Sierra NZ 26.Q8.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/08/food-shortages.html

Toto video o nedostatku potravin si určitě pusťte. A pokud nevěříte, že je to možné, dokázali jste si před rokem představit, že budeme mít povinné očkování?

https://www.facebook.com/scott.stephenson.9/videos/375242154205109/

(FB bez přihlášení nezobrazí, takže nejsem schopen najít jiný zdroj)

Zeptejte se spícího člověka, proč by vlády USA a Spojeného království platily svým farmářům za ničení úrody. Jaké jiné vysvětlení by mohlo existovat kromě toho, že chtějí vyhladovět obyvatelstvo? Je vhodné být připraven s dodatečnými zásobami potravin. Byli jsme varováni. Nepropadejte však strachu. Používejte zdravý rozum, dodatečné zásoby potravin jsou rozumné v každé době.

Skvělá zpráva, Dánsko skoncovalo s falešným virem. Zrušilo všechny PCR testy, očkování a povinné roušky. Od 1. října bude v Dánsku vše při starém. Dánský parlament se rozhodl pro kolektivní imunitu a s falešným virem zachází jako s chřipkou. Modlete se, aby to okamžitě vyvolalo dominový efekt po celém světě.

https://freewestmedia.com/2021/08/09/denmark-abolishes-all-corona-measures/

 

[wp_ad_camp_2]

 

Organizace Public Health England (Veřejné zdravotnictví Anglie) zveřejnila zprávu, která dokazuje, že na „variantu Delta“ umírá více lidí, kteří byli očkováni, než těch, kteří očkováni nebyli. Tyto informace jsou volně dostupné a vyvracejí teorii o očkování.

https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/106819936676824786

Relentless Truth: MSM, CDC, NIH, WHO jsou spoluviníky vražd desítek tisíc lidí.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106819395961796607

Hydroxychlorochin a Ivermektin jsou zařazeny na Modelový seznam základních léčiv WHO. Oba prokazatelně snižují úmrtnost na koronaviry o 99-100 %, pokud jsou správně podávány. Příznaky se obvykle zmírní do 24 až 48 hodin. Lékaři v celé zemi měli nezákonně zakázáno předepisovat tyto přípravky svým pacientům. Není možné to nijak zlehčovat.

MSM, WHO, CDC, NIH a všichni jejich přisluhovači společně zavraždili desítky tisíc lidí.

To není konspirace, to je prokázaný fakt. Lidé by to měli vykřikovat z oken.

Tento průzkum poskytuje jasné řešení pro vakcinační pandemii. My, lidé, říkáme NE.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/083/118/693/original/ce4d6ca15e4d41f3.jpg

Anketa: Vyhnete se návštěvě restaurace, pokud je pro vstup vyžadován doklad o očkování proti COVID-19?

Jediný způsob, jak to ukončit, je hromadný nesouhlas.

Senátor Lindsey Graham důrazně vyzývá k impeachmentu Bidena.

https://eraoflight.com/2021/08/26/senator-lindsey-graham-shocks-everyone-now-says-president-biden-should-be-impeached/

Líbí se mi vynalézavost těchto Australanů.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9927883/Militant-anti-vax-lunatics-sabotaging-Victorias-vaccine-roll-out.html

„Nechutná“ kampaň s cílem sabotovat zavádění očkování v Austrálii, protože militantní odpůrci vakcinace se nedostavili na „objednané“ schůzky, tisíce očkování tak přišly vniveč.

Konečně srdečný mem. Doslova.

https://gab.com/BeachMilk/posts/106816582286951199

Máte těžký den? Položte si ruku na srdce. Cítíte to? Tomu se říká smysl. Žijete z nějakého důvodu! Nevzdávejte se!

***** ****

 

Sierra NZ 26.Q8.2Q21

Vynikající data: (Q) The Storm Rider

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/08/excellent-intel-qthe-storm-rider.html

MEZINÁRODNÍ ADVOKÁTNÍ KOMORA

Kdo chrání farmaceutické společnosti?

Kdo chrání zkorumpované politiky?

Kdo chrání technologické giganty?

Kdo chrání DS Cabal elity v každé zemi na celé planetě?

Právníci.

Tito právníci mezinárodní advokátní komory pracují pro zahraniční subjekty římského / vatikánského impéria a byli vytvořeni ve spolčení s papežem, královnou a Jindřichem VIII v 16. století. Korporace spojených států v 19. století vytvořila novou odnož komory (britský akreditovaný registr) a vytvořila ABA (american bar association – americká advokátní komora). Obě asociace jsou ovládány zahraničními entitami a Občanský soudní řád byl sepsán podle starých římských zákonů, které se používají dodnes a nevztahují se na „nás lidi“.

Nezákonné praktiky všech soudců, právníků a těch, kteří prosazují nezákonné postupy neplatných, mrtvých korporátních entit (Vatikán, Královská koruna, Americká korporace), jsou a budou předmětem zatčení za zločiny proti lidskosti a potrestání podle všech oprávněných zákonů o donucení a nezákonném jednání vojenskými soudy, proto mají také plné právo uzákonit vojenské tribunály cizích okupantů a jejich korporátních mocností a všech protistran a spolupracovníků.

Všechny soudy jsou zkorumpované. Každá osoba, která je součástí komory, jsou cizí subjekty, které zasahují do lidských práv. Tito spolupracovníci komory, společnosti, korporace pracují na základě masivního podvodu, pod rouškou zákona již dlouhou dobu po celém světě ve všech zemích.

