Po delší pauze opět přispěji s trochou skvělých zpráv na stránky tadesca. A jsou to skvělé zprávy. I když pro mnohé situace vypadá jinak. Nutné se dívat na zprávy zvolené vaší intuicí. Ta vás vede k úspěšnému cíli.

 ***** **** ***** ****

Důležité pro veřejnost opět zopakovat: V Německu neplatí žádné jiné zákony než zákony SHAEF. I když vláda předstírá svoji důležitost dle nějakých vymyšlených zákonů Deutschland GMBH, Nikdy neměly platit a také neměly právní moc. Vše byl naprostý podvod na obyvatele. Zde si můžete přečíst jediné platné zákony od uzavření příměří (nazývané také konec WWII):

Zde v Němčině platné zákony

Zde v angličtině platné zákony

Zákony byly soustavně porušovány německými politiky a vládou. Dostali pouze právo ^opatrovnictví^ a nic jiného. (vyjádřil-li jsem se správně) Všechno ostatní bylo vyjádřeno jedním slovem PODVOD na lidstvo.

***** **** ***** ****

V současné době se dle slov komandanta vesmírných sil Jansena nacházíme v horké části WWIII. Je to válka. Zatím odstraňují těžké zločince. Přešli z podzemních válek v tunelech na povrch. Zatýkají pedofily, politiky, soudce a všechny osoby, které mají co společného s organizovaným zločinem. Upozorňuje všechny obyvatele, aby raději zůstali doma, mohli by omylem přijít o to nejcennější. Politici a vojáci nevědí, kdo je na ulici…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak se sám komandant Jansen vyjádřil, dnes není možné vše provést mírovou cestou. Proto horká část WWIII a s tím vše spojené. Nutné mít zásoby. Tomáš psal mnohokrát.

Na stránkách S.H.A.E.F Supreme Headquarters Allied Expeditionary Force United States SPACE FORCE máte dokonale zdokumentovaná DATA v Němčině. Pro celou Evropu. Ode dneška i pro vás hmatatelné bytosti a jedna pravda, jimi publikovaná.

S.H.A.E.F  –  Supreme Headquarters Allied Expeditionary Force United States SPACE FORCE

Vzpomeňte si, když vás tomáš datoval koncem roku 2019 o vstupu vojsk SHAEF pod záminkou ^vojenského cvičení^  na půdu Evropy. Po roce a půl máte vše potvrzeno S.H.A.E.F.🇺🇸Komandant LCDR T. Jansenem. Tak nyní tomu už můžete určitě věřit. Vím že většina čtenářů tadesca věřila této zprávě, ale mnoho jich bylo na pochybách. Proč? Jak říká tomáš: Kdo nevěří sám sobě, nemůže věřit jiným. A druhá větev je čtení nesmyslných MSM, které vás uvedou tak maximálně do depresí a bolehlavu.

Na telegramu vznikl nový kanál pravé německé vlády a tou je SHAEF. Původní byla Vládní instituce Německo. Název kanálu změněn na „SHAEF. Vládní instituce Německo“.

Nutné se podívat na zprávy od založení kanálu a to je Q2.Q8.2021. Hned na začátku se dozvíte pravdu o mnoha politicích, kteří byli popraveni (rozsudky vykonány oběšením) a nyní je z určitého důvodu dokončení hry dublují herci. Někteří méně povedení – poznámka carstena.

Pár zde zkopíruji. Datuje a komentuje sám Komandant Thorsten Jansen vesmírných sil následující vynikající zprávy:

 

Na ostatní politiky si asi musíme počkat, než budou jmenovitě na jeho kanálu zveřejněny.

Zpráva od SHAEF.
Vojenský účet!
Tato operace byla zahájena v
Lednu 2020!
S vojenskými znaky svrchovanosti,
s ohledem na vedoucí postavení Generálů německých ozbrojených sil, Armády USA, zpravodajských služeb, Trumpa, Putina a dalších hlav států!
Věří někdo z vás, že se jedná o „podvrh“?
„falešné“?

Rozsudky smrti od května 2020 na veřejnosti vysloveny! PROBUĎTE SE!
DS Cabal jde ke dnu!
Patrioti, stůjte vzpřímeně!
WWG1WGA
S.H.A.E.F.  LCDR T. JANSEN
VESMÍRNÉ SÍLY SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH 

Rusko spolupracuje s vesmírnými silami SHAEF v Německu a zúčastňuje se zatýkání a veškerých akcí po celé Evropě.

Pokud se chcete dozvědět ta důležitá data, nepotřebujete pročítat tisíce zpráv na telegramu popřípadě na jiných webech a vůbec ne na MSM. Stačí se podívat na stránky SHAEF.

Ušetříte tím mnoho času a jste datováni konstruktivní stranou, která přes 75 let připravovala dnešní dění Armageddonu.

Vzhledem k časovému vytížení jsem neměl možnost chodit na web, nyní se vám budu snažit překládat důležité zprávy od velitele vesmírných sil Jansena. Jsou krátké, ale plně vypovídající. Jsou bez ^omáčky^, krátké stručné a výstižné.

přeložil a vložil pro tadesco carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.