Sierra NZ 26.Q9.2Q21

Pamatujte – je to jen film

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/09/remember-its-just-movie.html

Čtenář blogu Phud napsal komentář k videu s nízko letícím australským vojenským letadlem. Komentář se mi natolik líbil, že jsem ho vybrala jako úvodní příspěvek tohoto článku. Díky, Phude. Vážím si tvé moudrosti. Jsme požehnáni tím, že na tomto blogu máme vysoce kvalifikované a zkušené Anony ze všech oblastí života.

„Jako bývalý vojenský letec a současný pilot GA se „pravidla“ velmi liší. Upřímně řečeno, to video je velmi povedené a pilot C-17 manévroval v městské zóně velmi dobře. Řekl bych, že by to mohl být cvičný let a s největší pravděpodobností byl záměrně proveden vojenským příslušníkem Bílých klobouků.

Musíme si uvědomit, že sledujeme „film“. Věřím, že tento film buď obsahuje mnoho nevědomých herců, kteří nám „divákům“ ukazují svou pravou tvář, kterou pak jednoduše spláchnou, NEBO sledujeme infiltrátory Bílých klobouků smíchané s nevědomými účastníky, kteří hrají své role, které sledují davy spících ovcí na sociálních sítích po celém světě. Sázím na to druhé.

Zamyslete se nad posledním odstavcem. Světlo využívá staré taktiky Temnoty, aby polapilo a vypudilo přisluhovače Temnoty a zároveň probudilo spící ovce. Ti ovčané se nyní probouzejí a uvědomují si, že jsou Lvi. Říkám: Vítejte mezi hrdými mladými lvy.“

Q nám připomněl, abychom nezapomněli na perspektivu z výšky 12 kilometrů. Film. I když je zápletka super drsná, což je jistě současný případ, pořád je to jen film. Herci, dějové zvraty. Jak řekl Q: „Konec nebude pro každého.“ To je pravda.

Relentless Truth má poselství pro celé lidstvo, nejen pro Američany.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/107000767144226780

Boj za naše práva je práce na plný úvazek. Boj za lepší budoucnost pro naše děti je nikdy nekončící úkol. Již není přijatelné předpokládat, že se toho ujme „někdo jiný“. Plňte své povinnosti amerického občana, abyste si zachovali svá Stvořitelem daná lidská práva.

[wp_ad_camp_2]

 

Lidé přinášejí oběti. Raději opouštějí kariéru, než aby se nechali očkovat. Učí své děti doma, aby je ochránili. Pochodují na protestních shromážděních a riskují policejní brutalitu. Bývalý australský policista Alexander Cooney je skvělým příkladem, který dal přednost PRAVDĚ před celoživotní kariérou.

https://redpilluniversity.org/australian-police-officer-speaks-for-fellow-officers-in-protest-against-vax-enforcement/

Mladý bývalý australský policista je silným vzorem statečnosti a čestnosti v alianční válce za osvobození lidstva. Alexander Cooney byl starším důstojníkem dálniční hlídky u policie Nového Jižního Walesu. Rezignoval, odešel od kariéry, kterou miloval, aby promluvil jménem svých kolegů policistů, kteří se obávají ztráty zaměstnání.

Cooney dává jasně najevo, že MNOHO australských policistů má stejné pocity jako on. Vidí, že nejde o virus, jde o kontrolu populace. Cooney odsuzuje média za spoluvinu.

Tato alianční válka se podle tohoto příspěvku chystá přejít do „šokující části“. Byli jsme varováni.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/106998605091460849

Gen. flynn:

Armádní letecký lékař doporučuje ministru obrany, aby všichni očkovaní piloti a posádky letadel měli zákaz létání pro případ zástavy srdce za letu, při přepravě osob nebo munice. 3 plicní embolie na jednotce intenzivní péče během 48 hodin po očkování ve Fort Hood v Texasu.

Skutečná cena za „pandemii“. Podívejte se na tuto řadu u potravinové banky v Melbourne. Tak smutné.

https://gab.com/QAnon211/posts/107001211057989377

***** ****

Sierra NZ 27.Q9.2Q21

Důležité datum: 30. září

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/09/important-date-30th-september.html

Poslední report Bena Fulforda je velmi zajímavý. Pojednává o možné kapitulaci DS před 30. zářím. Je to důležité datum. USA musí do té doby zaplatit nebo nesplatit svůj obrovský dluh. Jsou zde také informace o situaci v Austrálii. Jako vždy prosím berte s rezervou.

Známe „vědecké“ pozadí toho, co se děje s očkováním, takže tato informace, tisíce nevysvětlitelných úmrtí ve Spojeném království, není překvapením.

https://allnewspipeline.com/MSM_Warns_Thousands_More_People_Are_Dying_Than_Usual.php

Dokonce i MSM nyní varuje: „Tisíce lidí umírají více než obvykle, ale není to kvůli COVID“, jak se nám před očima naplňuje Deagelova předpověď masivní depopulace do roku 2025.

