epizody Dexter z prosince 2012 – přepravní kontejner EVERGREEN a zachráněné dítě. (už psal carsten)

https://www.youtube.com/watch?v=ungtogUJc_U

Zkaženost Deep State může vidět celý svět v nových Satanových botách obsahující lidskou krev. Tyto boty jsou spojovány s Nike, která se zoufale snaží popřít spojení. Kolik párů těchto bot bylo vyrobeno? 666 (už psal carsten)

https://www.nbcnews.com/pop-culture/pop-culture-news/nike-denies-involvement-lil-nas-x-satan-shoes-containing-human-n1262280

Existují znamení po celém světě, že se něco VELKÉHO chystá. Včera zažila australská televize „kybernetický útok,“ který ji úplně vyřadil z vysílání. Dnes v Brisbane a Myanmaru (Barma).

WhipLash347 na Gab…

Internet byl v Myanmaru přerušen. Brisbane oznámilo třídenní izolaci (lockdown).

Tento obrázek ilustruje skutečnou šílenost Korona podvodu. Pokud jste očkováni, proč stále potřebujete masky a sociální distanc? Tento druh segregace je způsob, jakým nacisté oddělili Židy od zbytku evropského obyvatelstva. Výsledek známe…

https://anonup.com/upload/images/2021/03/dFqKFxKoueDNBc1j5Kta_29_64f7d44cd734fd736b26f9ef8fb66340_image_original.jpg

Když mluvíme o druhé světové válce, nedávno jsem se dívala na vynikající film o Churchillovi s názvem ‚Nejtemnější hodina.‘ Churchill měl k dokonalosti daleko, ale není pochyb o tom, že změnil běh světových dějin tím, že vyzval Brity, aby se nevzdali Německu a místo toho bojovali. Pokud by Neville Chamberlain dosáhl svého a vzdal se nacistům, no…

Viděla jsem mnoho podobností mezi Churchillem a prezidentem trumpem. V předvečer jeho skvělého projevu vyzývajícího Brity k boji, jel Churchill metrem. Mluvil s maminkami, dělníky, dokonce i s dětmi. Každý z nich podporoval jeho misi nikdy se nevzdat nacistům. VYSLECHL lidi. Právě to udělal i prezident trump. Churchill se nikdy nevzdal a prezident trump také ne, dokud nebude celé lidstvo osvobozeno z tisíciletého otroctví.

Nakonec, tento mem ilustruje, jak daleko jsme se museli v roce 2021 odchýlit od Vědomí jednoty, abychom se „probudili“ do PRAVDY: Všichni jsme Jedno.

https://anonup.com/upload/images/2021/03/fIHGFrS4y3bymYe4VlVl_29_fbaf95151d67a5248d205ae2d6a82edd_image_original.jpg

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

Sierra NZ 28.Q3.2Q21

Zpráva z České republiky

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/03/message-from-czech.html

 

Dostala jsem tento krásný vzkaz od Milušky v češtině v komentáři. Přeložila jsem to a chci se o to s vámi podělit..

„Ahoj Sierro. Moc vám děkuji za vaše skvělé zprávy a těším se vždy na každou novou. Je jich víc a víc dobrých a hřeje mě to u srdce. Jsem z ČR, neumím anglicky, ale překladatelé pomáhají. Modlím se za prezidenta trumpa a celý jeho tým, za všechny vlastence, kteří obětují vše pro pravdu a zničení temnoty. Je mi 63 let, ale věřím, že ještě zažiji nádherný Zlatý věk a možná i léčebná lůžka (MedBeds). Přeji vám všem – tam za vodou, dobré zdraví, víru a mnoho lásky. Děkuji.“

Mně je 64 let a věřím, že zde na Zemi určitě zažiji nádherný Zlatý věk míru a prosperity. A zdravotní lůžka!

My Světelní válečníci jsme v současné době roztroušeni po celém světě. Byli jsme umístěni na místech tak vzdálených od sebe, jako je Česká republika a Nový Zéland, abychom udržovali síť světla, jak pomáháme lidstvu stoupat. Až budeme mít finanční zdroje, budeme se moci volně pohybovat po celém světě a setkávat se. Jak báječně si to užijeme…!

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

X22 Report 2438

Hluboký temný svět je odhalován

CB (centrální banky) zbaveny legální imunity. Nikdo neuteče.

https://rumble.com/vf4zbp-ep.-2438a-cb-legal-immunity-stripped-nobody-escapes.html

CB tlačí svou agendu peněz z ničeho, aby přivedla svět do velkého resetu. Lidstvo nyní vidí, jak globalismus nefunguje, trump na to upozornil v květnu 2020. trump zahnal hráče CB do kouta, nikdo tomu neunikne, nikdo.

Zločiny proti dětem spojují celé lidstvo. Odhaluje se hluboký temný svět.

https://rumble.com/vf4znn-ep.-2438b-crimes-against-children-unite-all-humanity-a-deep-dark-world-is-b.html

Trump a patrioti odhalují hluboký temný svět Demokratů, MSM a DS. Svět nesouhlasí s tím, co vidí. DS nyní umožňuje, aby se o nezletilé osoby překračující hranice staraly osoby bez prověrek. To, čeho jsme svědky, je plán, který se odehrává přímo před našima očima. Patrioti jsou nyní v procesu odhalování celého jejich systému.

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.