Několik zajímavých dat pro dnešní neděli.

***** **** ***** ****

Objevují se zajímavá data na netu a na netu.

Paul informuje a překládá ruského hackera, který se 21. května naboural do černé listiny Kabaly, kde je každé očkování sledováno v každém těle prostřednictvím nanočipů známých jako „znamení šelmy“. Pro tyto servery se používá darknet a blacklist obsahuje všechny vakcíny, které byly aplikovány, takže Kabala přesně ví, na čem je a kdy musí následovat 3, 4, 5. Nanočipy prostřednictvím mobilních telefonů a průhledného pacienta, jak jsme popsali, umožňují také kontrolu v těle.

A tak nás nepřekvapuje, že v současné době například v Saúdské Arábii v nákupním centru pod záminkou měřicích přístrojů na vlákna pro testování, ve skutečnosti tyto přístroje již zviditelnily, kdo, čím a kdy byl očkován!

Informovanost je vším a společně se můžeme informovat a chránit….

Tohle není sci-fi
S pozdravem

Na film a vzkaz se můžete podívat zde.

***** **** ***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Generál Mike Flynn: „Jsme uprostřed fašistického převratu“

28. srpna 2021

Generál Michael Flynn, který dlouhá léta sloužil v Afghánistánu, napsal v The Western Journal, že se nacházíme uprostřed fašistického převratu. Ale nic by ještě nebylo ztraceno, protože „my, lidé, máme stále možnost volby“.

Během své vojenské kariéry hrál Flynn klíčovou roli při vytváření protiteroristické strategie USA a rozbíjení povstaleckých sítí ve válkách v Afghánistánu a Iráku. V letech 2012 až 2014 byl také ředitelem Agentury obranného zpravodajství DIA, což z něj činí nejvýše postaveného důstojníka vojenské rozvědky.

To, co říká, je založeno na pevných základech.

Dnes bojuje za spravedlivé volby a pokračuje v boji za Donalda Trumpa, jehož volební kampaň podporoval již v roce 2016. Tehdy ho bylo vidět po jeho boku téměř na každé volební akci. Mezitím vystupuje na vlastních akcích spolu s dalšími, kteří mají podobné cíle: Mír, svoboda a spravedlnost.

Naprosto neprofesionální stažení z Afghánistánu, které mezitím vedlo k mnoha úmrtím vojáků, otřáslo jím.

Umožnil Tálibánu, aby se nyní chopil moci. Od ukvapeného stažení přišly o život desítky Afghánců a nejméně 13 amerických vojáků.

Bidenova administrativa také předala nepřátelské teroristické skupině seznamy „Američanů hodných ochrany a Afghánců, kteří pomáhali americké armádě“, se zbožným přáním, aby je nechala odejít bez překážek.

Promiňte? Jak naivní musíte být, abyste nepříteli vydali do rukou jména a adresy svých nepřátel?

Tálibán nám za to jistě poděkoval, stejně jako za množství zbraní a vybavení v hodnotě 85 miliard dolarů, které mu nyní umožní být v případné válce – ať už s kýmkoli – mnohem úspěšnější než dříve.

Zde Trump potvrzuje vysokou cenu:

Zatímco Biden zřejmě ví, že brzy odstoupí, mnozí nyní volají po vojenských tribunálech pro odpovědné osoby.

Flynn řekl Stevu Bannonovi, že Čína se nyní připravuje na útok, jaký svět ještě neviděl. Největším geostrategickým vítězem této katastrofy je podle něj Čína, když Američané takto opustili Afghánistán.

Tomu všemu se dalo předejít.

 

Rozzuřilo ho, když viděl, jak události v Afghánistánu vrcholí.

Biden zde kapituloval a nechal zemi a vše, co vojáci museli zanechat, nepřátelům, protože měli rozkaz opustit zemi. Americkou zahraniční politiku by nyní diktovali její nepřátelé. Flynn:

„Celé velení by mělo okamžitě potupně odstoupit. (A prezident by měl odstoupit: Zjevně není schopen činit jasná rozhodnutí a učinit bezpečnost amerických občanů svou nejvyšší prioritou – to by prezident měl dělat!“).

Ti, kteří zůstali, byli zotročeni, znásilněni, vydrancováni, obráceni na víru nebo brutálně zabiti.

Nejenže by se tím rozvrátila zahraniční politika USA na celém světě, ale byla by tím vážně ohrožena i národní bezpečnost, řekl. Flynn:

„Ano, naši protivníci z řad národních států (Čína, Rusko, Írán, Severní Korea) a nestátních aktérů (ISIS, Al-Káida a Hizballáh, abychom jmenovali alespoň některé) jsou na vzestupu a v pohybu. Jako když velký bílý žralok cítí ve vodě krev, čas útoku se blíží. Měli bychom být připraveni!“

Generál nyní počítá s již existujícími staveništi, která vznikla až zásahem demokratů:

„Prudce rostoucí počet nelegálních přistěhovalců do naší země; volební systém, kterému Američané přestávají věřit; naprostá ztráta důvěry amerických voličů ve všechny federální instituce (myslím tím nulová); nepořádek v COVID, který vážně ohrožuje všechny naše zdravotní svobody; skutečná zdravotní pandemie pramenící z nelegálního trhu s drogami, kde drogové kartely jsou „lékárnami“ 21. století. Tam, kde se obchoduje s lidmi a dětmi, kde se sexuální zneužívání „normalizovalo“.“

Lituje útoků na židovsko-křesťanské náboženské komunity, stejně jako vzdělávacího systému, který zpochybňuje ranní slib věrnosti, a odsuzuje snahy o likvidaci pořádkových policejních sil, které vedly k nebezpečné, smrtící a rostoucí kriminalitě tam, kde se tak stalo.

Mike Flynn se ptá, zda se USA nachází ve spirále rychlého pádu a zda je to konec amerického snu.

Generál Flynn: „Ano, nacházíme se uprostřed fašistického převratu, ale my, lidé, máme stále ještě možnosti, které můžeme zvážit. Vstaňte a něco s tím udělejte! Kéž Bůh žehná a chrání Ameriku.“

Prezident Trump nedávno prohlásil, že ještě nikdy necítil tak silnou vůli Američanů bojovat jako nyní.
Stále více také zdůrazňuje, že už dávno nejde jen o Ameriku. Jde o záchranu celého světa.

Donald Trump: „Nikdy jsem neviděl tak silného bojového ducha jako nyní – a v BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI dosáhneme neuvěřitelných věcí. Zachráníme naši zemi…“

„Nikdy se nevzdávejte, nikdy. Nikdy se nesmíme vzdát.“

kráceno

Zdroj najdete zde 55

***** **** ***** ****

John McAfee.

Otevřete konečně vaše oči.

Na krátký film vypovídající vše se můžete podívat v následujícím odkazu.

Přeložil a vložil pro tadesco carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.