Sierra NZ 15.11.2Q21

Bannon: „Vyšlápli si na špatného člověka“

Steve Bannon, bývalý poradce prezidenta trumpa, byl před soudem za pohrdání Kongresem propuštěn na svobodu BEZ KAUCE. To způsobí velkou paniku v DS. Steve Bannon to po svém propuštění řekl demokratům: “ Vyšlápli jste si na špatného člověka.“

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/bannon-they-took-on-wrong-guy.html

https://gab.com/QAnon211/posts/107283243045214834

Není divu, že Anonové mají z tohoto vývoje velkou radost.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/107282746716019347

Major Patriot: Hahahaha…

Steve Bannon nebude zadržen před soudem na základě obvinění z pohrdání Kongresem poté, co nevyhověl předvolání výboru z 6. ledna.

Přeživší holocaustu vypráví o tom, jak nacisté démonizovali Židy jako „šiřitele nemocí“.

https://gab.com/QAnon211/posts/107283449945388349

Tohle se odehrálo ve 40. letech 20. století. Toto video z Rakouska je z roku 2021. Mrazivé. Nezapomeňte, že Hitler byl Rakušan.

https://gab.com/QAnon211/posts/107283004489885350

Takto vypadá společnost 21. století. Gestapo pátrá po „podlidech“ v Rakousku. Tohle je vaše odměna, pokud jste se podvolili.

Tento mladý muž se ve svém postoji k lidem, kteří dodržují tyto nesmysly, nijak nevymezuje.

https://gab.com/QAnon211/posts/107282619349425983

Rodina muže, který po očkování zemřel, VYCHVALUJE vakcíny a nabádá, aby si ji lidé nechali aplikovat. Ovládaní mysli na maximum.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107280485445319825

Satan jim dá extra body, pokud vymyslí způsob, jak pochválit smrtící injekci, dokonce i poté, co na ni lidé zemřeli!

V souvislosti s touto zprávou jsem si všimla, že na Novém Zélandu panuje trend, kdy mainstreamová média popisují úmrtí jako „náhlá“ nebo „neočekávaná“ bez dalšího vysvětlení. V překladu: Smrt po vakcíně. Nebo, bohužel, sebevražda.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=187052

Kolik nelidskosti musí být svět svědkem a kolik toho musí snést, než se ozve všeobecné volání: DOST! Otec nesmí být se svou dvouletou dcerou v nemocnici poté, co byla zraněna při autonehodě. Proč? Není dvakrát očkovaný. DOST!

https://gab.com/BeachMilk/posts/107281267604098978

[wp_ad_camp_2]

Katolický bratr se domnívá, že jediným řešením dusivé situace DS je pozatýkání zločinců.

https://gab.com/musicwarrior/posts/107277815121070672

Myslím, že je čas. Dali jsme najevo svůj hlas, vyjádřili jsme nespokojenost se současným systémem a naše budoucí záměry, ale nic se nezměnilo. Naše armáda je připravena.

Zpráva z Říma: Bratr říká, že musíme provést zatčení těchto politiků, je to jediné řešení. Jak říká, všichni byli koupeni. Média, soudci, zkorumpovaní politici. Pokud je nezatkneme, většina lidí zemře. Ztrácíme čas tím, že děláme něco jiného.

A konečně, na BP ze Starship Earth se můžete vždy spolehnout, že se s vámi podělí o malé skvosty moudrosti.

„Stále vidím srdce uzamčené ve skleněné skříňce na zdi jako spínač požárního poplachu a my musíme popadnout sekeru a rozbít sklo, abychom se dostali ke kolektivnímu srdci lidstva a rozezněli poplach, abychom je přiměli znovu cítit, abychom rozptýlili hustou špínu, která nás udržuje apatické a necitlivé vůči hrůzám odehrávajícím se na naší planetě a utrpení našich bližních.“

„Apatičtí a necitliví“ k hrůzám kolem nás, to je vražedné dědictví DS mainstreamových médií. Prezident trump vždy říkal: ‚Jsou to nepřátelé lidu.‘ Naprosto správně. I ti nejmilejší lidé, jako někteří z mých milých starších sousedů, mají prostřednictvím nepřetržité konzumace lží MSM totálně vymyté mozky. My, Bojovníci světla, však víme, že počet lidí na straně PRAVDY exponenciálně roste. Světlo výrazně VÍTĚZÍ.

***** ****

Sierra NZ 16.11.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/canada-watch-water.html

Q vždycky říkal „Sledujte vodu“ a mluvil o CA. Anoni se domnívali, že CA je Kalifornie, ale může to být Kanada. Právě teď je Vancouver odříznutý od kanadského vnitrozemí kvůli masivním záplavám a sesuvům půdy. Podívejte se na fotografii v tomto článku.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=187138

Australské mainstreamové noviny informují o nepříznivých účincích (přičemž je třeba mít na paměti, že statistiky jsou jistě masivně podhodnocené).

Odkaz

Více než 10 000 Australanů podalo žádost o odškodnění za poškození vakcínou COVID.

Oceňuji, že tento blog čtou lidé, kteří se nechali očkovat. V žádném případě je neodsuzuji. Musíme se rozhodnout sami na základě vlastní intuice. Na úrovni duše neexistuje nic správného a špatného, existuje pouze zkušenost pro růst duše.

