Sierra NZ 15.Q8.2Q21

Kábul: Propast

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/08/kabul-precipice.html

Domnívám se, že pád Afghánistánu představuje propast. Tato událost má GLOBÁLNÍ dopad. Celý svět je nyní svědkem katastrofální Bidenovy zkorumpované administrativy. Ta se nyní jistě rozpadne stejně rychle jako Kábul.

Mnoho Anonů se domnívá, že Taliban (tato verze) může být podporován Bílými klobouky. Plán Aliance se stal tak složitým, že se můžeme jen dohadovat o každodenních zvratech. Nakonec musíme mít víru. Musíme DŮVĚŘOVAT Alianci, je v poslední fázi osvobozování lidstva.

Marjorie Taylorová Greeneová zveřejnila obsáhlé prohlášení o převzetí moci Talibanem v Afghánistánu.

https://gab.com/RealMarjorieGreene/posts/106760825973666382

Právě jsem se vrátila z brífinku Bílého domu pro Kongres týkající se Afghánistánu. Joe Biden je hlupák!

– Vojenské vybavení a zbraně byly ponechány záměrně afghánské armádě, aby se údajně mohla bránit. Ale oni to všechno předali bez jakéhokoli odporu.

– Ze základny bylo propuštěno 5 000 vězňů. Známých teroristů.

– Naše hranice jsou otevřené a nekontrolovatelné. Tito teroristé se mohou snadno dostat do USA.

– Taliban má plnou kontrolu a ISIS je tam také.

– trump porazil ISIS a Biden může za jejich brzký vzestup.

– Turecko a Pákistán se brzy chystají nastoupit, aby „stabilizovali“ Afghánistán.

– Více než 1 bilion dolarů výdajů, více než 2 000 ztracených životů Američanů a více než 20 000 zraněných a zmrzačených za posledních 18 let naprosto zbytečně.

Moje láska a podpora patří všem našim vojákům a veteránům z Afghánistánu a také zejména všem rodinám, které ztratily někoho blízkého. Bůh žehnej našim rodinám.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Prohlášení prezidenta trumpa o Afghánistánu.

To, co Joe Biden udělal s Afghánistánem, je legendární. Zapíše se to jako jedna z největších porážek v americké historii!

To je skvělá zpráva z Fortune 500.

https://gab.com/BeachMilk/posts/106759169048338204

Vaše „váhání s očkováním“ způsobuje manažerům globalistických korporací mnoho bezesných nocí.

Jsem ve vedoucí pozici v jedné ze společností Fortune 500 a mohu vám říci, že vedení je velmi, velmi stresováno počtem lidí, kteří odmítají povinné očkování. V současné době sázejí na to, že to zaměstnanci vzdají dříve než vedení, ale pokud budou neočkovaní zaměstnanci pevně stát za svým přesvědčením, bude tato společnost v zádeli. Pokud společnost splní své hrozby a propustí všechny neočkované zaměstnance, bude firma zdecimovaná a nebude schopná fungovat. Nevzdávejte se. Je nás víc než jich.

Předpokládá se, že samotný výsledek tohoto auditu bude stačit k obnovení funkce prezidenta trumpa. Výsledky auditu z ostatních států by byly jen formalitou.

Zpráva o auditu v Maricopě je hotová a příští týden bude předána Senátu. – Patrick Byrne

***** ****

Sierra NZ 17.Q8.2Q21

Nový Zéland je uzavřen

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/08/new-zealand-goes-into-lockdown.html

Žádné překvapení. Dostali jsme tip, takže jsme byli připraveni. Dnes v noci dala naše zkorumpovaná vláda pouhých šest hodin předem vědět, než zemi znovu uvrhne do úplného uzavření 4. stupně. Kvůli JEDNOMU případu.

Uzavření je „zpočátku“ (s tímto slovem si velmi volně pohrávají) na tři dny na celostátní úrovni a na sedm dní v oblasti Aucklandu.

Posilující je uvědomit si, jak daleko jsme se dostali od posledního uzavření v dubnu 2020. Jsme jednotní a sbíráme sílu. Pocit vědomí jednoty je radost zažívat. Na každém setkání vznikají nová spojení a přátelství.

Nakonec skvělá zpráva od Mela Gibsona.

Jsem hrdý příznivec trumpa. Nebojím se svého přesvědčení, právě naopak. Jsem hrdý na to, co jsem. Být skutečným patriotem neznamená, že musíte být občanem dodržujícím zákony a plným ignorance, svázaným s tyranskou vládou. Znamená to milovat svou zemi a své hodnoty. Společně můžeme udělat Ameriku znovu velkou.