Přímé svědectví obchodníka s potravinami s 50letou zkušeností o nedostatku potravin v dodavatelském řetězci. Udělejte si zásoby. A všimněte si důvodu nedostatku potravin – nedostatek personálu. Pro vysvětlení se vraťte k předchozímu článku. Celé vyprávění o DS je pro ty, kteří vidí.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=183457

Podívejte se na společnosti, které Senát USA finančně podporuje.

https://gab.com/realJimRobinson/posts/107005368594850677

10 nejpopulárnějších akcií vlastněnými kongresem.

Bidenova administrativa nedokáže prosadit, aby podniky očkovaly zaměstnance. Jak říká major Patriot, je to všechno lest.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/107005377438067671

BREAKING: Bílý dům právě přiznal, že OSHA (Úřad pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci) nevytvořila právně vymahatelné požadavky na povinné očkování v soukromém sektoru. Bidenova administrativa dále nemůže říci, zda a kdy se tak stane.

Všechno je to velká lest.

***** ****

X22 Report 2586b

https://rumble.com/vn002n-ep.-2586b-this-is-not-another-4-year-election-this-about-exposing-and-destr.html

Byly zveřejněny části arizonského forenzního auditu, které prokázaly podvody a krytí těchto podvodů. Společnost Dominion se dostala do centra pozornosti a ukázalo se, že její systém není bezpečný a že je připojen k internetu. Navíc ti, kteří volby zpracovávali, vstoupili do systému a smazali data. Audit v Arizoně ještě neskončil, budou zveřejněny další zprávy. Nejde o další čtyřleté volby, jde o odhalení systému DS, jeho zničení a navrácení kontroly nad volbami a touto zemí zpět lidem. DS se bude bránit, ti, kteří podvody kryli, budou nejspíš lhát, když všechno ostatní selže, jedinou cestou vpřed bude armáda.

***** ****

Brian Cates:

V pátek odpoledne poskytl kontrolní tým senátu státu Arizona forenzní důkazy o tom, co je identifikovatelným trestným činem: lidé zachycení kamerou při ničení záznamů ve volbách do federálního úřadu. To není jen trestný čin na úrovni státu, to je federální trestný čin. Obrázky a videozáznamy z bezpečnostních kamer, které jasně identifikují osoby, jež se této trestné činnosti dopustily, pak byly předány ze senátu státu Arizona generálnímu prokurátorovi Brnovichovi. Nečinnost by znamenala porušení jeho přísahy, že bude věrně dohlížet na dodržování zákonů. Uvidíme, co se stane.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/107004085362528623

***** ****

X22 Report 2587b

https://rumble.com/vn1j9v-ep.-2587b-patriots-must-play-every-card-in-the-deck-when-do-you-play-the-tr.html

DS se připravuje na nultý den, vědí, že se odhalí vzorec jejich podvodů a udělají vše, co je v jejich silách, aby ho zastavili. DS lhala o pravidlech OSHA, žádná nejsou, podniky se nemusí řídit tím, co říká administrativa. Pandemie se jim rozpadá přímo před očima a oni vědí, že budou muset tlačit na strach, aby přiměli lidi dělat to, co chtějí. Blíží se uzavření vlády a říkají, že to bude mít vliv ohledně Covid péče. trump vydává prohlášení, v němž dává vlastencům najevo, že musí zahrát všechny karty z balíčku, než bude možné zahrát trumpovu kartu.

***** ****

Takže FBI v tom byla až po uši, jak jsme říkali.

New York Times:

Když 6. ledna pochodovali „Proud Boys“ ke Kapitolu, člen krajně pravicové skupiny posílal v reálném čase aktuální zprávy, svému nadřízenému z FBI.

Podle důvěrných záznamů, které získal deník The New York, informátor ten den poskytl úřadu pohled zevnitř.

https://gab.com/Catturd/posts/106992947324429590

***** ****

Všechny cesty vedou k Hillary Clintonové.

https://gab.com/TerrenceKWilliams/posts/106995489550450805

Durhamova zpráva se bude zabývat „větším spiknutím“ zahrnujícím kampaň Hillary Clintonové, věří Nunes.

***** ****

Podplukovník Scheller uvězněn a poslán do cely za to, že se vyslovil proti slabým americkým generálům, kteří se vzdali Afghánistánu, opustili Američany a vyzbrojili talibanské teroristy.

https://gab.com/gatewaypundit/posts/107007128433204843

***** ****

Pamatujte si. Média vám ukazují jen část skutečného příběhu.

https://gab.com/QAnon211/posts/106997423340179555

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.