Tato zpráva je o bojovnících světla, kteří se postavili na vlastní nohy a odmítli injekci. Opět platí, že není žádné správně a špatně, jen zkušenost duše pro každého jednotlivce.

https://gab.com/threesevens/posts/107284020386056231

Připomínám, že pokud jste stále neočkovaní, přežili jste největší psychologickou operaci v dějinách lidstva. Po desetiletí vypracovávali ďábelský plán. Uvědomujete si, kolik času, prostředků a úsilí do toho vložili? Studovali všechny možné způsoby, jak zotročit vaši mysl a přimět vás, abyste se nechali očkovat. Snažili se vás demoralizovat tím, že ze všech možných úhlů korumpovali společnost. Snažili se očernit a znecitlivit vaši mysl pomocí porna. Snažili se vás nalákat na peníze, dárky a odměny. Snažili se vás zmást a přimět vás pochybovat o vlastní realitě a identitě. Snažili se vás přimět, abyste šlapali po svých vlastních zásadách, hodnotách a etice. Dokonce proti vám poštvali vaše blízké. Téměř všichni se nechali obelstít. Téměř všichni couvli. Ale vy ne. Jen si uvědomte, jakými šílenostmi jste si prošli a co jste překonali. Nikdy jste necouvli. Stále jste neočkovaní. Pořád jste čistokrevní. Ty triky na vás nezabraly. Takže všem neočkovaným vzkazuji: Na zdraví!

Skvělé zprávy od dvou skvělých Anonů. Souhlasím, musíme zajít do hloubky, když na tom záleží nejvíc, což je PRÁVĚ TEĎ.

OutlawJW: Nejvíce záleží na tom, když jste vyzváni, abyste šli do hloubky a přiložili své úsilí k podpoře a zesílení pravdy. A právě teď na tom nemůže záležet víc.

PepeLivesMatter17: Těm, kteří jsou frustrovaní: Dělejte dál to, k čemu jste povoláni. Nepřestávejte věřit. Stůjte si za svým. Zvítězíme. Žádné stížnosti tuto cestu neurychlí. Víte to. Všichni to společně zvládneme.

Konečně srdceryvný mem, který inspiruje bojovníky světla k dalšímu boji za osvobození lidstva. Bylo mi ctí a potěšením být součástí globální skupiny Anonů od prvního Q dropu v říjnu 2017. WWG1WGA.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/090/584/903/original/03f930a2e3a72254.jpg

***** ****

Sierra NZ 18.11.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/osha-suspends-jab-mandate.html

Důležitý průlom v situaci s povinným očkováním. Americká Agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (OSHA) pozastavila provádění a vymáhání Bidenova povinného očkování.

Odkaz

Jde o to, že i když vládní úřad pozastaví povinnost očkování, jednotliví gestapáčtí zaměstnavatelé se stále mohou rozhodnout uplatňovat svou šikanózní moc nad svými zaměstnanci. Domnívám se, že největším problémem povinného očkování je horlivá VŮLE lidí, kteří na něj přistoupí, ať už jde o zaměstnavatele, nebo zaměstnance.

Mnoho lidí se však brání. Z neoficiálních zdrojů se zde na Novém Zélandu objevují příběhy (samozřejmě ne v MSM) o hrozícím velkém rozvratu způsobeném výpověďmi zaměstnanců kvůli povinnosti očkování. Malá venkovská škola poblíž mě přišla o tři ze čtyř učitelů. Tohle je možná potřeba, aby se lidstvo probudilo. ‚Hej, jak to, že už tu nejsou naši učitelé. Cože? Co to má znamenat?‘

Příběh o tom, jak jsou britské děti bez roušky nuceny nosit ve školách žluté odznaky, je otřesný. Místní domov důchodců v mém okolí nutil neočkované zaměstnance nosit žluté pláště místo tradiční uniformy. Je překvapivé, že my Anonové často poukazujeme na gestapácký/nacistický aspekt toho, co se děje? Je třeba srovnávat.

https://summit.news/2021/11/17/school-forces-unmasked-kids-to-wear-yellow-badges/

Gibraltar nechal očkovat všechny své obyvatele, 100 % a přesto „ruší“ Vánoce kvůli nekontrolovatelné epidemii COVID. Probuďte se, lidi!

Odkaz

Gibraltar zrušil oficiální vánoční akce a vyzval lidi, aby se vyhýbali shromážděním v boji proti „exponenciálnímu“ nárůstu případů COVID, přestože je celá dospělá populace plně očkována.

Skvělá zpráva od prezidenta trumpa.

https://www.donaldjtrump.com/news/news-jrxerb3ysg0

Věděli jste, že…

Přechod zpět k trumpovi by vám mohlo ušetřit 15 % nebo více na všem?

A nakonec bravo této skvělé australské dívce a jejímu skvělému transparentu.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107292020035628473

Tohle je jeden z nejlepších anti-COVID transparentů, jaký jsem kdy viděl.

Tato mladá Australanka v podstatě říká, že lidí, kteří si uvědomují vládní program COVID vakcinační genocidy, je víc, než kolik je volných míst v koncentračních táborech, které vláda buduje!

„Budete potřebovat větší tábor, vy zadní otvoři!“

***** ****

Už nebudeme známí jako neočkovaní.

Nyní budeme nazýváni jako: čistokrevní.

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.