Sestaveno v sobotu 27. března 2021,

autorka: Judy Byington, MSW, LCSW, terapeutka, novinářka, autorka

Zkusí nás rozdělit, selžou, protože kamkoli půjdeme jeden, půjdeme všichni na podporu POTUS-e, sledujte Q a důvěřujte plánu.

The Star-Spangled Banner (2019) | Sbor Tabernacle Choir – YouTube

Poznámka od Judy: Vojenské lodě lemují evropské pobřeží, americké ponorky blokující vstup do Středozemního moře u Gibraltaru, ruské a americké ponorky blokující jižní Atlantický oceán, 90% evropských válečných lodí lemujících západní pobřeží Tichého oceánu, americké flotily poblíž Číny a Severní Koreje, Suezský průplav blokován. Ano, něco se děje…Q, jezdec smršť na Twitteru.

Dnes ráno v pátek 26. března na Telegramu americký viceprezident John F. Kennedy řekl: „Brzy přijde déšť. Přichází bouře.“

Ve středu 24. března rozhodl Mezinárodní soudní dvůr o žalobě (čínských) Starších a nařídil, aby byla úroveň 4A / B notifikována zabezpečenými odkazy na 800 #, aby byly sjednávány schůzky výměny / umoření dluhu a nastartovaly se příjmy plateb s přístupem k fondům nejpozději do čtvrtku 1. dubna.

Ve středu 24. března bylo pokladníkům sděleno, aby si sbalili kufry a odletěli nejpozději tento víkend ( sobota – neděle 27. – 28. března ) do Výkupních center, jako jsou Reno a Curych.

Uvolnění restartu by mělo proběhnout mezi touto sobotou 27. března a úterým 30. března.

Bezpečnostní obavy z odporu a odplaty „Hlubinného státu“ byly vyřešeny. Oficiálně začalo umořování dluhů a nelze jej zastavit.

Od čtvrtku 1. dubna by si mohla široká veřejnost vyměňovat cizí měnu krytou zlatem / aktivy za nové mezinárodní kurzy.

Načasovalo se nové nastartování realizace národních balíčků oddlužení (odpuštění dluhu dluhového jubilea dlužníkům, kteří mají federálně jištěný úvěrový dluh) mezi čtvrtkem 1. dubna až úterým 6. dubna.

Začátek veřejného oddlužení obnovené republiky NESARA by měl nastat na Velikonoční neděli 4. dubna.

Obnovená republika:

Náš vojenský Intel kontakt varoval, že červené varování o finančním kolapsu USA by mělo vést ke globálnímu měnovému resetu.

Akciový trh byl uměle podržen a klesal do hlubokých červených čísel už po řadu měsíců, zejména za posledních osm dnů.

Od úterý 23. března obrovská loď s názvem Evergreen (společnost Evergreen Corporation má napojení na Hillary Clintonovou), o které se spekulovalo, že se používá k obchodování s dětmi, zablokovala Suezský průplav, způsobila uvíznutí stovek dalších nákladních lodí a způsobila krizi v mezinárodním obchodu.

https://thetruereporter.com/the-msm-didnt-tell-y-this-about-the-giant-ship-stuck-in-the-suez-canal/

Suezský průplav, Evergreen a Kvantový finanční systém s Charliem Wardem.

https://bencarsonteam.club/the-evergreen-story-continues-to-unfold-red-sea-moment https://thetruereporter.com/incredible-robin-bullock-knew-about-the-suez-canal- ship-before-it-become /

Skutečný příběh na lodi v Suezském průplavu.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=168816 https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=168817 https://thetruereporter.com/red-sea-moment-in-the-red-sea-evergreen-story-has-another -objem /

Od zlikvidování bankrotu v roce 2008 si politické elity Kabaly zajistily šílenou úroveň tisku fiat měn, vytvořily dlouholeté globální blokování ekonomiky a spolu s nedávným přijetím stimulačního výdajového účtu biliónu dolarů vytvořily perfektní bouři pro USA a globální finanční kolaps.

Prozatímní vojenská vláda by měla iniciovat toto červené varování prostřednictvím svého národního výstražného systému Projektu Odin, který by převzal satanské satelity Mossadu a aktivovala by nový komunikační systém Starlink, čímž by byly převzaty veškerá média po celém světě. Minulý týden bylo vypuštěno šedesát satelitů Starlink a dalších šedesát ve středu 24. března.

https://www.space.com/spacex-starlink-22-satellites-launch-rocket-landing-success

Dalo by se očekávat deset dnů temnoty okolo konce března – první části dubna – kdy se dá předpokládat plán odstavení vlády.  Připravte si navíc nezbytné věci, jako je jídlo, voda a nouzové zásoby.

Během těchto deseti dnů temnoty by armáda odstranila Bidena jako amerického prezidenta. Vojenská evidence volebních lístků s vodoznakem v nočních volbách 2020 prokázala bez pochyb, že Biden nebyl zvolen společností We The People, ale nastoupil do úřadu díky volebnímu podvodu v roce 2020, zatímco prezident Trump získal více než 80% hlasů.

Možnost volit ve svobodných volbách byla základem našich práv vyplývajících z ústavy. Všechny soudní bitvy o volebních podvodech v roce 2020 prokázaly, jak byli zkorumpováni američtí soudci a soudy, včetně pedofilního hlavního soudce Nejvyššího soudu Johna Robertse. Do dnešního dne žádný soud nepovolil ani předložení důkazů o volebním podvodu, který byl dokonce presentován, natož aby sám připustil soudní spor.

Donald Trump by byl znovu inaugurován jako náš jediný legitimně zvolený americký prezident a vyhlásil by globální měnový reset a dluhové jubileum NESARA / GESARA.

Pátek 26. března americký viceprezident John F. Kennedy na Telegramu: Klíčový muž může dokončit hru jako vítězové; Představte si šachy; „Králův gambit“; BOOM*; Úžasná hra. BOOM*; Nový světový řád je odporný; Svět potřebuje mír, svobodu a bezpečnost. Globalistům se to nelíbí; Nebojte se. Ztratili všechno; Zpronevěřili miliardy dolarů z amerických peněz; Brzy přijde déšť. Bouře se blíží; Prosí. Promiňte. Žádné odpuštění!; Den oslav může být největším dnem ve století. BOOM*; Zachraňujeme svět. „Operace záchrana“; Vězení jsou plné zrádců; Nemají únikovou cestu; Skutečný plán je již připraven. Hra je v pokročilé fázi; POČKEJ A UVIDÍŠ. BOOM*; Představte si kontejner se zdravými dětmi; To vám udělá radost; Jdu na speciální místo. BOOM*

Přeložil milan | Zdroj: 54

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.