Chrání podvodné volby, nezákonné praktiky politiků, korporací, technologických gigantů farmaceutických společností a ELIT, které řídí Mezinárodní advokátní komoru celosvětově.

Je připravena celosvětová likvidace komory, obrovský podvod vyjde najevo.

Nemáte žádnou smlouvu s touto nezákonnou korporací a společníky komory a jejich protějšky. Nejste majetkem ani subjektem těchto falešných subjektů, sdružení a spolků spojených s Mezinárodní advokátní komorou a jejich postupy.

Kdokoli tvrdí, že jste majetek, a kdokoli prohlašuje, že má smlouvu o vašem životě v soukromé nebo firemní oblasti, vás klame. Žádná taková smlouva neexistuje!

HRA JE U KONCE.

SOUDY SE ROZPADNOU.

Právníci, kteří chrání elitu a zlo, jsou téměř vyřízeni.

JEDINOU CESTOU JE ARMÁDA

Q

Proč trump propaguje vakcíny?

Ví, že ho ukřižují. Budou ho obviňovat. Ale jak legálně předložit důkazy k veřejným záznamům a k nahlédnutí občanům. Jak odhalit farmaceutické společnosti? Korupci, která je založila, financovala? Jak odhalit placenou a koupenou elitní vědeckou komunitu? Jak odhalíte Fauciho v celosvětovém měřítku? Jak odhalit Světovou zdravotnickou organizaci? CDC, NIH, GAVI, WEF,GPMB, PFIZER, J&J, Modernu, Gatese, Technologické a sociální mediální giganty, Sorose, které financovaly vakcíny a krytí (cenzuru) tisíce elitních organizovaných operací, které vytvořily pandemii. Lži a světovou korupci?

Jak to odhalíte na mezinárodní úrovni?

trump.

Během soudních jednání budou všechny důkazy uveřejněny – trump.

trump si je velmi dobře vědom, že Anonové, patrioti a mnozí probuzení nepřijmou vakcínu (vojenská rozvědka má čísla). Proč si myslíte, že Flynn, Lin Wood, Giuliani a stovky mocných patriotů, influencerů a šiřitelů pravdy, kteří ovládají hnutí, nepřijmou vakcíny.

Dochází k obrovské stagnaci a vakcíny stojí! Média a Joe Biden lžou o tom, kolik vakcín bylo podáno. Existují přístavy , budovy, sklady plné vakcín, které tam jen leží. trump to ví. Také se ale chystá učinit zásadní krok k vyšetřování FDA, farmaceutického průmyslu a vládních zdravotnických organizací.

Většina z vás si neuvědomuje, že se blíží tribunály a tam trump předloží všechny důkazy, o všem. Včetně vytvoření operace Warp Speed. Operace, která má zničit válečný program Deep State.

Všechno, co teď trump dělá, je pro budoucnost a tribunály.

Konec farmaceutického průmyslu a konec státem regulované zdravotní péče.

Budoucnost dokazuje minulost.

POTUS je izolován (nic se mu nestane).

LÉK PŘICHÁZÍ!!!!

MĚJTE VÍRU.

Nakonec je tu teorie o vakcínách od BP zE Starship Earth. I kdyby spící nebyli vakcínami fyzicky poškozeni, dostanou cennou lekci o slepém následování „autorit“.

Zdá se, že lidé na vakcíny umírají, ale jak jsem řekl, kdo skutečně umírá? To nevíme. Teď je čas na důvěru a víru. Prezident trump se kvůli tomu vzdal skvělého života a je jediný, kdo to mohl udělat. Nedoporučil by lidem, aby si vzali vakcínu, která je zabije, ale na druhou stranu se my musíme naučit nést odpovědnost za svá rozhodnutí.

Budu se opakovat. Romana Didulo naznačila, že armáda převzala výrobní závody vakcín. Domnívám se, že ano. Kdyby trump a patrioti věděli, co se kabala chystá udělat, nenechali by je zavést vakcínu, která by nás všechny zabila. Řekl jsem, že bych si nedělal vrásky a bál se o lidi, kteří tu vakcínu dostali, včetně vlastní manželky.

Nějakým způsobem převzala kontrolu nad celým procesem Aliance Země. Všichni si můžeme věřit, čemu chceme, a já se rozhodl věřit, že „je vše v pořádku“. Projdeme tím a staneme se chytřejší a silnější než kdykoli předtím a zvítězíme na mnoha úrovních.

Přeložil jura

Pozn. terezy: Na mnoha místech se odehrávají protesty proti covid mafii. Německo, Francie, Švýcarsko, Canada, … Podívejte se na krátká videa. Mnoho lidí v ulicích.

https://gofile.io/d/3wSFwS

https://gofile.io/d/DnXekO

https://gofile.io/d/YulpP1

https://gofile.io/d/BzOma0

https://gofile.io/d/EDFDAo

https://gofile.io/d/W1xJJ2

Také mi přišlo mailem několik velmi užitečných návodů, jak vystupovat před policií a covid-mafií. Stahovat můžete zde:

https://app.box.com/s/qdjl19zdm3g57c6p6gzao9fsewjxz5rn

https://app.box.com/s/cdcv5cq5a4q6gqs6ex2bcjee4hwvh8e5

https://app.box.com/s/npgjgldge1cnqcwzki1pvlh4fhkjw7yf

t.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.