***** ****

Sierra NZ 17.Q8.2Q21

Uzamčení: Jako obvykle

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/08/f-lockdown.html

První den uzamčení Nového Zélandu.

Na Novém Zélandu jsme si stanovili mantru: „Jako obvykle.“ Můj drahý přítel Walt vyvěsil na FB příspěvek, ve kterém svým přátelům sděluje, že má dveře otevřené a všichni jsou vítáni. Dnes odpoledne jsem na návštěvě u dvou přátel z řad světelných bojovníků, jako obvykle.

Málokdo věnuje pozornost našemu zlému premiérovi. Sousedé spolu mluví. Stále se však najdou nějací bludaři.

Podle očekávání došel v místním supermarketu toaletní papír a chleba. Díky bohu, že jsme měli před pár dny možnost zásobit se základními věcmi. Na náhlou výluku jsme byli upozorněni. Odhaduji, že asi 30 % Novozélanďanů se nyní probudilo.

Souzním s BP na Starship Earth, není v režimu oběti. NIKDY jsem se během této války necítila jako oběť.

Víme, že Aliance má navrch. Věřím, že patrioti mají vše pod kontrolou. Nedokážou nám to vysvětlit a my toho moc nemáme, ale necítím se jako oběť. Říkejte mi, že jsem iracionální, to je jedno. Takový je můj postoj. Všechno je v pořádku a brzy se z toho dostaneme.

Zde je důkaz, že sledujeme film. Biden od pádu Afghánistánu nemluvil s jediným světovým vůdcem.

https://rumble.com/vlb2o5-afghanistan-withdrawal-is-part-of-larger-playbook-to-humiliate-america.html

Toto stažení není selháním, ale operací. Jeho cílem bylo ponížit Ameriku na světové scéně. Je to součást většího plánu.

Tonto mem je určen těm z nás, kteří vidí a slyší. Je to film, přátelé.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/082/307/829/original/cda9b0f040645944.png

Bidenova administrativa nechala 10000 amerických občanů uvíznout v Afghánistánu ve stejné době, kdy již připravila Fort McCoy pro „zpracování“ afghánských uprchlíků ve Wisconsinu. Co vám to říká?

***** ****

X22 Report 2553b

https://rumble.com/vl9hwj-ep.-2553b-az-audit-ready-to-drop-iron-eagle-red-octobersystematic-destructi.html

DS nyní využívá všeho, co má k dispozici, aby zabránil lidem vidět forenzní audity. Nezná přesné datum a tak bude tlačit vše, co má, aby zahltil zprávy. Patrioti s tím počítají, tyto kroky jsou očekávané. DS používá tyto tahy k odvedení pozornosti, ale patrioti používají tytéž tahy jako odhalení agendy DS. Vše je připraveno, arizonský forenzní audit je připraven k vypuštění a DS je připraven pokusit se kontrolovat příběh. Připravte se na rudý říjen. To, čeho jsme svědky, je zničení staré gardy a lid si bere zemi zpět.

***** ****

CodeMonkeyZ:

Je docela dobře možné, že se o Afghánistánu přestane mluvit v době, kdy budou příští týden zveřejněny výsledky auditu v Maricopě. Uvědomte si, že odvádějí pozornost, ale nesoustřeďte se na to. Pamatujte, že nejdůležitější jsou výsledky auditu. Zatímco se budou snažit najít další falešnou vlajku, kterou by odvedli pozornost, můžeme se jen ptát: kolik zemí padne, aby odvedli pozornost obyvatelstva od výsledku auditu?

Je další na řadě Tchaj-wan?

https://gab.com/NeonRevolt/posts/106774771324606211

***** ****

Tucker Carlson: „Pokud je historie nějakým vodítkem, a to je vždy, v příštích měsících se v naší zemi usadí mnoho uprchlíků z Afghánistánu, pravděpodobně ve vašem sousedství. A během příštího desetiletí se jejich počet může vyšplhat až na miliony. Takže nejprve napadneme a pak budeme napadeni.“

https://gab.com/Jeanne_Marie/posts/106768810996155538

***** ****

Neuvěřitelný okamžik, kdy blesk udeřil do špičky Washingtonova památníku, což vedlo k jeho uzavření kvůli opravám.

https://www.sott.net/article/456994-Incredible-moment-lightning-strikes-the-tip-of-the-Washington-Monument-leading-to-its-closure-for-repairs

***** ****

Billboard v Severní Karolíně zesměšňuje Bidena a ukazuje ho, jak jí zmrzlinu během zpackaného stažení z Afghánistánu.

https://nationalfile.com/breaking-north-carolina-billboard-mocks-biden-shows-joe-eating-ice-cream-during-bungled-afghanistan-withdrawal-reports/

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.