Opakujeme to stále dokola. O ochranu veřejného zdraví zde nejde. Je to největší psychologická operace v dějinách lidstva. 


V Nemeckej spolkovej republike sa v súčasnosti diskutuje o lockdowne v Rakúsku, dokonca až s pobúrením. V diskusii v denníku Bild zástupca šéfredaktora Paul Ronzheimer uviedol, že jeden nemenovaný člen vlády z Rakúska mu povedal, že cieľom opatrení je len vytvoriť tlak, kým sa všetci nedajú zaočkovať.

Tlak, ktorý sa má zvýšiť

Vysokopostavený novinár denníka s jednoznačne najväčším nákladom v Spolkovej republike (1,2 milióna výtlačkov denne) sa v pondelok zúčastnil na diskusnom kole vlastného televízneho kanálu Bild TV. Tam uviedol, že podľa jeho názoru kancelár Alexander Schallenberg stanovil tieto príliš prísne opatrenia len preto, aby nepriamo prinútil všetkých k očkovaniu. Cieľom rakúskej vlády bolo podľa neho len zvýšiť tlak, kým sa všetci nedajú zaočkovať.

Člen vlády potvrdzuje obvinenie

Potom v jednej krátkej vete vyslovil ďalšie tvrdenie, ktoré malo niečo do seba: Predchádzajúci deň osobne hovoril s členom rakúskej spolkovej vlády, ktorý Schallenbergovi potvrdil práve uvedené obvinenie! Ronzheimer na túto tému:

„Alexander Schallenberg dúfa, že vďaka tlaku sa ľudia dajú zaočkovať. Včera som mal možnosť hovoriť s členom rakúskej vlády, ktorý mi povedal: „Iným spôsobom to jednoducho nefunguje, funguje to len pod tlakom, a preto to robíme.“

Nemecko nasleduje Rakúsko s 2-G

Zatiaľ čo v Rakúsku platí lockdown pre neočkovaných už od pondelka 15.11.2021, v Nemecku sa o nej stále diskutuje. Niektoré spolkové štáty však už začali uplatňovať predpisy 2-G (očkovaný alebo uzdravený) pre mnohé rekreačné oblasti. Celý Ronzheimerov prejav je k dispozícii na Youtube.

Preložila zuzka | Zdroj: unzenzuriert.at

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.